Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Hát remélem, hogy azért nem ennyire tragikus a helyzet. A FIFA94 óta nyomon a játékot, újabban már vagyok annyira márkatudatos és illedelmes fogyasztó, hogy meg is veszem a dobozos verziót.

Ennek ellenére, vagy ezzel együtt hetente megyünk focizni a bandával, gimiben sötétedésig rúgtuk a bőrt, utána nagypályán is kipróbáltam magam (Budapest, negyedosztály:)), szóval... Hátha lesz olyan is, aki pont a FIFA miatt kap kedvet az igazi játékhoz?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#2) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nekem már évek óta nem tetszik a fifa sorozat utolsó darab ami le tudott kötni az a 98 as változat volt, a mostaniak már agyon vanak bonyolítva és nekem egyszer se sikerült vele gólt lőnöm szinte semmilyen csapattal sem.Pedig a 2006 meg van eredeti dvd változatban, de 10 perc után azt mondtam, hogy köszönöm szépen és töröltem le.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#3) bobace


bobace
őstag

hát nekem sem tetszik már a 98 és a 2002 nálam a favorit, talán az utóbbi az utolsó használható darab a szememben

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#4) dragonfx válasza bobace (#3) üzenetére


dragonfx
veterán

Én valahogy beleuntam a fifába, a 97 és a 2000 után most 2007ben újra azt mondom jóra sikerült de ez sem tud lekötni egy bajnokság lejátszásánál tovább.
Franc tudja, kevés a figurázás benne, és nehéz, küszködik a rossebb. :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5) raszputyin


raszputyin
senior tag

Én a Championship Manager sorozat óta vagyok elkötelezett a sport iránt (azaz rengeteget játszom is, ha nem is vagyok csodás játékerő :) ) Inkább azzal értek egyet, hogy tökjó, ha ilyen neutrális játékkal játszanak, és nem valami destruktívval. Más kérdés, hogy a FIFA sorozatról elég rossz a véleményem.

(#6) Csapi007


Csapi007
veterán

:C
Van benne igazság. :))

"Csak úgy mondom"

(#7) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Jó a FIFA07. Játékélményben hatalmas, pláne, amikor Faragó Ricsi és Hajdú B. István nyomják a vakert :) ''Az aranylabdás Sevchenko - most egy bőrlabdával'' váááááááá. Cselezni persze billentyűzetről nehéz, inkább kontrollerrel lehet, de így is OK. Végre nincsenek scriptelt események - legalábbis nem vettem eddig észre. A hibái: játékvezető a hazaadásokat szinte sosem fújja le, időnként összevissza osztogatja a lapokat; a pálya mellett álló fotósok stb. ''lapfigurák'', 3. dimenziós kiterjedésük nincs.

Kóla és sültkrumpli jöhet mellé, és hátha néhány gyerek kedvet kap ehhez a gyönyörű sporthoz :)

https://www.coreinfinity.tech

(#8) dabadab


dabadab
titán

Gondolom, azert mindenkinek lejott az abban rejlo ironia, hogy Renwick ott ul a netes gepe elott es arrol ir, hogy milyen borzaszto, hogy ezek a mai fiatalok a netes gep elott ulnek :)

DRM is theft

(#9) naraku válasza dabadab (#8) üzenetére


naraku
aktív tag

:)

(#10) Bog válasza sh4d0w (#7) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Hát azért...

A szélen mindig el lehet rohanni és a 16-os sarkán fordulva az alapvonal mellől be lehet sétálni a kapuig. A kapusok csak simán hülyék, ha a labda előttük pattan, akkor eldőlnek, mint egy zsák. Gera feje olyan, mint egy rosszul elkészített sertéspástétom. Ha a gép szarul áll, de én jól védekezem, akkor általában 30-35 méterről akaszt egy gólt. A fejjel a jobb alsóba csúsztatok, akkor Hajdú B őrjöng, hogy milyen szépen lőttem fel a pipába, de elég sokszor beszél hülyeségeket. Mindkét kommentátornak az a fixa ideája, hogy egy lövés csak azért mehet mellé, mert ''a lövés pillanatában elvesztette egyensúlyát''. Szóval lenne rajta mit csiszolni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#11) Fermat válasza Bog (#10) üzenetére


Fermat
tag

hat ez van :)

.::: http://www.forum.nokia.com/devices/E51 :::. <3 E51 <3 BME

(#12) ftc válasza sh4d0w (#7) üzenetére


ftc
nagyúr

keresztlécet mondanak amikor a kapu közepét találom el...
gép mindig onnét rug ahonnét már elsem talállom a kaput..
hazaadás ugye mi az? :DDD
kedvencem ha álló helyzetből indulok a kapu előtt tuti gól lesz a vége mert a védő lemarad...
4. osztályu csapat védőjűtékosa lesprinteli a csatáromat ...

(#13) nyunyu


nyunyu
félisten

Monitorfeju kepzes?
Ugyan mar, az reg megvolt.

PC Guru tabor '99, Alsoors.

Haver szeretett volna focizni, csak eppen nem volt kivel, igy nekiallt csapatot toborozni.
Mivel a felnott korosztaly keso delutan mar a napi betevo sorevel volt elfoglalva, igy kezenfekvonek tunt, hogy a fiatalabbakat kellene megcelozni ezzel a kerdessel.

Hona alatt a lasztival be is allt az 14-15 eves ifjoncok fahazanak ajtajaba, es megkerdezte:
-Na fiuk, egy kis foci?
Mire a nagy CSatazajbol kihallatszo valasz:
-FIFA 98-cal, vagy FIFA 97-tel toljuk?

Persze a szemuket egy pillanatra sem vettek le a monitorrol, nehogy leloje oket egy CT.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.