Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) hatD válasza Pano (#5899) üzenetére


hatD
tag

A kezelési 39. oldal: A képernyő tájolásának módosítása
Húzza el ujját lefelé az állapotsoron az értesítési panel megnyitásához. A kapcsoló
megérintésével engedélyezheti az automatikus képernyőelforgatást.
Lehetőleg kerüld a készülék bizonytalan helyzetben tartását, szereti a határozott függőleges vagy vízszintes poziciót.

[ Szerkesztve ]

(#5902) Pano válasza yodee_ (#5900) üzenetére


Pano
addikt

Természetesen nem vagyok az az egybites, aki állva tartja a telefont, miközben videózik és fényképez vagy nem számol az aut. elforgatással :D Ha az aut. elforgatás ki van kapcsolva akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#5903) yodee_ válasza Pano (#5902) üzenetére


yodee_
őstag

Na ne már :D Ilyet még nem is hallottam. Szóval első körre egy szoftver reset lenne a megoldás. Aztán ha az sem segít akkor szerviz. Szerintem.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#5904) Pano válasza yodee_ (#5903) üzenetére


Pano
addikt

Már azt is próbáltam.
Az az igazság, hogy nem mindig csinálja. Annyira random, hogy nem tudom azt mondani pl hibaleírásba (ha leadom szervizbe), hogy ezt meg ezt csináld és akkor előjön. Azt sem, hogy csinálj három képet és a negyedik olyan lesz, mert lehet, hogy csak a hatodik, de a szervizes két fénykép után rásüti a "hiba nem tapasztalható" bélyeget.
Szoftver resetért meg most küldjem fel hetekre, amit már eleve megcsináltam? :D

(#5905) wdx válasza Pano (#5904) üzenetére


wdx
őstag

Kalibrálni kell a szenzorokat. Vagy a beállítások alatt kell keresni, vagy mondjuk google térkép, és azon belül iránytű kalibrálás. Az utóbbi nem árt neki, de kétséges hogy ennek használna... Bár lehet, hogy több szenzort is kalibrál ilyenkor. Még nem teszteltem. Vannak play áruházban szenzor tesztelők, érdemes megnézni, hátha valamelyik szórakozik.

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#5906) Turcy086


Turcy086
tag

Szia!
Hol lehet beállítani azt, hogy hívás közbe ne jelezzen MSN/FB hasonló alkalmazás? Se hanggal, se rezgéssel, sehogy.
Köszi
Üdv

(#5907) wdx válasza Turcy086 (#5906) üzenetére


wdx
őstag

Nálam ez egyszerű, mert minden mobilnettel megy 4G-n. Így hívás közben nincs net, nem csipog. Amúgy le is van tiltva minden értesítő hang, rezgés (viber, messenger), mert ha van időm, úgyis megnézem az értesítéseket, amúgy meg csak frusztrálna munka közben, hogy csipog folyamatosan. Senki nem tud egy "mondatban" megírni egy üzenetet.
Válaszom: sajnos nincs ilyen beállítás

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#5908) johnsmithnex válasza Turcy086 (#5906) üzenetére


johnsmithnex
tag

Úgy tudom sehogy.

(#5909) Hory84


Hory84
tag

Ma voltam fotózgatni és játszogattam a hosszú záridővel. :) https://imgur.com/a/kIHPx

(#5910) Dave920117


Dave920117
tag

Az gáz, ha a telefonom két IMEI számot ír?

(#5911) josik válasza Dave920117 (#5910) üzenetére


josik
aktív tag

Üdv. Ha két sim- es akkor nem!

Te is fiam Bluetooth...

(#5912) Kovaratis válasza josik (#5911) üzenetére


Kovaratis
őstag

A két simesnek is egy imei száma van, nem? :O

(#5913) eazypeezy válasza Kovaratis (#5912) üzenetére


eazypeezy
tag

Nem, azoknak kettő van.

(#5914) bubus66 válasza Kovaratis (#5912) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia

Ne haragudj de a DS-nek hogyan lenne már egy IMEI-je. Benne van a nevében Dual SIM..

Kettő van neki..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5915) shanyeeka


shanyeeka
csendes tag

Sziasztok!

2-3 napja semmit nem lehet telepíteni Play Store-ból Huawei P10-en. (DUAL független, nem root-olt)
404-es hibakóddal elszáll bármit telepítenék.
Amiket próbáltam:
Gyári visszaállítás,
ROM frissítés 8-as androidra: VTR-AL00 8.0.0.336(C00)
Tapasztaltatok ilyet? Állítólag több telefont is érint a probléma globál:

LINK

LINK

(#5916) eazypeezy válasza shanyeeka (#5915) üzenetére


eazypeezy
tag

Nyilván tapasztalták mások is, mivel a guglinál van/volt a gond, de be is linkelted :D

(#5917) wdx válasza shanyeeka (#5915) üzenetére


wdx
őstag

Volt is, és lesz még ilyen... Lassulások, akadások, elérhetetlen weboldalak, amik eddig működtek, stb. Meltdown és társaik foltozása közben, mindenhol, mindenkinél. Üdv 2018-ban. :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#5918) axioma


axioma
veterán

Buta kerdesem lesz. Felmerult alternativakent ez a telefon, viszont en regota mindenen az apex launchert hasznaltam. Felteve, hogy esetleg nem tudnam (akarnam) az emiuit-t megszokni, es tudvan hogy pazarlas helyben es talan cpu/memoriaban is, elvben azert tudnam azzal is hasznalni ezt a telefont?
Masreszt van-e valami tipushiba? Foleg hardveres. Foto/zene csak kommersz szinten hasznalt, az nem erdekel. (Bocs a szajjal keresesert, egy kicsit tul sok hsz van mar, es az osszefoglaloban nem talaltam ilyen pontot.)
+1. Sony z3 compactom van, es minimum fenyeron hasznalom altalaban, ez tenyleg lentebb is tud menni?

(#5919) pető bá' válasza axioma (#5918) üzenetére


pető bá'
őstag

Az Apex-et most 1 perc alatt letöltöttem - biztosíthatlak, működik :)

Típushiba - ha visszakeresel voltak szervizes történetek, usb csatlakozóra emlékszem konkrétan, de ilyen szériahibákkal szerintem tömegesen nem találkoztunk - viszont nekem nincs meg olyan régóta a készülék, majd a többiek kijavítanak, ha tévednék.

+1 - mihez képest lejjebb? Szerintem fogdosd meg valahol személyesen a p10-et, és meglátod ;)

[ Szerkesztve ]

"... and I hope you have a great day!"

(#5920) wdx válasza axioma (#5918) üzenetére


wdx
őstag

Teljesen jó ez a telefon. Az elején szokni kell a kijelzőjét, használhatóságát a sony után, de mindenben jobb, szvsz. A kijelző fényereje ennek a legsötétebb. Plusz szemkímélő mód, plusz van alkalmazás, amivel még lejjebb lehet tolni (szűrővel).

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#5921) Kovaratis válasza axioma (#5918) üzenetére


Kovaratis
őstag

Ha a minimális fényerőkre gondolsz az a P10nél 2.4 nit, ami szerintem elég jó. A Z3 Compactnál nem találtam adatot róla. Annyi biztos hogy teljesen sötétben ez úgy le tudja venni a minimumot hogy nekem -aki szereti ha nem világít- még fel is kell tolni kicsit.

(#5922) kato78 válasza axioma (#5918) üzenetére


kato78
tag

Helló, Z3C -hez képest sokkal jobban le tudja venni a fényeröt, néha még nekem is kell növelnem este, annyira leveszi. Nálam Z3C, Xperia X, Iphone SE után lett ez a telefon a befutó. Z3C már koros volt, az X -et megkaptam fiam, SE pedig bár nem volt rossz, de a platform kötöttségei után ment sajnos. P10 teljesen jól használható készülék. :)

(#5923) axioma


axioma
veterán

Nagyon koszonom a valaszokat! Az igazi versenytars nyilvan az xz1c, ha nem tudok a merettel megbaratkozni, de azt nyilvan nem birtoklom, csak a z3c-hez tudok hasonlitani.
Elhiszem hogy jo telefon, csak nem akartam abba belefutni, hogy az emiui nem szereti az alternativ launchert.
Fenyeroben ugy latom dontetlen a velemenyekbol az eredmeny:) Kinek jobbnak kinek rosszabbnak tunik. Beneztem, mindkettotok szerint lentebb veheto. Ez nekem erv. En hetek ota ma eloszor, lapos napnal muszerfalon waze miatt vittem fel a fenyerot, mondjuk a monitoromat is mindig fel kell tekerni, ha kolleganak akarok valamit mutatni.
Nyilvan el fogok menni megfogdosni mind a kettot, lehetoleg egy helyen. Ebben tetszik a kulon gomb amire a 3 funkcio felteheto es asztalon is ujjlenyomatolvashato, kontra meg olvastam az (uveg?)folia-problemat; a sonyban a kisebb meret, meg mar megszoktam. Egyszer csak dontok, egyelore nem surgos, meg birja a z3c, csak kezd ujra elvalni es nem biztos hogy megeri javittatgatni - meg szegyen lassan mar hogy a gyereknek is jobb speckoju telefonja van mint nekem aki napi szinten mobilarenazok :)

[ Szerkesztve ]

(#5924) Vitya103


Vitya103
tag

Sziasztok egy érdekes kérdésem lenne más telefonoknal jártam már úgy hogy pl a kínai rendszerben több opció volt engedélyezett mint az europaiban meg hangosabb is volt a telefon hangszroroja anno még honor 6os keszulekemnel forumban volt is olyan le írás ahol lehetett a hangerőn változtatni bele nyulva kicsit a rendszerben. Vissza terve az elejére ennél a készüléknel is lehetnek ilyen különbségek esetleg?

(#5925) Kovaratis válasza Vitya103 (#5924) üzenetére


Kovaratis
őstag

Az EUban van maximum hangerő szabályozás, úgyhogy elképzelhető ilyen. Viszont általában úgy oldják meg hogy a határértéken kapsz egy figyelmeztetést.

(#5926) axioma


axioma
veterán

Meg egy hulye kerdes: a dual sim es a 3+3+3 gari kizarja egymast, vagy nem? Mit kell nezni, hogy regisztralhato-e? A dual sim most ugyan nem kell, de hosszutavon ki tudja alapon szinten egy erv lehet. (De akkor mar nem telenortol, mert amugy onnan lehetne kb. egy arban mindketto nekem, de hasonlo a gsm-ek ara is, a dual mar megerne annyit, ha 120 kornyeken megveheto is van olyan).

(#5927) Mr.Silkó válasza axioma (#5926) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Itt is tudsz tájékozódni.

(#5928) bubus66 válasza axioma (#5926) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia!

Ide beírod a IMEI-t

Majd Search gomb majd erre kattintasz +View expired rights

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#5929) wdx válasza axioma (#5926) üzenetére


wdx
őstag

Nem azért mondom, mert ezt kívánja a topik, de jelenleg ez az egyetlen csúcs készülék, amiben nem fogsz csalódni. Minden gyártó, minden telefonját kipróbáltam már.
Ez tud valamit. Nagy a kijelző? Le lehet kicsinyíteni egy ujj mozdulattal.
Dual sim nem kizáró a 3+3+3 garanciában. Semmi köze hozzá.

[ Szerkesztve ]

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#5930) balkoger


balkoger
tag

Sziasztok!
Beragadt 151-es DS telefont frissítettem FF-fel, 164-es fullosat választottam( 2,34GB körül) a fentebb linkelt leírásnak köszönhetően.
Ezúton köszönöm a leírást, van 1-2 hiányosság (lépéseket nem részletezi kellőképpen,nincs minden képeken megmutatva), de kicsit átolvasva egyből végigmentem rajta.
Érdekes, hogy frissítés közben nekem egyből ajánlott 2 frissítést plusszba 600 vmennyi,ill. 700vmennyi MB-osat, amit elfogadtam.
Így egyből a 180-as verzió települt fel, leellenőrizve HiSuite-ben hivatalosnak jelöli.

(#5931) Mr.Silkó válasza wdx (#5929) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Azért az S8-ban sem csalódna, hidd el nekem. ;)

(#5932) wdx válasza Mr.Silkó (#5931) üzenetére


wdx
őstag

Elhinném, ha nem lett volna már nálam javításon. :)

Az egy dolog, hogy minden tönkremegy, de miért pont most? :)

(#5933) Mr.Silkó válasza wdx (#5932) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Hát én meg 9 hónapja használom megelégedéssel, ahogy az általam vezetett, itteni S8 fórumban a döntő többség szintén. De OFF vége. :)

[ Szerkesztve ]

(#5934) Nyomdász


Nyomdász
csendes tag

Sziasztok.

Még mindig kijelzővédő fólia ügyben kérném a segítségeteket. Ezt ajánlják, akinek ilyen fólia van a telefonján küldene képet róla, és elmondaná neki mik a tapasztalatai? Én pl nem szeretem ha egy fólia nagyon kimagasodik a telefon síkjából, nem szeretnék olyan fóliát vagy üveget venni ami nem megfelelő.

Köszönöm.

Intel Rulez!!!

(#5935) kato78 válasza Nyomdász (#5934) üzenetére


kato78
tag

Már a második garnitúrát veszem ebből a fóliából. Nincs vele semmi gond, telefon leesett kb 90cm -ről járólapra, pofára, de csak a fólia tört ripityára, kijelzőnek kutya baja.

(#5936) Nyomdász válasza kato78 (#5935) üzenetére


Nyomdász
csendes tag

Köszönöm a választ, tudnál képet küldeni a telefonról mégis hogy néz ki rajta a fólia?

Intel Rulez!!!

(#5937) kato78 válasza Nyomdász (#5936) üzenetére


kato78
tag

Ha megjön esetleg má ma, természetesen. Egyébként semmi extra, mint a gyári fólia, egy hajszállal talán vastagabb. De ebből semmit nem látni, nem zavaró vagy nem is tudom milyen gagyi lenne a kinézete tőle. Ellenben egyszer má bevált, bizonyított nálam. :)

(#5938) axioma válasza Mr.Silkó (#5931) üzenetére


axioma
veterán

Samut sose fogok, ki lehet kergetni a vilagbol a tulszaturaltsagaval... meg nem szimpi amit az alsobb kategoriakkal csinal, bar talan most mar kevesbe, csak en regen kezdtem. A samu Monte harom napig volt meg, adtam is el gyorsan, tudom, az meg nem android volt.
Bocs, vege az off-nak. Infokat koszi. Ha lesz ilyen telefonom akkor ugyis jovok allandora :) Ha nem viselhetetlen a merete, akkor jelenleg erre hajlik a dontes.

(#5939) gerenda110


gerenda110
aktív tag

jöhetne mán az a NYÓC .PONT NuLLA.... :(

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#5940) Pano válasza gerenda110 (#5939) üzenetére


Pano
addikt

Miért, van valami hiba, amivel nehéz együtt élni?

(#5941) Mr.Silkó válasza axioma (#5938) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Szívesen! :)

(#5942) gerenda110 válasza Pano (#5940) üzenetére


gerenda110
aktív tag

Csak csabit. Vagyakozni lehet nem?

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#5943) Ujfelhasznal


Ujfelhasznal
tag

Szerintem a P11/P20(bárhogy is hívják majd) bemutatása után 1-2 héttel érkezik majd.

(#5944) pekob válasza axioma (#5918) üzenetére


pekob
csendes tag

Sony XZ1 Compact vs. Huawei P10 (Forras Chip Magazin)

[kép]

Az XZ1 Compact a kamera kivetelevel mindenben jobb mint a P10.

Ennek ellenere ervek a P10 mellett.

1. 3 ev garancia
2. 64 GB ROM
3. gyorstoltes
4. fem hatlap
5. Machine learning algoritmus --> gyors stabil rendszer
6.Kamerarendszer --> optikai kepstabilizator
7. Kepernyofelbontas csokkentese
8. Ar/ertek arany
(Nekem ez ceges telefon lesz es a Telenornal huseg nelkul veszi a cegem a telefont es a P10 tobb mint 30 ezerrrel olcsob)
Nem ertem, hogy veheted oket azonos aron?

Udv: Pekob

(#5945) Vikooo válasza Pano (#5940) üzenetére


Vikooo
addikt

Ehhh, azért az újításokat elviseli az ember. Az informatika pont nem az a terület ahol kiadnak egy verziót és azt használod hónapokig. Tolják csak az újításokat!

Jöhetne a 8.0!

(#5946) Vikooo válasza Ujfelhasznal (#5943) üzenetére


Vikooo
addikt

Az nem lenne túl fair, nem holnapután mutatják be...A Honor 9 -re már megindult a 8.0 frissítés, nem fog a következő P -re várni a Huawei.

[ Szerkesztve ]

(#5947) Themes


Themes
aktív tag

Hello. Csak én nem találom a teendő funkciót, vagy nincs is ilyen rajta? Tudom hogy van rajta naptár, ami tudja de én nem arra gondoltam.

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#5948) Casti98


Casti98
tag

Sziasztok

Abban tudnatok segiteni h lock screennel hogy lehet mondjuk zenelejatszo widgetet rakni?
Nagyon hianyzik h nincs ott es ezt sajnos anno a P9-nel sem tudtam...

"Je ne regrette rien..."

(#5949) Kovaratis válasza Casti98 (#5948) üzenetére


Kovaratis
őstag

Nem biztos hogy értem a kérdést, de ha én elindítom pl. A Zene alkalmazást, és lezár a képernyőm, ezt látom:

(#5950) axioma válasza pekob (#5944) üzenetére


axioma
veterán

Koszonom! Az azonos arat beneztem, az egyik a brutto a masik a netto :) Csak eleg szarul latszik a listaban es nem ellenoriztem vissza, csak azt neztem hogy mindketto 115 korul (vallalati 1 ev huseg). De a p10 az 90e lenne nettoban, ez mar azert tenyleg plusz erv.
BTW ma eppen kiderult, hogy az egyik kedves munkatarsnomnek P10 van, igy nem kellett me'g megfelelo boltba se elmennem megtapizni. Meg vagyok gyozve! Az alacsony es sargasabb fenyero ultimate, a merete meg pont olyan, hogy az eddigi tokomba belefer (magasabb, ott epphogy de meg jo, de keresztben, ami fontossabb, teljesen jo, alig latszik kulonbseg). Sot, ezt ugy neztem, hogy neki valami vekony szilikon tok mar rajta volt (en ovtokot hasznalok).
Mondjuk az durva hogy a chip mitol latta a kijelzot IS jobbnak. Ne'mi elfogultsag latszik ott... Az oldalso ujjlenyomat-olvaso (bar nekem eddig egyiken se volt, csak egy korabbi laptopomon es ott imadtam) nem is ertem hogy lehet praktikus (soxor van hogy lerakott telot kell feloldani, akkor vegyem kezbe?)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.