Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

Nexus 5, te vagy az???

Üdvözlettel, Tibi

(#2) Nigér válasza babkukta (#1) üzenetére


Nigér
őstag

MTK-val?

(#3) bollokcs80 válasza Nigér (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nexus 5 China Edition :DD

Ennyiért nem nyerő...fényévekkel jobbat lehet kapni neves márkákból is.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#4) blueMerle


blueMerle
veterán

Onnantól hogy gondok vannak a kijelző érzékenységével tovább sem olvastam. Felesleges. :U

(#5) tjb007


tjb007
nagyúr

„A grafikus gyorsítást a PowerVR SGX544MP2 látja el”

Nem kell oda az az MP2, simán SGX544(vagy SGX544MP1, de ezt nem szokás kiírni).

(#6) vicze válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


vicze
félisten

Ez indiai... :U

(#7) galaxys80 válasza babkukta (#1) üzenetére


galaxys80
veterán

Nem.

(#8) s4tch


s4tch
veterán

Nem szoktam grammar nazit játszani, de most muszáj:

"Habár alapvetően a kijelzőnek nem szabadna megfektetnie a hardvert, a Titanium X mégsem képes teljesen folyamatos áttűnésekre, nem mondanám, hogy akad a szoftver, inkább kicsit mintha lassú lenne, nem szépek az átmenetek, nem sikerült tökéletesen optimalizálni a rendszert, gondolom már a formaterv kiválasztása is annyi munkával járt, hogy a mérnökök estére kifeküdtek, mint a gyalogbéka."

Ez kb. 4 mondatra elegendő szöveg, ha normálisan központozzák. Van még pár hasonló, indokolatlanul hosszúra nyújtott mondat. Nem passzol az általában korrekt nyelvezetű írások közé. Sorry.

(#9) Bog válasza s4tch (#8) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kösz, jogos, ezt kettészedtem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) wlandroid


wlandroid
tag

Rákerestem, milyen lehet a Modern Combat 4 2D-ben:

[link]

Hát ez valami szörnyű, telón 10 éve egy Splinter Cell is szebb volt és ugyanúgy Gameloft :D

(#11) vimes


vimes
senior tag

Szörnyű ez az ár... százor inkább a konkurensként említett telefonokat választanám, mint ezt. Az meg nem lehetett meglapetés, hogy nem lesz tökéletes a sebesség, volt az Alcatelnek is FullHD kijelzős, MT6589T-s készüléke, és az is akadt egy kicsit.

"Ole, ole, ole, ola, der FCK ist wieder da! Ole ole, ole ola, die roten Teufel sind ganz wunderbar." Let's go Bezte!

(#12) Garada válasza bollokcs80 (#3) üzenetére


Garada
őstag

Teljesen igaz :D

(#13) gghrtz válasza vimes (#11) üzenetére


gghrtz
őstag

Nekem is volt MT6589-es 1GB verziós FHD telefonom, (iOcean x7 Youth), és nekem sem volt teljesen korrekt a sebessége. Persze nagyon szerettem azt a telefont, mert 1 éve 50k-ért be tudtam szerezni, mindezt úgy, hogy a kamera, és a hang teljesen király volt, szóval nem a hagyományos kínai dzsunka minőséget képviselte.

(#14) dhstyle


dhstyle
tag

Azért az vicces , hogy azt írja a tesztelő , hogy az optimalizálatlanság miatt "akad" :D ez sehol nem igaz... egyszerűen a vérszegény mtk 6589T nagyon nem fullHDhoz való.. már a HD is határ eset neki ( pl játékok szempontjából).. :)

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#15) BlackPriest


BlackPriest
őstag

ha egyszer megérteném, hogy a procikhoz nem illő kijelzőt minek belepakolni ilyen telókba...nyomjuk a fullhd-t, aztán a menü is röcög, bravó. egyáltalán minek 4-6"-ra fullhd?

ez is kínai, csak indiaiak árulják...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#16) gghrtz válasza dhstyle (#14) üzenetére


gghrtz
őstag

Szerintem meg az igazság valahol a kettő között van. ;)

(#17) FATtila78


FATtila78
tag

Ilyen teljesítményű procihoz fölösleges a fullHD. Sok telefon járt a kezemben, az ideális PPIt 323 és 329 között tartom tökéletesnek. Felette fölösleges, csak lassit, alatta meg pixeles. Mellesleg egy ilyen telefont elővennék egy szórakozóhelyen, elég ciki lenne..A márkát, s minőséget meg kell fizetni.

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#18) #53932800 válasza FATtila78 (#17) üzenetére


#53932800
törölt tag

Troll ON:

A napi ingyen apple reklámot olvasshatják kedves nézőink ;]

Troll OFF

Szerintem egy iPhone 5S(326 ppi) elég pixeles egy S4,G2,Z2-höz képest(Ezek mind 440 ppi körül vannak)

Jah meg szerinted ciki ha valakinek nincs pénze ájfónra,meg samu s5 vagy g2-re.... :U

[ Szerkesztve ]

(#19) KamuMazsola válasza FATtila78 (#17) üzenetére


KamuMazsola
őstag

"Mellesleg egy ilyen telefont elővennék egy szórakozóhelyen, elég ciki lenne..A márkát, s minőséget meg kell fizetni.,,
Szerintem ez a gondolkodásmód a ciki! Szerinted egy drága MÁRKÁS telóval nem vagy ciki?

Üdv.: KamuMazsola

(#20) gghrtz válasza FATtila78 (#17) üzenetére


gghrtz
őstag

Ciki lenne... Jesszus basszus... Inkább az a ciki, hogy egyes emberek így gondolkodnak.
Elmondanám, hogy a ~440ppi is jelentős ugrás a ~324-hez képest. (Igen simán észrevehető, főleg ha böngészel)
A márkát és a minőséget valóban meg kell fizetni, csak bizonyos emberek azt hiszik ettől lesznek jobb emberek másoknál...

(#21) #53932800 válasza gghrtz (#20) üzenetére


#53932800
törölt tag

Hagyjátok alma fanboy nem lehet meggyőzni... :U Elég csak az aláírására ránézni:" A pénz nem boldogít,de az Apple igen" :U :O Szánalmas

(#22) Kex613826


Kex613826
tag

70.000Ft., és a kijelző nem is reagál mindig...hol élünk?

Be positive, nothing is perfect!

(#23) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Egy újabb "adjunk ki valamit" készülék. Átgondoltságát tekintve szerintem a tervezők valahol a matt részeg, és a detoxikáló között lehettek a tervezéskor. A formája meg szerintem ocsmány.

Nyugodj békében Integra!

(#24) honda 1993 válasza FATtila78 (#17) üzenetére


honda 1993
senior tag

Aha értem.

Tehát ha nem éri el a 323-at, hanem mondjuk csak 322,akkor azt te már kiszúrod.

Áá, ez pixeles, mert csak 322ppi.ez nem jó. Miért nem lehetett normálisabb kijelzőt rakni bele? A 323 bezzeg pont jó lenne.

Valahogy így képzelted?

XD alias IKSZDé

(#25) #53932800 válasza honda 1993 (#24) üzenetére


#53932800
törölt tag

:D

(#26) davidsone


davidsone
addikt

1fokkal jobb mint az előző indiai fűszerezésű csoda!

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#27) Luck Dragon

A szerkentyű jelenleg 70 ezer forintba kerül, ami nem vészes ajánlat.-->Inkább vásárolok egy Xiaomit, vagy a cikkben említett Idol2S-t :K (köszi a tesztet)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) burriebonz


burriebonz
tag

Szerintem kár volt ezt az fhd panelt beleerőltetni, elégé lehúzhatja a teljesítményt, pedig alapvetően a külső az nekem bejönne de ennyi pénzért tuti nem venném meg.

(#29) Legendd válasza Luck Dragon (#27) üzenetére


Legendd
senior tag

Át is írtam, jobb lett most .D

Alea iacta est!

(#30) blueMerle válasza burriebonz (#28) üzenetére


blueMerle
veterán

Pedig ezt a készüléket pontosan a FHD kijelző fogja eladni :K Átlag Pista árgépen betolja hogy fullhádé, ezt kidobja 70-ért már veszi is meg. A többi nem számít :D

(#31) burriebonz válasza blueMerle (#30) üzenetére


burriebonz
tag

Hát ez igaz.

(#32) roli543


roli543
őstag

A 6582es jobb választás lett volna egy fokkal emelt óra jellel.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#33) davidsone válasza blueMerle (#30) üzenetére


davidsone
addikt

:DDD :C

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#34) gghrtz válasza roli543 (#32) üzenetére


gghrtz
őstag

Az korán se biztos. ;)

[ Szerkesztve ]

(#35) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

A szórakozóhelyes hozzászólás jobban meghatott, mint ez a telefon. :U
Drága is, nem is jó... Szóval ilyen MEH! :F

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#36) pengwin


pengwin
addikt

"Full HD kijelző meghajtása alapesetben nem kellene, hogy gondot jelentsen a belső komponenseknek"
Hááát én eddig nem hallottam olyan MT6589-cel (vagy MT6589T-vel) szerelt telefonról, aminek ne okozott volna problémát az FHD.

Üdv, pengwin

(#37) dkface válasza FATtila78 (#17) üzenetére


dkface
aktív tag

Az ilyen hozzászólásokért régebben 3 napos bann járt, már a fórum se a régi :D

Mindenesetre, hogy valamit a cikkhez is hozzászóljak ez borzalmas lett. FullHD mellé ilyen hardvert tenni ráadásul egy giga memóriával :(

(#38) Napfénysüti

Ez nem igazán fogott meg. Nem túl sovány ez a hardver ehhez a felbontáshoz? Vagy tényleg csak az optimalizáció hiánya miatt akadós?

Més que un club!

(#39) pengwin válasza dkface (#37) üzenetére


pengwin
addikt

Szerintem hagyjátok, ha jól tudom a kolléga annyira hozzáértő, hogy egy Snapdragon 800-nál jobbnak tart egy MT6592-t, mert abban több a mag! :))
(#38) Napfénysüti
Ezt optimalizálhatják bárhogyan, a hardver akkor is gyengébb a négymagos Snapdragon 400-aknál. És még azokat se rakják FHD kijelző alá, nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#40) batai15


batai15
félisten

Nem így néz ki a prestigio telefon is?

(#41) pengwin válasza batai15 (#40) üzenetére


pengwin
addikt

Na már tudom, miért volt olyan ismerős ez a telefon!
Prestigio MultiPhone 7500 - Karbonn Titanium X
Teljesen ugyanaz a két telefon, és akkor még jön majd a cikkben említett Archos is! És még a Samsung dizájnjára panaszkodnak az emberek!!! :))

(#42) Napfénysüti
Egyetértek veled, de mint fentebb is írták, ezt valószínűleg a full HD fogja eladni. Sima HD-val, ez a márka ugyanezt kb. 50k-ért árulhatná.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#42) Napfénysüti válasza pengwin (#39) üzenetére

Ez volt nekem is a sejtésem. Lehet jobb lett volna sima HD kijelzővel egy picit olcsóbban piacra dobni.

Més que un club!

(#43) atike


atike
nagyúr

Kár az áráért.... Nem lenne ez rossz ajánlat, csak normális áron kellene adni.... :U

(#44) dsr


dsr
senior tag

Külseje tetszik , de a hw kevés..

(#45) batai15 válasza pengwin (#41) üzenetére


batai15
félisten

Kérdés ki kitől lop. Vagy mindkettő cég...

(#46) SRII válasza blueMerle (#4) üzenetére


SRII
őstag

Onnantól hogy gondok vannak a kijelző érzékenységével tovább sem olvastam. Felesleges.
ugyan ez volt velem is. :)

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#47) Nigér válasza FATtila78 (#17) üzenetére


Nigér
őstag

Mivel ez egy "indiai" teló, tehát ha ezt egy ottani szórakozóhelyen elővennéd, nem ciki hanem iszonyat raj lennél ;]

(#48) atike válasza FATtila78 (#17) üzenetére


atike
nagyúr

Made my day.... :R :D :D :D :D :D

;] :P

(#49) Dhampir válasza blueMerle (#4) üzenetére


Dhampir
félisten

Nálam a kamera-teszt is döntő szokott lenni. :)

(#50) Juliuska


Juliuska
senior tag

"...egyáltalán nem recseg a ház, ha komoly erőhatásoknak tesszük ki...." - no itt vajon mire szabad gondolni...? ;]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.