Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) DaveJr


DaveJr
őstag

Köszönöm a biztató és elismerő hozzászólásokat.

Igen a lemez tervek Solid Edge-el készültek azt használják a lakatosoknál is.
Szerencsémre sikerült elbarterelem a lézervágást egy kis géppark rendbetételre így az első vágás mondhatni ingyen van. Ha esetleg elrontom akkor a második már fizetés:D

Később természetesen APU irányába akarok mozdulni konkrétan Brazos platform felé. A plusz slot helyeket nem csak kártyára, másra is tudom használni. Pl ha a felsőt is meghagyom akkor plusz USB kivezetés vagy WIFI antenna kivezetés. Úgyhogy szerintem azt a verziót vágatom ki amelyiken ott van a plusz teljes értékű slot is.

ashtm: Jogos a javaslatod:) Én is gondoltam erre és meg is fogom csinálni. Csak még előtte szeretnék valahonnan keríteni egy olyan házat amin csak LP-s slotok vannak és azon mérni dolgokat. Így minimálisra csökkenthetem a mérési hibáimat.

Gusztáv: Szinte ugyanezzel a formatervvel, egy kicsit más belsővel ebből is van modernebb csak azt már a Lenovo gyártja. Ha jól tudom ebből létezett Core2-es is, de lehet, hogy annak már M52 volt a típusa.
Még a házhoz nem is nagyon nyúltam:) ha minden jól megy akkor a hétvégén lesz rá időm és akkor kicsit komolyabban neki fogok.

[ Szerkesztve ]

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.