Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) Cunaja válasza vlesi69 (#6334) üzenetére


Cunaja
addikt

Mate 8 , P9, Honor 8, P9 Plusz Dual Active, mert 2 modemet tartalmaznak, ami egyszerre tud kommunikálni, de ez a megoldás drága.
Ezután 1 modemes megoldást használtak ( nak ) ami nem teszi lehetővé a dual active megoldást. Ezért innentől csak dual standby van. P10 is ez!
Most fogják bemutatni a P20-at, ha van egy kis eszük, ez megint dual active lesz, mert ez a megoldás rengeteg vásárlót jelentett annak idején.

Több véleményt meg nem kívánok a Huawei -ről alkotni, mert meguntam az egész fórumozást is, mert mást sem olvasok egyik fórumon se, hogy mikor jön xxx rom, hogyan tegyem fel xxx romot és miért kell FR-t nyomni?
Ez is kell a fórumra, de nem ilyen szinten.
Egyszóval ha a fórum esetleg egy kicsit vegyesebb témáról szólna. pl, A fényképező megfelelő beállítása szuper fényképekre, a telefon egyéb dolgairól, ami lehet tok, fólia bármi. Viszont ha az ember a folyamatos frissítési lázat látja, elmegy a kedve az egésztől.
:R a figyelmet!

ui: Ha nincs Roolback lehetőség Nougatra, akkor elég kockázatos Oreo-t választani. Én aki profinak számítok, biztos nem csinálnám nélküle!!!

[ Szerkesztve ]

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6352) bubus66 válasza Cunaja (#6351) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mondjuk én se pedig mi vissza tudnánk állítani de se időm, se energiám ilyennel foglalkozni..

Igen csodálkozok rajta, hogy nincs RollBack az mindig előbb kint szokott lenni mint a hivatalos ROM

Az FF a kétkedők kedvéért az nem RollBack.. De ki lehet próbálni semmi gond nincs vele (én próbáltam)..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6353) bubus66 válasza Vikooo (#6341) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia na pont ezért kell a FR, hogy a 3G ne jelezze már kikapcsolt állapotba...

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6354) bubus66 válasza eazypeezy (#6336) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia ekkor badarságot már régen olvastam.

Na látod pont ezért kell az FR

Az esetek 99%-ban meg oldja....

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6355) bubus66 válasza hatD (#6335) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia nem fontos, de ajánlott vagy is ártanai nem árt.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6356) bubus66 válasza wdx (#6343) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az is egy jó ötlet, nekem is volt így csak az FR oldotta meg a Telekomos frissítés sem..

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6357) smiti válasza mobal (#6347) üzenetére


smiti
addikt

Nekem egyből a 185 jött. 😎

(#6358) wdx válasza bubus66 (#6356) üzenetére


wdx
őstag

Azért gondoltam, mert csak telekomosok panaszkodtak erre a hibára. Mondjuk én nyomtam Factory Resetet, de csak 151-180-ra állás után. 185-nél nem kellett. Mondjuk ez csak a biztonsági frissítés...

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6359) bubus66 válasza wdx (#6358) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én midig fullt teszem fel.

Lehet,hogy valakinél megoldja amit írtál, de az fr a biztos.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6360) dualcore válasza bubus66 (#6359) üzenetére


dualcore
őstag

Én az FR-t megcsinálom akkor is ha nem volt semmilyen frissítés. Kb 3 havonta megcsinálom, utána sokkal gördülékenyebb a rendszer.

(#6361) eazypeezy válasza bubus66 (#6354) üzenetére


eazypeezy
tag

Miért, mégis miért csinálnék minden update után factory resetet? :D Nevetséges. Elég életképtelen gyakorlat, hogy havonta, amikor jön egy update (leggyakrabban security patch), akkor mindent töröljek a telefonról, és lényegében kezdjem el megint belakni a telefont...

(#6362) Asbee válasza eazypeezy (#6361) üzenetére


Asbee
veterán

Azt mondjuk én sem értem, egy security patch miatt, miért kellene full romot feltenni és havonta fr. Persze ha valami gebasz van, mint ez a 3G-s dolog, akkor ok.

(#6363) KZP válasza Asbee (#6362) üzenetére


KZP
őstag

Attól, hogy full romot teszel fel, még nem kell factory reset.

(#6364) [Pietro] válasza yodee_ (#6349) üzenetére


[Pietro]
csendes újonc

Bizony, nálam is most frissített és ez már Oreo (Független, Dual-SIM, OTA-n jött pár nappal a 185-ös frissítés után) :) [kép]

(#6365) bubus66 válasza dualcore (#6360) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia igen az jó ártani nem árt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6366) Themes


Themes
aktív tag

Telekomos single független B185 ment rá kb1 hónapja, hibátlanul működik azóta is! :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#6367) glehel válasza bubus66 (#6352) üzenetére


glehel
senior tag

[link]
Ezt próbáltad? Nekem eszembe sincs visszaállni, végre megvan amit szerettem volna, igaz még nem tökéletes de majd idővel...

(#6368) gerenda110 válasza Larkin 89 (#6303) üzenetére


gerenda110
aktív tag

nekem októberben 124ere jött ki a teló a telekomtól. nemtudom hogy, de lehet közrejátszott, h látta a rendszer hogy 1x ki akartam lépni tőlük és gondolom ezt dobta fel nekik:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#6369) hatD válasza bubus66 (#6355) üzenetére


hatD
tag

Köszönöm válaszod, az Oreo után feltétlenül végrehajtok egy FR-t.
Nem tudom láttad-e a #6364 Pietro hozzászólását, Nála már megjött az Oreo

(#6370) wdx válasza dualcore (#6360) üzenetére


wdx
őstag

Erre van a telefonkezelő alkalmazás alatt lévő tisztítás. Ami teljesen jól teszi a dolgát, úgyhogy felesleges mindig resetelni 3 havonta. Nálam mindig gördülékeny, és hasít, pedig semmit sem csinálok, csak használom. Ha belassul egy idő után, akkor inkább megkeresem az okát, mintsem hogy ezt a 100 appot újratelepítgessem.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6371) Cunaja válasza wdx (#6370) üzenetére


Cunaja
addikt

Ez is egy jó megoldás. Legalább megismered az alkalmazások hibáit. :C

A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

(#6372) Themes


Themes
aktív tag

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#6373) dualcore válasza wdx (#6370) üzenetére


dualcore
őstag

A telefonkezelő nálam nem teszi azt meg amit az FR megtesz. Átnéztem már minden appot mi okozhatja a lassulást, de a konkrét okára nem jöttem rá, de a legnagyobb ludas a Chrome.
Az appok nem zavarnak, az a 6-8 alkalmazás amit használok néhány percet vesz csak igénybe az FR után. Így a teljes FR és az appok beállítása max 20 perc, az meg nálam belefér bőven.

(#6374) wdx válasza Cunaja (#6371) üzenetére


wdx
őstag

Amik, persze, szépszerivel vannak. :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6375) Carline


Carline
őstag

A P10-en van a menü gomb két oldalán alkalmazásváltó és vissza gomb mint a Honor 9-en?

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6376) Speeedfire válasza Carline (#6375) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Választható. Vagy a középsőgombot használod mindenre, vagy a szokásos 3 gomb. Ez a 2 szélső csak virtuális gond.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#6377) Carline válasza Speeedfire (#6376) üzenetére


Carline
őstag

Köszönöm, akkor ugyanúgy mint a Honor testvéréé.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#6378) Ujfelhasznal válasza Carline (#6375) üzenetére


Ujfelhasznal
tag

Nincs, itt a főgombbal lehet ezt a három funkciót egyesíteni(rövid nyomás: vissza egyet; hosszú nyomás: főoldalra; simítás: alk. váltó), vagy szoftveres gombok.

Szerk: most látom, hogy jött már válasz.

[ Szerkesztve ]

(#6379) Larkin 89 válasza gerenda110 (#6368) üzenetére


Larkin 89
csendes újonc

Gondolom attól is függ, h milyen előfizetésed van náluk.

Egyszer én is ki akartam lépni, kártyásra váltani, de olyan ajánlatot adtak előfizuban ami miatt maradtam. Nekem nem adtak jobb telefon ajánlatot amikor érdeklődtem pár hónapja,sőt ugrik ez a mostani ha náluk akarok telefont venni. De hát nem éri meg, mert listaáron( tehát,h maradjon ez az előfizu) 152 Oo"
Nembaj már elhatároztam,h ez a telefon lesz, ha lesz időm megérdeklődöm személyesen a többi szolgáltatónál. Meg lesem a többi helyen is az akciókat.

(#6380) hatD válasza mateo91 (#5552) üzenetére


hatD
tag

Lépj be a Galériába, ott keresd a Magazin feloldás mappát, abban legfelül látod a 3D képeket. (nálam 4 db van:
üvegballonok, vasszerkezetes híd, csoki szeletek zöld levéllel és egy virágzó gyümölcsfa ág, feliratuk is van)

Ezek itt nem mozognak, csak a záróképernyőn. Tegyél egy ilyent a záróképernyőre akár (#5553) Ernesst kolléga javaslata szerint és ott a telefon mozgatása közben már megjelenik a 3D hatás.

[ Szerkesztve ]

(#6381) Harcsai


Harcsai
senior tag

P10en van vágólap? Mármint tudom hogy kijelöl másol....beilleszt, de lehet több dolgot másolni és vágólapról választani melyiket illessze be?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#6382) wdx válasza Harcsai (#6381) üzenetére


wdx
őstag

Én ilyet nem vettem észre. Amúgy ez felvet néhány biztonságtechnikai kérdést...

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6383) Vikooo válasza [Pietro] (#6364) üzenetére


Vikooo
addikt

Milyen régiós?

(#6384) Harcsai válasza wdx (#6382) üzenetére


Harcsai
senior tag

Lg telefonjaimon volt ilyen. G2 G4...

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

(#6385) keyol


keyol
aktív tag

[kép]És elindult az oreo....

[ Szerkesztve ]

(#6386) bubus66 válasza Vikooo (#6383) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ha kicsit figyelmesebben a megnézted volna képet akkor tudnád C432 a zárójelben van. Ha az emlékeim nem csalnak akkor az europai nem biztos lehet, hogy kirgiz.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6387) manka66


manka66
csendes tag

Sziasztok...elég buta kérdést tennék fel..ha a videókat (youtube )képet,stb.szeretnék tv-re,pc-re küldeni,azt hogyan lehet...wi-fi directen próbàltam,de azt írja,csak Huawei készülékkel lehet..köszi..

(#6388) Vikooo válasza bubus66 (#6386) üzenetére


Vikooo
addikt

"A P-széria tavalyi két csúcsmodelljére elindította a Huawei Magyarországon is az OTA frissítésen keresztül elérhető Android 8.0 Oreo szoftver kiadást. A kártyafüggetlen, Dual SIM-es Huawei P10 tulajdonosok a VTR-L29 8.0.0.360(C432)..."

No comment :)

[ Szerkesztve ]

(#6389) Themes


Themes
aktív tag

Sziasztok. Itt ha a lakatot bezárom akkor mit érek el vele?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#6390) dualcore válasza manka66 (#6387) üzenetére


dualcore
őstag

Wifi be. :K Majd a tv-n elindítod a képernyőtükrözés menüt. A huawei telefonban megkeresed a Beállítás-intelligens aszisztens- Mirror Share opciót. Bekeresi a készüléket, és indulhat a tükrözés.

[ Szerkesztve ]

(#6391) Ernesst válasza Themes (#6389) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Szia, ahogy én tapasztalom:
Ezen a képernyőn a kis "kuka" ikonnal leállíthatod a listán szereplő, utoljára megnyitott alkalmazásokat, kivéve amelyiknél a kis lakat zárva van, mert azok ezt követően is a listán maradnak.
Mindez nem befolyásolja a "Bezárás a képernyő zárolásakor" menüben beállított alkalmazások működését, azaz ha ott adott alkalmazás "Bezárul" státuszban van, akkor a képernyő zárolása után tényleg bezárul, hiába a zárt lakat.

(#6392) wdx válasza Themes (#6389) üzenetére


wdx
őstag

Ergo a lakat zárásával tartható memóriában az alkalmazás. Ahogy írták előttem, ezt a beállítást felülírhatja a képernyő kikapcsolást követő alkalmazás kilövés beállítása.

manka66:
A képernyő tükrözést elérheted az értesítési sáv lehúzásával, MirrorShare néven.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#6393) glehel


glehel
senior tag


Csak érdekesség kėppen osztom meg annak akit érdekel a téma, van rá custom kernel is.

(#6394) Gyulu25


Gyulu25
tag

Vajon a VTR-L09 (single SIM) mikor kapja meg?

(#6395) Themes


Themes
aktív tag

Köszönöm a válaszokat :)

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#6396) Hory84 válasza Gyulu25 (#6394) üzenetére


Hory84
tag

Hamarosan. Én nem is bánom hogy a dual simes előbb jött ki. Legalább nyomnak egy public tesztet mielőtt a single simesek megkapják. :)

(#6397) tojaaji válasza glehel (#6393) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Szép, úgy tűnik valami beindult. :K
Lehet teszek majd vele egy próbát.

(#6398) Bumer725


Bumer725
csendes tag

Sziasztok nekem 161 nél leragadt tudok valamit kezdeni vele? single sim-es köszi a tippeket

(#6399) Axel007


Axel007
tag

Sziasztok! P10 dual független van nekem, de még nem jelzett, hogy lenne új frissítés. Kérdésem várják még, vagy rakjam fel FF-el?

(#6400) Harcsai


Harcsai
senior tag

A 119570es FF "frissites" jol gondolom, hogy rollback oreorol? Vissza 7.0 185re?

iPhone11; iPad Air 3; Lenovo Yoga 510-14ISK i3-6006u 8gb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.