Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#536) dutrás


dutrás
őstag

Ti aztán nem tudtok méltósággal visszavonulót fújni.

Bubus66 kolléga tőlem 50000 telefont is hozhattál volna vissza a "halálból" (bár halkan megjegyzem ez inkább a horror és scifi filmek reszortja) én inkább hagyatkozom a saját tapasztalataimra ebben az ügyben. Az pedig hogy döngeted a melled az elég gáz. Utalnék itt a #328-as hozzászólásodra is. Tök dicséretes amit összehoztál a logout-on bár szerintem az eljárásokat és a szofvereket nem te dolgoztad ki attól még nagy segítség másoknak. Viszont az az arogancia és lekezelés amivel itt hirdetitek az igét azokkal szemben akik másképp gondolnak dolgokat az nagyon visszataszító.

Az egész történet adsl kolléga látszólagos nagyobb arányú akkumulátor merüléséből indult. Szemesi69 úr azonnal factory resettet ajánlott amire én több hét után nettó hülyeséggel reagáltam. Ma is így tartom.
Szemesi69 úrnak eszébe se jutott az hogy az akkumulátor használat alatt nézze már meg van e kirívó adat. Ha van akkor esetleg adott alkalmazás adatainak törlésével vagy ujraindítással orvosolható a hiba. (Nálam rendszerint a HVG alkalmazás szokott rendetlenkedni éa még csak frissítés se kell hozzá. Alkalmazásadatok törlése alkalmazás újraindít beállít és mintha misem történt volna fut tovább) Nem! Azonnal factory reset.
Aztán belefut egy hasonló történetbe HoldfenyLuna esete kapcsán. Ejnye.
Többen is írták hogy másképp gondolkodnak erre Ti mint a gyerekek a hozzáértésről meg a tiltott szóról kezdtek rugózni. Komolyan mondom...

Hogy a Huawei miért ajánlotta az fr-t? Mert a szög egyszerű embernek is kell valamit mondani amit esetleg el is tud végezni. Azt hogy az OEM feloldással mit kezd azt majd a következő segítségnyújtásban megmondják.
A te szavaiddal élve Bubus66 csupa sablonszöveget írnak segítségnyújtás gyanánt. Emlékszel?
Nem fog az ügyfélszolgálat minden egyes alkalmazáson végigfutni hogy épp mi akadhatott be hisz több millió alkalmazás létezik. Azt se fogják mondani hogy töröljön alkalmazásadatokat mert jobb esetben csak magát az appot fogja törölni és nem nagyobb kárt fog csinálni.

Már leírtam egyszer hogy több telefonon és frissítésen vagyok túl mindenféle factory reset nélkül. Szép is lenne azt a 74 darab alkalmazást mindíg újratelepítgetni meg beállítani akár kethavonta mert úgyis van biztonsági meg hibajavító frissítés.
De ha visszaolvastok ezzel nem vagyok egyedül.

Én lezárom ezt a meddő vitát részemről. Köszönöm a kitüntető figyelmet.

P50 pro/P40 Lite

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.