Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17701) pedrobike válasza cellpeti (#17700) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Én biztos többet nem veszek Huawei-t,ez volt az első és az utolsó, oneplus-im voltak előtte,ez egy jó lehetőség volt, após megkapta a op5-t karira ... úgyhogy nekem maradt ez kipróbáltam nem jött be 😃

Garmin tactix delta F6x Pro

(#17702) cellpeti válasza pedrobike (#17701) üzenetére


cellpeti
veterán

mi a baj vele? :U mi nem tetszik?

Most nézegettem egy OnePlus 7T se lenne rossz, de az persze már a 8GB-os változatból

Tigris, tigris, csóvafény...

(#17703) pedrobike válasza cellpeti (#17702) üzenetére


pedrobike
aktív tag

Ugye a 10es mikor megjött azóta az akksiidő gatya,vagy merül mint balta nyél nélkül vagy kibírja az egy napot,az ujjlenyomat olvasó vagy felismer vagy nem, sokadszorra persze nyit, arcfelismerő is kb ilyen,op5 tette a dolgát,visszaraktam a 9,1est is, kétszer is,de 10percenként jelezte h frissítés van,nagyon agresszívan, azóta is az akksiidő teljesen random vagy tölteni kell napközben vagy nem, mivel évek óta ugyanazt csinálom minden nap a telefonnal semmi nem változik még az appok sem, és nem akarok minden nap többször újraindítani...kb ennyi,nem fikázásból irtam,nekem egyszerűen csalódás volt,pedig nagyon vártam mikor megrendeltem, és még a 9,1el jól is működött,kb ennyi

Garmin tactix delta F6x Pro

(#17704) poero válasza st3v3np3t3r (#17681) üzenetére


poero
aktív tag

Anno a P20 pro-t, tavasszal a P40 pro-t is a vodától hoztam ki előfizuhoz, de első perctől telekomos kártyával használtam őket. De mindhárom szolgáltató kártyája járt már mindkét telefonban hibátlanul.

Csinálj egy képet a hangjáról!

(#17705) st3v3np3t3r válasza poero (#17704) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Oké. De a témát lezártuk rég.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17706) cellpeti válasza pedrobike (#17703) üzenetére


cellpeti
veterán

igen, a 10el elrontották az akksi időt, de azóta helyreállt ez a probléma. Legalábbis én nem észlelem. Ujjlenyomat olvasó nekem akkor nem nyit, ha vizes a kezem, máskor hibátlanul teszi a dolgát. Arcfelismerésről nem tudok írni, mert még nem próbáltam, de majd megírom a tapasztalataimat.

Én elég sokat játszom(COD Mobile), ilyenkor persze értelemszerűen többet kell tölteni, de az "alap" tevékenységekkel nekem volt, hogy kibírt 2 napot is(telefon, egy kis YT, insta, FB)

Persze tegyük hozzá, hogy nekem nem volt még OP telóm. Nekem eddig ez a legjobb, ami volt. Én az előtte levő P10 Plust is imádtam, igaz a P9 Lite-val már nem így voltam(örültem, mikor túladtam rajta)

Most az OP7/7T/7T Pro vonalat lesegetem :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#17707) anonymus89 válasza pedrobike (#17703) üzenetére


anonymus89
addikt

Leírom hogy a legegyszerűbb és root sem kell hozzá nekem azóta soha nem dobta fel:
Microsoft Windows ADB Setup Download the ADB ZIP file for Windows
2. kicsomagolod majd elnavigálsz oda ahová kicsomagoltad
3. shift billentyűt nyomva tartva powershell ablak megnyitása (win 10 alatt), parancssor futtatása (win7 alatt)
4. telefont csatlakoztasd mtp módban
ezt a parancsot beírva ki lehet kapcsolni az értesítést:
5. adb shell pm disable-user com.huawei.android.hwouc

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#17708) Balage180 válasza Ashiyo (#17670) üzenetére


Balage180
tag

2016 évvége óta nem lehet magyarországon kártyafüggő telefont forgalomba hozni ami meg elötte lett vásárolva azokat a szolgáltatónak ingyen kell függetleniteni.
@gulyasa: lehet függővé tenni huaweit is csak a törvényi szabályozás miatt nem teszik

(#17709) richies


richies
senior tag

Uff
Nektek is akadozik a chrome? :Y

Rozsomak of Power

(#17710) Rotyi válasza richies (#17709) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Igen, de nem úgy mint régebben.
Mondjuk ez is idegesítő...

Ami majdnem az, az nem az!

(#17711) .zSoLTi. válasza Rotyi (#17710) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Igen, próbáld ki az operát, sokkal jobb.

(#17712) kp78 válasza .zSoLTi. (#17711) üzenetére


kp78
addikt

Opera böngészőben a Facebook (m.facebook.com) mutatja nektek az üzeneteket?
Pár napja volt az a Messenger hiba, azóta nem mutatja.
Bár volt Opera frissítés is, így lehet, h az kavar(t) be. :U

(#17713) anonymus89 válasza .zSoLTi. (#17711) üzenetére


anonymus89
addikt

Srácok tegnap letöltöttem javaslatra nekem sokszor megfagy, gondolodik és csak utána görget pl.
Vagy egy linkre nem tudok rákattintani nem csinál semmit sem.
Ezt a dupla kopp utani középre rendezést ki lehet kapcsolni?
Nekem nem sima ez az opera működés sajnos.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#17714) anonymus89


anonymus89
addikt

Ilyen a működése nálam.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#17715) gulyasa


gulyasa
őstag

Én pár napja a mobilos Firefox-ot raktam fel. Eddig jónak tűnik, nem akadozik.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#17716) cellpeti


cellpeti
veterán

nekem se a Chrome, se az Opera nem akadozik. Sztem jobb az Opera, de valahogy mégsem érzem annyira "otthon" magam, ezért marad a Chrome

Tigris, tigris, csóvafény...

(#17717) Medical válasza cellpeti (#17716) üzenetére


Medical
aktív tag

Nálam az Edge és Chrome is kifogástalanul teszi a dolgát! :K

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#17718) Tomika86


Tomika86
senior tag

Sziasztok
Érdeklődni szeretnék, van egy p20 pro aminek a kamera elötti üveglap összetörött. Melegítve lett, hogy lejöjjön.
Na most homályos képet látni a kamerával.
Hogy tudom kideríteni, hogy a kamera vagy a kamera közötti szenzor ment tönkre?
Az a szenzor a távolságérzékelő lenne?
Olyan mintha nem tudna fókuszálni.

Köszönöm

(#17719) vidaila válasza Tomika86 (#17718) üzenetére


vidaila
aktív tag

Lehet volt szerepe az uveglapnak is a fókuszállásban.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#17720) Tomika86 válasza vidaila (#17719) üzenetére


Tomika86
senior tag

Visszakerült egy komplett hátlap, így rossz.
A legalsó kamera éles, de az a monokróm 😀

(#17721) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Én nem tudom nálatok mi a helyzet, de nekem az Index honlapját olyan görgetni, mintha egy 10 éves droidos telefont használnek. Brutálisan akad, szaggat, laggol. Más honlapon mondjuk nem vettem észre. Vagy legalább is nem ennyire. Gondolom akkor ez nem annyira a teló sara, hanem inkább az indexe.

(#17722) liba1 válasza Gabesz87 (#17721) üzenetére


liba1
tag

Szia! Nálam is dettó, pont gondoltam is ,hogy ideje cserére a telefon, de akkor másnál is ez a helyzet.

(#17723) kp78 válasza liba1 (#17722) üzenetére


kp78
addikt

P30 Pro mellett második telefonnak használva, nincs ennek a "vasnak" még semmi baja. Teljesen használható, sőt még a kamerája is megállja a helyét.
Opera alatt a böngészéssel sincs bajom. :)

(#17724) Imilenni válasza richies (#17709) üzenetére


Imilenni
addikt

Többet fix nem veszek kínai telefont.
Megveszi az ember drágán, aztán nincs 3 éves és már semmi frissítést sem kap.
Akadnak az appok, bezárja az appokat random..
Amennyire jó volt, annyira f#s lett :(

Pedig mindenkinek ajánlottam, hogy bizony nem veszek többet mást, csak Huaweit.. :W

Press "F" to pay respects.

(#17725) emerzee válasza Imilenni (#17724) üzenetére


emerzee
aktív tag

Nekem 106 napja nem volt újraindítva. A rendszer még mindig gyönyörűen, gyorsan működik, napi használat mellett. Nem nagyon szoktam bezárogatni a programokat, feltelepítettem egy csomó mindent és töröltem is, ment asztali módban hub-bal, csatlakozott hozzá új eszköz nem is egy, játszok rajta, dolgozok, YT, böngészés (Chrome jelenleg 36 "füllel", de volt 49 is), zene hallgatás (Spotify), film nézés, volt kinthagyva hidegben, semmi extrát nem veszek észre rajta, ami miatt újra kéne indítanom. Az akksi is tök jó, pedig sokszor van rátöltve, de ha nincs, akkor is bírja a strapát! Azt hittem a Mate9 a legjobb telefon, de ez még annál is sokkal-sokkal jobb. Eladni sose fogom az biztos, de még nagyon sokáig lecserélni se. Ha ránézek, még mindig nagyon sokszor eszembe jut, hogy hihetetlenül jó ez a telefon és nagyon szuper választás volt. Sok telefonom volt, amire azt mondtam, hogy szeretem, de ennyire még egyiket se!

emerzee.blog.hu (Android, Galaxy 3, OT-995, Asus MeMo Pad HD7 információs blogom)

(#17726) maaniac válasza emerzee (#17725) üzenetére


maaniac
aktív tag

Egyetértek, nagyon jó telefon . Én csak azért váltottam, mert az usb-je haldoklik és a hátlapját ripityára törtem (tokban), emiatt a térerő és a Bluetooth is hajlamos szakadozni, javítani pedig már nem éri meg :F

(#17727) Karcsi1964 válasza Imilenni (#17724) üzenetére


Karcsi1964
tag

Csinálj egy gyári visszaállítást. Ha utána is hibásan működik, vagy szervíz, vagy új telefon.

(#17728) gulyasa válasza Gabesz87 (#17721) üzenetére


gulyasa
őstag

Ezt már korábban kitárgyaltuk. Nem a telefon hibája, hanem a Chrome böngészőé (ha valaki azt használ).
Felraktam az androidos Firefox-ot és láss csodát, nem akad egyik oldal sem... ;)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#17729) tonyi


tonyi
tag

Sziasztok!
Mennyire éri meg 9-es androidról 10-re frissíteni? Melyik a legfrissebb verzió? Akku idő hogy alakul? Amikor megjelenéskor kipróbáltam a 10-est, az akku idő pocsék volt. Merült a telefon, mint egy süllyedő hajó.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." - Ayrton Senna (Honda Civic EU8 facelift, Honda Civic FK2 facelift, Huawei P20 Pro, Huawei MediaPad M5 Lite 10, Asus K53TA, HP 15-)

(#17730) gulyasa válasza tonyi (#17729) üzenetére


gulyasa
őstag

Ez azért lehetett, mert valószínűleg frissítés után elmaradt a wipe cache.

Egyébként a 10.0.0.182 a legutolsó verzió.
Ha játszok is rajta (words of wonders vagy sudoku) és végignézem az origot és az indexet, akkor minden este kell töltenem.
Erőforrás igényesebb játék esetén nem tudom, hogyan alakulna.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#17731) Repsol600 válasza tonyi (#17729) üzenetére


Repsol600
addikt

Én csináltam FR-t 10-es telepítés után, ugyan olyan az akkuidő mint 9-el. :K

(#17732) Janaboy


Janaboy
veterán

Nekem is megjott az utód (Oneplus 8 pro), szerintem holnap atkoltozok.
Hianyozni fog a Huawei, megszerettem, p40 pro is nagyon jól néz ki, de gms hiánya nálam kizaro.

Janaboy

(#17733) sirokipatrik válasza Janaboy (#17732) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Az igen, nagyon remek utód. Azzal hosszú évekig biztosan nem lesz semmilyen gond.

(#17734) Janaboy válasza sirokipatrik (#17733) üzenetére


Janaboy
veterán

Koszi, azért eddig úgy érzem h az EMUI mennyivel jobb, testre szabhatóbb.

Meg persze szokni kell a méretet is :)

Janaboy

(#17735) pedrobike


pedrobike
aktív tag

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek 🌲

Garmin tactix delta F6x Pro

(#17736) Medical válasza pedrobike (#17735) üzenetére


Medical
aktív tag

+ 1 :K

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#17737) scabi78


scabi78
senior tag

Sziasztok, a waze azt írja ki, hogy nincs gps jel, végig mentem a waze help lépései, de nincs javulás. Minden engedélyezve van. Az egyik gps tesztelő szerint minden rendben van, a másik nullát mutat. A jobb felső sarokban nincs ott a hely ikon. A google térkép használatanal ott az ikon, de a programban nem mozog a pozícióm és az utasitasokat sem kapom meg. Elromolhatott a GPS a telefonban?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#17738) leszlie


leszlie
újonc

Sziasztok, a telefon töltésével van a gondom. Állandóan többször erősen rá kell szorítanom a csatlakozóra a USB C kábelt es nagyon óvatosan elengedni, mert nem tolti(a vedofólia nem zavar be) Sajnos volt úgy h feltettem a töltőre es ledobta a töltőről. Cseréltem kábelt, de nem segít. Mar tart ez az állapot egy ideje, lehet vele élni, de bosszantó. Mi lehet a gond, megoldás? Koszi

(#17739) Rotyi válasza leszlie (#17738) üzenetére


Rotyi
aktív tag

Ha nem sérült, törött az aljzat, ki kell pucolni valószínűleg.

Ami majdnem az, az nem az!

(#17740) renegat1 válasza leszlie (#17738) üzenetére


renegat1
tag

Szia!
Valószínűleg csak tisztítani kell az aljzatot (ahogy előttem is írták), főleg ha zsebben hordtad a telefont. Ha sérült akkor cserés. Nem kell forrasztani, így viszonylag "könnyű" cserélni.

(#17741) Marc864 válasza leszlie (#17738) üzenetére


Marc864
tag

Ismerős P20 Pro-ja ugyanezt produkálta.
Megoldás: egy fa fogpiszkálót kicsit jobban hegyezd ki, és pucold ki az usb portot a telón. Akkor jó ha fényesnek látod az alját. Én vagy 5-10 percig kapargattam ki belőle a retket, utána olyan volt mint új korában.

Fontos: fa fogpiszkálót használj, véletlenül se valami fém cuccot.

(#17742) scabi78 válasza scabi78 (#17737) üzenetére


scabi78
senior tag

Erre valaki pls. :N

Tiszta Windows, rendes ház!

(#17743) anonymus89 válasza scabi78 (#17742) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia, egyik pillanatról a másikra nem műxik?
Más alkalmazással google térképpel sem megy?
Gyári visszaállítás volt-e?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#17744) scabi78 válasza anonymus89 (#17743) üzenetére


scabi78
senior tag

Szia, most állítottam vissza, semmi változás. Használtan vettem tavaly novemberben, nem tudom, hogy mióta nem működik, de az biztos, hogy nem most először szívtam vele. Évente egyszer-kétszer használnám a gps-t. Google térképpel az első irányt megkapom, aztán semmi. Tovább haladok az úton, új címet adok neki, az új pozíciót megtalálja, ismét megkapom az első útbaigazítást és ennyi. Néha mondja, hogy nincs gps.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#17745) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, azt írja és cseng-bong a mobil, hogy nagy fogyasztású program a háttérben, állítsam le a Google Playt. Nézem az akkufogyasztást, a mai fogyasztók között nincs is ott a G. Play. Most hogy van ez, mit zajong nekem? :((

(#17746) anonymus89 válasza scabi78 (#17744) üzenetére


anonymus89
addikt

Egy kicsit utánatolvastam abban segítesz még, hogy melyik droid van a telón most, amivel nem műxik?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#17747) scabi78 válasza anonymus89 (#17746) üzenetére


scabi78
senior tag

emui 10.0.0.
Én isd olvastam olyat, hogy előző verzióval ment a gps... Erre gondolsz?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#17748) anonymus89 válasza scabi78 (#17747) üzenetére


anonymus89
addikt

Legalább is többeknek az volt a megoldás, hogy vagy 10.0.171-re frissített OTA-n vagy visszállt 9.x-re.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#17749) scabi78 válasza anonymus89 (#17748) üzenetére


scabi78
senior tag

Nem csináltam még ilyet, hogy kell? :Y

Tiszta Windows, rendes ház!

(#17750) anonymus89 válasza scabi78 (#17749) üzenetére


anonymus89
addikt

Szia bocsánat itt találsz útmutatót.
Októberben még ment a downgrade most már nem próbaltam.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.