Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Szerintem eddig is territoriális limitálás volt csak nem vették komolyan. Nem kell háborogni h betartják a szabályzatukat.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) ncc1701


ncc1701
veterán

Ilyen kínálat mellett nem rúg labdába a torrentbolt legálisan megvásárolható tartalom mellett.

(#3) Viszlát


Viszlát
addikt

Mivel nincs globális szerzői jogrendszer (vagy hívják akárminek), így minden új országban döcögős az indulás. Én Angliában vagyok előfizető, az év jelentős részében ott is használom, de amint magyar IP címmel lépek be, az amúgy elérhető tartalom töredékét érem csak el. Ez jogos probléma, a VPN-k levadászása miatt háborogni meg valahol a szánalmas és a vicces között téblábol...

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#4) C4mp3r


C4mp3r
addikt

en elofizettem egy trialra, nevetseges a magyar kinalat igy termeszetesen nem is hosszabitottam meg

(#5) jbauer05 válasza Viszlát (#3) üzenetére


jbauer05
tag

Nem háborgásnak szántam ezt a posztot, de tényleg. Csak arra voltam kíváncsi, hogy a régi előfizetők hogyan állnak most (főleg aki mo-n használja). Akkor háborogtam volna ha azután viszik végbe ezt az újabb kör levadászást, miután kifizettem egy újabb hónapot. Azért elismerés nekik, hogy ezt hónap végén csinálják, mikor nagy valószínűséggel sok embernek lejár a hónapja.

(#6) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

mondjuk a VPN-es netflix kb ugyanaz a jogi kategória itthon, mint a torrent (szürke). Csak ezért még fizettél is :) nem is értem...

[ Szerkesztve ]

...csak én vagyok helikopter?

(#7) parandroid válasza jbauer05 (#5) üzenetére


parandroid
nagyúr

Biztosan összetörted a szívüket. Sajnos a magyar piac nemhogy lófasz nekik, de lófaszon a pattanás, konkrétan egyetlen okból éri meg nekik az a párszáz (na jó, párezer) magyar előfizető, mert jól mutat az üzleti beszámolókban, hogy sokszáz országban elérhetőek - amik közül kb a fele a magyarhoz hasonlóan marginális tétel, gyakorlatilag ingerküszöb alatti, és a statisztikáikat hibahatáron belül is alig-alig befolyásolja.

Szóval ha majd lesz egyszer valaha globális, de legalábbis a civilizált országok nagy részére kiterjed szerzői jogi szabályozás, és valami csoda folytán sikerül a Kárpát-medencét is ehhez a körhöz csatolni, akkor lesz majd tartalmi változás, addig marad, ami van. Egyszerűen nem éri meg nekik a ráfordított erőforrást, időt, vagy egyáltalán legyintést, hogy kezdjenek vele valamit...

És mindezt nem cinikusan, rosszindulatúan, vagy szarkazmusból írom, hanem tényleg ez van mögötte.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#8) bitpork válasza parandroid (#7) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Keresztény szittyanagymagyar NERbe nem férnek bele a kardozós-baszós HD filmek, pláne ha A. Vajnának nincs belőle bentley-je.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#9) petipetya válasza Sethdobaloah (#6) üzenetére


petipetya
nagyúr

Némelyik torrent oldal esetén is van becsületkassza, de ebbe nem mennék bele mélyebben.

"nincs rá lezsóidő"

(#10) total90


total90
veterán

Németországba is elég gagyi az egész, 3-4 hónap után lemondtam. Még mindig Amazon Prime az amire leginkabb megéri befizetni. Ha épp valami nincs az ingyenes kínálatba, akkor bérelni lehet olcsón.
Netflix szerintem USA-n kívül egy nulla.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) Kasya


Kasya
nagyúr

Megertem a problemad, ugyanigy jartam. Masfel eve voltam HULU elofizeto. Eloszor csak Hola VPN mellett, majd kesobb PureVPN mellett neztem. Februar ota smart DNS mellett sem egyszeru mindig elerni a kinalatot. Azota felhegytam vele.

A Netflix meg VPN nelkul nekem szinten nem jatszott. USA, NL, HU regiok kot valtogattam, mert a szamomra erdekes filmek/sorozatok valamelyike csak a masik regioban volt megtalalhato.

(#12) eca válasza C4mp3r (#4) üzenetére


eca
tag

+1 (én se) :(((

(#13) parandroid válasza total90 (#10) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nekem van Amazon Prime-om és Netflixem is, én elégedett vagyok a német Netflix-kínálattal. Az tény, hogy a legfrissebb évadok mindig hiányoznak a nem saját gyártású szériákból, de tekintve, hogy bődületes lemaradásom van egy rakás olyan sorozattal, ami egyébként érdekel, ez engem speciel különösebben nem ráz meg. Amazon Prime meg amúgy is inkább az ingyenes szállítás meg az akciók miatt van fizetve, meg amíg nem volt Netflix, nézegettünk rajta dolgokat, de veszélyes, hogy pénzért kínálja a friss epizódokat és filmeket még az előfizetésen felül, a gyerekek folyton rá akartak nyomni, ami rizikós, ha megjegyzi a rendszer a bankkártyaadataidat. Persze nyilván erre is megy kis a játék.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#14) Viszlát válasza jbauer05 (#5) üzenetére


Viszlát
addikt

Akkor szkuzi, az a pont leszaromos megjegyzés kicsit félrevezető volt. :)

(#10) total90: szerintem ez eléggé országfüggő lehet, mert angoloknál a Netflix egész szépen kinőtte magát mostanra, míg az Amazon egy nagy nulla továbbra is.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#15) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Egy hónapja fizetett elő egy barát, megkaptam a logint én is.
Angliából léptünk be (magyar tartalmat hogy lehetne elérni? Vagy legalább magyar feliratot?), de hatalmas csalódás.
Konkrétan SEMMI olyan nincs a kínálatban, ami érdekelne. Game of Thrones 1. része miatt fizettünk be mert nem találtuk sehol se hirtelenjében, aztán ledöbbentünk hogy ezért kár volt. Aztán régebbi Marvel és egyéb mozifilmek mind hiányoznak. Eddig kerestem a The Flash, Green Arrow, Naruto-t is. Csak így hirtelen amit követek. Semmi.
A böngészés közben meg főleg alsó kategóriás filmek jöttek velem szembe, nagy részük ismeretlen (jómagam csak blockbuster mozifilmeket nézek a sorozatokon kívül).
Kétszer léptünk be az elmúlt hónapban. Hagyjuk kategória. Marad az online videótárhelyes kutakodás, meg a torrent. :U

Jah és az a 4-5 film/sorozat amit megnéztünk is szar minőség. A böngészős lejátszó ablakban NULLA beállítási lehetőség, a profil beállításoknál meg hiába a jó minőség opció, abban a 4-5 vetítésben egy deka HD nem volt.
(HD-s előfizetés természetesen). Azt meg meg se merem említeni, hogy ugyanúgy beakadt párszor, mint bármelyik futottak még kategóriájú online stream. 2016-ban ez azért már nem menő még egy Indavideótól se optikán, nem hogy a világ egyik legnagyobb videótékájának.

Ennyi erővel a Youtube-on is kereshetnék teljes filmet... Miért nem indítanak ők ilyet? Google legalább tudja hogy kell stream szolgáltatást nyújtani. :U

[ Szerkesztve ]

(#16) Kasya válasza Teasüti (#15) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem mindegy, hogy melyik bongeszobol nezed. 1080p es a felett azt hiszem csak Explorer es Metro appal megy. Amugy max 720p (talan).
Angliabol magyart tartalmat csak vpn mellett lehet elerni. Ezert hasznal a jo magyar (es tobbi nemzet is) vpn-t, hogy az usa tartalmat lathassa. Csak ugye most ezeket "uldozik".

(#17) Teasüti válasza Kasya (#16) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Chrome? Sima 1080p-t várnék, de csak SD-t látok, meg olajfestményeket. Egy egy filmnél talán még a 576p sincs meg (Into the wild).

[ Szerkesztve ]

(#18) Kasya válasza Teasüti (#17) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nah
Ha meg lassabb a neted, akkor egy ket perc is lehet az elejen mire a hd minoseget letolti.

[ Szerkesztve ]

(#19) Viszlát válasza Teasüti (#17) üzenetére


Viszlát
addikt

Megeloztek. :)

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#20) Teasüti válasza Kasya (#18) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Mire fel ezek a különbségek? :F
Kb az összes jelentős videó megosztó oldal tudja az 1080p-t Chrome-ban, vagy akár többet is.
Nagyon amatőr bagázs lehet ez a Netflix...
Amúgy a laptopon a 720p is jó lenne, de azon is keni a képet. :(
A net meg optikán jön, 5 mbit röhögve megvan.

[ Szerkesztve ]

(#21) Viszlát válasza Teasüti (#20) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem igazan bongeszore van kitalalva, nekem mondjuk eszembe se jutna ugy hasznalni. Nativ appal probaltad mar?

Ertem ezt ugy, hogy szerintem tudatosan butitjak, egyszerubb lehet igy mint kuzdeni kistrillio userrel akik 10 eves konfigon akarnanak full hd-ben mozizni, de ugye nem birja a vas, ahogy hiaba tudja a youtube, azt se birja. Nem igazan bongeszos a celkozonseg, nem hinnem, hogy prioritas.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#22) Teasüti válasza Viszlát (#21) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Van Windows-os programja? Nekem meg még ez nem jutott eszembe. :B

(#23) #33253120 válasza Teasüti (#15) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ennyi erővel a Youtube-on is kereshetnék teljes filmet... Miért nem indítanak ők ilyet? Google legalább tudja hogy kell stream szolgáltatást nyújtani.
Izé...
[link]

(#24) Viszlát válasza Teasüti (#22) üzenetére


Viszlát
addikt

Passz, semmilyen feluleten nem hasznalok windowst de szerintem google a baratod, gyorsan ki lehet deriteni. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#25) Kasya válasza Teasüti (#22) üzenetére


Kasya
nagyúr

Van. Metro app azt hiszem.

(#26) #33253120 válasza Teasüti (#22) üzenetére


#33253120
törölt tag

(#27) sqpp


sqpp
őstag

Jó cucc ez a Netflix azért :)

(#28) oszi666


oszi666
őstag

Én az első, ingyenes hónapban megnéztem a Narcost aztán annyi.
Ennyi pénzt jelenleg nem ér meg. Ha bővítik a kínálatot, akkor viszont tuti előfizetek rá.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#29) Teasüti válasza #33253120 (#23) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Előfizetésük nincs véletlen? A boltot már láttam telefonon.
Amazon Prime a másik ilyen, de ott is külön-külön meg kell venni a filmeket.

(#30) #33253120 válasza Teasüti (#29) üzenetére


#33253120
törölt tag

Valamit írtak régebben, hogy a Google Music-hoz hasonlóan lesz havidíjas csomag. Valamikor. De semmi konkrétumot nem tudok.

(#31) adalbert1 válasza Teasüti (#15) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem egyik HBO saját gyártású sorozat sem elérhető Netflixen, szóval ha Game of Thrones-t szerettettek volna streamen keresztül nézni, akkor HBO Go vagy HBO Now kellett volna nektek.

Egyelőre még Netflix előfizető vagyok, de én is úgy érzem, hogy Magyarországon nagyon szűkös és lassan bővülő a tartalom, ami pedig tetszene (pl. Breaking Bad), azt már láttam. Persze azért voltak érdekes, számomra új tartalmak is, de azok nagy részét már az elmúlt fél év alatt sikerült végignézni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.