Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-13 20:33:35

LOGOUT.hu

******** Huawei P10 Összefoglaló ********

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) andriska413 válasza Kovaratis (#3797) üzenetére


andriska413
tag

Azon már rég túlvagyok, azzal kezdtem elhiheted és bizony még mindig csattan 😎

Andrea

(#3802) ataman válasza andriska413 (#3801) üzenetére


ataman
aktív tag

A Némitást told a másik irányba... "legyen aktív a csúszka" - kék

[ Szerkesztve ]

Samsung Omnia > Motorola Defy > Sony Xperia L > Huawei P8 > P10 > iPhone 12 mini

(#3803) andriska413 válasza ataman (#3802) üzenetére


andriska413
tag

Köszönöm!!! :R Végre csend van :)
Lehet, hogy fordítva vagyok bekötve, nekem az ellenkezője lett volna egyértelmű! :B

Andrea

(#3804) Ujfelhasznal válasza andriska413 (#3803) üzenetére


Ujfelhasznal
tag

Nekem pont fordítva van a gondolkodásmódom, így számomra kézenfekvő, hogy bekapcsolom a némítást :D

(#3805) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Nagyon mérges vagyok magamra.
Vettem Nillkin üveget a telefonomra. Leszedtem a gyári fóliát, de mikor felraktam az üveget, láttam, hogy az üveg mögött kilóg a kijelző. Nagyon rondán néz ki. Megbántam, hogy leszedtem a gyári fóliát, amiből ráadásul 2 van a telefonon.

Van valakinek olyan üvegfóliája, ami az egész kijelzőt beteríti? Oké hogy hajlított a kijelző széle és mindig lesz hely, de ez mm-ekkel rövidebb, nem tudod úgy tenni, hogy ne lógjon ki a kijelző alóla. Lehet megpróbálom a Nillkin 3D AP+Pro Edge-t.

UI: NE SZEDJÉTEK LE A GYÁRI FÓLIÁT :DD

[ Szerkesztve ]

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#3806) Ujfelhasznal válasza Vadmeggy (#3805) üzenetére


Ujfelhasznal
tag

Én egy keretes Btech fóliát tettem rá, szépen tartja magát eddig.

(#3807) entee válasza Vadmeggy (#3805) üzenetére


entee
csendes tag

(#3808) Vadmeggy válasza entee (#3807) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

Neked a 3D Nillkin bevallt ezek szerint?
Engem nem zavar ha par mm-t levag a keret a kijelzobol, csak ne lassam.

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#3809) jaanik válasza Zoshi85 (#3772) üzenetére


jaanik
csendes tag

A vodás még nem frissült.

[ Szerkesztve ]

(#3810) Sly189 válasza Vadmeggy (#3805) üzenetére


Sly189
senior tag

Én inkább a Huawei re vagyok mérges, hogy kihagyták az oleophobic réteget a kijelzőüvegéről. Előző középkategóriás telómon A5 2016 Samsung, egy évig minden védelem nélkül használtam, sehol egy karc vagy maszat az ujjamtól. Pedig zsebben hordtam. Ennél meg olvasom több helyen hogy nincs ilyen réteg, és ne vegyük le a fóliát... :( első csalódásom a Huaweiben. Üveget rendeltem már egyet, szintén rápróbáltam, de bele lógott a kijelzőbe, rendeltem másik félét. Úton van...

(#3811) giroud199 válasza Sly189 (#3810) üzenetére


giroud199
aktív tag

Gg5 alapból erősebb megoldás ,mint az a5 16on volt...ha az nem lett karcos nálad ez sem lesz
Ma nekem is megérkezett a készülék ,telekom nagyon jó áron adja! iPhone melle ,honor 8-at váltott ...ios csalódás ,nem hogy jobb lett az évek alatt , de már bugosabb ,mint a droid

>>iPhone14Pro&12Pro<<

(#3812) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok
Új P10 tulaj vagyok.
Sikerült beállítanom a havi felhasználható adatmennyiségemet, de nem találtam meg hogy hol tudom beállítani a fordulónapot. Valaki kitudnak segíteni?

Olyat sem találtam, bátyám P9-ében van védet programok menüpont, azt holtalálom, vagy annak az alterbatíváját?

Ill. A főképernyőn lehúzással előhozható keresőmenüt tudom állítani vagy kikapcsolni?

A válaszokat előre is köszönöm.

(#3813) eazypeezy válasza Mustármag (#3812) üzenetére


eazypeezy
tag

Szia,

1. Fordulónapot sajnos nem lehet beállítani, remélem ezt most már implementálják, hasznos funkció lenne :(

2. Védett appnál arra gondolsz, hogy csak jelszóval/ujjlenyomattal lehessen elindítani? Ha igen, akkor Beállítások -> Biztonság és adatvédelem -> Alkalmazás-zár

3. Ezt passzolom. De pontosan mit akarsz állítani? Más funkció legyen lehúzásnál (mondjuk bizonyos app elindítása, vagy valami hasonló?)

(#3814) wassabi11


wassabi11
aktív tag

Sziasztok.

P10-en hogy kell screen shoot.ot csinálni? :D

(#3815) szendo777 válasza eazypeezy (#3813) üzenetére


szendo777
tag

Azt mondják fordulónapon kell beállítani az adatmennyiséget és úgy jó de nem próbáltam.

Honor 10 kék

(#3816) Zoz válasza wassabi11 (#3814) üzenetére


Zoz
őstag

Összefoglalóból idézve :)
"- Hangerő le és bekapcsoló gomb egyszerre történő lenyomásával, vagy értesítési sávon található gyorsmenü megfelelő menüpontjával.
- Aktivált gesztusvezérlés mellett, ha 2x rá koppintasz bütyökkel a kijelzőre, illetve ha bütyökkel rajzolsz egy kört, akkor is ment egyet."

(#3817) Zoz válasza szendo777 (#3815) üzenetére


Zoz
őstag

Tök mindegy mikor állítod be, elsején kezdi újra a számlálást :(

(#3818) szendo777 válasza Zoz (#3817) üzenetére


szendo777
tag

Akkor ki sem próbálom. :(

Honor 10 kék

(#3819) wassabi11 válasza Zoz (#3816) üzenetére


wassabi11
aktív tag

Köszönöm szépen.

(#3820) Mustármag válasza eazypeezy (#3813) üzenetére


Mustármag
őstag

1. Kár, majd megcsináljak.
2.Nem arra gondoltam, a P9 nél sok program csak úgy tudott rendesen futni a háttérben ha hozzá lettek adva a védet programokhoz. (energia gazdálkodási beállítás)
3. Csak zavart hogy ha kicsit elmértem és lejebb próbáltam lehúzni a tálcát(?) akkot előjött. Igazából ha nem lehet kikapcsolni, majd megszokom. Az első pár alkalommal azért mattot kaptam. :D

(#3821) Mans20


Mans20
addikt

Jó napot!

Néztem a telekomos P10 árát, Most 2 évre Mobil S + korlátlan net 12940Ft. Az a 20680Ft az előleg? Mert akkor így nem rossz, gondolom a black friday miatt. [link]

(#3822) eazypeezy válasza Mans20 (#3821) üzenetére


eazypeezy
tag

Hát nem előleg, hanem annyiba kerül majd összesen a teló. Tehát 22 hónapig fizetsz 940Ft-ot a készülékre = 20.680. Szóval így átvételkor nem kell semennyit fizetned. De ha egy összegben kifizeted, akkor kifizeted a 20.680-at, és úgy havonta kereken 12ezer lesz a havidíj, nem kell a 940Ft-os készülékdíjat fizetned még pluszban 22 hónapig.

(Egyébként előleget ettől függetlenül elvileg kérhetnek, de gondolom azt inkább csak nagyobb összegeknél. Pl. ha szeretnél egy Note 8-at a legkisebb csomag kombóval, akkor ugye 290ezer lenne a teló, így feltételezem kérnének valamennyi előleget.)

[ Szerkesztve ]

(#3823) entee válasza Vadmeggy (#3808) üzenetére


entee
csendes tag

Még nem raktam fel, egy ideig elvagyok ezzel a széléig nem kiérő sima üveggel. Aztán majd meglátom

(#3824) szendo777 válasza eazypeezy (#3822) üzenetére


szendo777
tag

Azért ez így nem olcsó. :U

Honor 10 kék

(#3825) eazypeezy válasza szendo777 (#3824) üzenetére


eazypeezy
tag

Mármint mire gondolsz? A Note 8-ra? :D Csak példának írtam, de persze, a Note 8 nem occó :)

(#3826) Mans20 válasza eazypeezy (#3822) üzenetére


Mans20
addikt

Köszi. Múltkor kérdeztem náluk a Honor 9-et. Valami 90000Ft-ot mondott előlegnek 2 év hűség mellett. Nem tudom így mi értelme van a részletfizetésnek, pont azért szorul az ember ilyenre mert nincs pénze egyben megvenni..

(#3827) szendo777 válasza eazypeezy (#3825) üzenetére


szendo777
tag

Nem, a P10-re. 2 évig havi 12000 a telefonszámlád, igaz korlátlan nettel, de én pl. a 2gb-ot sem használom ki.

Honor 10 kék

(#3828) eazypeezy válasza szendo777 (#3827) üzenetére


eazypeezy
tag

Jah, hát az nyilván egyénfüggő, hogy kinek milyen csomag elég/kell, de ettől függetlenül alapvetően jó áron van a P10 szerintem. 2 évig valóban 12ezer a számlád, szóval összesen 240ezer, de a listaára a P10-nek 142ezer Ft. Szóval 2 év alatt durván 100ezret költesz szolgáltatásra (telefonálás, netezés). Szerintem nem olyan rossz az.

(#3829) eazypeezy válasza Mans20 (#3826) üzenetére


eazypeezy
tag

Hmm, hát lehet csak peched volt. Én pl. új előfizetőként előrendeltem a P10-et legkisebb csomaggal, és nem nagyon kérdeztek semmiről. Elvileg úgy van, hogy ha megrendelsz valamit online, akkor még visszahívnak egyeztetni, hogy miújság van (gondolom ilyenkor mondanák, hogy kérnek-e előleget vagy sem).

Szóval sztem egy próbát megér, hogy online rendelsz, max. ha kérnek előleget, akkor azt mondod, hogy inkább töröljék a rendelést, máshol vásárolsz/meggondoltad magad, stb.

(#3830) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Na, ez a Quick nálam is megjelent. De soft még sehol.

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#3831) bagyulus


bagyulus
tag

Sziasztok kérdezni szeretnék a Dlna rendszer hogy működik a készülék és a Tv között mert nem birok rájönni. Samsung smart Tv-ről van szó.Köszönöm

(#3832) Kovaratis válasza bagyulus (#3831) üzenetére


Kovaratis
őstag

Mirrorshare-t használj.

https://m.mobilarena.hu/hir/a_huawei_p10-en_is_elindult_az_oreo_frissites_tesz.html

(#3833) yodee_ válasza bagyulus (#3831) üzenetére


yodee_
őstag

Pontosan mire szeretnéd használni a dnla-t? Mert ahhoz hogy a telefon képet a tv re küldd ahhoz nem kell, sem a videókhoz

[ Szerkesztve ]

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#3834) bagyulus válasza yodee_ (#3833) üzenetére


bagyulus
tag

szia igen képet videót de hogyan?

(#3835) yodee_ válasza bagyulus (#3834) üzenetére


yodee_
őstag

WiFi legyen bekapcsolva, a tv és a telefon legyen azonos hálózaton. Majd az értesítő sáv lehúz, és Mirrorshare gomb.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#3836) bagyulus válasza yodee_ (#3835) üzenetére


bagyulus
tag

nem találja a tévét

(#3837) yodee_ válasza bagyulus (#3836) üzenetére


yodee_
őstag

Akkor az tv gond. Van benne WiFi?

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#3838) bagyulus válasza yodee_ (#3837) üzenetére


bagyulus
tag

Lg g3-val hasznaltam a Dlna

(#3839) yodee_ válasza bagyulus (#3838) üzenetére


yodee_
őstag

A dlna az nem egyenlő a Mirrorshare funkcióval. A dlna megy úgy is hogy a telefon WiFin csatlakozik a hálózathoz, a tv meg vezetéken.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#3840) bagyulus válasza yodee_ (#3839) üzenetére


bagyulus
tag

Nekem pontosan így van de nem tudok küldeni a Tv re

(#3841) yodee_ válasza bagyulus (#3840) üzenetére


yodee_
őstag

Mivel a Mirrorshare az WiFin megy. A telefon wifije a tv wifijére. A te esetedben kell valami program ami dlna szervert csinál, amit lát a tv.

Honor Magic 6 Pro | Lenovo Thinkpad X280 | Lenovo Thinkcentre M800

(#3842) bagyulus válasza yodee_ (#3841) üzenetére


bagyulus
tag

köszi Media Serverrel megoldottam

(#3843) balika333 válasza bagyulus (#3842) üzenetére


balika333
tag

Azt hogy tudtad megoldani? Nekem sem ment a Mirrorshare az LG TV-re. Köszönöm

Samsung Note 22 Ultra

(#3844) Peter.70


Peter.70
őstag

Sziasztok,
Megéri a P10 a 20K felárat a H9-el szemben? Pro és kontra véleményekre lennék kiváncsi

(#3845) #61199872


#61199872
törölt tag

Sziasztok P10 vagy P10 plus között vacilálok de nem tudok dönteni melyiket vegyem.Ma voltam megnézni mindkettőt őszintén mindegyik tetszik.akkuidőben melyik bírja tovább?a p10-nek átlaghasználattal mennyi az üzemideje?

(#3846) windlord válasza #61199872 (#3845) üzenetére


windlord
őstag

Masfel, jo esetben ket nap a p10.

(#3847) farkas-lány


farkas-lány
csendes tag

Sziasztok!
Ma én is tulajdonosa lettem egy ilyen készüléknek, fekete.
Huawei P9 Lite -ról váltottam, úgyhogy a rendszer annyira nem ismeretlen. Eddig nagyon sok pozitív dolgot tapasztaltam.
Köszönöm a téma összefoglalót. Volt pár kérdésem, de ott megtaláltam a választ mindre. :)

(#3848) bagyulus válasza balika333 (#3843) üzenetére


bagyulus
tag

Szia Play áruház (Media server)

https://play.google.com/store/apps/details?id=es.mediaserver&hl=hu

[ Szerkesztve ]

(#3849) Viper26 válasza farkas-lány (#3847) üzenetére


Viper26
nagyúr

Használd egészséggel. :)

iPhone 14 | FR955

(#3850) windlord


windlord
őstag

Hivoszam kijelzest hol talalom?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.