Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10801) gulyasa


gulyasa
őstag

Van olyan valaki, akinek működik valamelyik alternatív (Play-ről letölthető) AOD app?
Egyet kipróbáltam, de nálam nem működött. A többinél csak a hozzászólásokat, negatív véleményeket láttam, ezért többet nem próbálgattam...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#10802) knox83 válasza tesz-vesz123 (#10800) üzenetére


knox83
senior tag

Igen :))

Honor Magic 5 Pro -- Huawei P30 Pro -- Huawei P20 Pro -- Huawei P9

(#10803) bagyulus válasza gulyasa (#10801) üzenetére


bagyulus
tag

Konkrétan melyik nem megy nálad? Én amit próbáltam az megy.

(#10804) DonDragonka válasza Gabesz87 (#10793) üzenetére


DonDragonka
őstag

Ez egy BUG kb 9-es óta benne van a rendszerben már írtam is csak senki nem figyelt vagy nem vette észre, hogy írtam... Azóta a téma elsikadt Szóval nóóóó para tök jól működik a géped...

Itt írtam róla:
9615

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#10805) wdx válasza st3v3np3t3r (#10798) üzenetére


wdx
őstag

Független (tmobile). Mindent próbáltam. Kivéve tmobile-os sim kártyát. Eddig működött a két telenoros sim-el, de egyik napról a másikra nem. Telepítettem egy programot, másnap már nem működött csak a 2-es foglalat. Persze nem tudom, hogy van-e köze hozzá. Full FR megvolt. Ma egy pillanatra működött. És látja kézin a hálózatokat, csak nem enged fel a hálózatra.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10806) lmano válasza wdx (#10805) üzenetére


lmano
tag

Én akkor jártam így, amikor roomingolni szerettem volna. Az lett a megoldás, hogy kikapcsoltam a 4g-t, a voice lt-t, és 2g-s hálózatra csatlakoztam kézin. Utána mindent visszaállitottam és működött. Kétszer - háromszor eljátszottam ezt, most jó.

(#10807) sirokipatrik válasza Gabesz87 (#10793) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Igen, ez a probléma jelen van. 12 óra után 11-et mutat az óra, a perc mutató viszont mindig jól mutatja. Ez nem most jött, konkrétan a Pie-al jött de lehet mint feature 😂 vicc, hogy december óta nem tudják helyre hozni.

(#10808) gulyasa válasza bagyulus (#10803) üzenetére


gulyasa
őstag

Konkrétan azt, amelyik ezen a néven szerepel: "mindig szuper szabadon látható" (SophiaTech)
Kíváncsivá tett... :D

De te melyiket használod?

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#10809) czeban válasza cotag (#10782) üzenetére


czeban
csendes tag

Szia. Nekem 2 fajta headset gond nélkül csatlakozik, és a miband 3. Próbálj wipe cachet, ha nem jó akkor egy fr-t.

(#10810) wdx válasza lmano (#10806) üzenetére


wdx
őstag

Köszi, megpróbálom. Én is kapcsolgattam mindent, próbáltam kézin csatlakozni, de az igaz, hogy 3G-re... Most hogy visszaemlékszem, nemrég kaptam frissítést 270-es buildra. Lehet, hogy köze van hozzá.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10811) wdx válasza lmano (#10806) üzenetére


wdx
őstag

Sajnos nem nyert... Nem hajlandó működni sehogy sem. Látja a kártyát, de nem megy fel semmilyen hálózatra, semmilyen üzemmódban.
Most látom az interneten, hogy ez nem egyedi probléma, valami szoftverhiba, amiről tud a huawei és dolgoznak az ügyön. Mindenesetre én másra gyanakszom...

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10812) hito válasza wdx (#10811) üzenetére


hito
nagyúr

Használtan vetted? Előző tulaj mit mond?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#10813) zsoltip válasza zsoltip (#10768) üzenetére


zsoltip
őstag

AOD 24 órás formátum még mindig nem érhető el nálam. 270-es szoftveren vagyok.

A Kék fény szűrő / Szemvédelem napnyugtától napkeltéig dologra nincs gyári metódus?

Záróképernyő aljáról felfelé húzással megjelenő eszközök/alkalmazások, valamint a jobb sarokban lévő kamera parancsikon, módosíthatóak valamiképp?

(#10814) zsoltip válasza sirokipatrik (#10773) üzenetére


zsoltip
őstag

Csak a céges számom Vodás. Így a My Vodafone és egyéb, jeszót/azonosítást igénylő appokat nem is tudok használni.
Ugyanakkor időközben sikerült megoldani. ADB-vel parancssorból törölhető a Vodafone pakk. Egy App Inspectorral rákerestem a csomag nevére, majd ezzel a metódussal el is távolítottam. Rendszerfrissítés menüpont továbbra is úgy érzékeli, mintha telepítve lenne.

(#10815) st3v3np3t3r válasza zsoltip (#10813) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

.282ben lesz javítva... abban a verzióban már 24órás,de azt is csak jövőhónapban kapjuk meg

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#10816) akos727 válasza whYz (#10776) üzenetére


akos727
senior tag

Köszönöm mindenkinek a korrekt hozzászólásokat. Azert iphonehoz hasonlitottam, mert bnöm 6s-et nyomkodva smoothabbanak, igaz kicsit lassabnak éreztem, mint a Mate 10 liteomat. Egyetlen "bajom" P20-szal, hogy kis túlzással ua. mint egy erősebb Mate 10 lite sokkal sokkal jobb kamerával. Emui sajnos nem tartozik a kedvenceim koze, bar ezen lehet segiteni persze. Es mivel a kamera a fo szempont most nalam, 1-2 mikrolag belefer, ha amúgy folyamatos és gyors a rendszer.

(#10817) wdx válasza hito (#10812) üzenetére


wdx
őstag

Használtan vettem, előző tulaj nem tud semmit, nem érti a dolgot.
Közben mások is utánajártak, valószínűleg a frissítéssel modem verzió is frissült, és valószínűleg ez okozza nálam a galibát, hogy hibás. Remélem majd a következő frissítés javítja. Addig 1 kártyával használom.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10818) hito válasza wdx (#10817) üzenetére


hito
nagyúr

Szerencsére akkor nem az van, amire gondoltam :C

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#10819) mhydas99 válasza akos727 (#10816) üzenetére


mhydas99
tag

Ha Emuit nem szereted szerintem vedd meg az uj Google 3a-t. Igaz hardverben gyengebb mint a Kirin 970, de mindennapos hasznalatban nem latszajd kulonbseget. Plusz kameraban jo es alap droid 3 eves tamogatassal. Akksija kisebb, de ha estenkent felrakod a toltore akkor mindegy.

(#10820) wdx válasza hito (#10818) üzenetére


wdx
őstag

Mire gondoltál? Hogy tiltották?

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#10821) mhydas99 válasza akos727 (#10816) üzenetére


mhydas99
tag

[link]

Iphone-os osszehasonlitas

(#10822) vlesi69 válasza cotag (#10782) üzenetére


vlesi69
senior tag

Nekem sincs gond a bluetooth csatlakozásokkal egyik fülhallgatóval sem és hangszórókkal sem.

(#10823) akos727 válasza mhydas99 (#10819) üzenetére


akos727
senior tag

Bárhogy nézem, az esti fotóknál a sima Pixel 3 is elmarad. Emuival igazából elvagyok, csak az előző lg g4-em rendszerét otthonosabbanak éreztem. Pixel nyers androidja tényleg nagyon tetszene, de most az első szempont a kamera. Meg ha más nem, feldobok egy google launchert es jo vagyok :)

(#10824) tesz-vesz123 válasza akos727 (#10823) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

4 óra kijelző használat után 52%-on van a telefon. Hát, komolyan imádom! :D

(#10825) tesz-vesz123 válasza tesz-vesz123 (#10824) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Update: 5 óra 3 perc után 41%... :D olyan 8 órát tudhat kb. de este tölteni fogom, mert filmet nézek + lehet kicsit Heartstone. Jah, és ez only mobilnet. Nagyon meg vagyok elégedve.

(#10826) gulyasa válasza bagyulus (#10803) üzenetére


gulyasa
őstag

Az melyik AOD app, ami nálad működik?

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#10827) janosibaja válasza bagyulus (#10803) üzenetére


janosibaja
őstag

És, csatlakozva gulyasa kérdéséhez: melyik megy normálisan?

Mert én sorra kipróbáltam, de vagy ne ment, vagy működött, de csak úgy, hogy "alatta" ott futott a gyári, s együtt olyan fogyasztást produkált az AOD, hogy a fal adta a másikat...

(#10828) bogyobacsi


bogyobacsi
csendes tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem ajánlani egy üveg előlapot? Olyat ami ténylegesen üveg, vagy valami nagyon hasonlót? A lényeg, hogy minőségibb legyen, mint az 1eurós. Vagy esetleg ki, mit használ ami bevált? Esetleg egy pár e-bay es vagy Alis linkel ha megszórna valaki, azt megköszönöm.

Válaszokat előre is köszönöm.
Üdv mindenkinek!

Xiaomi Redmi 3 Pro / Xiaomi A1 / Redmi Note 7 / Redmi Note 10s /

(#10829) zsoltip válasza bogyobacsi (#10828) üzenetére


zsoltip
őstag

bogyobacsi: XProtector!

janosibaja: Én ezt ajánlom.

(#10830) Norbi. válasza zsoltip (#10829) üzenetére


Norbi.
őstag

Xpro mar nem a regi. Regen nagyon jo mjnosegu foliakat arult, de egy idene nagyon leromlott a minoseg. (boltos vagyok, havi kb. 200db uveget felrakok) es a tobbseget mar nem Xpro-tol rendelem.

Van egy majom reklamos folia, itthon is aruljak paran, azt tudom ajanlani, talan Mr. Monkey a neve. Vagy az Eazyguard foliak sem rosszak.

[ Szerkesztve ]

(#10831) laci1892 válasza bogyobacsi (#10828) üzenetére


laci1892
senior tag

Ha nem is feltétlen ebből a boltból de ez a márka nagyon király cucc.

http://mobil-plaza.hu/folia/huawei-p20-pro-tg-3d-fast-stick-corning-hd-full-uvegfolia---fekete-html

Én Budapesten a Mammutban 6.000-ért raktam fel. Féléve használom, folyamatosan zsebben hordva. Azóta is karc mentes. Király.

(#10832) gulyasa válasza zsoltip (#10829) üzenetére


gulyasa
őstag

Nem rossz. Annyi a beállítási lehetőség, hogy egy ideig elleszek vele... :R
Egészen addig, amíg nem jön a telefonra egy olyan szoftver frissítés, amiben már jól működik az AOD... ;)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#10833) whYz válasza bogyobacsi (#10828) üzenetére


whYz
addikt

Baseus nekem bevalt. Tenyleg le vannak kerekitve a sarkai, igy nem vagja szet a zsebet meg az arcodat telefonalas kozben. :D

(#10834) racerx


racerx
őstag

Nillkin üvegeket használok már régóta, jó minőség nagyon, itt is volt már vagy 3 , de -mivel nem annyira széles mint a képernyő, ezért rendesen felmegy , nem levegős a szélénél, fullba ragad. Viszont (talán ez miatt) a szélénél könnyen lepattog az üveh, ha vmi éri. És mivel e miatt már 3 mat cseréltem, eldöntöttem, hogy jó lesz ide a 2 dolláros is, nem a 8-10 docsis Nillkineket fogom cserélgetni. Azt majd kiderül, milyen lesz az olcsó.

(#10835) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Ha már ez a téma..Hydrogél képernyővédőt használ valaki? Hogy néz ki? Már berendeltem, de mire ideér.. :W
Ezt a típust. Lehet ennyiért nem is igazi :D

(#10836) janosibaja válasza zsoltip (#10829) üzenetére


janosibaja
őstag

Kösz a tippet :R , de sajnos ez az AOD is a gyári fölé települ (nem kiiktatja azt, hanem pluszként jön be).

Tehát fölöslegesen fut alatta a gyári is + nem működik az ujjlenyomattal egyből feloldás sem.

[ Szerkesztve ]

(#10837) sirokipatrik válasza janosibaja (#10836) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Akinek fontos az Always on display annak gyakorlatilag csak egy márkát szabad választani. Kicsit szomorú, de ez van. És a Huawei még most jutott el odáig, hogy kijelzi a harmadik féltől származó appok értesítéseit. Mikor lehet majd megváltoztatni a stílust, vagy vezérelni pl a zenelejátszást? Szerintem a P50 körül ha így haladnak.

(#10838) janosibaja válasza sirokipatrik (#10837) üzenetére


janosibaja
őstag

Hát igen, ez így van, tudom, végig próbálgattam egy időben az összes AOD-ot - mert én kedvelem -, de nem működtek. Most is csak azért buzdultam föl, mert az egyik fórumtárs azt írta, VAN működő AOD. Hát normálisan működő nincs.

Olyan ez a mobil, mint az iPhone: vagy megszokod, s akkor jó, vagy megszöksz. Amúgy megszoktam, rendben van a cucc.

(#10839) zsoltip válasza janosibaja (#10836) üzenetére


zsoltip
őstag

Igen. Nem plugin, hanem alkalmazás.

Amit írsz fals. Ilyen kijelentések előtt célszerű inkább segítséget kérni... :U
Mások részére félrevezető lehetsz...

A gyárit szépen kikapcsolod.
Ujjlenyomattal történő feloldást bekapcsolod.
Bekapcsolod, hogy záróképernyőre, vagy kezdőképernyőre szeretnél ezután kerülni.
És láss csodát... A saját igéyneidnek megfelelően kalibrálva működik. Elég frankón.

+ Notch körüli értesítő sávot bekapcsolva, a gyárilag elég aprócska értesítő LED funkcióját is átveheti az app.

Igen... a gyári villogást kikapcsolhatod, ha akarod... ;)

[ Szerkesztve ]

(#10840) janosibaja válasza zsoltip (#10839) üzenetére


janosibaja
őstag

Hát, megpróbálom még egyszer, hátha összejön.

[ Szerkesztve ]

(#10841) zsoltip válasza janosibaja (#10840) üzenetére


zsoltip
őstag

Ez nagyon kész. :DD
Most nekem is engedélyt kér folyton, holott meg van neki adva. Eddig ment. :))

(#10842) janosibaja válasza zsoltip (#10839) üzenetére


janosibaja
őstag

A csudába, nekem továbbra sem működik, pedig megvettem egyébként a fizetős változatot is.

Az óra átvált, de más nem történik, nem jelzi, hogy hívtak, hogy emil vagy üzenet jött... A sokmillió változat közül neked melyik opció pipálásával működik?

Jópofa lenne ez a notch körüli edge is, de az sem jelenik meg.😂

Pedig azt hiszem, mindent engedélyeztem. (Egyedül azt nem lelem, hogy a LED-et hol lehet kapcsolni vele, de az még hagyján.)

Megírnád, milyen opciókat pipáltál ki, vagy képernyőképet feltennél róla? Előre is köszi🙏🏿

Most látom, párhuzamosan írtál. Pedig nagyon bíztam benne, hogy igazad van... Kár.

[ Szerkesztve ]

(#10843) gulyasa válasza janosibaja (#10842) üzenetére


gulyasa
őstag

Bár én töröltem azóta, de nálam működött.
Először úgy tűnt, hogy nem, de az egyik lehetőségnél volt két olyan opció, hogy minden egyes alkalommal te akarod elindítani, vagy automatikusan induljon el x másodperccel azután, hogy kikapcsolod a kijelzőt.
Az is tetszett, hogy be lehet állítani, hogy kijelzővel lefelé fordítva vagy "zseb módban" ne legyen kijelzőn semmi.

Tényleg nagyon sokat tud, sőt túl sokat. :D El lehet veszni a beállításokban. De inkább azért töröltem, mert túl gyorsan meríti az akksit.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#10844) janosibaja válasza gulyasa (#10843) üzenetére


janosibaja
őstag

Ja, ezt használtam, az automatikusan induljon el opciót, de mindig visszaáll manuálisra, holott az összes engedélyt megkapta...

(#10845) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Az mi a fenétől van, hogy (látszólag) minden ok nélkül felvillan a telefon kijlezője? Nem jön semmi értesítés, látszólag semmi akció nem történik, és ennek ellenére néha mégis felvillan, mint amikor jön valami. Tegnap este vettem észre, nem rémlik, hogy ezelőtt is csinálta volna. Új app nincs rajta régóta, csak a frissítések szoktak play-ről automatikusan települni, amikor töltőn van.

[ Szerkesztve ]

(#10846) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#10845) üzenetére


Gabesz87
addikt

Tegnap jött valami Smart diagnosis frissítés a Play-en, esetleg ez nem csinál valami huncutságot?

(#10847) st3v3np3t3r válasza Gabesz87 (#10846) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

hicareben inteligens diagnosztika... az frissült...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#10848) Gabesz87 válasza st3v3np3t3r (#10847) üzenetére


Gabesz87
addikt

És akkor most ezt fogja csinálni folyton? ha már Hicare, ezzel kapcsolatban egy kérdés, amit nem értek. Amikor belépek, mindig pampog, hogy a további szolgáltatásokért jelentekzzek be egy helyi HUAWEI azonosítóba. Amit azért nem értek, mert az "Én" ikonra kattintva látszik, hogy be vagyok jelentkezve, ott van fent a user nevem+képernyő gari.

(#10849) whYz válasza Sumptuous (#10835) üzenetére


whYz
addikt

Nekem nem igazan jott be a hydrogel. Nagyon nehez felrakni, buborekos lesz es kuka. Amugy jo lenne, mert tenyleg mintha eltunne rola a karc es nem zsirosodik.

(#10850) derrik


derrik
őstag

Sziasztok
Nem fekete keretes teljes felülten tapadó és ha lehet lekerekített élű üveget keresnék p20 Pro-ra . Egy Ali vagy Ebay linket tudnátok adni ami bevált!?
Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.