Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brndtt00


Brndtt00
junior tag

Nagyon sokat R6-oztam(oztunk) Pc-n majdnem a legelejétől a A Burnt Horizon-ig. Majd utána xboxon is 1823 óra.

Nálam a leginkább a bullethole megszűnése váltotta ki a legnagyobb dühöt.... Attól függetlenül, hogy sokszor lőttek le azon keresztül, én imádtam mint mechanika.

Sosem tekintettem a Siege-re mint szimulátor, de pont ott és annyira volt realisztikus amennyire nekem kellett. Rossz látni, hogy ezeket fokozatosan építik lefelé.

A demon Veil szezonban egy meccset nem játszottam,. elmentünk pubg-zni, aminek megvannak szintén a saját bajai, de jó volt egy kis változatosság végre.

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#2) kikikirly válasza Brndtt00 (#1) üzenetére


kikikirly
senior tag

Nem állítom hogy az Ubisoft mesterműveket tesz le az asztalra, Far Cry, sorozat, új Ac részek ha apránként is, azért előre tartanak.
Siege esetében meg mintha elzavarták volna a korábbi fejlesztőket hogy aztán átigazoljanak néhány se**fejt az EA-től...

,,Sosem tekintettem a Siege-re mint szimulátor, de pont ott és annyira volt realisztikus amennyire nekem kellett. Rossz látni, hogy ezeket fokozatosan építik lefelé."
Én is pont ezt szerettem benne. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) Brndtt00 válasza kikikirly (#2) üzenetére


Brndtt00
junior tag

Őszintén az AC nekem totál kimaradt mindegyik.
Origins és az odyssey megvan, mert egyszer elég akciós volt a store-ban, de kb 1 órát nem játszottam a kettővel összesen.

Far Cry meg nagy favorit volt 2-3-4-5 tetszett. Aztán a New Dawn-ban ez az életcsík rendszer nagyon nem jött be, azt a közepén abbahagytam, a 6-ot meg sosem játszottam.

Most tervezzük a visszatérést R6-ba egy szezon kihagyás után, hát, kíváncsi vagyok milyen lesz... Én valahol legbelül meg mindig nagyon szeretem azt a játékot, nem nagyon tudta a Ubi semmivel elvenni a kedvem, mert nemigen volt más(főleg konzolon) CSGO számomra rettenet buta játék(se lean, se ads, stb) legtöbb más játékban meg ha valakit lövök nem meghal hanem.... Esőtáncot jár, ugrál, csúszkál, világok közt utazik, megidézi az Ottoman hadsereget meg ilyenek... :W

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#4) RandomName


RandomName
aktív tag

Ha valami 18+ elem tűnik el egy játékból, annak ha áttételesen is, de SnowFlake oka van....

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#5) Brndtt00 válasza RandomName (#4) üzenetére


Brndtt00
junior tag

Lassan már ott lesz, hogy "balance" címszó alatt kiszedik a fegyvereket is :F :C

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

(#6) RandomName válasza Brndtt00 (#5) üzenetére


RandomName
aktív tag

Erre emlészünk?
Most jutott eszembe. :)
[link]
Zöld vér a játékokban. :)

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#7) Brndtt00 válasza RandomName (#6) üzenetére


Brndtt00
junior tag

2007-es cikk? Hát, akkor én még kis pisis voltam.
Valószínűleg valamelyik random játékban lőttem halomra az embereket, mégsem lettem pszichopata tömeggyilkos :DDD

Zöld vér, egyik régebbi pubg squad-mate használt ilyen colorblind beállítást, amitől zöld vagy lila lett a vér, mondván jobban látszik

Everything that lives is designed to end, we're perpetually trapped. In a never ending spiral of life and death. Is this a curse, or some kind of punishment?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.