Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:20:02

LOGOUT.hu

Huawei P40 Pro összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10551) FingR86 válasza Hoes (#10549) üzenetére


FingR86
őstag

Persze hogy nem lesz az igazi, ezt senki nem is mondta, hogy 100%—os a dolog. De ha már Huawei mellett tettem le a voksom, és szeretem is ezt a telefont (mint sokan mások is itt a topicban) akkor veszem a fáradságot és kinlodok egy órát hogy megkönnyítsem a kettőnk kapcsolatát. Részemről itt zártam a dolgot. :R

(#10552) sharp4 válasza wwhy (#10545) üzenetére


sharp4
őstag

Nincs, nem is izgat ;) viszont rendben van a készülék és a rendszer is!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#10553) jeni válasza FingR86 (#10548) üzenetére


jeni
félisten

Mikor megvettem az P40 Pro-t jó több mint 1 évvel ezelőtt és semmi sem volt arról szó,hogy az OTP 2022-ben kiszáll ebből a Huawei appgallery támogatásából.
Mindenütt nagy betűkkel az volt és az szólt a Huawei P40 Pro mellett ,hogy majd 1 év múlva beéri majd a Google Play -t itthon. Szinte a java részük majd fenn lesz a galléríában.
Nem csak a türelem fogyott el hanem a maradékot is elvették.
Én is jól látom miként mennek itthon a Huawei telók sorra.
Bizonyos képen rálátásom vannak a termékekre.
Arról sem,hogy a többi szolgáltató még sem fogja a app-t hozzá megcsinálni.
Csak ígérgettek vele.
Vannak olyanok akiknek nem csak elvileg hanem elvi kötelességük lenne hozzá applikációt operálni!
Én is akartam mókolni de valamiért nem sikerült az utolsó lépés.
Még 1x már nem mertem neki állni.

A Harmony-ból sem, lett semmi.

Semmi kétség a gyártó már nem tud és nem lát fantáziát ebben,hogy helyere hozza a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#10554) pecccccccca válasza wwhy (#10545) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Miért ne lehetne neki? Annyit tesz rá amennyit akar és ahogy akarja, még szerkesztheti is.

;]

Humorban nincs helye tréfának!

(#10555) wwhy válasza pecccccccca (#10554) üzenetére


wwhy
veterán

Azaz fogok egy mp3-at, bemásolom a telóba (nem megveszem és letöltöm!) , és beállítom egyedi csengőhangnak :F Anélkül, hogy jobbra-balra bűvészkedjek különböző szoftokkal? :)

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#10556) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!

Lentebb írtam, hogy gondjaim vannak az online fizetésekkel, rendre hitelesítési hibával visszadobja a bankom ( Takarék ). Példáúl itt Hardveraprón sem tudtam a 250Ft-os hírdetés aktiválást megvásárolni!

Elővettem a tabletet amin még van GMS, hiba nélkül végigment a fizetési folyamat!
Ebből arra gondolok, hogy a Takaréknál már nem megoldható GMS nélkül az online fizetés.
Tavaly mèg biztosra veszem, hogy működött az online fizetés!

Úgy döntöttem tehát, hogy inkább telefont cserélek nem bankot!

Elnézést ha untattam ezzel valakit! :R

(#10557) Aryon87 válasza Hoes (#10556) üzenetére


Aryon87
félisten

Gspace nem oldja meg ezt a problémát?

Sajnos a bankok szarsága miatt kényszerül a legtöbbje telefont váltani. DE! Ha már ott a tabod.. Intézd azon ezt a takarék majomságot, minden másra meg ott a P40Pro. Vissza fogod ezt még sírni keményen.. (mindig igazam volt tudod jól :)) )

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10558) hockeyapu válasza sharp4 (#10543) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

És az IOS ? Az is ott van ? :F

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#10559) Hoes válasza Aryon87 (#10557) üzenetére


Hoes
aktív tag

Mindenhova nem vihetem magammal a tabletet! Otthon persze megoldom azzal de ha nem otthon vagyok?

(#10560) Aryon87 válasza Hoes (#10559) üzenetére


Aryon87
félisten

Akkor szerezni kell valami kis őskövületet, amin legalább droid7 van, és azt cipelni. Ahogy teszem én most 2 telefonnal :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10561) donnie.d válasza FingR86 (#10546) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Én igazat adok neked.
Ez nem hetek, hanem hónapok óta van. Kicsit tényleg idegesítő, hiszen tényleg majdnem mindenki tisztában volt azzal, hogy mit vállal. Azért azzal is szembe kellett néznie, hogy az ígérgetéseket nem veszi teljesen biztosra, hanem feltételesen kezeli. Igaz, én is leváltottam a P40 Pro-t, de ott van a szekrényben tartalék telefonnak, s akármennyire is gondolkodtam majdnem két hónapot a tesztek miatt elsősorban az utód végül egy P50 Pro lett. S nem bántam meg a váltást, mert a legtöbbet használt alkalmazás a zenelejátszó, messenger, fb és kamera volt. A banki alkalmazás tényleg egy zsákutca lett, de böngészőből be lehet lépni. Én például a laptopon a chrome-ból átimportáltam a könyvjelzőket a firefox-ba, s a telefonra telepítés után a firefoxon belül a gmail-es címmel belépve az összes jelszó, könyvjelző át lett importálva. Így annak azoknak az oldalaknak, amelyeknek nem működik az applikációja arra belépek a böngészőn keresztül. Az érintéses fizetést is "fénykorában" kipróbáltam, mert nem vagyok a "mindent a telefonomon csinálok/használok" típus.

Én is félve vettem meg a P40 Pro-t, de végül nem bántam meg. Mindig utáltam, amikor majdnem két órám ment el, míg letöröltem az összes törölhető előre telepített google vackot, utána meg a tárhelyem fele le volt foglalva a törölhetetlen alkalmazásokkal. A P40 Pro az első, aminél úgy érzem jó lesz tartaléknak a szekrényben, ha történne a mostani P50 Pro-val valami, s nem szeretném eladni, továbbadni. Én nagyon sajnálom a márkát, de azért ismerjük el, hogy ahhoz, hogy fejlődni tudjon ahhoz kellenek felhasználók is. Olyan felhasználók, akik mernek újítani és elhagyni dolgokat. De addig míg rengetegen a google vagy a Iphone csöcsbimbóján csüngnek addig szerintem elég nehéz időszaka lesz a Huawei-nek. Én azért még nem temetem, de a GMS szankció elég csúnyán odavert a cégnek. Én örültem neki, mert olcsóbban jutottam két jó telefonhoz is, de azért ahhoz nagyobb eladásra van szükség, hogy mondjuk érkezzen egy P60 család még jobb kamera tulajdonságokkal. Azért valljuk be a Huawei tud. Nekem annak idején egy elég drága Sony (SP) csúcskészüléket váltott le a P8 Lite fele annyiért, szóval nekem azóta töretlen a szerelmem a Huawei márkával.

(#10562) sharp4 válasza hockeyapu (#10558) üzenetére


sharp4
őstag

Igen, ott van. Stabil, ugyanúgy hozza azt a szintet, mint az emui. Csak minden IS elérhető, gondolom itt a banki appokra többek között. Míg régebben szívesen elbíbelődtem a mokolasokkal, addig mostanság semmi idom nincs rá. Főállás, saját vállalkozás, építkezés minden időt elvisz. Így úgy akarom használni, hogy ki eszem a dobozból, és működjön, szinkronizáljon, ne ütközzek falakba.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#10563) Aryon87 válasza donnie.d (#10561) üzenetére


Aryon87
félisten

Hah, Sony SP. Nálam ott fejeződött be a Sony pályafutása.. :)) LG G4 váltotta akkor

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10564) gombasm válasza Hoes (#10556) üzenetére


gombasm
aktív tag

Csinálj egy ingyenes PayPal accountot, regisztráld be oda az egyik kártyádat és akkor fizetsz a hw aprón vele, amikor csak akarsz. Hetente többször csinálom a P40 pro - ról.

Nexus 4 & Redmi 5+ & Poco F2 pro & Poco X6 pro

(#10565) Hoes válasza gombasm (#10564) üzenetére


Hoes
aktív tag

Évek óta használom a Paypalt, azzal is próbáltam...nem tudok webes felületről sem fizetni! Ugyanaz a hitelesítési probléma!

(#10566) hockeyapu válasza sharp4 (#10562) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Csak a 90%-a nem működik, annak ami androidon simán ment ! :U

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#10567) sharp4 válasza hockeyapu (#10566) üzenetére


sharp4
őstag

Pl? Én még ilyet nem találtam!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#10568) firemanus82 válasza Hoes (#10556) üzenetére


firemanus82
senior tag

Nálam tökéletesen megy a Takarék app. Kell a Vica app is hozzá, így már ujjlenyomattal is alá lehet írni a tranzakciókat. (mokolt GMS)

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#10569) Hoes válasza firemanus82 (#10568) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nálam lehet akkor ez okozza a gondot, kell már a GMS a Takaréknak!
Szomorú...
Én nem tudom felrakni, a környezetemben sincs senki aki felrakná!

Nem gond, megdom a helyzetet.

(#10570) jeni


jeni
félisten

GMS mizéria ide vagy oda a Huawei cégnek szerintem ismét gyártani kéne a P30 szériát. Ahhoz van engedélye és Google barát is egyben. Ehhez annyi kellene majd hogy szoftveresen is legyen továbbra is támogatott. Szerintem ez némileg javítaná a helyzetén

(#10571) Thoty válasza jeni (#10570) üzenetére


Thoty
senior tag

Inkább Kirin 980-as SOC-al kellene kihoznia egy P40 Pro GMS Edition-t, a Kirin 980-ra ugyanis van Google licence. De nyilván ez nem ilyen egyszerű.

(#10572) hockeyapu válasza sharp4 (#10567) üzenetére


hockeyapu
aktív tag

Nem is fogsz olyat, ami androidon simán ment és ios-on is fog, mert mics olyan ! :C

"Sohase hagyd, hogy az erkölcsi érzéked meggátoljon a helyes cselekedetben" Galactica Enciklopédia...

(#10573) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Esetleg tudna valaki normális de olcsó hydrogél fóliát ajánlani?
Vagy ha elfekvőben lenne valakinek az is jó lenne

(#10574) FingR86 válasza Bagoly01 (#10573) üzenetére


FingR86
őstag

Nekem ilyen van rajta közel egy éve. A fenti sarkoknal már picit kezd válni mert elcsúszott felrakaskor és nem teljesen középre került. De legalább oldalt szuper mert lelog a keretre ilyen fülekkel ahol fogja a szilikon tok. [link]

[ Szerkesztve ]

(#10575) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Aki esetleg váltani szeretne ilyen telefonra, kiraktam egyet eléggé jóárasítva. (nem itt akarom reklámozni, ennyiért napokon, ha nem órákon belül elviszik, szimplán "segíteni" akarok jó áron szép készüléket venni a csoport tagjának)

(#10576) Aryon87 válasza thedivision2 (#10575) üzenetére


Aryon87
félisten

Mi az utod?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10577) thedivision2 válasza Aryon87 (#10576) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Egyelőre még nincs ötletem, lehet átmenetileg valami hívni tudjak róla aztán ennyi telefon.

(#10578) thedivision2 válasza thedivision2 (#10575) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Elengedtem az eladását, ilyen adok érte 60 ezret ajánlatok jönnek, ehhez nekem nincs hangulatom... :Y

(#10579) Bagoly01 válasza FingR86 (#10574) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Köszi. :R

(#10580) Hoes válasza thedivision2 (#10575) üzenetére


Hoes
aktív tag

Én is eladtam a P40 Prót tegnapelőtt!

(#10581) bokarcsi71 válasza Hoes (#10580) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Mire váltottál, ha megszabad kérdezni?

(#10582) thedivision2 válasza Hoes (#10580) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Nekem szerintem marad, amennyit adnának érte, nincs értelme eladni.

(#10583) Thoty válasza thedivision2 (#10582) üzenetére


Thoty
senior tag

Szerintem elmenne az 90-ért, ne pár óra ajánlataiból vonj le következtetést. Türelem és elmegy az jó áron.

(#10584) Bagoly01 válasza Thoty (#10583) üzenetére


Bagoly01
senior tag

Szerintem a 90 is kevés érte.

(#10585) Thoty válasza Bagoly01 (#10584) üzenetére


Thoty
senior tag

Szerintem is.

(#10586) sharp4 válasza Thoty (#10583) üzenetére


sharp4
őstag

135000ert adtam el 3 hete.. ki kell várni!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#10587) Hoes válasza bokarcsi71 (#10581) üzenetére


Hoes
aktív tag

iPhone 13......nem kimondottam egy fotós svájci bicska de én nem adok ki plusz 100-at jobb kamerákért!
Szerintem ki fog szolgálni.

(#10588) Aryon87


Aryon87
félisten

En nem adom el. Amit kapnek erte az lofitty, es nem is tudnek venni helyette mast. Rafizetni meg nem fogok. Na meg tul jo telefon (foleg a kamera) 1-2 aprosagot leszamitva.
Majd jon melle valami kozepkategorias...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10589) Hoes válasza thedivision2 (#10582) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nekem is nyomott áron, 105-ért kelt el, pedig még garanciás volt jövő februárig!

(#10590) sharp4 válasza Hoes (#10587) üzenetére


sharp4
őstag

Én a Pro-ra váltottam, nem bántam meg. A Zoom hiányzik a P40 Pro-bol, viszont itt van macro lencse.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#10591) Aryon87 válasza Hoes (#10587) üzenetére


Aryon87
félisten

Rovid eletu lesz.. vissza fogsz futnina Huaweihez :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10592) sharp4 válasza Aryon87 (#10591) üzenetére


sharp4
őstag

Ezt már itt mondta más is, nem lett igaza :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#10593) Aryon87 válasza sharp4 (#10592) üzenetére


Aryon87
félisten

Hoes eseteben tobbszor is igazam volt.
Ismerem ot, neki a Huawei a fobb marka. Minden mas csak zatony volt

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10594) Hoes válasza Aryon87 (#10591) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nem tervezem, úgy vállaltam be most újonnan az i13-at, hogy marad hosszú távon.Az elmúlt hónapok azt mutatják, hogy nem fotózok már közel sem annyit, nincs okom arra, hogy "fotós mobilt" vegyek. Másban viszont jobban ki fog szolgálni az i13 mint a P40 Pro...pl NFC fizetés egyszerűsége, banki alkalmazások, másban is jobb lesz de ez nem az a topik ahol ezt ki kellene beszélni!

(#10595) sharp4 válasza Aryon87 (#10593) üzenetére


sharp4
őstag

Én is nagy Huawei-es voltam, elég sokáig kitartottam, viszont már nem tudtam a munkám végezni bonyodalom nélkül!

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#10596) Aryon87 válasza sharp4 (#10595) üzenetére


Aryon87
félisten

Sajnos ez sokunknal meglesz.
Ma en is bosszankodtam egy sort, mert olyan inteznivalom volt, amihez gms telefon kellett... P40Pro felsult, G4 meg majdnem meghiusitotta kora miatt (7-8 eves), alig birta teljesiteni a feladatot....

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#10597) bokarcsi71 válasza Hoes (#10587) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszönöm.

(#10598) greyslay


greyslay
aktív tag

Aki esetleg p40pro rol Pixelre váltott írna néhány tapasztalatot? :F

"embertelen ember munka"

(#10599) donnie.d válasza Aryon87 (#10588) üzenetére


donnie.d
aktív tag

Én is hasonlóan vagyok vele pedig egy éve vásároltam a telefont.

Mivel anyám nem ért a telefonokhoz meguntam, hogy mindig rásózzák az olcsó sz*rt aranyáron a szolgáltatónál. Mert ahogy észrevettem mindegy melyiknél vagy, ha nem értesz hozzá rád beszélnek mindent aztán meg csak lesel. Így én úgy segítek neki, hogy évekkel ezelőtt kötöttem még egy előfizetést, és többnyire az én telefonjaimat örökli meg, amik nagyon jó állapotban vannak évekkel később is. A P8 Lite-tól kezdve az összes nála kötött ki és megvan vele elégedve. Most egy P30-at használ és imádja. Pedig nem műszaki dolgokban nincs toppon.

A P40 Pro most dobozban van, s nem tervezem eladni, mert egyrészről egy év használat után is karcmentes, tökéletes állapotban van. Másfelől nagyon megszerettem, és iszonyatosan jók a fotós képességei. Úgy gondoltam majd, ha megvalósul a P60 Pro lesz az utód, de ugye ki tudja lesz-e az. Így végül egy P50 Pro lett az utód.
Mondjuk soha nem voltam Google függő, és munkához sem kell használnom. De, aki tisztában van a GMS hiányával és neki létszükséglet miért vesz ilyen telefont??? Vagy miért nem vesz egy olcsó alsó kategóriában, hogy működjön pár applikáció a Huawei meg marad normál telefonnak?
Nekem a megtartás mellett három indok volt. Anyám valószínűleg nem tudná kezelni, hogy nincs GMS, másfelől ha valami történik a P50 Pro-val (pl. ellopják, eltörik stb.) nem lesz póttelefon. A tokban pedig nem fog sérülni. Bármikor előkaphatom. És nem foglalkozok azzal, hogy milyen és mikori frissítés jött vagy jönni fog rá.

Szerintem a mobilpiac totál elszállt. A Samsung képtelen fejlődni. A felsőkategóriásaknál is csak lesek, hogy ennyiért csak ennyit tudnak? A P50 Pro tesztekben is le lett húzva, mert én totál mást tapasztalok használat közben. Sokkal pozitívabb készülék. Volt olyan ismerősöm, akivel elmentem sétálni a Margit szigetre és fotóztunk össze-vissza. Persze mindketten Instagrammon is fent vagyunk, s miközben töltögettük fel a képeket mutogattuk is egymásnak. Kb. három óra elteltével már vörös volt a feje, hogy mennyivel jobb képet készít a P50 Pro. Amikor megmutattam a mentett képeket, amelyek a P40 Pro-val készültek akkor már egy k*rva anyjukat is elhagyta a száját. :DD :DD :DD
Ha az appgallery-t és a HMS rendszerre fejlesztenék több applikációt, akkor azt gondolom a Huawei ismét talpra tudna állni (vagy, ha a Gspace-ben több alkalmazás futni tudna). Én megvagyok GMS nélkül bár nekem is van pár alkalmazás, ami nem fut, de nem foglalkozok vele. Belépek böngészőből és jó napot.

(#10600) greyslay válasza donnie.d (#10599) üzenetére


greyslay
aktív tag

"De, aki tisztában van a GMS hiányával és neki létszükséglet miért vesz ilyen telefont??? Vagy miért nem vesz egy olcsó alsó kategóriában, hogy működjön pár applikáció a Huawei meg marad normál telefonnak?"

1. Mert esetleg bízik abban, hogy mókkal rá bírja installálni a gms-t, és az működni fog.
2. Mert normális körülmények között nem fogsz 2 telefonnal szaladgálni mindenhová.
Az hogy pedig éppen mikor fotoznál le valamit, azt előre úgy sem tudod... Illetve akkor már inkább veszel egy dlsr -t.

"embertelen ember munka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.