Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Csizi12 válasza sirarcheer (#95) üzenetére


Csizi12
csendes tag

Március 20.? Ez valamelyest megnyugtató, hogy talán nem felejtettek el.

A természet kiegyenlíti a fogyatékosságokat: aki gyengébben lát, az jobban hall, aki gyengébben hall, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

(#102) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ma lesz a Nagy (szolgáltatóváltó) nap. ;)

Samsung Galaxy A54

(#103) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#102) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy hatalmas feketepont a UPC-nek. :(
A telefonban megadotthoz időhöz képest (9-től fél 2-ig) fél órás késéssel fog érkezni a szerelő.
Nem érdekel a dugó, nem érdekel, h. sok a munkája, nem érdekel semmi kifogás. (Gondolom) Azért adnak meg ilyen tág intervallumot, mert ezeket is beleszámolják.
Kiköszörülheti a csorbát, ha beállítja a WLAN-t -ugyanis el kellett indulnom dolgozni.

Samsung Galaxy A54

(#104) KINKY_007 válasza Viktor0610 (#103) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Nekem tegnap 1 órával előbb jött a megbeszélt mininumnál (ezért várakozásra kényszerükt) és kb 10 perc alatt végzett, mert a gépemet még ki is kellett szabadítani a helyéről...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#105) Viktor0610 válasza KINKY_007 (#104) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Beállította a WLAN-t, bár a routerben nem kapcsolt be tűzfalat, így egy kicsit morci voltam, mert egész du. anélkül ment a net.

Viszont a sávszélesség mindenért kárpótolt. :) Ez is csak ''akár'' tíz megabitperszek, de erre inkább érvényes az akár, mert ez 5-6 körül tölt, ellenben a T-Online féle akár 8-cal, ami soha nem volt több mint kettő. :))

[kép]

Samsung Galaxy A54

(#106) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Utolsó napjaimat töltöm a T-Online-nál.

Irány a Pantel telefonostól ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#107) nemma válasza Viktor0610 (#105) üzenetére


nemma
addikt

[URL=http://www.speedtest.net][kép][/URL]
Ez sem rossz...akár... ;]

(#108) Szabesz válasza Viktor0610 (#105) üzenetére


Szabesz
őstag

Azért az a 1067ms ping nem annyira tökéletes

¯\_(ツ)_/¯

(#109) Dtomi


Dtomi
őstag

Hát nekem gy iszonyatosan idegesítő kemény 2hetem volt de még mindíg nincs vége. Bementem egy T-pontba denem sok hiányzott hogy elküldjem a pultost melegebb éghajlatra. elvileg a 8-megás csomagba vagyok mikor megemelték működött is ennyivel A szomszéd srácnak azóta is megy minden rendesen, nekem 3-4 mega körül mozog állandóan de a héten nem 1* 2* lement 1mega a lá is, nem bírtam idegileg bementem és megtudtam 1-2 érdekes dolgot. A nő röviden annyit mondott hogy sarkon fordulhatok és mehetek a picsába. Ugyanis Az ADSL 478 kb/s os sebességet garantál, ha tartósan ennyi alatt marad akkor tehetek panaszt ez benne van a szerződésbe. De mikor én ezelőtt öt éve a szerződést megkötöttem akkor a 768as volt a legnagyobb és voltak jócskán 478 alatti sebességek tehát ez azóta változott amiről engem de szerintem senkit nem értesítettek. A szerződés megváltoztatásáról még keresve se találtam semmi erre vonatkozó leírást. Na mind. Azért elég röhelyesnek tartom ezt a korlátot is hogy 8megás internetnél 478at tud garantálni.... Megkérdeztem mi lehet az oka hogy ilyen lassú? Erre ő szar a gépem :Y mondom nem szar de egyébként amit kérnek Pentium vagy annak megfelelő teljesítményű processzor
64 MB RAM
merevlemez (az operációs rendszer és a böngésző mellett legalább 10 MB szabad terület)
SVGA monitorvezérlő
ADSL esetében Ethernet interfész kártya 10BaseT csatlakozással (10Mbit/s)
CD-meghajtó
ilyen talán már csak irodákban van... de lehet már ott se
akkor rossz környéken lakok nem tudja a kábel, de a szomszéd havernak mondom tökéletesen működik rendesen megy a net és nekem is ment eddíg rendesen. Akkor hívjam fel az ügyfélszolgálatot és beszéljem meg velük. Ügyfélszolgálat modemet húzzam ki dugjam be reseteljem tegyem újra a hálókártyám + volt semmi nem változott. Újra be a T-pontba megint elmondom mi a picsa van telefon a kollégáknak kijavítják hazaérek egyből 3 mega helyett öt megás lett a net 2 napig!!! Most megin 3mega körül mozog. Fogalam sincs mit csinálhatnak lekorlátozzák e vagy ilyen automata a rendszerük fingom nincs... Telefon megin ügyfélszolgálat probléma elmondva még 1* válasz sajnos a bővítési munkálatok miatt márciusban ez lesz a helyzet de utána garantálni fogják a 7-8megát hát kíváncsi leszek rá. :O :O ennyit a 8/512 es ADSL-ről Csak érdekesség képpen az UPC-nél ugyan ennyibe kerül a 10/1 megás Szerintem eddíg tartott az ADSLel való közös pályafutásunk.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#110) sirarcheer válasza Dtomi (#109) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Nálunk a szerelő mondta, hogy nem is lesz emelés mert messze vagyunk a központtól.
Ahhoz képest hogy kb 5napig simán volt 4MB net. Biztos elrontottak vmit.
De ha így folytatják akkor tényleg senki sem marad náluk.
Azt nem értem, hogy ha márciusban fizetünk el a 8 MBesre akkor azt hogy oldották volna meg?? Vagy utólag derülne ki hogy nem bírja a rendszer ?? :W

PSN: sirarcheer

(#111) Viktor0610 válasza Szabesz (#108) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom, de érdekes módon, nem mindenhol ennyi a ping.
Sőt, jobbat írok: a Speedtest.net pingem böngészőfüggő!!! Opera alatt ~1 mp, IE és Ff alatt pedig 100-200 ms. :F

Fogalmam sincs, miért van ez... :o

Samsung Galaxy A54

(#112) Dtomi válasza sirarcheer (#110) üzenetére


Dtomi
őstag

Nálunk működött most megin megy 4-5 megával de hol van az a 8 hoz feltöltés meg mindíg atompontosan a 250 +1-2 persze 512 helyett.. [kép] Én megvárom a március végét ha akkor is ilyen trágya lesz lemondom nem érdekel, nem magyarázza meg nekem sehogy, ha egyszer működött 8megával 2 hétig rendesen, akkor mitől állt vissza 4-5re. Az meg a másik ha a 8megát nem bírják tartani akkor mi lez velük később már most kevés a 8 a kábellel szemben, egyszerűen nem versenyképesek, és aki nem versenyképes az bele fog dögleni. Vagy idejön és azt mondja sorry nincs 2 hónapig se telefon se net mert fel kell tépni a kábeleket az utcán és a házban is?? Vagy, hogy gondolják a jövőt nem értem. ha én 8ért fizetek akkor nyolcat akarok ha a felét kapom akkor a felét akarom fizetni.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#113) Ősember


Ősember
őstag

nálam végre jo és tényleg hozza ezt a sebességet :))
[kép]

[Szerkesztve]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#114) Dtomi


Dtomi
őstag

[kép] Én nem tudom ez mitől függ de azért a 3mega minusz nekem sok. Örülj neki hogy neked viszi :D csak gondolj bele hogy az UPC-nél ugyan ennyi pénzért mégjobb lenne és ott van esély előrelépésre ADSL-be az a maximum.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#115) csutkaa


csutkaa
senior tag

Sziasztok!!
egy kérdésem lenne:
olyat hallotam hogy aki túl sokat tőlt le t-online-nal 3 hónap alatt pl 400GB-ot annak megszüntetik szerződését vagy 1 hónap alatt vagy hogy van ez?? valaki tud valami konkrétat?? jaa 8MB-os a netem!!
előre is köxi!!

(#116) ploteus


ploteus
aktív tag

Hasonló eset történt velem, én is kiraktam blogba, mielőtt elolvastam eztl, kicsit indulatos állapotban megírva. :DDD

A vicc, a 2mbps vonal helyett a minimum már 4mbps amit biztosítania kell. eleinte engem is ezzel hülyítettek, de a tény az, hogy a 2mbps egy másik csomag sebessége már!

˘˘°°UP°°˘˘Szeresd az embereket...Hisz ők sem szeretnek téged...Nem az a baj, hogy nagy az isten állatkertje, hanem az, hogy alacsony a kerítés!!

(#117) #21221888


#21221888
törölt tag

8mbit? nem tul sok :((( :o

(#118) gabor9991 válasza #21221888 (#117) üzenetére


gabor9991
őstag

16 eve az nem volt rossz :)

(#119) Rick4 válasza #21221888 (#117) üzenetére


Rick4
félisten

Nem zavar, hogy 16 éves hozzászólásokat olvasgatsz? :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#120) Chaser válasza Rick4 (#119) üzenetére


Chaser
titán

ő egy techisten, most volt ideje rá, eddig istenkedett :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#121) Rick4 válasza Chaser (#120) üzenetére


Rick4
félisten

Hmm, biztos fontos dolga lehetett, ha Istennek elég volt 6 nap a világhoz, ő mit alkothatott 16 éven keresztül? :D
Csak hogy off már ne legyen, azért summázhatjuk, hogy 2023-ban vicces ezeket az értékeket látni, ennyi idő alatt alatt minden jobb településre eljutott a normális net, és a lefedettség, az átlagsebesség világviszonylatban is az első tízbe hozza fel az országot...

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#122) Chaser válasza Rick4 (#121) üzenetére


Chaser
titán

nálam nemrég még 10mbit/s volt...szóval :d a nemrég kb 2 hónapja : )
de mosmá' optika, öccázas' vagy gigabites nem is tudom mit kértem

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#123) #21221888


#21221888
törölt tag

Az elmúlt 16 évben csodálatos dolgokat kellett alkotnom, ilyen az 5G, a tiktok, az instagram, és dancsópéter. Sajnos elrepültek ezek az évek

(#124) gabor9991 válasza #21221888 (#123) üzenetére


gabor9991
őstag

Még az a szerencse hogy előre mentünk nem hátra. :D

(#125) #21221888 válasza gabor9991 (#124) üzenetére


#21221888
törölt tag

Sajnos, mint Uratok, úgy látom, hátrafelé megyünk! De megígérem az iphone 17be teremtek 120 hz-et, eskü! :R

(#126) Chaser válasza #21221888 (#125) üzenetére


Chaser
titán

negyedeled meg a lefelezett árát mellé és télleg' isten vagy :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#127) Chaser válasza Chaser (#126) üzenetére


Chaser
titán

-e :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#128) Rick4 válasza #21221888 (#125) üzenetére


Rick4
félisten

Ez a hátrafelé megyünk, ez csak annak tűnik úgy, aki háttal áll a jövőnek. :D
Mindenki arrafelé néz amerre akar, és azt használ a világból a maga boldogulására, boldogságára a saját kis életében, amit akar, olyannak építi a házát, a baráti körét, a családját, és az életét, amilyennek ő maga akarja.
Szóval maradjunk annyiban, a normálisabbak folyamatosan előre haladnak, bármi is történjen a világban!

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.