Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) bubus66 válasza vlesi69 (#6286) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia! A B180- és a B185 nem OREO!!!!

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6302) gacsoi válasza bubus66 (#6300) üzenetére


gacsoi
senior tag

Hát szerintem rengeteg !! :)

(#6303) Larkin 89 válasza |AP| (#6210) üzenetére


Larkin 89
csendes újonc

Ez engem is érdekelne, mindenhol 140-ért látom ha akciózzák. Telekom, Telenor 134-136, persze én Vodás vagyok ott 146-ot írnak minden előfizetésük mellé ahogy nézegettem. :/

(#6304) axioma válasza Larkin 89 (#6303) üzenetére


axioma
veterán

Miota ingyen a fuggetlenites, nem tudom miert gond ez... A szolgaltatos 1 kartyas, ha az eleg neked, vedd az eppen legolcsobbtol (en mult heten fuggot kaptam a telenortol, pont tegnap neztem, ugyhogy megyek a heten kikodoltatni).

(#6305) yodee_ válasza axioma (#6304) üzenetére


yodee_
őstag

Annyira azért ne siess, mert ha hűségidős akkor a lejárta után nyitják csak ki neked

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#6306) KZP válasza yodee_ (#6305) üzenetére


KZP
őstag

A Telekom-nál bármikor lehet függetleníttetni, a másik két szolgáltatót nem tudom. Egyébként a Telekom-nál már nagy része a telefonoknak gyárilag független.

[ Szerkesztve ]

(#6307) DSPx válasza yodee_ (#6305) üzenetére


DSPx
tag

Telekomtól Single Sim és független nekem.

Huawei P10

(#6308) Larkin 89 válasza axioma (#6304) üzenetére


Larkin 89
csendes újonc

Ezt nem tudtam. Köszi. Rááldozom az összeget mert a jelenlegi előfizum nem akarom bukni, csak reméltem lassan megy lejjebb is, de nem most 160ra szökött vissza a bolti ára.

(#6309) yodee_ válasza DSPx (#6307) üzenetére


yodee_
őstag

Ennek mi köze ahhoz hogy Ő szeretné a szolgáltatóval függetleníteni? Ha függetlent kapsz akkor szerencséd van, viszont ha függőt akkor csak a hűségidő lejárta után köteles neked azt nyitni a szolgáltató.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#6310) DSPx válasza yodee_ (#6309) üzenetére


DSPx
tag

Csak annyi hogy a Telekomnál eleve független.. A többi szolgáltatónál nem biztos...

[ Szerkesztve ]

Huawei P10

(#6311) bubus66 válasza yodee_ (#6309) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia a Telekomnál hűség időtől függetlenül ki nyitják a simlock-ot.. Fel kell hívni és a 6. pontba elmondja

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6312) axioma válasza yodee_ (#6305) üzenetére


axioma
veterán

Flottas, csak telenorhoz huseg van rajta nem tarifa... es papiron nem is en vagyok a szamlafizeto - de vegulis nem surgos, nem akarok valtani, csak mondjuk kulfoldi utnal ne kelljen kapkodni mert elfelejtodik. De van masik tartalek telo, ami eleve fgtl, akkor most nem kell eroltetni.

(#6313) axioma válasza Larkin 89 (#6308) üzenetére


axioma
veterán

Ha listaaron veszed akkor neked fuggetleniteni fognak egybol. Gondolom azt nezted, az enyem is olyanforma volt (marmint listaarilag).

[ Szerkesztve ]

(#6314) vlesi69 válasza dptrsk (#6287) üzenetére


vlesi69
senior tag

Mikor és melyiket érdemes letölteni, én P10 dual független. A Mate 9-esemre már rég rajta a 8, mért adják ki a P10-re ilyen sokkára?

(#6315) eazypeezy válasza vlesi69 (#6314) üzenetére


eazypeezy
tag

Hogy pontosan miért tart eddig azt nem tudom/tudjuk, sajnos ez ilyen. Tesztelik, meg hasonlók, sajnos mindig sok a késés. De igen, ha már itt tartunk szerintem elég gáz, hogy 6 hónapja kijött az Oreo és most áll nagyjából 1,1%-on.

Remélem egyszer majd eljutunk oda, hogy ezekből az átlag 6 hónapos csúszásokból lesz mondjuk egy.

(#6316) hatD válasza m.anna94 (#6290) üzenetére


hatD
tag

Nagyon jó ötletet adtál, az enyém is beragadt B151-es dual simes független.
Eddig frissítést nem ajánlott,de a második kísérletre a "Legfrissebb teljes csomag letöltése" opciót választva felajánlja B185 verzió letöltését.

Köszönöm (#6244) fPApi-nak is

(#6317) yodee_


yodee_
őstag

Megjött a csoda :D 2017 május után most jött először frissítés :D

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#6318) hatD válasza yodee_ (#6317) üzenetére


hatD
tag

Simán megjelent a frissítési lehetőség, vagy a "Legfrissebb teljes csomag letöltése" opciót választva?
Ha telepítetted, van valami negatív tapasztalatod?

(#6319) yodee_ válasza hatD (#6318) üzenetére


yodee_
őstag

Nem vagyok otthon, így nem állok neki. Manuális keresést csináltam a napokban többször. Most bedobta. Este telepítem és írok milyen.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#6320) wdx válasza hatD (#6318) üzenetére


wdx
őstag

Van hátránya, de nagyon minimális. Pl. nem működnek nálam b185-ön a live hátterek, cserébe van dinamikus zárókép (ha mozgatod a telefont, mozog a háttér, úgymond 3D-ben)... Amúgy stabilitást nálam nem vesztett.

Oreoval kapcsolatban:
Minden telefont úgy árulnak, hogy a gyártáskor épp aktuális androiddal optimalizálják. Mármint árusítás előtt a készülékhez igazítják a rendszert. Utána ami kijön, az már nagyon más tészta. Főleg a 7-es és 8-as váltásnál... Ez már egy nagyon nagy falat lehet. Mivel végre elkülönül az android a készülék hardverétől. Ergo a szoftver már nem fogja tartalmazni a meghajtó programokat, gyorsabb-könyebb lesz a portolás a különböző készülékre. Na és erre baromira kíváncsi leszek! :)

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6321) hatD válasza wdx (#6320) üzenetére


hatD
tag

Köszönöm válaszod én csak a hét végén tudom kipróbálni.

(#6322) Cunaja válasza bubus66 (#6300) üzenetére


Cunaja
addikt

Szia Bubus!
Nálunk is van teszt, csak a Huawei beta fórumáról a megfelelő alkalmazást kell letölteni. Itt viszont regisztrált tagnak kell lenni.
Természetesen a fentebb írt build kell.
Téglák mindig is voltak és lesznek is.
A legnagyobb baj, a megfelelő mennyiségű olvasás és a szöveg megértése.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6323) wdx válasza Cunaja (#6322) üzenetére


wdx
őstag

Cunaja, további kitartást, és jó munkát kívánok Neked! A P9-et mai napig sok esetben visszasírom, bár tény, hogy a kijelzőt eltekintve, illetve az ujjlenyomatolvasót, a P10 jobb. A felsorolt dolgokban viszont ezerszer jobb a P9.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6324) vlesi69 válasza wdx (#6323) üzenetére


vlesi69
senior tag

Szia! Szerintem legalább is nekem a P9 Plus még jobb volt, nem sokkal volt nagyobb, Amoled kijelző, nyomásérzékeny kijelző, és a nagyobb ram 4 gb, és 64 gb belső tárhely, infra.

(#6325) mateboy2013


mateboy2013
újonc

Sziasztok!

Vanegy p10-es készulékem, nemrég kb két hete frissített az Emui és azóta a clipboardon a copy/paste funkció nem múkodik, ha private space-ben vagyok, tehát nem tudok szöveget másolni, beilleszteni alkalmazásokban, a furi az amúgy, hogy ugye a p10 telefonomon két profilom van egy hivatalos (main space) , alapértelmezett profil és a privátspace A kettő közül a main space-ben mukodik a copy/paste a clipboardon, csak a priváton nem. mi a baj, mi lehet a megoldás? Már visszaállítoptttam a gyári beállításokat is, de ugyanúgy fennáll a probléma. Írtam a huaweinek, de Nem vinném be szervízbe, mert nem tudom 4-5 napig nélkulözni atelót, várom a köv Emui frissítést, hátha az segít. Mit gondoltok? Nektek volt már hasonló probléma?
Szerintetek mikor érkezik uj frissítés Emuira?
Várom válaszaitiokat
üdv. m

(#6326) wdx válasza vlesi69 (#6324) üzenetére


wdx
őstag

Az amOLED kijelző nem feltétlen előny, illetve a 4GB ram most is megvan, és a 64GB belső tárhely is. Az infra jó dolog, valóban hiányzik, bár sokszor jobb a bluetooth/wifi irányítás (tv és házimozi esetében). Nem volt módom kipróbálni, nyilván a pro verzió többet, jobban tud.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6327) kotamas41 válasza hatD (#6318) üzenetére


kotamas41
csendes tag

Nekem is érkezett a 185, B151 után. Úgy néz ki megoldodott a beragadas, jöhet az oreo.

(#6328) yodee_


yodee_
őstag

A Huawei Cloud-nak hogyan kellene működnie? Ha megnyitom a weboldalt és bejelentkezem akkor mutatja hogy van elő 5 giga tárhelyem. Viszont ezt a telefonon sehol sem látom.

Szerk.: közben megjelent... Szóval tárgytalan :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#6329) kami^ válasza Ernesst (#6263) üzenetére


kami^
újonc

Független dual simes vagyok, de még csak a 185-öt küldték, nem az Oreo-t.. 😑

(#6330) Ernesst válasza kami^ (#6329) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szia, köszönöm. Nekem is ez a típus van, tegnap délután érkezett az enyémre is a B185. Akkor kicsit várunk még arra a bűvös 8-asra. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6331) vlesi69 válasza wdx (#6326) üzenetére


vlesi69
senior tag

Elvileg fogyasztása kedvezőbb egy Amolednek, bár az akku is nagyobb. Bluetooth meg wifi nem sok készülékben van, az elmúlt pár évben van ez a trend hogy beleteszik, de infra már a 20 évvel ezelőtti készülékekben is volt, és ráadásul tanítható. Nekem inkább a rádió hiányzott, meg a mostaniakból is.

(#6332) vlesi69


vlesi69
senior tag

Azt valaki tudja e hogy a P10 duál, és a Mate 9 duál, duál aktív simesek e? A P10-embe csak egy sim van de a Mate 9-esembe kettő. Bár most jutott eszembe hogy beszélek az egyiken a másikról hívom de ezt majd csak a munkahelyemen tudom kipróbálni.

(#6333) KZP válasza vlesi69 (#6332) üzenetére


KZP
őstag

A Mate 8 volt csak dual active, az utána érkező Huawei-ek (Mate 9, Mate 10 (Pro), P10) már nem azok.

(#6334) vlesi69 válasza KZP (#6333) üzenetére


vlesi69
senior tag

És miért hagyták ki ezt a funkciót belőlük?

(#6335) hatD


hatD
tag

Most frissíteném 151 ről 185 re ezért érdeklődöm, hogy a frissítés után valóban érdemes-e gyári alapra állítást végezni, vagy egy 3 hónapos készüléknél ez nem annyira fontos.
E fórum #2135 hozzászólásában ezt ajánlják. Ha jól gondolom ennek hatására a telepített appok is törlődnek.

(#6336) eazypeezy válasza hatD (#6335) üzenetére


eazypeezy
tag

Hacsak nincs valami észrevehető/zavaró tényező a telefonnal, én nem csinálnék visszállítást. Ha érezhetően rosszabb lett az akksi idő, esetleg akadozik bárhol, akkor csinálj resetet. Egyébként nincs értelme szerintem.

(#6337) Zoz válasza hatD (#6335) üzenetére


Zoz
őstag

Szerintem amíg minden jól működik, addig teljesen felesleges ezzel vesződni.
Én már vagy a negyedik frissülésen vagyok túl, nem volt gond egyszer sem.

(#6338) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,

185-ös verzió van a telefonon. A térerő ikon felett meg jelent a 3G felirat. A mobilnet ki van kapcsolva.

Mi lehet a gond? Mindezt egy újra indítás után produkálta a készülék

[ Szerkesztve ]

(#6339) hatD


hatD
tag

eazypeezy és Zoz köszönöm véleményeteket, esetleg a szeptemberben már talán megérkező Oreoig elhalasztom ezt a kicsit macerás műveletet.
Nem vagyok látnok, remélen, nagyon rám cáfolnak.

(#6340) eazypeezy válasza hatD (#6339) üzenetére


eazypeezy
tag

Hát azért reméljük szeptemberig nem húzódik :D Így megérzésre szerintem már közel vagyunk a nyóchoz, még a Békemenet(ek) előtt megkapjuk :)

[ Szerkesztve ]

(#6341) Vikooo válasza Peter.70 (#6338) üzenetére


Vikooo
addikt

Semmi, jelzi, hogy épp 3G hálózaton vagy.

(#6342) Kovaratis válasza hatD (#6339) üzenetére


Kovaratis
őstag

Max két hónap. :)

(#6343) wdx válasza Peter.70 (#6338) üzenetére


wdx
őstag

Kapcsold ki a mobilnetet. Ha ki van, akkor be, utána ki. Ezek után, ha még mindig ott van, és telekomos vagy, akkor jönnie kell egy frissítésnek, ami javítja ezt az állapotot. Nem kéne mutatnia semmit a térerő felett, ha ki van kapcsolva a mobilnet.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6344) Vikooo válasza wdx (#6343) üzenetére


Vikooo
addikt

Kivéve ha olyan témát használsz vagy a Huawei Tweak -kel bekapcsolod.

(#6345) Peter.70 válasza Vikooo (#6344) üzenetére


Peter.70
őstag

Nincs be kapcsolva mobilnet. Alap témánál is ki jelzi

(#6346) wdx válasza Vikooo (#6344) üzenetére


wdx
őstag

Alap esetet feltételeztem, mivel újraindítás után jelentkezett...

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6347) mobal


mobal
MODERÁTOR

Nem tudom ki, hogy van vele, de nekem a B151-ről frissített B180-ra és arról frissített B185 most jelezte a 8.0.0.360(C432)-es frissítést! :)

mobal,

Szerk.: Dual, független.

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6348) eazypeezy válasza mobal (#6347) üzenetére


eazypeezy
tag

Na, végre valami jó hír :)

(#6349) yodee_ válasza mobal (#6347) üzenetére


yodee_
őstag

8.0 mint oreo? :)

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#6350) Marty8


Marty8
tag

Sziasztok! valaki tudja hogyan tudjuk feltelepíteni Google Assistant-t? valami kis okosság esetleg? Alaphelyzetben azt írja h nem kompatibilis. Köszi. M

M a t y a s

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.