Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#80) tibz03 válasza Ulkesh (#79) üzenetére


tibz03
őstag

Szerintem ilyet ne javasolj. Vagy kifizeted neki az esetlegesen elfüstölt prociját? Akkor oké, nem szóltam.

Írtad korábban, hogy 4 GHz alapfeszen. Ez ugye csak vicc? Vagy nálad az "alapfesz" szó azt jelenti, hogy AUTO-n hagyod a fesz.-t? (Mert találkoztam már ilyennel, aki azt hitte, hogy ez "alapfesz". :U ) Nem vagyok tuning-szakértő, de ha AUTO-n hagyja a fesz. értékeket, akkor kaphat egy olyan fesz.-t a proci, amitől aztán ki lehet dobni a kukába.

Amennyire olvasgattam a hsz.-okat, az jött le, hogy egyáltalán nincs képben a srác, szóval nem kéne neki ilyen "nyugodtan, nem lesz semmi baj" tanácsokat adni. Főleg úgy, hogy azt sem tudja - valószínűleg - , hogy mennyi fesz.-t szabad a procinak adni, és hasonlókat.

Egyébként a tuning mellett állok én is (nem tuningolni egy gépet elég nagy butaság), de nem úgy, hogy nem tudja az ember, mit csinál. Szóval Vistaboy inkább nézelődjön, kérdezgessen a topicokban, olvason utána, és csak akkor nyúljon bele a dolgokba.

Vistaboy: Az hogy van, hogy az 1600-as RAM-jaid csak most, "tuning" után mennek 1200-on? :D Nézz utána, hogy hogyan kell ezeket beállítani, mert így elég katyvasz lesz az egész.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.