Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11362) ptgmaster


ptgmaster
tag

Mi határozza meg, hogy milyen színű az értesítési LED egyes alkalmazásoknál? Pl. eddig a viber lila volt, témát cseréltem és most a LED zöld lett. Eddig azt hittem, hogy az app ikonjának a színéből ered a LED színe is.

Ami ami, az az!

(#11363) szabeska


szabeska
addikt

Udv! Be lehet allitani, hogy hivas kozben csipogjon a telefon a fulembe, ha mas is probal hivni kozben? Regebbi telokon ez alap volt. Itt viszont semmi sem jelzi.

F1

(#11364) Ernesst válasza szabeska (#11363) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szia!
Tárcsázó / 3 pontos menü / Beállítások / Továbbiak / Hívásvárakoztatás be

[ Szerkesztve ]

(#11365) merlin201


merlin201
tag

Aki esetleg gyári fóliát szeretne a telefonra most a Huawei-től be lehet szerezni ingyen. Minden hónapban szerviznapot tartanak és ingyen fóliát ajánlanak. [link]

(#11366) Imilenni válasza merlin201 (#11365) üzenetére


Imilenni
addikt

Tökjó, aki nem a fővárosban él levan tojva :U

Press "F" to pay respects.

(#11367) szabeska válasza Ernesst (#11364) üzenetére


szabeska
addikt

:R

merlin201: a nagykörúti szervizben pl megcsinálják ezek szerint?

[ Szerkesztve ]

F1

(#11368) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Látván ezt a szerviznapot, megfordult a fejemben, hogy a random képernyő felvillanás miatt elviszem megmutatni. Bár valószínűleg ezzel úgysem tudnának mit kezdeni ott helyben azonnal, meg ha valami applikáció okozza, akkor nem is feltétlen tartozik rájuk.

(#11369) merlin201 válasza szabeska (#11367) üzenetére


merlin201
tag

Szia,

Elvileg igen. Ez a 2 üzlet ahol igénybe lehet venni a szolgáltatást.
Huawei customer service center
Huawei Experience Store

[ Szerkesztve ]

(#11370) Balage180 válasza Balage180 (#11282) üzenetére


Balage180
tag

Előzőekben felvetett bluetooth problémámat végül alaplapcsere oldotta meg, a Hillside Huawei Experience Store-ba vittem be szerencsémre nem voltak sokan és meg tudtam várni. Tanulság kár volt ezt húzni és szenvedni vele... (sokszor megpróbálok együtt élni a hibával mint elmenni a szervízbe...) Most látom ma kellett volna mennem és akkor még ajándék fóliát is kaphattam volna a gyári helyett...

(#11371) szabeska válasza Balage180 (#11370) üzenetére


szabeska
addikt

Van még 2 napod rá :K

F1

(#11372) #40553216 válasza merlin201 (#11365) üzenetére


#40553216
törölt tag

Ez azt jelenti, hogy minden egyéb ok vagy cél nélkül csak a fóliáért magáért be lehet menni?

(#11373) Asbee válasza #40553216 (#11372) üzenetére


Asbee
veterán

Igen, 11365 hszben ott a link

(#11374) #40553216 válasza Asbee (#11373) üzenetére


#40553216
törölt tag

Köszi, ez megvolt. Éppen ezért kérdeztem. :)
Általános feltételek
„A szerviznapon csak az üzletet szervíz céljából felkeresők vehetnek részt.”

(#11375) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Aki még mindig üveget keres, ajánlok egy jót. Multhéten érkezett meg, már 5 napja van a telefonon, eddig hibátlan..Nem buborékosodik, oldalt sem látszik, hogy felválna. Az egész cucc tapad, nem csak a kerete. Kellően nagy a "kerete", a vaskosabb tokok sem nyomják fel. Eddig ez a legjobb, amit próbáltam ilyen olcsóbbak közzül:D Ez a max lélektani határ, amit még hajlandó vagyok fizetni egy üvegfóliáért.. :DD

Más: 1 napig ingyen elérhető a legújabb, fekete-kék témám: Google Play-en keresés: Aura Blue Dark EMUI 9, vagy megtalálható az aláírásom alatt is. :))

(#11376) szabeska


szabeska
addikt

Nem tolti be a linket :)

F1

(#11377) atomka78 válasza Sumptuous (#11375) üzenetére


atomka78
tag

Én már raktam fel hasonlót és az volt a baj,hogy az ujjlenyomatot nehezen vette mert ott körülötte is van. Amit most használok az spigen és tökéletes mert alul nincs üveg.

(#11378) atomka78 válasza Sumptuous (#11375) üzenetére


atomka78
tag

(#11379) ptgmaster válasza Sumptuous (#11375) üzenetére


ptgmaster
tag

Köszi! :R

Ami ami, az az!

(#11380) janosibaja válasza Sumptuous (#11375) üzenetére


janosibaja
őstag

Szép a téma, köszi. Ha ezt egyszer megcsinálnád égővörössel a kék helyett, még boldogabb lennék! Tudom, arra elkészítetted a Dark Redet, de ez mintha részleteiben árnyaltabb lenne.

Kösz szépen! :R

(#11381) philoxenia válasza janosibaja (#11380) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Égő vörössel? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#11382) Rotyi válasza philoxenia (#11381) üzenetére


Rotyi
aktív tag

:C :DDD

Ami majdnem az, az nem az!

(#11388) Sumptuous


Sumptuous
senior tag

Nekem működött a meglévő ujjelnyomat adatokkal, de a biztonság kedvéért, a fólia felrakása után újra hozzáadtam a tapicskolóimat :D Így hibálan. 100/95x felold.
Hihetetlen milyen jó ujjlenyomatolvasó van benne egyébként. "Még" a mai új telefonokkal is simán felveszi a versenyt, sőt sokszor jobb is azoknál. :D Bár nem kopottak a lenyomataim, lehet az is segít.

@janosibaja: Köszi az ötletet! Ha gondolod dobj egy hex-et, hogy kontkrétan melyik árnyalatra gondolsz:D

(#11389) janosibaja válasza philoxenia (#11381) üzenetére


janosibaja
őstag

Neeem, ez a beégős vörös, amit te linkeltél, én a Ferrari színére gondoltam, az megy a nőm vad ruhájához.

(#11390) janosibaja válasza Sumptuous (#11388) üzenetére


janosibaja
őstag

Nekem az előző munkád, a Dark Red pirosa (vöröse?) abszolút bejön, az szuper lenne.

Akár vissza is kapcsolhatnék arra, csak azért hoztam szóba az egészet, mert ebben az újabban szerintem jobbak az ikonok, meg talán mintha még jobban kidolgozott lenne minden, az előzőben egyes rendszerüzenetek nem voltak jól olvashatók.

Amúgy tök szép lett, fizetősen is tölteném, mint az előzőt.🤗

(#11395) .zSoLTi. válasza Sumptuous (#11375) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

Szèp tèma, köszönjük! :R

(#11396) FirstAndroid válasza Sumptuous (#11375) üzenetére


FirstAndroid
tag

Szia. Kérlek tedd ki a linket a fóliáról, mert nem tölti be. Köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#11397) Anya11


Anya11
csendes tag

Sziasztok, más is tapasztalta frissítés után (270) h nem látja a teló pendriveot? Eddig nem volt gond azért gyanakszom a frissítésre. Kábel jó és az átalakító is, más eszközökön működnek. Filmet tettem volna rá mert screen share lejátszásnál sajnos akadozik rendesen.

(#11398) Anya11 válasza Sumptuous (#11375) üzenetére


Anya11
csendes tag

Szuper téma, köszi :R :C

(#11399) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Szerintetek jó minőségű lehet ez a védőüveg? Illetve a tok nem fogja felszedni oldalt? Ilyen tokot használok. Szeretnék valami védőüveget, mert a gyári fólia karcolódik, mint állat. :D

(#11400) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok. Lehet csak velem van a baj. De lehetséges, hogy az IPS kijelző után az OLED technológia a telón bántja a szemem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.