Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Jakuu


Jakuu
őstag

Az OTG-t nem tudja, vagy az csak veletlenul maradt le ?

(#2) janaman01 válasza Jakuu (#1) üzenetére


janaman01
addikt

Köszi már javítom is!

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#3) Jakuu válasza janaman01 (#2) üzenetére


Jakuu
őstag

Np, csak furcsalottam, mert mindenhol azt olvastam, hogy tamogatott.

(#4) janaman01 válasza Jakuu (#3) üzenetére


janaman01
addikt

na igen még kábelt is kaptam hozzá :) bár ki sem próbáltam működik e egyáltalán:) na mindjárt megnézem

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#5) fudi2002


fudi2002
veterán

A pozíciót mennyire tartja stabilan autózáskor? Az akkuidőről majdan gondolom úgyis beszámolsz, ha érdemben használod, g4s-em van, annak üzemideje számomra tökéletes, de kíváncsi vagyok erre. Hátha váltok :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#6) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Reméljük hamarossan jönnek a tulajok!! :K :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#7) janaman01


janaman01
addikt

Na igen remélem én is :) mert akkor egyedül kell szenvednem vele..épp most próbálok regisztrálni egy kinai fórumra...cwm ügyben :)
ma kb 60 km tettem meg ( nem sok) csak azért kapcsoltam be a gps t hogy teszteljem, de tartja stabilan, és marha gyorsan talál müholdat ( az első bekapcsoláskor is) direkt bevittem az ajtóig a kecóba az f1 et meg az s3 at ( vályogház) ahogy beléptem az f1 eldobta a tudatát egyből ahogy szokta :) az s3 meg kitartott az előszobában lement a jelszint de tartotta magát, aztán a szobában már az is beadta a derekát ..

"egész" délelőtt teló nyomkodás( reggel 6 óta) ment a 4G közben ugye gps kb 1 óra , délután óta wifi...kijelzőidő 3 óra telefonálás 45 perc , most van 30% on...de gondolom javul ez még..első töltés..majd meglátjuk

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#8) janaman01


janaman01
addikt

és kb igazam volt .....a mai frissités nyers forditása:
azaz amikor beirtam hogy a másik fél visszahalja magát akkor pont ezt javitották ma....azóta nem is panaszkodott senki :)

1. Repair fülhallgató hang éles, nyílt, pukkanó és egyéb kérdések.
2, javítás hangszóró hangrobbanás, és rossz hangminőség.
3, ha a javítás része a gép hívó hallgat visszhang problémákat.
4, javítás alkatrész töltés közben alacsony akkumulátor töltési lassú.
5. optimalizált Desktop Caton, WIFI ejtette a kérdést.
6, optimalizálása számos más BUG.

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#9) Magicrat


Magicrat
tag

Már nagyon vártam ezt a telót, remélem mire nekem lesz, addigra megoldódik a gugli.

janaman01: Azt ki tudod majd valamikor próbálni, hogy tényleg megy-e egy 64Gb-os microSDXC kártya? Nem sürgős, csak érdekelne... :DDD

És köszi az úttörő szerepet, remélem becsatlakozik ide addig is még pár tulaj :))

[ Szerkesztve ]

(#10) Sanyesz. válasza Magicrat (#9) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Látatlanban borítékolom, hogy menni fog. A ma már "ősi" Jiayu G3 alapváltozatban is ment.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#11) janaman01 válasza Magicrat (#9) üzenetére


janaman01
addikt

ha még megvan apósomnak...neki vettem valami ünnepre :) én 32 et használok, akkor megnézem persze !
de szerintem is viszi simán

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#12) janaman01


janaman01
addikt

egy kis izelitő...reggel egy várostól kb 2 km re...mértem rá

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#13) Jakuu


Jakuu
őstag

Amugy azt megtudhatjuk mennyibe fajt a keszulek behozatallal?
Valamint a kamerarol. Irtad, hogy nem valami nagy szam. Probaltad mas kamera appal, hiszen, ha jol emlekszem a regi Jiayuknal, pont igy lehetett a kamera problemakat megszuntetni, mint a G2-nel is. Pontosabban voltak olyan keszulekek, amiknel a kamera app valtasa fixalta a problemat. (sajnos az en esetemben nem)

Meg erdekelne a wifi veteli ereje, mert az volt a masik sarkalatos pontja a regi Jiayumnak,pl a vasuti allomasokon felora volt, mig feljelentkezett a halozatba, ellenben mas keszulekeknel ez pillanatok alatt zajlott le..

[ Szerkesztve ]

(#14) janaman01 válasza Jakuu (#13) üzenetére


janaman01
addikt

Persze előrendeltem még 10-én innen, fedex szállitással összesen 215 dodóba került mindenestül(akkor még 25 dodo volt a fedex, illetve 260 ha jól emlékszem) múlt hét szerdán kaptam trackinget ami elkezdett élni e hét hétfőn hajnalban ( ugyanis elöször angliába megy dhl, utána fedex ide) és szerdán a kezemben a teló....
még nem próbáltam másik appal , de megnézem ..már volt eszembe
a wifi csatlakozással nincs probléma pár másodperc és pikk pakk csatlakozik kb mint azF1..párom lenovója már csigább sokkal....

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#15) Magicrat válasza janaman01 (#14) üzenetére


Magicrat
tag

Érdekes ez a cég, néha random spanyolra vált, ill. én is küldtem linket havernak, és az angol link spanyolra váltott ott is... :F Mind1, meglehet találni angolul is, csak keresni kell

(#16) zee83 válasza Magicrat (#9) üzenetére


zee83
csendes tag

Megy, egy gyors formazas utan.

Nekem rajott a vam + afa, igy mar nem volt annyira olcso, de igy is siman megerte.
Eddig egyetlen 'bajom' a gapps.

[ Szerkesztve ]

(#17) janaman01 válasza Magicrat (#15) üzenetére


janaman01
addikt

na igen ilyen már nálam is volt :D

zee83 szerintem egy hét és megoldódik

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#18) janaman01


janaman01
addikt

most itt tartok...főleg d.e volt gps nyomkodás 4g d.u. meg folyamatos wifi...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#19) Terentius


Terentius
őstag

Na hogy szuperál a teló?

Poco F5 12/256 Gb

(#20) janaman01 válasza Terentius (#19) üzenetére


janaman01
addikt

tökéletes...2 dolgot leszámitva..nekem a füleden lévő hangszoró telefonálás közben túl müanyag dobozos hatású hangzást ad...a coolpadhoz képest, illetve szerintem rosszabb a fényképező mint a coolpadban..minden más tökéletes..marad a teló :D

tudom apróság de tetszik a dupla koppos ébresztés :))

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#21) Dominó85 válasza janaman01 (#20) üzenetére


Dominó85
veterán

Köszi a tesztet, de végleg lemondok erről a telefonról. Hiába a nyomkodás, meg teszt időszak, az a kijelzőidő bizony nálam siralmasabb lenne. Azt hiszem Lenovo Vibe X2 lesz az aksis hátlappal inkább. A kamerát meg Jiayu-ék ha ennyi idő alatt nem voltak képesek fejleszteni, akkor a cég semmit sem ér, mert innováció az nulla, support nulla. Csoda lesz ha erre kiadják a Lollipop-ot... de kétlem. Ez a telefon amolyan "sokat akart a szarka és csúnyán letört a farka". Nálam nem lenne maradása. :(

* Péter - 06302461862 *

(#22) janaman01 válasza Dominó85 (#21) üzenetére


janaman01
addikt

a vibe x2 kameráját is lealázza az f1 ..... :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#23) janaman01 válasza janaman01 (#22) üzenetére


janaman01
addikt

nem akarok vitába keveredni , de mutass egy olyan linket ahol 215 dodóból kijön a lenovo mindenestül ( 260 as dodó árral) én még annyiért vettem...szerintem nem tudsz....

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#24) deadbody válasza Dominó85 (#21) üzenetére


deadbody
tag

Hasonló cipőben járok, én is olyan "ketyerét" leresek aminek az akksi ideje jó, viszont sztem első 2-3 nap alatt nem biztos hogy lehet konlúziót vonni, majd beáll, viszont ami itt fogyaszthat az a FHD kijelző, lehet kisebb felbontással jobban bírná. A supportot annyira nem ismerem Jiayu-éknál, viszont fentebb írták hogy jött frissítés rá így lehet eddig nem foglalkoztak a telefonokkal de ezután már jobban ráállnak.
A kamera ha tényleg az van benne ami akkor ott valami szotftveres gebasz lehet, ami esetleg frissítéskor javulhat, mintha G2-nél olvastam volna hogy egyik frissítés elég jó kamera szoftot eredményezett.
A telót jó árban adják, ha szofverfrissítéssel is foglalkoznak akkor előrelépés lehet nekik.

(#25) Dominó85 válasza janaman01 (#22) üzenetére


Dominó85
veterán

Az F1 legnagyobb hibája az, hogy hardveresen egy kibelezett Coolpad volt csupán. A kamerás képességeit nem firtatom, ahogyan azt sem hogy faxa telefon. Csak éppen kihagyni belőle magnetic és vagy 5 másik alapvető érzékelőt... na kösz nem. Egy qrva iránytű sem megy benne a magnetic szenzor hiánya miatt. Illetve annak is ugyan az a gyenge pontja, mint a Hongmié (és még vagy több száz jobb kínai telefonnak), az aksija... Nézz rá a Lenovo P70-re. Egy helyen lett elbacarintva... 1GB ram. Mintha a Lenovo is szándékosan nem gyártana olyan telefont, ami valamennyi igényét kielégítené az embernek. Amúgy várom, hogy 100USD körülre menjen a Lenovo P780 (igen a sima MT6589-es) ára és meg lesz a pót telefonom (ami jelenleg a Hongmi mellett egy Alcatel OT985 Cyanogen rommal ;] ) .

* Péter - 06302461862 *

(#26) WOT-H-A-C válasza Dominó85 (#25) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nincsen semmi baj az F1 el. Volt nálad F1? Normális használattal minimum estig kibírja az akksija. A szenzorok.... mire használod az iránytűt??? Tuti nem fogsz eltévedni bringázás közben. A szenzorok hiányát meg sem éreztem.

” Mintha a Lenovo is szándékosan nem gyártana olyan telefont, ami valamennyi igényét kielégítené az embernek."

Lenovo Vibe Z!! ;)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#27) janaman01


janaman01
addikt

A dual simes topicban valaki megkérdezte hogy s3 vagy vibe x2...mondtam neki hogy vibe x2...pedig még nem is volt a kezemben.....én szeretem a lenovokat, de pl x2 re már jem volt keret....50 e volt rá, így is átléptem a határt, ezért esett a választás az s3 ra....volt már nálam egy pár lenovo:) sőt cubotx6, coolpad f2, stb....páromnak egy lenovó s920 a van 8mpx kamerával meglepődnél milyen jó képeket lő...10 pontos touchal( s3 is tudja, de minek) pedig nem egy mai darab...
S3 ban van iránytű, magnetic stb de az életbe nem fogom használni:) alapvetően a kamerát leszámitva az s3 nem rossz kis (nagy) készülék, wifi jó , gps a vártnak megfelelően két másodperc és pozicionál , marha gyors a rendszer 4G-t viszi, bár a lefedettség térképen pont T.miklós "fehér":D azaz elhagyom a várostáblát egyből fullon a 4G...a gárosban meg 3G:D
Nos igen...akkumulátort rakhattak volna bele nagyobbat, a fhd meg a 5.5" azért harapja rendesen....

Vibe Z nek mennyit bir az akkuja?

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#28) WOT-H-A-C válasza janaman01 (#27) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha nem játszok vele, csak böngészek és telefonálok mobilneten és wifin lehetőségtől függően akkor kitudok hozni belőle ~6óra kijelző időt, de hozzátartozik , hogy én nem használok auto fényerőt mindíg le van húzva csak akkor emelem ha kell. Ha megpörgetem Injustice-al akkor behorpad az akksi. Az 5,5" FHD kajál rendessen és ugye a snapi800 nem az energia takarékosságáról híres.... :(

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#29) janaman01 válasza WOT-H-A-C (#28) üzenetére


janaman01
addikt

Hmm.ahhoz képest nem is rossz :) :C

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30) WOT-H-A-C válasza janaman01 (#29) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szerintem sem, a napi átlag a saját szokásaimmal valahol 5óra környékén van, de ugye ezt befolyásolja, hogy dolgozom vagy otthon vagyok....

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#31) Dominó85 válasza WOT-H-A-C (#26) üzenetére


Dominó85
veterán

Volt a kezemben F1, olvasd és értelmezd újra az előző HSZ-em. Az iránytű nem csak bringázáshoz, de extrém túrákhoz is jól jön. Persze pár száz forintos vackot is vihetek magammal, de minek ha a telefonban is (lenne) van. A többi szenzor pedig nyilván spórolás áldozata. Egyre több program igenis használja a szenzorokat, az pedig mindenkinek a magánügye, hogy kell-e neki, használja-e egyáltalán. Látom sokaknak gerendát toltam a szemébe azzal, hogy leszóltam a Jiayu S3-at. Nos igencsak érdekelt a telefon, de 3 nagy Aliexpress-es mobilbolt is egyértelműen a Miezu-t ajánlotta és leírta, hogy nem érdemes a Jiayu-t venni, mert kint se foglalkoznak az SW-s supportjával. Jellemző a Jiayu-re (G3, G3S, G4, G4s, G2, G2F), hogy jó esetben kap 2-3 javítást és 1db android verzió frissítést. Ne legyen igazam, de az S3 jó ha valamikor jövőre kap majd egy portolt 5.0-át... A lényeg az, hogy a cikk megerősített abban, hogy a Jiayu korrekt áron összerakott egy valószínűleg jó hazai csoportot kialakító telefont... de Jiayu-re jellemző hibákkal. És bizony az hogy ezek a hibák még több év távlatában is ugyanazok maradtak, nem látom a fejlődést a márkánál. Ennyi az egész. Tartsuk már tisztában egymás véleményét. :R

* Péter - 06302461862 *

(#32) janaman01 válasza Dominó85 (#31) üzenetére


janaman01
addikt

Meg kell jegyeznem, én ennek tudatában vettem jiayut (még soha nem találkoztam vele :) ) be is irtam a forumba, hogy annak tudatában veszem meg hogy szinte 0 a támogatottság, viszont bízok az orosz barátainkban:) .....ja és nyilván a miezu megint csak drágább...szerintem olyan telókkal kellene hasonlitgatni ami ugyancsak ennyibe kerül.... valamit valamiért.
És halkan jegyzem meg hogy ezzel a zelóval nem vagyok elfogult annál inkább az f1 el :D
Nem mellesleg ahogy megjött a teló, másnap már jött is egy ota frissités ;D
Egy baj van Te sem tudod eldönteni mit akarsz elöször irtad veszel lenovot..x2.oké tedd azt , aztán a lenovo 780, most meg jösz a miezuval stb...ha rám hallgatsz olyat veszel amilyet akarsz :)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#33) fudi2002 válasza janaman01 (#32) üzenetére


fudi2002
veterán

Az tény, hogy mint én is, minden jiayu tulaj várja, hogy az anyacég szoftveres fronton is feléledjen. A g4s-em kapott kitkat-et, ami minden téren frankó, de az akkukijelzés megzavarodik néha, azóta 3 frissítés jött, azóta is szar. Ezen a fronton van még mit fejlődni, de én szurkolok hogy most komolyan vegyék. Ha sikerül, ezzel a telóval befuthatnak (ismét) nagyon.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#34) janaman01 válasza fudi2002 (#33) üzenetére


janaman01
addikt

Meglátjuk , nekem ez az első jiayum úgymond..ha nagyon problémás lesz túladok rajta...nekem tök mindegy mi van rá írva csak tudja azt amire vettem...jó gps 4G , gyors proci...egyelőre ezt tudja , majd 1 hónap mulva többet tudok...két nap használat nokedli...

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#35) Jakuu válasza WOT-H-A-C (#26) üzenetére


Jakuu
őstag

Hat nekem bizony jol jonne az iranytu, mivel turazni szoktam. G2-nel is az volt a bajom, hogy a senzor benne volt, kozben meg akarhany ROM-al probaltam ki, egyikkel se uzemelt, meg a gyarival sem. A szoftver ellatotsaggal nem volt bajom, eleg sok custom rom-t szoktak azert csinalni a Jiayukhoz, viszont sajnos eleg sok aprobb hibaktol szenvedett a keszulek

[ Szerkesztve ]

(#36) janaman01 válasza Jakuu (#35) üzenetére


janaman01
addikt

ebben müködik egyelőre ...
milyen hibái voltak ? (azonkivül hogy az iránytű nem ment :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#37) fudi2002 válasza janaman01 (#34) üzenetére


fudi2002
veterán

Még egyszer, én szurkolok nekik. Ha ezen túljutnak, kiváló mobilgyártó lesz. A hardverek jók, de a portolt romokat nem csipázom.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#38) janaman01 válasza fudi2002 (#37) üzenetére


janaman01
addikt

há most már én is szurkolok nekeik , az tutti hogy az uj soc marha jó gps terén...70 centis vályogházban kezd bepozicionálni ? na a coolpad (sajnos) a nyomába nem ér ilyen szinten...( és nem ablaknál...)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#39) Jakuu válasza janaman01 (#36) üzenetére


Jakuu
őstag

Wifi veteli jel nem volt az igazi, ezert a wifix-et kellett hasznalni. A router kozeleben nem volt gond, de mihelyt free wifi, pl vasutallomasnal kellett hasznalni, mar sokkal arnyaltabb volt a kep, lassu bejelentkezes, jel eldobasa stb.
GPS silany volt akkoriban, bar ez a korai MTK chipeknel gyakran elofordult. A-GPS sem nagyon javitott rajta, vagy a cfg fajl atirasa. mtktoolsban nem egyszer resetelni kellett (hot,cold etc), mert egyszeruen 10 muholdat latva is gyakran 0-t hasznalt, igy hosszu percek utan se uzemelt a gps. Szoval az sem volt valami nagy eresztes. Az iranytu szenzort mar emlitettem. Valamit engem az osszeszereles minosege se nyugozott le. A fules csatlakozoja is erintkezes hibas lett egy ido utan, mivel nem volt rendesen beforrasztva. A toltottseg kijelzes megbolondult egy ido utan, es nem tudtam kalibralas utan se vagy mas rommal helyrehozni, osszevissza jelzett.Volt hogy full toltes utan visszaesett 96%-ra masszor 74%-ra, de kozben meg alacsony toltottsegnel tovabb mukodott,mintha pl 5%-nal allt volna, mert rosszul mért. :)

Amugy massal nem volt problemam, kijelzo erzekenysege rendben volt, a hangatvitellel telefonalas kozben minden rendben volt, ertesitoled, gombvilagitas szinten ok volt, eleg sok custom rom, meg miui-val is megtalalhato volt hozza.A tobb mint 2000-es akkuval siman elbirt ket napot, az viszont tetszett benne. Viszont peldaul a MAC address change sem mukodott a ChameleMAC appal, mint a mostani mtk chippes telefonomnal, es szamomra az is fontos lett volna, mivel itt egy free wifi spot van es mac address alapjan azonosit es 2 oras limit van naponta,igy szuksegem van mac valtasra.Pedig ez az app direkt mtk chippes telefonra keszult.

[ Szerkesztve ]

(#40) fudi2002 válasza janaman01 (#38) üzenetére


fudi2002
veterán

Ha szépen megkérünk teszel fel nékünk ilyen "saját útvonalról" képet? Már hogy mész valahova és rögzíted az útvonalat. Csak sima screenshot, vagy jpg. Foglalkoztat a gps, mondjuk minek - azt nem tudom -, mivel 1x használtam mióta megvan... :)
A Jiayu F2 lesz úgytűnik nékem alternativa, a méret és felbontás miatt. De ha a lenovo végre kiad egy értelmes akkus (min. 4000mah) 2gb-ramos 5 col alatti és max 720p (igen, nekem ez bőven elég és nem erölködik a vas, tovább is bírgya...) szekeret akkor még elcsábulhatok.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#41) Jakuu válasza fudi2002 (#40) üzenetére


Jakuu
őstag

En most a Xiaomi Redmi 2-vel szemezgetek. Annak lattam a GPS-et es az nagyon jonak tunik.

(#42) fudi2002 válasza Jakuu (#41) üzenetére


fudi2002
veterán

Ha nem lennék akkura rejszolós még jó is lenne :)
Nem szeretek töltőkkel rohangálni, a G4s 7 órás kijelzőidejével elvagyok, ha váltok ennél csak jobb kell.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#43) Dominó85 válasza janaman01 (#32) üzenetére


Dominó85
veterán

A Lenovo P780-at PÓTtelefonnak veszem majd,
ha lemegy az ára
ha szükséges lesz
ha tönkre menne a Hongmi

A Lenovo Vibe X2 pedig jobban bejön jelenleg a Hongminál. Meglépte hardveresen azt a szintet, ami nekem a bőven elegendő kategória lenne. A kamerája gyengébb a Hongminál, na de olyan teló sohasem lesz, amivel kompromisszum mentesen tudnál együtt élni.

A Lenovo P70 pedig hiába a nagy aksi, ha egyszerűen nem időt álló az 1GB ramjával.

A döntésemet, ahogyan a tiédet is valószínűleg az ÁR befolyásolja a legjobban. A Meizu meg kb 20-30USD-vel több, ami lassan 5-8000Ft. Bocs, de nehogy már te oktass ki, hogy ez nem egy árszegmensbe tartozik az S3-val... Ha 15-20.000-rel lenne több, akkor igen, más árkategória. Azt se felejtsük el, hogy mind a két telefon most került a piacra, azaz záros határidőn belül realizálódni fog az áruk.

Mindegy, megyek ebből a topikból, mert mindenkitől csak az ugatást kapom. Egyszerűen nem vagytok képesek elfogadni a kritikát, ami mellesleg az én magánvéleményem. Ha pedig azzal jöttök, hogy elfogult vagyok a Hongmival kapcsolatban, akkor az eddigi sorokat értelmezni sem tudtátok. Bizonyítékként meg jó lenne a vádaskodás és a szavaim kiforgatása helyett a Hongmi topikban megnézni az utolsó 4 oldal kommentjeit. Valamint elolvasni a tesztemet a telefonról.

Baxki komolyan mondom szánalmas lett valamennyi topik színvonala... :U A topik érdekében akinek baja van vagy hozzászólása, az privátban írjon. Bár lefogadom lesz itt olyan aki, ezt sem képes értelmezni...

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#44) WOT-H-A-C válasza Dominó85 (#43) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem volt itt semmi gond, egyébként nem furcsa , hogy sok helyen így reagálnak a posztjaidra? Hozzáteszem én csak az F1 el kapcsolatos posztodra reagáltam mivel nem szedett vedett alaktrészekből van, jó az akku ideje, és support terén is megállja a helyét. Én úgy vettem ki a szavaidból , hogy nincs vele hosszabb távú tapasztalatod. Egyébként ne legyél már ilyen kis érzékeny... :)

Mod: nem volt fer szerkeszteni!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#45) janaman01 válasza Dominó85 (#43) üzenetére


janaman01
addikt

Miezu bővithető ? Nekem az is szempont volt..te sem érted az én álláspontomat..csak a magadét hajtod....
És akkor még nem beszéltünk az x2 ről...össze vissza beszélsz kapkodsz ide oda....vedd meg az x2 őt és irány a topic :D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#46) Jakuu válasza fudi2002 (#42) üzenetére


Jakuu
őstag

En nem vagyok annyira akku manias, egy 2k-3k kozotti akksival ellatott telefon boven megfelel, tehat atlagos mukodesi idovel. Nekem ami fontos, az a jo GPS,eros Wifi veteli jel es nem csak a router mellett, hanem tavolabbrol is. A hardveres iranytu ill egyeb szenzorok, minnel tobb annal jobb, mivel egyre tobb alkalmazas jelenik meg, tavolsagmeres stb. Valamint turheto kamera, mert azt az elobbi felsorolasbol kifelejtettem, a G2 kameraja kiemelten a hulladek kategoriaba valo volt es nalam meg a szoft csereje se segitett, amivel allitolag fixalni lehetett a hibat. Szemcses eletlen volt a kep, mint valami 0.5MPs kamera lett volna beleepitve.

(#47) janaman01 válasza Jakuu (#46) üzenetére


janaman01
addikt

a témainditó ban folyamatosan bővitem a képeket..majd próbálok estit is berakni...na az szép lesz , ott elbukik a kamerája :D
igazából nem más fotó progikkal kell próbálkozni, az f1 ből kiindulva, hanem a gyártónak kellene a kamera drivert fejleszteni, az f1 nél is az volt hogy a camera drivert foltozgatta a gyártó és 4.4.rendszerben már tökéletes a kamera...
most azt mondom ha igy marad nekem már az is jó csak ne jöjjön elö hiba amire , ahogy olvasom a jiayu tulajok tapasztalatait, megvan az esély....

amiket felsoroltál kisebb hibákat, az az s3 ból hál istennek kimaradt, azaz eddig megy minden rendesen, sőt a wifi is teljesen jól teljesit

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#48) fudi2002 válasza janaman01 (#47) üzenetére


fudi2002
veterán

A g4s kamerájánál ez tuti csak jobb lehet, és az is elfogadható (számomra). Mivel fotózással is foglalkozom, úgy gondolom telefonnak ennél többet nem is kell tudnia. Ha valaki emlékeket akar megörökíteni és mindezt egy telefonnal képzeli, ott súlyos agyi problémák vannak :) Arra az aps-c-től felfelé van lehetőség, az az alatti az játék...

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#49) Jakuu válasza fudi2002 (#48) üzenetére


Jakuu
őstag

Ez igy is van a telefon kamerajanak, nem egy profi fotoaparatusnak kell lennie, ezert is irtam, hogy normalis kamera. Ha lattad volna az en G2-m kepet, akkor nem csodalkoznal a kijelentesemen. :)

(#50) fudi2002 válasza Jakuu (#49) üzenetére


fudi2002
veterán

Nem is tud az lenni. A szenzor egy dolog, ekkora szenzorméretnél nagyjából valós felbontásról, zajról és dinamikáról nem beszélhetünk. Az optika, azaz optikai felbontóképesség, fényerő a méreteket is hozza magával, ami egy telefonnál fizikailag nem beleférős. Az autofocus kérdését egyenesen nem is feszegetném... :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.