Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:51:39

LOGOUT.hu

>> Légy szives kérdezés előtt olvasd el! <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) laci1892 válasza st3v3np3t3r (#11200) üzenetére


laci1892
senior tag

Itt az a baj hogy nehéz eldönteni kinek van igaza..., Mert hogy valójában két egymástól független forgatókönyv létezik. És mind a kettőre ugyanakkora az esély egyenlőre...
szóval nehéz az ügyet eldönteni. A tárgyalások előtt kb csak találgatni lehet ( már ha tényleg át beszélik a Huawei ügyét). Csak az amerikai bohóctól függ minden... Vagyis a tárgyalásoktól leginkább.

- Azegyik hogy mehet a Huawei bőröndöstül a P*ba egy köszönő levelet hátrahagyva oszt' jóccakát. Vót' Huawei, nincs Huawei. Az utolsó pedig kapcsolja le a lámpát majd.( nagyon leegyszerűsítve )
és örülhet mindezek mellett ha Kínában nagy eladásokat tud produkálni a továbbiakban majd.
Ennek az események fényében a Huawei ( vagy Kína... ) Beszállhat ( nem feltétlenül fog... Bár ki tudja ) a harcba és az Egyesült államokat is megtudja szivatni. Innentől kezdve pedig mint egy dominó dől az egész.. elég nagy hatással lehet - nem feltétlenül fog - a gazdaságra. Ami ennél bosszantóbb hogy ennek Európa is megérezheti a hatását, ha nem is feltétlenül nagy méretekben... de van rá esely... márha nagyon elmérgesedik a jövőben a helyzet. Nem , ez nem abban fog manifesztálódni hogy mostantól nem lesz Huawei a kedvenc szolgáltatónknál... Vagyis nem csak ebben.

A másik lehetőség hogy Trump jobb belátásra téríthető és a gazdasági egyezmény keretein belül a Huawei ügy is jobb fénybe fog kerülni. Ez esetben lehet örülni... Lesz Huawei még egy párévig. Legalábbis addig ameddig a klímaváltozás és természet anyánk nem bizonyítja be Trumpnak hogy egy igazi vén f*z és kár volt kilépni a párizsi klímaegyezményből.

Nagyon tömören a saját véleményem.

Teljesen felesleges addig pörögni tényleg ameddig nincs konkrét döntéshozatal az ügyben.

Mindazonáltal tűnhet úgy hogy kicsit jobban rá paráztam a biztonsági frissítések hiányára. De van a baráti körben pár olyan személy az államokban...
aki már megszopta azzal hogy telefonról bankolt. Így ha nem jönnek security patch-ek akkor helló.
De ilyen szempontból én nem hiszem hogy átlag user lennék. Mert egyébként ha nem erről intézném a dolgaim... Valóban hót' mindegy lenne az egész.
Az átlagos felhasználó is 2-3 évente lecseréli amúgyis a telefont..
És mellesleg nincs baj alapjáraton ezzel a telefonnal semmi az égvilágon.

Remélem egyébként pozitív lesz a dolog végkimenetele mert ár- érték arányban nagyon jó a Huawei. P30-ra feles váltanom most .. de kifejezetten érdekelne mit tudna a p40😜 :DD

[ Szerkesztve ]

(#11202) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#11200) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez az eset, arra jó volt hogy mindenki láthatja, az amcsik bármelyik mobilos gyártót, padlóra küldheti pillanatok alatt.:( van még valaki?[link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#11203) st3v3np3t3r válasza laci1892 (#11201) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

persze... igaz... minden éremnek 2 oldala van... most az usa tönkre akarja tenni a huawei-t, a legfrissebb hírek alapján rossz oldal felé hajlik a mérleg...
most olvadtam az indexen, hogy a wifi alliance is kivágta a huaweit...
ezek után majd kína fogja usát a padlóra küldeni,pusztán kereskedelmi szivességből... sőt, még a perről is nagyon nagy a csend,amit a huawei indított...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11204) laci1892 válasza st3v3np3t3r (#11203) üzenetére


laci1892
senior tag

Mondjuk igen. Ebben valóban az is a baj hogy USA egy láncreakciót indított el Huawei ellen. Ahogy feljebb mások is linkeltek már cikkeket.

Valóban Kérdéses az is hogy az egyezmény mennyire fogja tudni visszaforgatni az egészet, ha pozitív elbírálásban részesítik a Huaweit majd a tárgyalásokon. Ha nem akkor lehet találgatni vajon mekkora méreteket fog ölteni a hatásai.

(#11205) st3v3np3t3r válasza laci1892 (#11204) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ezt most olvastam link

a cikk szerint megszűnhet a huawei elleni tiltás...

viszont kína erősen hallgat még... mondhatni, vihar elötti a csend...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11206) glehel válasza laci1892 (#11201) üzenetére


glehel
senior tag

Szerintem te ott rontottad el hogy akármilyen telefont vettél Google pixel helyett, ha ennyire rá vagy parázva a biztonsági frissítésekre és a bankolásra akkor az a a Te telefonod, semmi más nem jó neked csak a Pixel hidd el!

(#11207) st3v3np3t3r válasza glehel (#11206) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ha valaki nem tölt le és telepít appokat nem megbízható forrásból, nem használ nyílt wifit(kivétel ha az AP Isolation be van kapcsolva),meg nem látogat kétes weboldalakat és használ vírusvédelmet,azok nem hiszem, komolyabb veszélynek lennének kitéve

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11208) glehel válasza st3v3np3t3r (#11207) üzenetére


glehel
senior tag

De vannak olyan emberek mint Laci akiknek ez nagyon fontos és ebben bíznak és nem alaptalanul. Lehet soha nem fog történni semmi, de maga a tudat hogy a legfrissebb patch van a telefonon megnyugtató.

(#11209) st3v3np3t3r válasza glehel (#11208) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ebben is mind2 félnek igaza van...

a biztonsági hibákat javítani kell... viszont nem minden biztonsági hiba érinti az átlagfelhasználókat, főleg akkor ha azt a körülményt nem idézi elő a kihasználásához szükséges környezetet...

mellesleg a google álláspontja az,hogy 3hónappal korábbi javítás még biztonságos... tehát ez azt jelent, a februári v. a márciusi javítás megléte még oké...

pl.az alcatel nem kapkodja el... a kislányom t1-es tablete kb.1hónapja kapta meg a 2019.márciusi javítást, mikor megvettük,2018.augusztusi volt rajta :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11210) glehel válasza st3v3np3t3r (#11209) üzenetére


glehel
senior tag

Akkor ha véletlenül Lacinak lenyúlják a bankszámláját pld egy 2. hónapja elmaradt patch miatt (mert pont abban volt egy bűnös backdoor) a Google fizet. Nem?
A Google is ráérne 2-3 havonta kiadni de nem ez a gyakorlat, vajon miért?

[ Szerkesztve ]

(#11211) glehel


glehel
senior tag

Én kötelezővé tenném a minden EU-ban eladott okostelefon havi biztonsági frissítés követését 24 hónapig! Nem az Android fő verzióra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#11212) st3v3np3t3r válasza glehel (#11210) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

azért ez nem így működik... eleve a banki appok titkosítva tárolják az adataikat és titkosítva küldik a banknak...

a veszélyt leginkább a webáruház webes felületein megadott bankkártya adatok ellopása jelenti...

mondjuk erre már vannak biztonsági óvintézkedések, én pl. az otp-t tudom felhozni példának... az otp direkten be tudom állítani,hogy az én kártyám csak is kizárólag Magyarországon lehessen használni...azaz ha pl. egy indiai hobbihacker megbabrálja pl. az emag bankkártyás fizetős oldalát,és megszerzi a bankkártya adataim, akkor max adatszemétnek lesz jó, mert nem fogják tudni használni...
az hogy másil banknál van-e ilyen lehetőség,azt nem tudom...
meg hallottam olyanról is hogy a kártya használatot egy sms-sel kell megerősíteni x időn belül,ha nincs megerősítés a tranzakció nem megy végbe...
a másik veszély,azaz adathalász emailek... sose kérnek emailben bankkártya és személyes adatokat... tehát ezen tartalmú levelek egyből mehetnek a kukába vagy akik nevében adatot próbálnak kicsalni,feléjük továbbítani(érintettek a telekom,eon,nav,telenor,otp....ezek nevében szokott általában próbálkozás lenni)

kritikusabb hibák pl. a kernel lyukak, ahol rendszergazda jogot szerezhetnek egy támadó kóddal,de ehhez is jókor kell lenni azon a helyen ahol a kártékony kód található

amúgy teljesen jogos... bár én nem csak az euban tenném kötelezővé...

mellesleg ezért jobb a lineageos... az minden hónapban frissül és 2+1évnél tovább...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11213) glehel válasza st3v3np3t3r (#11212) üzenetére


glehel
senior tag

És úgy gondolod azokban az appokban nincs hiba tökéletesen meg vannak írva. Nem fogok veled egyet érteni ebben. az hogy egy banki app titkosított kapcsolaton kommunikál a saskozponttal az csak egy dolog.azt is el tudják veled hitetni hogy pld a Vodafone hálózatán vagy aztán mégsem, innentől az smseket is látják. Mindenre van már technika sajnos.

(#11214) st3v3np3t3r válasza glehel (#11213) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

van persze, nincs 100%os védelem...
csak mondjuk egy mobilhálózat szimulátor nem fér el farzsebben... egy wifi ap-t könnyebb hamisítani és azt lehallgatni... mellesleg a banki appokat nem csak a fejlesztők tesztelik... ugyanis nagyon szigorú követelményeknek kell megfelelnie, mivel érzékeny adatokat kezelnek... persze, mindenre lehet megoldást találni, csak kérdés,hogy a befektett idő és energia megtérül-e... pl. nálam necces lenne, mert amint megjön a fizu, meg se melegednek a bitek a bank szerverein,máris elmegy a nagyrésze,a maradék meg atm-en keresztül a zsebembe...

ennyi erővel feleslegesek a banki appok,felesleg is az okostelefon... :DDD mert banki dolgokat a bankfiókban is lehet intézni...

viszont egy "biztonságos" és naprakész oprendszerrel a támadási felület csökkenthető... egy elavult rendszerrel meg növelhető...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11215) whYz válasza st3v3np3t3r (#11212) üzenetére


whYz
addikt

Ha valaki megadja a banki adatait egy webshopban akkor az az aruhaz barmikor eltarolhatja azt es utana mar tiszta az ut, hogy hackerek kezere keruljon (lasd sony). Ezek ellen az a modszer se ved amit emlitesz, mert egy vpn hasznalataval barmikor tudjak hasznalni a kartyadat. En mar kerultem ilyen helyzetben es ez ellen nem tudsz vedekezni, viszont a bank visszateriti a teljes ellopott osszeget, szoval nem kell aggodni.

Ami ellen a security patchek vedenek az pont a legelso mondatodban emlitett helyzet, tehat ha egy app titkositva tarol bizonyos dolgokat, de egy bug miatt ehhez a titkositott adathoz hozzafer egy masik app is (csak pelda). Ez elleg egy security patch tokeletes, mert a hibat eszreveszik, a google gyart egy frissitest es ~1 honap mulva mar rajta is van a keszulekeken.

Jelen esetben a pie-ban (illetve az osszes regebbi androidban) van egy eleg durva bug a cloak and dagger, amivel gyakorlatilag mindent amit irsz el tudnak lopni. Legyen az bankkartya adat, vagy egy szemelyes email. Ez ellen teljes vedelmet csak az android Q tud nyujtani (az atdolgozott overlay API-nak hala), amit ha nem kap meg a telefon akkor igy jartunk. :)
Raadasul ez csak egy pelda, mert sok ilyen van.

[ Szerkesztve ]

(#11216) st3v3np3t3r válasza whYz (#11215) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

persze ez is igaz... de ehhez a sebezhetőség kihasználáshoz is kell a szükséges környezet... ha valaki akár egy külön okostelefont tart bankolásra,se web,se messenger, se semmi más csak 1 banki app van rajta amit használ,meg persze a szükséges sms, akkor azt sokkal kisebb eséllyel fogja fenyegetni egy sebezhetőség kihasználása, mint aki mindent csinál a telefonján(netezik,fb-zik,p*rn* oldalakat néz stb...)

ja meg a fiókvédelmekhez hozzátartozik az egyedi jelszó,ami vegyes karaktereket tartalmazzon min.8karatkter legyen... az egyedi jelszóban az a jó,hogy szótármódszerrel nem törhető jó sikerességi rátával... egy 8-16karakteres szótárfájl mérete több 100 petabájt,ami több milliárd jelszólehetőséget tartalmaz...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11217) glehel válasza st3v3np3t3r (#11214) üzenetére


glehel
senior tag

Én sem tartok rajta sok összeget. Ha vásárolni akarok atugrok a bankba befizetem és már küldöm is tovább általában paypalon keresztül vpn-t használva.

(#11218) sirokipatrik


sirokipatrik
aktív tag

Hát srácok, szerintem nagyon nagy szavakkal dobálóztok. Kína nem egyenlő a Huawei-el. Ha a Huawei kiesne, a kínai gazdaság meg se rezzene, semmi sem történne. Ez egy magántulajdonban lévő cég, amihez semmi köze a kínai kormánynak. Elvileg. Én azért nem bízom már a Huawei-ben, mert ha mindent legálisan, törvényekben nem ütköző módon csinálják a dolgukat, akkor minek nyilatkoznak olyat hogy számítottak rá? Inkább halgassanak és simítsák el az ügyeiket a háttérben.

(#11219) whYz válasza sirokipatrik (#11218) üzenetére


whYz
addikt

"semmi köze a kínai kormánynak"

Ja annyira semmi, hogy a kedvenc partunk katonai ulnek a vezerkarban. :D

Teszem hozza felvallaltan, nem titokban...

[ Szerkesztve ]

(#11220) st3v3np3t3r válasza sirokipatrik (#11218) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ez az egész mizéria egy állítólagos csip miatt robbant ki,ami rohadt kicsi és kínai gyártmányú...az usa ráfogta,hogy kína kémkedéshez használta a "pluszban beépített" csipet...a haewei semmit nem tett, csak valamit ki kellett találnia trampliéknak,hogy miért teszi amit tesz...a többi már jött magától...a huawei lett a fekete bárány... a huawei látván,hogy trampliék lejárató kampányt indítva,feljészültek a legrosszabbra...az egy dolog,hogy magán tulajdonú cég,de a kínai kormány kémkedésibmániája miatt lett fekete bárány a huaweiből,tehát lapátolják vissza a sz@rt a lóba egész nyugodtan..

ugyan ez fordítva is elsülhetett volna akár az apple-lel is..."az apple kémkedik az usa kormányának..." ugyan ez lett volna,csak a térfél változott volna...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11221) atomka78


atomka78
tag

Gyerekek itt mindenki annyira penge! Azért erre is tökéletesen igaz,hogy mindenhez is értetek. Nem lehetne ezt máshol folytatni? Bazi unalmas már. Minek kell tele offolni? Menjetek szobára és beszéljétek meg. Köszönöm

(#11222) laci1892 válasza st3v3np3t3r (#11220) üzenetére


laci1892
senior tag

+1

(#11223) st3v3np3t3r válasza laci1892 (#11222) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

hopp...félrement

amúgy kíváncsi lettem volna,hogy pl az apple hogy viselne egy ilyen "botrányt"

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11224) st3v3np3t3r válasza st3v3np3t3r (#11220) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

és ez csak rohadt nagy körvonalakban...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11225) Risard válasza st3v3np3t3r (#11212) üzenetére


Risard
aktív tag

S mit ér a bankkártya adatokkal mikor már mindenhova security kód kell? Legalább is Uninál

(#11226) st3v3np3t3r válasza Risard (#11225) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

semmit... mivel a mastercard és a bankok egyre jobb tranzakcióvédelmet alkalmaznak a bankkártya csalások ellen,lásd az otp példáját, régió függő...ha én azt állítom be,hogy csak magyarországon használható,akkor magyarországról indított magyarországi webshopon tudok vele vásárolni...namost egy indiai vagy kínai hobbihacker ilyenekkel nem tud mit kezdeni, mert nem magyarországi webshopon fog vásorolni és kínába küldetni... a személyes adatok és az orvosi adatok sokkal kelendőbbek már a "sötét web piacán" mint a bankártya vagy a felhasznónév/jelszó adatbázis...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11227) Harcsai


Harcsai
senior tag

Skacok, lehet hogy totál nem telefon függő, lehet inkább autó, de passz, hátha valaki...

P20pro + Insignia 2016.08.. valyon fog menni az android auto? Vagy ez mitől függ?

Inkább off-ba teszem, biztos ami bizonytalan :))

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#11228) sirokipatrik válasza Harcsai (#11227) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Nézd meg az android auto honlapján, ott van minden márkánál melyikkel működik. Elvileg fog menni szoftver frissítés után 😉 [link]

(#11229) vityax82


vityax82
tag

Az hogy lehet hogy MédiaMarktban vásárolt P20pro-n Vodás rom van?
Vagy ez nem az?

[ Szerkesztve ]

(#11231) st3v3np3t3r válasza vityax82 (#11229) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

bontatlan volt a doboz mikor megvetted?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11233) vityax82 válasza st3v3np3t3r (#11231) üzenetére


vityax82
tag

Használtan vettem, Médiás lepecsételt garijeggyel!

(#11234) Asbee válasza vityax82 (#11233) üzenetére


Asbee
veterán

Gondolom vodás kártyával használták.

(#11235) st3v3np3t3r válasza vityax82 (#11233) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

és megvétel elött vagy után volt gyári visszaállítás vagy csak google fiók törlés volt?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11236) _CICAFIU_ válasza vityax82 (#11233) üzenetére


_CICAFIU_
aktív tag

Akkor az előző tulaj vodás kártyával használta.

Huawei P30

(#11237) whYz válasza st3v3np3t3r (#11232) üzenetére


whYz
addikt

Hasznaltal mar vpn-t? Atkuld minden azonositot, de a paypal nem fog tolem keszulekazonositot kerni (nem tudom mi lehet az, gondolom valami otp-s okossag). A vpn-t egyedul ASN-el lehet azonositani, de az en vpn-emnel meg az se mukodne, mert sima ISP ip-vel rendelkezik, szoval atlagos magyar allampolgarnak tunok a hasznalataval (nem vagyok az :) ).

"kilépőpont és a küldő eszköz geo adataiban differencia keletkezik". Kerlek mondd, hogy ezt olvastad valahol es nem te talaltad ki! :D

Ha most en errol [89.133.233.200] az ip cimrol akarom ellopni a penzed, akkor legyszives mondd meg, hogy melyik orszagban tartozkodok! Sok sikert. ;)

(#11238) vityax82 válasza _CICAFIU_ (#11236) üzenetére


vityax82
tag

Volt vissza állítás, azóta én használom vodás kártyával!

[ Szerkesztve ]

(#11239) Asbee válasza vityax82 (#11238) üzenetére


Asbee
veterán

Akkor teljesen rendben van.

(#11240) st3v3np3t3r válasza whYz (#11237) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

mint kérdeztem, ezt miért itt vitatjuk?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11241) vityax82 válasza Asbee (#11239) üzenetére


vityax82
tag

Akkor megnyugodtam!
Már azt hittem hogy a vodánál vásárolta az előző tulaj, és egy ismerőse nyomott rá egy médiás pecsétet.

(#11242) st3v3np3t3r válasza vityax82 (#11241) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

csinálj egy gyári visszaállítást és elvileg eltűnik

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11243) Asbee válasza st3v3np3t3r (#11242) üzenetére


Asbee
veterán

Voda sim kártyával használja, minek még egy reset? Azért rakta fel.

[ Szerkesztve ]

(#11244) whYz válasza st3v3np3t3r (#11240) üzenetére


whYz
addikt

Mert teves informaciot terjesztesz. Ugy allitod be mintha egy location filter megvedene minden tamadastol, amivel hamis biztonsagerzetet keltesz masokban. Ezt nem bantasbol mondom, lehet te se vagy teljesen tisztaban a dolgok mukodesevel. En tobbek kozott email es web rendszeresek biztonsagaval foglalkozok, szoval van ralatasom arra, hogy mi hogyan mukodik. Megegyszer, ezt ne vedd sertesnek. Amugy folytathatjuk privatba ha szeretned.

(#11245) st3v3np3t3r válasza Asbee (#11243) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

akkor mind1

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11246) vityax82 válasza Asbee (#11243) üzenetére


vityax82
tag

Így van!
Engem nem zavar!
Köszi a segítséget nektek!

(#11247) st3v3np3t3r válasza whYz (#11244) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

inkább mint a p20 pro topikban, ez a rész nem ide tartozik

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11248) NoOne1976 válasza st3v3np3t3r (#11232) üzenetére


NoOne1976
őstag

És ezt a régiós korlátot hol lehet az otp direktben beállítani?

(#11249) st3v3np3t3r válasza NoOne1976 (#11248) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

webes felületen a bankkártyáknál

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#11250) sirokipatrik válasza vityax82 (#11229) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Ez a vodafone-os szolgáltatói frissítés. Hálózati dolgok vannak benne meg appok. Ha vodás kártyával használod, magától letölti, mindig. A telekomnak is van ilyen. Jelenleg VDF.HU 9.0.0.5 (CT.F01) a verzió.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.