Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6551) wdx válasza axioma (#6550) üzenetére


wdx
őstag

Elég csak kitenni a Képernyőzár parancsikont az alsó, fix helyre. Akkor szintén egy kopp, és alszik is. :)

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6552) kato78


kato78
tag

Van egy koppos képernyölezárás is. :) Ki kell rakni a "Képernyözár" widget -et. :))

(#6553) axioma válasza wdx (#6551) üzenetére


axioma
veterán

Nalam pont az ujjlenyomatolvaso masik 3 funkcioja miatt nem lathato ez. De teny, gyorsindito savba berakhatnam, csak novelnem kell akkor a darabszamot (es paratlanra tehat akkor kettovel, appdrawert mar megszoktam). Majd megcsinalom, koszi az otletet. De attol me'g sztem logikus lenne ha azt is tudna a leolvaso...

(#6554) Foose válasza beg (#6549) üzenetére


Foose
addikt

Ez érdekes. Megcsináltam amit írsz,és még ujjlenyomattal nyitásra is kéri a kódot. :Y

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#6555) beg válasza Foose (#6554) üzenetére


beg
veterán

Állítsd be alapértelmezett launchernek, utána nem fogja kérni. (Plusz minden engedélyt adj meg neki.)

Alkalmazás, Nova, Kezdőalkalmazás -->Igen

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#6556) Foose válasza beg (#6555) üzenetére


Foose
addikt

Évek óta használom, és azóta is alapértelmezett. (Pro verzió persze) ezért fura hogy kéri a kódot. Ha csak a kikapcs gombbal kapcsolom le a képernyőt, akkor az ujjlenyomattal nyitás kód nélkül működik. Aham! Az engedélyek viszont inaktívak... Akkor ezért kéri...

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#6557) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Nem tudom, hogy egyedi probléma vagy másnál is van-e ilyen. De oreo óta nekem a tárcsázóban nem akar menni a gyorskeresés. Elkezdem ütni a betűket, és nem találja meg az embert a névjegyek között.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6558) mobal válasza Speeedfire (#6557) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Működik. Csak Google-t használok telefonkönyvnek. FR?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#6559) bferenc válasza Speeedfire (#6557) üzenetére


bferenc
tag

Beállítsokba indexeld újra.

|iPad| |iPhone 13| |MacBook Air M1| |iWatch 7|

(#6560) Speeedfire válasza mobal (#6558) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Én a gyáriját, FR nem volt. De lehet, hogy megpróbálom. Amúgy is mintha nem lenne elég smooth a rendszer.


bferenc: Ez merre van?

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6561) wdx válasza Speeedfire (#6560) üzenetére


wdx
őstag

Névjegyek, egyebek, rendezés.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6562) Speeedfire válasza wdx (#6561) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Siker. :))

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6563) wdx válasza Speeedfire (#6562) üzenetére


wdx
őstag

De lehetséges, hogy majd érdemes mindent a google-re pakolni, mert oreo előtt volt másnak is ezzel baja... Nekünk google névjegyeseknek meg nem.
Amúgy a Te oreo-d OTA-n jött, vagy FF?

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6564) Speeedfire válasza wdx (#6563) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Felhőben van az összes névjegy, ha arra gondolsz. Csak a tárcsázó a gyári huawei.
Nekem OTA-n jött a múlt héten (szerda/csütörtök körül), a 185-öst váltotta. Független, dual sim edigitalból.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6565) ::Trunks:: válasza wdx (#6545) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Köszi a lekezelő kommentet, az nem merült fel benned gondolom,hogy nem feltétlenül akarom feloldani, pl asztalon időt nézni ,értesítést, stb, hogy ne kelljen átnyúlnom az oldalsó gombra.

Ki mondta ,hogy Magyarul kell? Angolul is jó, nem ez volt a kérdésem.

[ Szerkesztve ]

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6566) wdx válasza ::Trunks:: (#6565) üzenetére


wdx
őstag

Nem volt lekezelő, ha annak érezted, akkor elnézést. Tömören válaszolok ez esetben, a P10 nem tud ilyet. Google assistant eléréséhez valószínűleg angol nyelvre kell állítani az egész telefon működését.

Megjegyzem: nem előnyös a dupla koppintásos ébresztés, mivel zsebben is érzékelné a műveletet (tapasztalat; más készülékeknél), így kb negyedére csökkenne az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6567) Harcsai válasza Speeedfire (#6564) üzenetére


Harcsai
senior tag

Akkor a media markt miatt nem kapok oreot 🤔😂😁
Független, dual, media markt b185.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#6568) wdx válasza Harcsai (#6567) üzenetére


wdx
őstag

Oreo nem, de hó...Na az jött.

Nyugi! 1, max 2 hét és már az oreo hibáiról beszélünk.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6569) Harcsai válasza wdx (#6568) üzenetére


Harcsai
senior tag

Meg várjuk a "kókusz kockát". 🤣
Csak hogy az édességeknél maradjunk.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#6570) ::Trunks:: válasza wdx (#6566) üzenetére


::Trunks::
senior tag

Köszi a korrekt válaszod! :K Lehet átállítom angolra ,és megnézem.

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#6571) Harcsai


Harcsai
senior tag

Használ valaki gyári szilikon tokot? Megéri, vagy olyan, mint akármelyik?
Összefoglalót is olvastam a témában.

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#6572) tojaaji válasza Foose (#6556) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Nova beállítások / Gesztusok és bemenetek / Dupla érintés / Parancsikonok / Képernyőzár

(#6573) Ujfelhasznal válasza ::Trunks:: (#6565) üzenetére


Ujfelhasznal
tag

Nekem - angolul igaz, de- működik a Google Assistant. Viszont ha le van zárva a telefon, akkor nem hajlandó venni az utasítást, hiába van bekapcsolva, hogy feloldja magát. Ami külön érdekes az az, hogy a fülhallgató középső gombjának hosszú nyomásakor pedig gond nélkül reagál :F

(#6574) wdx válasza Harcsai (#6571) üzenetére


wdx
őstag

Nálam Nilkin vékony van...relatíve vékony. Tökéletes. Néha leveszem, mikor pucolom, ilyenkor élvezet hozzáérni a prémium kütyühöz, aztán elkezd nagyon kiszáradni a kezem a hidegtől, és 1-2 óra után visszakerül. Saját tapasztalat szerint, ez a grafit tok a feketéhez, tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6575) Peathee


Peathee
aktív tag

Ez a hétvégém úgy alakult, hogy végig itthon voltam. A telefon meg csak egyik asztalról a másikra vándorolt...Úgyhogy van már egy Oreo-s standby tapasztalatom:

(#6576) yodee_ válasza Peathee (#6575) üzenetére


yodee_
őstag

Nekem ez repülő üzemmód nélkül, B151-el, 2 SIM-el is megy, ment... :)

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#6577) nemesadi válasza Harcsai (#6571) üzenetére


nemesadi
csendes újonc

Én ilyet használok és nagyon szeretem. Jó a fogása és jól is néz ki benne a telefon.

(#6578) öcsi06 válasza Harcsai (#6567) üzenetére


öcsi06
tag

Hali, én is a mediában vettem dual, 185-re tegnapelőtt megjött az oreo.
Nekem nillkin átlátszó szilikon van rajta, nem akartam eltakarni az ezüst telefont, nagyon jó tok. :)

(#6579) Ujfelhasznal


Ujfelhasznal
tag

Bár megfogadtam, hogy soha többé nem rakom tokba, mégsem bírtam megállni, így én egy gyári Mashup tokot használok rajta már két hónapja lassan. Megjött a skin is e-bayről, de még mindig nem raktam fel.

(#6580) [Pietro] válasza Harcsai (#6567) üzenetére


[Pietro]
csendes újonc

Az enyém is a Media Marktban lett vásárolva (valamikor tavaly októberben), nekem 02.27-én jött meg az Oreo a B185 után pár nappal. Dual SIM, független...

(#6581) vlesi69 válasza Harcsai (#6571) üzenetére


vlesi69
senior tag

Szia! Én egy ultravékony szilikon tokot vettem hozzá a Tok Shopnál 1500 ft volt, és még rengeteg más típusú van ott, bár ízlés kérdése ki mit szeret.

(#6582) szimla65


szimla65
aktív tag

Sziasztok!
Teljesen új P10-ről van szó.Egy kis segítségre lenne szükségem.Be van kapcsolva az okostok mód de sehogy sem működik.Sem csukáskor,sem nyitáskor.Ez is a vodánál lett vásárolva a telóval együtt.Tud valaki segíteni hol kéne állítani valamit.Az be lett állítva,hogy nem ablakos tok.

[ Szerkesztve ]

(#6583) farkas-lány válasza Ujfelhasznal (#6579) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Nekem is gyári Mashup van. Sötétszürke. Nagyon szeretem.

(#6584) kato78 válasza szimla65 (#6582) üzenetére


kato78
tag

Gyári tokkal próbálod, vagy egyéb mással? Gyanítom a tokod lesz a ludas. Gyárival müködik, sima filpes vagy "noname" tokkal nem. Nekem is van egy börtokom otthon, azzal nem megy, a gyárival tökéletes.

(#6585) szimla65 válasza kato78 (#6584) üzenetére


szimla65
aktív tag

Szerintem nem,a vodánál amit adtak hozzá.Nincs rajta semmi írás.

(#6586) dannyl válasza kato78 (#6584) üzenetére


dannyl
addikt

Páromnak rendeltem gagyi párszáz Ft-osat aliról, azzal is megy. Persze attól még lehet, hogy pont az a tok nem tudja ezt.

(#6587) kato78 válasza dannyl (#6586) üzenetére


kato78
tag

Azért az aliról rendelt tok már majdnem gyárinak minősül. :-) Na jó, vicc volt. Valószínűleg nem spórolták ki a "mi is van a tokban, mágnest" amit a telefon érzékel.

(#6588) m.anna94 válasza farkas-lány (#6583) üzenetére


m.anna94
újonc

Nekem tavaly július óta van egy Mashup tok rajta, 1 helyen elengedte magát ez az anyag borítás, de ragasztóval orvosoltam, valamint az alján a bőr minden oldalon kopott, de egyáltalán nem csúnya, még bírja (pedig december óta a fiókban várja az utódja, hogy lecseréljem).

(#6589) kato78 válasza szimla65 (#6585) üzenetére


kato78
tag

A gyári sem vészes már árban, 5e körül szinte bárhol megkapod. Ráadásul jól is néz ki, nem lesz tőle a telefon mocskosul nagy sem.

(#6590) farkas-lány válasza m.anna94 (#6588) üzenetére


farkas-lány
csendes tag

Emiatt vaciláltam egy darabig, hogy megvegyem-e, mert többen írták, hogy hamar megadja magát pl a varrásnál és kopik a bőr.

De az aqua.hu -n 2690 ft-ért adták pár hete, úgyhogy megvettem. Érdemes figyelni az oldalt. Random időközönként leértékelik a Huawei tokokat.

(#6591) badmad


badmad
senior tag

Sziasztok...szerintetek adott egy 1simes p10....garis 2 hónapos.Ha 2 simest csinálok belőle bukom a gari? :)

(#6592) Ryder1 válasza badmad (#6591) üzenetére


Ryder1
senior tag

Garantáltan.
Elvileg vissza lehet állítani, kérdés, hogy utána meglátszik-e rajta valahol, hogy buherálva volt.
Az meg megint más kérdés, hogy egyáltalán észreveszik-e/foglalkoznak-e vele, ha nem állítod vissza. Szoftveres problémánál gond nélkül visszakuldik, de pl ha besárgul a kijelzo, az nem szoftveres, talán megcsinálják.
Igazából lutri, szerintem még egy mókólt P10-es sem volt gariztatva, legalábbis nem számolt még be róla senki. :D

(#6593) badmad válasza Ryder1 (#6592) üzenetére


badmad
senior tag

Ha igazából belenéznek csak az lehet a bukta ,hogy 2 IMEI lessz benne.Szoftveressen marad az a teló.Azt nem tudom ,hogy vissza tudnám e állítani single sim-re :) Vagyis a programom amivel megcsinálom...

[ Szerkesztve ]

(#6594) Cunaja válasza badmad (#6593) üzenetére


Cunaja
addikt

Ha valamit mókolsz vele, azt vissza is tudod mókolni eredeti állapotra, csak megfelelő profizmussal.

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6595) Ryder1 válasza badmad (#6593) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nem lesz két IMEI. ;)

(#6596) bubus66 válasza Ryder1 (#6592) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6595) Ryder1

Szia már hogyne vennék észre, hogy dualosította csak az IMEI-t nézi meg és már buktavári van... Mivel csak Dualositva van ezért csak gy IMEI-je lesz...

Nem lesz két IMEI Csak egy de mind kettő slot működni fog sőt a frissítéseknél is a dualost fogja megkapni

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6597) badmad válasza bubus66 (#6596) üzenetére


badmad
senior tag

Értem...ezt nem tudtam igazából de így már tiszta a kép.Köszi a segítséget! :R

(#6598) Ryder1 válasza bubus66 (#6596) üzenetére


Ryder1
senior tag

Jó, nyilván észreveszik. De ki tudja milyen szervizeshez kerülne, lehet nem is foglalkozna vele. Nekem pl van Samsung szervizes ismerősöm, aki egyáltalán nem foglalkozik vele ha custom romot teszel a telefonodra, vagy rootolva van.
Erre nyilván nem lehet alapozni, úgyhogy mindenki azzal a tudattal csinálja, hogy bukja a garit. :R

(#6599) badmad válasza Ryder1 (#6598) üzenetére


badmad
senior tag

Persze igazad van de erre tényleg nem számíthatok! :DD

(#6600) Harcsai válasza bubus66 (#6596) üzenetére


Harcsai
senior tag

Es a gyakorlatban mi a kulombseg az 1 imeis dual sim es a ket imeis dual sim kozott? Ugyanugy mukodnek? Vagy az egy imeis nem vesz be ket azonos szolgaltatos kartyat?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.