Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) davidsone


davidsone
addikt

Jó kis írás!
Nagyon karcsú az i3 a 660hoz tényleg könyörög 1 i5 v i7 után :K

[ Szerkesztve ]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#2) Mans20


Mans20
addikt

Várom a tesztet.i5-el olyan lesz mint ha kártyát is cseréltél volna.Hangja mennyi van?

(#3) Hunork válasza Mans20 (#2) üzenetére


Hunork
veterán

Hang nulla!!! :K :Y :K
Nem gondoltam volna (a Gigabyte sem volt recsegő!), hogy most már a Z3 felső ventijei lesznek a leghangosabbak, bár így is csak akkor hallani a gépet, ha minden ajtó és ablak csukva.
Amúgy egy új játék eredményeivel kipótoltam most, a héten jön a többi is.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#4) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Nekem is ugyanilyen gépházam van, jó kis kuckó, a hdd viszont elég erősen rezonál benne.

(#5) Hunork válasza Zoli0726 (#4) üzenetére


Hunork
veterán

Hmmm...nekem nem. Biztos jól van bepattintva a merevítő? Nekem olyan, mintha egy csendes házi ventilátor duruzsolna egy naplementés késő délután. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#6) Mans20 válasza Hunork (#3) üzenetére


Mans20
addikt

Az jó,Én majd az egy ventis Asus 750-ből írok tesztet.

(#7) Stonerice válasza davidsone (#1) üzenetére


Stonerice
őstag

Simán elég az i3 mellé. Nekem 7970-et is elég szépen kihajtotta (néha vegyesen átfordult 10-10% ot a cpu és a ram) nálam Bf3 single palyerben épp hogy, de király volt.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#8) Speed® válasza Stonerice (#7) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Aha..ja. Anno a hasonló szintű 7870emet i5-2300@3.4GHz (tehát i5-2500) nem tudta 100%on kiszolgálni BF3 multiban. Single kb. kit érdekel, de ott is be-beeső FPSt eredményez a gyenge proci. i3 mellé max. 7790et raknék, nem 7970et :U

(#9) Mans20 válasza Speed® (#8) üzenetére


Mans20
addikt

Valaki most rak E8400 mellé 7970-et,e miatt [link] elég misztikus,Én akkor se tennék.

(#10) Speed® válasza Mans20 (#9) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Meg is érdemli :) i3-2120 félgázon tekerte a 7950et anno nálam tesztnél..

(#11) Hunork


Hunork
veterán

Battlefield 3 Ultra teszt frissítve! :K :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#12) Speed® válasza Hunork (#11) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Sejtem, hogy nem élvez prioritást, de multiban is kipróbálod majd?
Single jellemzően nincs gond, kivéve 1-2 húzósabb címet (pl.WD).

(#13) Hunork válasza Speed® (#12) üzenetére


Hunork
veterán

Természetesen, bár ezt a fiamra bízom! :K Majd szépen mér a két program. Azóta a teszt bővítve, készre vágva, ha érdekel, nézd át, két ütős játék beépített benchmark-ja is szerepel. :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#14) Hunork


Hunork
veterán

Hát, sajnálattal látom, hogy nincs több hsz, és tapasztalat-megosztás...Remélem, azért még idetéved valaki, aki i5+GTX660 tulaj... :K

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#15) ezittketto


ezittketto
csendes tag

Vagy nagyon olcsón vetted a VGA-t, vagy elírtad egy nullával.. :)

(#16) Hunork válasza ezittketto (#15) üzenetére


Hunork
veterán

Hehe, de jó is lett volna. Természetesen vagy elírtam egy nullával. :K Amúgy ma véglegesen lezárva / módosítva a cikk. Oszt már játszok is. Most egy BF4 Fraps mérést azért csinálok még egyszer, néha nem vágom, hogy a Guru3D hogyan mér...

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.