Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) depmod válasza philoxenia (#18100) üzenetére


depmod
senior tag

Lehet, nem tudom.
Mult heten gyorstolton volt, lehet ez kiakasztotta?

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18102) philoxenia válasza depmod (#18101) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem valószínű, pláne, ha akkucsere is volt azóta. Nekem is szokott gyorstöltőn lenni időnként. Időnként meg nagyon lassún is. Mikor milyen töltő esik kézre.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18103) Janaboy válasza depmod (#18099) üzenetére


Janaboy
veterán

Próbáld meg esetleg kitisztítani az usb töltő portot (persze kikapcsolt állapotban).
De ahogy philoxenia írja elég gyanús hogy valami hardver hiba lesz.

Nem érzel amúgy melegedést valahonnan?

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#18104) depmod válasza Janaboy (#18103) üzenetére


depmod
senior tag

semmi melegedés, minden olyan, mint eddig. Tegnap este kikapcs 72%-nál, reggelre 50%-on volt, beértem a melóhelyre és most már csak 26%. Tényleg tanácstalan vagyok, lehet, hogy egy notebook USB-C 60W-os töltő így hazavágja 3-4 órás töltés alatt?

A töltést jól veszi, időben ugyanannyi idő alatt sima huawei töltőn is, ezzel nincsen gond. Aztán meríti eszetlenül, letiltottam az egyik SIM-et, kikapcsoltam WIFI-t, nem játszom, már zenét sem hallgatok, de ugyanaz, zuhan

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18105) st3v3np3t3r válasza depmod (#18104) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Használsz Huawei Email appot?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#18106) depmod válasza st3v3np3t3r (#18105) üzenetére


depmod
senior tag

nem

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18107) Janaboy válasza depmod (#18104) üzenetére


Janaboy
veterán

Mi van ha a csere akku is rossz?

Janaboy

(#18108) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem most bekapcsolva, tétlenül 91% -on van kb. 17 óra alatt. Az Egészség appot most levettem, mert az elég durva fogyasztó volt és ezen a telefonon most nem használom.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18109) st3v3np3t3r válasza depmod (#18106) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az akku statisztika mutat valami furcsát, hogy mi fogyaszt olyan sokat?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#18110) depmod válasza depmod (#18106) üzenetére


depmod
senior tag

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18111) st3v3np3t3r válasza depmod (#18110) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Próbáltad újratölteni a rendszert?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#18112) depmod válasza Janaboy (#18107) üzenetére


depmod
senior tag

jó kérdés, vagy egyáltalán kicserélték-e? Ezt hogy tudom csekkolni, habár elég vacak érzés lenne, hogy beadom cserére és csak a befőttes gumiért fizetek 10e ft-ot

st3v3np3t3r: volt már merítve teljesen és feltöltve fullig, igen

[ Szerkesztve ]

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18113) Janaboy válasza depmod (#18112) üzenetére


Janaboy
veterán

Én biztos visszavinném, hogy továbbra se jó.
Lehet nem is cserélték, de ha utángyártott az akku simán lehet hogy az se jó.

Janaboy

(#18114) philoxenia válasza depmod (#18110) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Turbó mód be van kapcsolva?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18115) st3v3np3t3r válasza st3v3np3t3r (#18111) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nem arra gondoltam. eRecovery-ben van rá mód, hogy újratelepítsd a telefon android rendszét. Ezt úgy lehet, hgy töltőre dugva indítos a telefont eRecovery-ben majd abban felkínál egy menüpontot, hogy letölti az utolsó legfrissebb verziót.Fel kell csatlakozni majd wifire, a Huawei szerverén megkeresi a legfrissebb szoftververziót az IMEI számhoz, letölti és újraflasheli.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#18116) depmod válasza st3v3np3t3r (#18115) üzenetére


depmod
senior tag

Nincsen turbo mód.

Nekifutok a WIFIn keresztüli update-nek, ez még nem volt.
Jelentkezem majd, nagyon köszi az eddigieket mindenkinek!

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18117) st3v3np3t3r válasza depmod (#18116) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Arra figyelj, hogy ne legyen bekapcsolva az WAN IPv6 cím a routeren, mert az meghiusíthatja a műveletet.

Ha nem megy az eRecovery-s módszer, akkor próbáld meg a PC-s Firmware Finder-est, annál szint úgy ne legyen IPv6 cím bekapcsolva.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#18118) depmod válasza st3v3np3t3r (#18117) üzenetére


depmod
senior tag

megoldotta, letöltötte.
A cuccok-beállítások maradtak, nem kellene wipe/reset eztán?

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18119) st3v3np3t3r válasza depmod (#18118) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Elvileg elötte kellett volna. De mind1, tesztelgesd hogy most miként viselkedik...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#18120) depmod válasza st3v3np3t3r (#18119) üzenetére


depmod
senior tag

Elvileg lehet, de leírva nem láttam. Sebaj, próba, aztán maximum újrafutok a dolognak. Ez is egy plusz, ami közelebb visz a végkifejlethez :K

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18121) depmod válasza depmod (#18120) üzenetére


depmod
senior tag

Nem jo, tegnap 2kor feltoltve 100%-ra, ejjel 8 orara kikapcsolva is 40% alatt lett reggelre.
Ahh...

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18122) depmod


depmod
senior tag

Tegnap safe mode-ban is kiprobaltam, egesz ejjel abban volt, merult igy is. Tanacstalan vagyok, ez szvsz hardveres gond lesz.

Irtam a szerviznek, garanciaban megprobalom ujrainteztetni a dolgot.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18123) pedrobike


pedrobike
aktív tag

sziasztok emui 11 lesz a telefonhoz? vagy marad a 10végleg?köszönöm a választ 🙂

Garmin tactix delta F6x Pro

(#18124) Medical válasza pedrobike (#18123) üzenetére


Medical
aktív tag

Marad a 10! :W

Huawei P20 pro, ASUS K52F, CPU:i5-450M, Samsung SSD 840 series 240GB +500GB külső vinyó, RAM:8GB, Lumia 640 XL LTE, Win 10

(#18125) pedrobike válasza Medical (#18124) üzenetére


pedrobike
aktív tag

jól van ne idegeskedj, akkor megy eladóba.. :)

Garmin tactix delta F6x Pro

(#18126) philoxenia válasza pedrobike (#18125) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem a másikon 11 van, alig van különbség...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18127) pedrobike válasza philoxenia (#18126) üzenetére


pedrobike
aktív tag

rendben, dw azért egy biztonsági frissítés csak rá férne.. na mindegy... majd lesz valami 😃

Garmin tactix delta F6x Pro

(#18128) philoxenia válasza pedrobike (#18127) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A biztonsági a 11-en is régi sajnos, de mivel be vagyunk kötve ide: 錦衣衛 így szvsz. úgyis mindegy... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18129) pedrobike válasza philoxenia (#18128) üzenetére


pedrobike
aktív tag

:) :DD sokkicióccóöccá :)

Garmin tactix delta F6x Pro

(#18130) philoxenia válasza depmod (#18121) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#18131) gegekutas válasza depmod (#18122) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Sim kártyák nélkül próbáltad a merülést? Hátha valamelyik nem jó és az okoz fölösleges energia pocsékolást. :F Csak egy tipp!Szervizben is sim nélkül volt, nem? Állítólag megcsinálták, ott jó volt valószínűleg.

[ Szerkesztve ]

(#18132) depmod válasza philoxenia (#18130) üzenetére


depmod
senior tag

ha az enyém ilyen diagramot adna, nagyon boldog lennék.

gegekutas: próbáltam, igen, merül úgy is. Szervizben SIM nélkül volt, de ott akkut cseréltek csak, amint készen volt, hoztam el. Írtam nekik, de semmi válasz, kezdek kicsit gyanakodni lassan, habár próbálok optimizmussal állni a kérdéshez...

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18133) depence válasza depmod (#18132) üzenetére


depence
tag

Melyik szervíz, ha szabad tudni?

HP Envy curved 34 AIO, Samsung Galaxy Z fold 3, Panasonic FZ2000, Nikon D3300

(#18134) gegekutas válasza depmod (#18132) üzenetére


gegekutas
aktív tag

Hát akkor sajnos, valami hardveres hiba lehet. Ezt akkor csak a szervizben tudják megcsinálni.

(#18135) depmod válasza gegekutas (#18134) üzenetére


depmod
senior tag

Beszéltem velük (mármint a szervizzel, márkanévszerviz.com), a vonal másik végén lévő kolléga is ezt sejti, ez bevizsgálásos sztori lesz, 2-3 napra le kell adjam. :F
Remek, de talán kapok választ, aztán az ha zsebbenyúlós, akkor biztos elfelejthet a Huawei majd 3 év után.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18136) Janaboy válasza depmod (#18135) üzenetére


Janaboy
veterán

Mivel ők cserélték pénzért, arra nekik kell vállalni garanciát, tehát zsebbe nyúlós max akkor lehet ha egyáltalán nem is akku baja volt.

Janaboy

(#18137) depmod válasza Janaboy (#18136) üzenetére


depmod
senior tag

Pontosan.
Sajnos ezt most még nem tudum, tudhatom, remélem kiderül. De ha a régi, közel 3 napot kibíró eszközömet visszakapom petákokért, akkor még boldog leszek. Félek nem így lesz, majd szólok róla itt mindenképpen.

Addig is köszönöm az eddigieket!

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18138) kabalababa


kabalababa
tag

Gondolom ha a teló garis és púpos a hátlap, ill. a kijelző is (de csak minimálisan) kezd elválni a kerettől, akkor az akku csere ingyenes a gari miatt.

(#18139) Thoty válasza kabalababa (#18138) üzenetére


Thoty
senior tag

Igen

(#18140) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Sziasztok,

Sikerült úgy leejtenem a telefont, hogy elrepedt az ujjlenyomat olvasója. Teljesen működésképtelen lett, ráadásul folyamatosan nyomva tartott gombnak érzékeli, így magát a telefont is használhatatlanná teszi. Valaki cseréltetett már esetleg szenzort? Megmarad a telefon vízállósága a csere után? Melyik szervízbe érdemes vinni ezügyben?

(#18141) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Sziasztok.

Mitől lehet az, hogy csak akkor frissülnek a dolgok a telón, ha feloldom? Míg az asztalon van, ritkán jelez, ha pl írtak viberen, vagy jött email...

10.0.0.185

(#18142) anonymus89 válasza SoulReaver (#18141) üzenetére


anonymus89
addikt

Szis, az összefoglaló ezen részét esetleg próbáltad?
"Mit tegyek, ha nem jönnek az értesítések, vagy hamar bezáródik egy app a háttérben?
Beállítások menüben a keresőbe írd be, hogy "Akku" és a legelső találat, az" Akkumlátor optimalizáció"-n belül az alkalmazást tedd nem engedélyezettre... elvileg ez megoldja a problémát. Sajnos az EMUI-nak viszonylag agresszív a memóriakezelése. Valamint van egy másik módszer is. Nyisd meg a Beállításokat,Alkalmazások,Alkalmazások,a listából azt az alkalmazást válaszd ki amelynek az értesítéseit be akarod állítani.Nyisd meg az Energiafogyasztás részletek opciót,Alkalmazás Indítás,Kapcsold ki az Automatikus kezelést, valamit ha nincs bekapcsolva, akkor aktivált az Automatikus Indítás, a Másodlagos indítás, valamint a Futtatás háttérben opciókat.".

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#18143) depmod válasza depmod (#18137) üzenetére


depmod
senior tag

visszajött a telefon, pontosabban hoztam.
Akkumulátor csere garanciában a verdikt. Nem tudom, nekem ez gyanús diagnózis, szerintem elsőre nem cserélték ki az akkumat, de ezt biztosan állítani nem tudom. Ígérték, hogy hívnak, ha készen van, 6. napja volt náluk és ma odacsörögtem, ja, készen van, mehetek érte! He?

Na mindegy, ha jó a telefon, akkor azért, ha rossz, akkor ezért nem megyek vissza hozzájuk többet.

Csak legyen jó, de ezek után már félve kezdem el a használatot.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18145) depmod válasza SzabóTamàs90 (#18144) üzenetére


depmod
senior tag

az is volt, most még annyit teszek, hogy lemerítem teljesen és off állapotban feltöltöm fullra. Ha így sem, akkor bizony el kell könyveljem, hogy a szerviz nagyjából szart sem csinált, csak rásütötte, hogy készen van. De nem hagyom annyiban, elment lassan 3 hét és erre jutottunk, elég szomorú.

Sírok... :W Egy hülye telefon, de ennyit nem nyomkodtam még a legaktívabb időszakomban sem, a reinstallokról nem is beszélve.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18146) Janaboy válasza depmod (#18145) üzenetére


Janaboy
veterán

De még mindig rossz?

Janaboy

(#18147) depmod válasza Janaboy (#18146) üzenetére


depmod
senior tag

igen, merül folamatosan, éjjel kikapcsolva is eldobott vagy 25%-ot.

Most megpróbálom rollback-elni a ROMot, megnézem úgy is az akku használatot, és ha ez is sajnálatos eredményt mutat, akkor kész, nekem nincsen több ötletem.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18148) Janaboy válasza depmod (#18147) üzenetére


Janaboy
veterán

Még szétszedve hőkamera alatt kikapcsolva lehetne megnézni, hogy melegszik-e valami ami használja az akkut de tuti, hogy ez valami hardver hiba, ha most tényleg cserélték az akkut :F

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#18149) depmod válasza Janaboy (#18148) üzenetére


depmod
senior tag

ez a szerviz feladata lett volna, de úgy adták vissza, hogy tesztelve, frankó, garanciában cserélték az akkut. Hogy hol sántít az állításuk, az kérdéses, de nekem az eredmény lenne fontos, direkt mondtam nekik, hogy csekkolják, és ha megvan a verdikt, akkor szóljanak. Na, most itt tartunk, és már én unom azt, hogy elb***ák az időmet és az eszköz még mindig szar. Nonszensz, de még egyszer visszamegyek hozzájuk :(((

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#18150) philoxenia válasza depmod (#18149) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Próbáld ki, hogy erőteljes használatnál, mit produkál az akku. Ha ott normális, akkor valami nyugalmi állapotban fogyaszt nem normálisan. Neked több az időd erre, mint a szerviznek, nekik egy-egy telefonra sokkal kevesebb idejük jut.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.