Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Néhány hónapja használom én is, elég király. Már kezdtem bekattani a KFC reklámoktól, ("pipiáner"...) de szerencsére már nem szokták azt nyomatni :D

(#2) Kakaduku válasza kemotox (#1) üzenetére


Kakaduku
senior tag

A reklámoktól néha én is kiakadok, viszont jövőre tervezem az előfizetést. :)

(#4) Ellia


Ellia
addikt

Jó pár hónapja, hogy már rákaptam, szinte csak ezt használom. Valószínűleg a közeljövőben elő is fogok fizetni rá és nem azért mert zavarnak a 15-20mp-es reklámok, hanem mert szerintem ténylegesen megéri azt az 5 eurót.

(#5) petipetya


petipetya
nagyúr

Kipróbáltam, de mivel akkor nem volt fent rajta a Music Instructor egyetlen száma sem, hamar megbukott nálam.

A cikk egyébként remek. :C

"nincs rá lezsóidő"

(#6) Kakaduku válasza Ellia (#4) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Én is már csak a Spotify-t használom. Mindenkit csak bátorítani tudok, hogy próbálja ki, nem azért mert bárminemű kapcsolatom lenne a céggel, de tényleg korrekt és az 5 EUR-t is megéri.

petipetya: Szinte korlátlan az adatbázis. :) Gondolom folyamatos a bővítés.

[ Szerkesztve ]

(#7) nofi


nofi
őstag

Évek óta figyelemmel kísértem a Spotifyt és vágyakoztam a szolgáltatásra. Hazai rajt után rögtön előfizettem és azóta is megelégedéssel használom. Szinte már be sem kapcsolom az iTunest és egész nap erről megy a zene. Külön öröm, hogy az ottani playlistjeimet is betölti és ami fent van Spotifyon azt ugyanabban a sorrendben hallgathatom ahogy iTuneson anno megálmodtam.
Nyilván van 1-2 album ami hiányzik, de az új megjelenések is legtöbbször már aznap elérhetőek szóval nincs mit panaszkodni. Akinek jól bevált, meglévő zenei adatbázisa van, annak nem nagy üzlet, mert minek álljon át egy újabb felületre, de aki hozzám hasonlóan naponta, hetente éhezik egy-egy újabb albumra, vagy csak ismerkedne a zenei stílusokkal annak bátran ajánlom. A magam részéről inkább erre fizetek elő mint a kábeltévés agymenésekre :K

Xbox GT: nozsolt

(#8) Kakaduku válasza nofi (#7) üzenetére


Kakaduku
senior tag

+1 :C

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Én pont most kezdtem el használni a prémiumot. Örülök hogy az első hónap ingyenes, de ezután is fizetni is fogok érte, mert nem sok, viszont szinte eddig nem volt olyan zene, amit ne találtam volna meg. Az offline lejátszás is remek funkció. :C

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.