Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nullpoint


nullpoint
senior tag

Bármi munka az autón, amit egy óra alatt el lehet végezni, nem minősül nehéznek. ;]

Kedvencem a francia autó szervízprogramban, írja a dolgokra hogy tekerje ki, húzza le, tegye arrébb, nade amikor valamire azt írja hogy szabadítsa ki az minden esetben felfoghatatlan méretű szopás.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#2) Jack Hunter válasza nullpoint (#1) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Bármi munka az autón, amit egy óra alatt el lehet végezni, nem minősül nehéznek
Hát van benne valami. :) Attól függ, milyen jó a kézügyesség, és mennyire tudunk bazmegolni. :DDD
Szervizprogramhoz még nem volt szerencsém, de ezek szerint legalább őszinte. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3) rezessanyi


rezessanyi
csendes tag

gonosz on: legalább lett valami működő és értékes elektronika a francia csodában

(#4) Jack Hunter válasza rezessanyi (#3) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Hát, ha már működő és értékes elektronika, akkor például ott van az index ami még jó. Sajnos sok más kocsin nem látom működni. :P

[ Szerkesztve ]

(#5) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

A kedvenc színem
TED99
:C
itt is
üdv tesó :)

(#6) spety


spety
csendes tag

Öööö... Itt csak én nem látok semmilyen biztosítékot az akkumulátor és az erősítő/mélyláda között? Ha van, akkor ok, különben meg: :Y

(#7) Jack Hunter válasza spety (#6) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Jó a kérdés! Igazából van egy 10A bizti az utastérben, ahol bejön a kábel, csak eldugtam és nem fényképeztem le. Igazából újrahúztam az egész hóbelevancot kéteres kábellel, ez látszik is az erősítő bekötésénél. Ezenkívül szintén az utastérben elhelyeztem egy kapcsolót is, amivel külön le lehet kapcsolni a mélyládát. Ez azért van, mert vannak olyan szituk, amikor csak háttérzenére vágyom, vagy podcastokat hallgatok, és ilyenkor nincs rá szükség.

(#8) Jack Hunter válasza angyalpc2 (#5) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

:DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.