Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:28:49

LOGOUT.hu

Mate 20 pro témaösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) antal750 válasza Szpisti (#14699) üzenetére


antal750
aktív tag

Csak egy kérdés, a True phone alkalmazás az nem jó?

(#14702) csakaloki2 válasza csakaloki2 (#14697) üzenetére


csakaloki2
csendes tag

Egy kerdes.

A tesztek tobbsege szerint videoban nem tul eros a telo (megjelenes utani tesztek). Fejlodott ez esetleg ido kozben valamennyit szoftverupdattel?

Koszi a valaszt.

(#14703) Vizinyenyec válasza csakaloki2 (#14702) üzenetére


Vizinyenyec
aktív tag

Én tökéletesen elégedett vagyok vele. Szerintem baromi jó videókat csinál. Eddig bárkinek mutattam mindenki le volt nyűgözve milyen szép videókat csinál a telefon.

(#14704) bajtokarpi válasza csakaloki2 (#14702) üzenetére


bajtokarpi
senior tag

Szia!

Én meg azok táborát erősítem aki nagyon nincs megelégedve a videós képességeivel. Egyszerűen nem jó a minősége. Szétcsúsznak a színek, néha beremeg a kép. Azon felül viszont egy nagyon jó készülék, én nagyon szeretem, de tudomásul kell venni, hogy bizony vannak hiányosságai.

battletag: bossi#2666

(#14705) dutrás válasza Vizinyenyec (#14703) üzenetére


dutrás
őstag

Ez így van. Minimális frame drop előfordul de élesség részletesség terén remek.

P50 pro/P40 Lite

(#14706) RR-13 válasza dutrás (#14696) üzenetére


RR-13
őstag

Azért ez bátor kijelentés volt: "Soha nem fogsz olyan rendszerverziót kapni amelyben ez önállóan telepíthető." .. a hívásrögzítés.

Most már bátran írok a hsz-edre, mert inkább nem akartam reagálni több részére sem, de azért köszi a tanácsot, még ha nem is működött volna úgy a 10-essel a hangrögzítés. :N

(#14707) RR-13 válasza Szpisti (#14699) üzenetére


RR-13
őstag

Köszi, hogy megosztottad a cikket, ez nagyon jó hír, és irány is, bárhogyan fogják megoldani :K

Remélem azért nem kell minden híváskor lejátszani ugyanannak a személynek, pl. családtagnak a figyelmeztető szöveget, annak aki tudja, hogy általában rögzítem minden hívásomat :U

(#14708) Vizinyenyec


Vizinyenyec
aktív tag

Tegnap kipróbáltam a vízállóságot. Kinthagytam a tetőn a viharba egy fél órára time lapse videózni. Jól sikerült a videó és a telefon is bírta. Után még az utcán is csináltam 960 fps videót az essőcseppekről azt os jól bírta. Igaz az esőcseppek néha elnyomták a fókuszt :D
Ha valakit érdekel ezt sikerült felvennem:
https://youtu.be/byPtUNf2fBY

(#14709) pajorgergo válasza csakaloki2 (#14697) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Én is pár hónapja vettem a mate 20 pro-m és szerintem teljesen megéri.
P30 pro és ez között vaciláltam és végül a mate 20 pro mellett döntöttem.
3D arcfelismerő elég tuti, 5x optikai zoomot annyira fontosnak nem éreztem a P30 Pro javára.
Elvileg a 10.1 emui érkezik még rá július végén.

(#14710) dutrás válasza Vizinyenyec (#14708) üzenetére


dutrás
őstag

Jó lett a videó

P50 pro/P40 Lite

(#14711) madgie válasza bajtokarpi (#14704) üzenetére


madgie
titán

Jaja, a stabija pocsék, nekem van valami régi Gcam, ami az alap látószöggel megy, de csak 1080p-ben, azzal simább a viceó képe... de így is csak egy erős közepes, amit bármelyik Huawei készülék tud videóban. (a 960 fps meg papíron annyi, bármilyen mozgó tárgyon látszik, hogy kb interpolált 240 fps)

(#14712) SzlobiG válasza HollywoodBoy (#14672) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez egész korrekt volt.

Már nekem is el kéne küldeni ugyanis hónapok óta be van égve a kijelző de még várok vele had teljen a gari... Viszont érdekes, hogy nem égett be jobban mondhatni megállt egy szinten pedig ugyanúgy használom a waze-t.

(#14713) Krinyo válasza madgie (#14711) üzenetére


Krinyo
senior tag

Van tesztvideóm, amin pontosan látszik, hogy 960 fps a felvétel.

(#14714) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Sziasztok!
A "Fotók" (Google Fotók) appban valamiért elmásztak a dátumok, és 9980-as évszámmal meg hasonlókkal szerepel egy csomó kép meg videó (a Galériában jó, de a Fotókat használtam eddig helyette). Van valami tippetek, hogy mi lehet a baj?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#14715) csakaloki2


csakaloki2
csendes tag

Sziasztok,

koszi a valaszokat, sikerult tegnap beszerezni, nagyon tetszik az egesz telo ugy ahogy van, ennyiert ajandeknak erzem.

Egy gyors kerdesem lenne eddig, gesture navit hasznalva van valami gyors opcio ALT+TAB-ra? S8 rol jovok, ott volt egy ilyen kis suhintas a nav baron es valtogatott gyorsan az utolso ket app kozott.

Koszi szepen

(#14716) rdt89 válasza csakaloki2 (#14715) üzenetére


rdt89
addikt

Szia!

Először gratulálok a készülékhez, valóban amilyen áron mozog már ajándék. Az ALT+TAB pedig alulról felhúzod az ujjad kicsit a kijelzőn, de nem engeded el, kicsit vársz és bedobja a megnyitott programokat, amik között váltogathatsz. :)

(#14717) Ádám16


Ádám16
addikt

Mostanában vett valaki üvegfóliát Magyarországon a készülékre? A Clearplex-et kerülném az ára miatt.

(#14718) rdt89


rdt89
addikt

Most olvastam GSM Arena oldalán.

(#14719) Napster82 válasza rdt89 (#14718) üzenetére


Napster82
tag

Az enyémre még a 10 se jött meg.

(#14720) dutrás válasza rdt89 (#14718) üzenetére


dutrás
őstag

A Mate 9 PD-re érkezik még valami?

P50 pro/P40 Lite

(#14721) rdt89 válasza dutrás (#14720) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a Pro-ra jött egy áprilisi biztonsági frissítés még kb. 1 hónapja, azóta semmi.

(#14722) RR-13 válasza Napster82 (#14719) üzenetére


RR-13
őstag

Sajnos nekem sem ajánlja fel még a 10-es letöltését sehol sem :(
Legalább nem vagyok egyedül ezzel, és így akkor kiderült, hogy nem nálam van a hiba elvileg.
Te hol vetted a telefont, és kb. mikor?

(#14723) Napster82 válasza RR-13 (#14722) üzenetére


Napster82
tag

Telekom és 2021. Áprilisában lesz 2 éves.

(#14724) Ateszpapa válasza Napster82 (#14723) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Ott valami elég nagy galiba lehet, rég meg kellett volna kapnod.
Nekem is T-s, még tavaly megkaptam. November körül.

[ Szerkesztve ]

(#14725) Napster82 válasza Ateszpapa (#14724) üzenetére


Napster82
tag

Mit csináljak?

(#14726) Ateszpapa válasza Napster82 (#14725) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Érdemes lenne frissítésre vinni a szervizbe, vagy csinálj egy gyári beállítások visszaállítását.
És utána PC-n frissíteni, hátha.
Már rég 10-es droidnak kellene lennie.

(#14727) geryboro


geryboro
senior tag

tegnap eszrevettem hogy a keszulekemnel a hatso kamera belso resze porosodik.
erdemes ezzel gariztatni vagy "kipucoltatni"?
nyilvanvalo (sajat tapasztalat) hogy a keszulek IPX tanusitvanya nem er losz*rtsem.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#14728) Szpisti


Szpisti
addikt

Most június végét írnak: [link]

(#14729) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok, csak egy kis apróság az EnergyDirect.hu-ról korrektek voltak mert kiküldték az elárazott cp60-as fekete töltőt, ami tartalmazza az adaptert.
Igaz a szállítás sajnos nem olcsó.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#14730) rdt89 válasza anonymus89 (#14729) üzenetére


rdt89
addikt

Ez általános szállítási alapdíj. Én egy QI töltős Power bank-ot kaptam ajándékba, kipróbáltam, hogy milyen és elég jól tölti a ketyerét, meg is lepődtem rajta. Pedig no name, valami utánza utánzatának az utánzata. :D

(#14731) Ateszpapa válasza geryboro (#14727) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Mindenképpen garancia! Nem mehet be sem por sem víz. Akksi nem púposodott fel esetleg, az szétfeszítheti idővel a készüléket. :(

(#14732) Napster82


Napster82
tag

Üdv. Van valamilyen módszer, amivel garancia vesztés nélkül fel lehet rakni a telóra az android 10-et. Az enyémre még nem jött meg. Telekomnál vásárolt telo. Szervizbe nem szeretném küldeni mert amúgy tökéletesen működik.

(#14733) pajorgergo válasza Napster82 (#14732) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Számítógépre rádug, HiSuite alkalmazásában frissítsd, ha OTA-n nem ajánlja fel. Ha itt se dobja fel akkor én egy gyári visszaállítást ajánlok, utána pedig ismét próba OTA-n vagy HiSuite-ban.

Telefonon ha a Beállítások/Rendszer és frissítések/Szoftverfrissítés-nél nem adja be a frissítést akkor Támogatás app azon belül frissítés rész.

(#14734) pajorgergo válasza anonymus89 (#14729) üzenetére


pajorgergo
aktív tag

Ennyiért ez k*baszott jó vétel volt.

(#14735) Napster82 válasza pajorgergo (#14733) üzenetére


Napster82
tag

A HiSuite se ajánlja fel, akkor marad gyári visszaállítás. Köszi a választ.

(#14736) anonymus89 válasza pajorgergo (#14734) üzenetére


anonymus89
addikt

szerencse, ha majd lesz akkor bedobom ide Nektek

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#14737) lkristóf válasza anonymus89 (#14729) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én még régebben vettem eBay-ről egy fehéret, ahhoz nem járt adapter, de kuponnal volt 11,09 GBP ~ 4 ezer. Én is feketét akartam, de az nem volt elérhető. :)

(#14738) RR-13 válasza anonymus89 (#14729) üzenetére


RR-13
őstag

Egyébként, hogy találtál rá az akciós árra? BB.? :U
Annyiért jó áron volt, de még most is jó áron adják 11.900-ért :K

[ Szerkesztve ]

(#14739) Krinyo


Krinyo
senior tag

Elindult Európában is a frissítés:
"Just got EMUI 10.1 (10.1.0.270 C432E7R1P5) in Bulgaria through HiCare (Support). I have LYA-L29 and the update is 4.71GB."

(#14740) RR-13 válasza Napster82 (#14735) üzenetére


RR-13
őstag

A szervizes azt mondta, hogy kettő oka is lehet a "gondunknak", az egyik, hogy kimaradt egy frissítés a 9.1 előtt, a másik, hogy valamelyik alkalmazással összeakad... :F
Nálam jó pár frissítés kimaradt az igaz, de Nálad nem nagyon hiszem.

Kíváncsi leszek, ha csinálsz egy FR-t, akkor aztán felajánlja -e a 10-est, mert erre én is gondoltam, de nem nagyon volt hozzá kedvem eddig ... :(

[ Szerkesztve ]

(#14741) RR-13 válasza Krinyo (#14739) üzenetére


RR-13
őstag

Az komoly, akkor lehet mi már azt kapjuk egyből :D

(#14742) zsamiatt válasza RR-13 (#14741) üzenetére


zsamiatt
őstag

Nem bántásképpen kérdezem, csak érdekel, tulajdon képen miért akarod ennyire a frissítést?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#14743) RR-13 válasza zsamiatt (#14742) üzenetére


RR-13
őstag

Nemrégen leírtam már elég részletesen! Mondjuk azt nem értem, hogy miért mindig csak tőlem kérdezgetitek :F Nem csak én jártam így egyedül... :U
Az okát keresem, hogy "most" már 6 hónapja miért nem, mikor fogok, milyet fogok kapni, egyáltalán fogok -e :F

[ Szerkesztve ]

(#14744) zsamiatt válasza RR-13 (#14743) üzenetére


zsamiatt
őstag

Én inkább vissza váltanék 9-re.... Vannak bugok amik az őrületbe kergetnek. pl a bejövő hívás értesítés kérdése.
csak mert ahogy látom te pörögsz rajta nagyon :DD

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#14745) RR-13 válasza zsamiatt (#14744) üzenetére


RR-13
őstag

Nem csak én "pörgök" rajta, meg szerintem ez nem is pörgés. :N
Nagyon szeretem a 9.1-et, el is vagyok vele, ha megjönne a 10-es, akkor megnyugodnék, hogy nem nálam van a hiba, de nem tenném fel addig, amíg a hívásrögzítésre nincs ismét "hivatalos" megoldás, ami már folyamatban van. :K

Viszont, ha megoldás lesz rá, nem akkor szeretnék kapkodni, hogy mi a probléma nálam, hanem addig ki szeretném deríteni.

[ Szerkesztve ]

(#14746) Krinyo


Krinyo
senior tag

Én is FR-tel próbálkoznék, a hívásrögzítőn kívül, ha ennyire kell, nem is raknék fel mást addig, amíg le nem frissül. Esetleg másik szolgáltató kártyája (ha vodás vagy telekomos, vagy fordítva) is segíthet.

(#14747) anonymus89 válasza RR-13 (#14738) üzenetére


anonymus89
addikt

Termékfigyelő az ár alatt watchdog.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#14748) Fifi válasza zsamiatt (#14744) üzenetére


Fifi
őstag

Én pont a másik oldalon állok, mint RR-13. :B

9-en vagyok és azon is maradok a hívásrögíztő névjegyből, híváslistából történő elérése miatt, de minden nap többször is frissíteni akar 10-re.
Ne ezt az örökös frissíteni akarást hogyan lehet kiirtani? Én is elkezdet "pörögni" ezen, hogy egyensúlyban legyen a világ. :D

(#14749) zsamiatt válasza RR-13 (#14745) üzenetére


zsamiatt
őstag

ha a hívásrögzítő kell, próbáld ki a cube acr-t. Gyári nem hiszem, hogy lenne adatvédelmi okokból Europában újra.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#14750) RR-13 válasza Fifi (#14748) üzenetére


RR-13
őstag

Az talán segíthet, hogy kikapcsolod a Rendszer--Szoftverfrissítés-- Jobb fent beállítás (fogaskerék)--Automatikus letöltés Wi-fint, és az Éjszakai letöltést, majd az Alkalmazásokban -- Rendszerfolyamatok Mutatása -- Szoftverfrissítés -- Tárhely -- Adatok Törlése.
Elvileg ezután nem keresi Neked a 10-est és nem magyaráz, hogy megjött. :N

Bárcsak már én is itt tartanék :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.