Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akkor bizony lapozzunk.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

Valahol örvendetes, hogy a Huawei is el tudja szúrni, legalább fellélegezhetnek az ilyen tesztek olvasása után az olyan gyártók, mint LG, HTC, Sony... :)

Tragédia ez a mobil, és én például most annak örülök, hogy nem LG produktum! :D

[ Szerkesztve ]

(#3) jeni válasza Graphics (#1) üzenetére


jeni
félisten

megmaradt alkatrészekből lesznek a raktár kisöprések amellett a tervező mérnöki irodai alkalmazottak most ezen egy picit pihenhetnek,hogy nem kell úja modellt tervezni.

(#4) jansky1


jansky1
senior tag

Mate 20 lite-ról szívesebben olvasnék :U

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

A kamera átlagigényeket kielégíthet. A kijelző fényerőben jó. Volt itt a HA-n 20 ezerért egy vadi új, sajnálom hogy nem vettem meg. Többet viszont nem ér a cucc.

(#6) joey04


joey04
titán

Ezt nem engedhetné meg magának a márka.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) indigo


indigo
aktív tag

Ilyen van a nővéremnek. Annyit kért, hogy legyen már Viber a készülékén. Gondoltam, feldobom a GBoard-ot is billentyűzetként. Gyáá, mire letöltötte és feltelepítette azokat, és elindult... Pl. hogy a Viberen belül kilépjek a billentyűzetből 5-6mp kellett :D

(#8) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a bemutatót. Nekem ilyen készülék nem kéne még ingyé se!

(#9) ates


ates
aktív tag

Sebhelyes ! Te jössz :D

(#10) neoforce


neoforce
aktív tag

Az a baj hogy vki kezébe fog egy ilyen készüléket az soha többet nem vesz Huaweit, és hiába mondod neki hogy ez belépő szint meg stb.Ezt ártól függetlenül mondom ,nem szabadna ilyen szar telefont csinálni.

(#11) Balint729


Balint729
csendes tag

Nálam kb 2 hétig működött a készülék céges telefonként, de nagyon nem volt az igazi. Főleg bármitől le tudott lassulni... Egy Nokia 3.1 váltotta, ehhez képest főnyeremény.

Sokan rettenetes embernek tartanak engem. Pedig gyermeki szívem van. Az íróasztalomon egy befőttesüvegben...

(#12) DS39 válasza neoforce (#10) üzenetére


DS39
nagyúr

Igen, ez rossz marketing a cégnek.

(#13) Jeanne d'Arc

Ez elég gyengusz lett, szégyen a cégre nézve. :(

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#14) logitech1


logitech1
tag

Felbontás lehetett volna már full hd.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#15) #81733120 válasza ates (#9) üzenetére


#81733120
törölt tag

:C

(#16) MrOomen


MrOomen
tag

Nem IPS-LCD, hanem TFT a kijelző :)

(#17) zsoltinnó


zsoltinnó
aktív tag

Én vettem ilyent.Bár ne tettem volna.P9 után azt hittem csak ilyen jó készülékeket csinál ez a cég.A forma még meg is fogott.De a hardwer...Áhh.. Befagy szinte minden alkalmazásban.Kamerát mielött fényképezni akarok be kell izzitanom vagy 1percel előtte :DDD Kilépni se tud belőle.Öszintén még eladni sincs pofám másnak ezt a telefont használtan.Pedig pár hónapos csak

[ Szerkesztve ]

Őrült kell egy őrült ellen!!!

(#18) nyisziati


nyisziati
veterán

Nekem volt Y300-om, azóta messziről kerülöm az Y vonalat...
Valahogy mindegyik készülék ezen a vonalon (meg a G-k) nagyon gyengék.

(#19) jansky1 válasza zsoltinnó (#17) üzenetére


jansky1
senior tag

P9 után Y5 azért elég éles váltás.

(#20) #81733120 válasza jansky1 (#19) üzenetére


#81733120
törölt tag

+1. :K
Azért egy 2 éves csúcsmodell nem összehasonlítható egy friss alsó-kategóriás cuccal. :N

(#21) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

5k-ért nekem nagyon tetszik a Telenortól sok éves hűség utáni "jutalomként", a tarifa amúgy is maradt volna. :D

[ Szerkesztve ]

(#22) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Amúgy nem rossz telefon, egy Sony Xperia SP utódja(az előző még mindig megvan, csak akksicsere kell neki), de el kell mondani, hogy az SP kijelzőne szebb képet mutat, a Y5 kicsit "fakónak" hat.

(#23) nyisziati válasza IMIIKE1998 (#21) üzenetére


nyisziati
veterán

2014-ben én is 5K-ért vettem az Y300-at. :C

Igaz, azt még jócskán pimpelni kellett, hogy gyorsuljon... :C
Komplett hétvégék mentek rá. De nem bánom, sokat tanultam, és volt egy évig egy használható telefonom. Év végén meg eladtam 10-ért.

(#24) #81733120 válasza IMIIKE1998 (#21) üzenetére


#81733120
törölt tag

Annyiért amúgy nem rossz. :)

(#25) IMIIKE1998 válasza nyisziati (#23) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Szerintem én meg fogom ezt tartani, az igényeknek megfelel. :)

(#26) #81733120


#81733120
törölt tag

Várjuk szeretettel a tulajokat a 'Huawei Y szériás mobilok topikjába'! :)

(#27) gthomma válasza nyisziati (#23) üzenetére


gthomma
senior tag

Ez akár 6K -is megér !

Csak azok érinthetik meg a szívedet és bánthatnak meg, akik jelentenek neked valamit. Következésképp sérthetetlen, aki nem törődik senkivel. Akár egy halott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.