Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:27:56

LOGOUT.hu

Huawei P7 Összefoglaló
Hivatalos OFF topik: Huawei P7 - OFF topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) eladogeppc válasza philoxenia (#2649) üzenetére


eladogeppc
veterán

Én befejezem a veled való diskurálást, mert homály van a szemeden.
Miért épp egy ultrafos felvételt linkeltél be ?

Leírtam egyértelműen miben más mint a P7. Erre te vagdalózol a hülyeségekkel.
Amivel többet tud azt meg úgysem használod....lod, és nem lom. Mert hogy én haszná...lom az általad vélt hülyeségeket.

Majd ha lesz gyereked, és játszani akar a telefonoddal, akkor képzeld el milyen jó az a Guest mód.

Egyébként 120fps LG G2

Hogy mennyi fér rá ? Itt kiszámolhatod ha érdekel: [link]

136MB -> 28mp.

Nem, nem trollkodni jöttem ide, hanem érdeklődni. A Moderátor úgyis kéznél van, töröljétek a bejegyzéseket. Ha visszanézed a bejegyzéseimet, kérdeztem.

Befejeztem !

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#2652) migabi24 válasza philoxenia (#2640) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ráhibáztál mert nekem Note 4 van barátomnak G2 és nincs közte akkor különbség mint azt a speckók alapján gondolod, bőven csúcs még a G2, de rá is hagyom ezt a vitát mert látom nincs értelme

(#2653) Newlachka


Newlachka
őstag

azért ha jól be van lőve a teló azért ezt is tudja:)
még mielőtt bári beleszólna, igen ez éjszaka volt és nem merült semmit :)

[ Szerkesztve ]

(#2654) zeon.hu válasza Newlachka (#2653) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

mókusok tekernek benne? :)

terminál emulátoros kérdésemre nincs ötleted?

#?*@&!

(#2655) Newlachka válasza zeon.hu (#2654) üzenetére


Newlachka
őstag

nem
ahogy látod csak egyszer volt ébresztés. intelligense van téve akkuhasználatnál...
most már,hogy lefrissítettem a playből az appokat kiírta a 99%-ot:D

[ Szerkesztve ]

(#2656) philoxenia válasza eladogeppc (#2651) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A macskák lassan mozognak. Ettől miért lenne slow motion? :F Egerésző macskán lehetne látni, hogy valóban lassított a felvétel. A 120 fps a 24 fps -hez képest ötszörös lassulás. Ezt itt hol látni? :F
Te azt írtad, hogy szerinted mitől csúcskategóriás. Nem azt, hogy miben más. Szerintem messze nem az. Ennyi. Föháborodni akkor háborodhatnál föl, ha mindezt a G2 topikban írnám. Te jöttél ide. Ha nem trollkodni, akkor érdeklődni. Világosan leírtuk a kérdésedre, hogy nem érdemes cserélni, ráfizetéssel meg végképp nem. Ragozni ezt kár tovább. Minimálisan jobb számomra is a G2, anno gondolkodtam is rajta, hogy azt veszek. De amennyivel drágább volt annyival nem volt jobb. Nekem. Te azt vettél. Döntöttél és most igazolást keresel itt, hogy jól?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#2657) Newlachka válasza philoxenia (#2656) üzenetére


Newlachka
őstag

:R :R :R

(#2658) Deeday válasza Newlachka (#2657) üzenetére


Deeday
senior tag

Van e valami hír a 3.0frissítésről?

LG G4

(#2659) repvez válasza Newlachka (#2653) üzenetére


repvez
addikt

Leirhatnád a beállitásaidat, mert nekem lényegesen jobban merül mint a tied. igaz mégcsak 4-5x töltöttem a telefont,de nekem az éjszaka is 2 számjegyüt merül.
Igaz a tieddel ellentétben nekem itthon folyamatos a wifi kapcsolat és többször ébreszti magát is, pedig a készülék 20percet volt képernyő bekapcsolt 1 nap 15 óránál igy volt 35% még

(#2660) Newlachka válasza repvez (#2659) üzenetére


Newlachka
őstag

2 hét kell mire beáll az akksi ezzel számolj.energiatakarékosságnál tedd intelligensre, és kapcsold ki a szinkronizálást ha nem szükséges.. itthon nem teszem wifire mert a laptop is nonstop megy, így nem szükséges,hogy pittyogjon... azóta is még 97% van a teló és eltelt 4 óra pluszba:)

(#2661) JDMKid válasza eladogeppc (#2620) üzenetére


JDMKid
tag

"A konnyusege miatt nagyon muanyag hatasa van, mintha egy darab muanyag lapka lenne a kezemben."

Szerintem a műanyag hatást még tovább fokozza az üveg hátlap és az alu keret is...igen-igen... :C XD

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#2663) GSPLR válasza Deeday (#2658) üzenetére


GSPLR
senior tag

Szia!

A lengyel Huawei információi szerint (szerintem velük vagyunk egy kalapban) decemberben várható az EMUI 3.0-ás felület.

Huawei

(#2665) Deeday válasza GSPLR (#2663) üzenetére


Deeday
senior tag

Köszönöm az információt!

Másik OFF téma. Ejtsük már ezt a G1 P7 vitát mert 4 oldal teli lett írva ezzel. szerintem tök felesleges beszélgetés volt. Érdeklődött eldöntötte ennyi. Nem kell támadni őt ezmiatt és nem kell reagálni a további hozzászólásokra ezen a téren és el is múlik szépen a téma értéke.

migabi24 barátomnak meg annyit hogy meglehet venni 59.000 ért T-nél de akkor is 90.000 ft az ára neki telefonüzletben én nem nevezném felső közép kategóriának ilyen tudással ezt a készüléket ;)
Főleg nem hogy összehasonlítottuk az akkori S4-eddel :DD

De még mindig azt mondom nem bántam meg hogy ezt a készüléket választottam az Ő rá beszelésére,mert ez nem egy tömeg cikk egyedi és amire egy hétköznapi ember használja tökéletesen kiszolgál szerintem. A másik hogy mutassatok egy játékot nekem ami megy egy S4-en vagy egy S5 ön vagy note4 en de Kyrin procival akad vagy szaggat ,mert még nem sikerült feltennem olyat a telefonra amit nefuttatott volna akadás mentesen...

[ Szerkesztve ]

LG G4

(#2666) myself45850


myself45850
tag

Már 3 napja szervízben van a P7-em. P6-ot kaptam cseretelefonnak. Hiányzik nagyon!!!!!!!! :-(

(#2667) Nagyfejű válasza myself45850 (#2666) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

mi volt a baja?

(#2668) myself45850 válasza Nagyfejű (#2667) üzenetére


myself45850
tag

Nem lehetett bekapcsolni a képernyőt. Újraindítani és csak sokadik próbálkozásra lehettet. Két napig csinálta ezt, aztán gariban visszavittem :-(

(#2669) Tex válasza myself45850 (#2666) üzenetére


Tex
senior tag

Ilyen nagy a különbség közöttük? :F

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#2670) myself45850 válasza Tex (#2669) üzenetére


myself45850
tag

Pár hónap P7 után, igen

(#2671) Newlachka


Newlachka
őstag

na közbe elb*sztam az akkuidős dolgot, mert csináltam egy restartot..:/
ezt össze kell adni:)


ez így 26 óra üzemidő 14% akkumerülés mellett. MA megszakad a teszt mert este munka:)

[ Szerkesztve ]

(#2672) Atlantisz48


Atlantisz48
őstag

Üdv!

Melyik Fórum tag linkelt be egy képet régebben amin egy Huawei P7 volt ILYEN tokkal és egy Toshiba laptopon volt.
Nem 100%, hogy ilyen volt a tok, de a laptop igen :D

[ Szerkesztve ]

(#2673) repvez


repvez
addikt

A programok futása ha a képernyő kikapcsol , annál ha kiveszem a pipát akkor minden esetben bezárja az adott programot? gy értem, ha mondjuk a zenelejátszót kiveszem a listából, akkor a képernyő kikapcsolása után nem lehet zenét hallgatni ? vagy ami a GPS utvonalat rögziti és kikapcsol a képernyő akkor megszakad a rögzités? vagy nem jön értesités vagy szinkronizálás az adott programtól?

Csak mert most ezeket benn hagytam a pipát, hogy kikapcsolt helyzetben is fussanak ,de mivel nagy fogyasztásuak igy nem tudom, hogy hogy érdemes beállitani, hogy ne kelljen minden alkalommal külön megcsinálni ezt ha használnám

Illetve a facebookról is csak akkor jön le a szinkronizáció, ha fut a program ha kikapcsolom akkor nem jön értesités, hogy üzentek

(#2674) Newlachka válasza Atlantisz48 (#2672) üzenetére


Newlachka
őstag

én szerintem, lila tok volt nem?
én csak egy olcsóbb hard case-t vettem kb 1 euróért

(#2675) GSPLR


GSPLR
senior tag

Sajnos a legfrissebb FW sem tartalmazza még az EMUI3.0-át, illetve a Lollipopot.

B136

[ Szerkesztve ]

Huawei

(#2676) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

az sd írási gondomnak lehet, hogy megvan az oka:
rossz az sd, 2 napja simán eltűnt róla egy film lejátszás közben, csak a fájlnév maradt belőle :)
rendeltem újat, utána meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#2677) Tompie válasza GSPLR (#2675) üzenetére


Tompie
őstag

és megoldást a lebegő gombok eltűnésére?

[ Szerkesztve ]

(#2678) GSPLR válasza zeon.hu (#2676) üzenetére


GSPLR
senior tag

Jó hogy említed,pont vásárlás előtt állok ès aliexpressen bazi akció van. Melyik márkát preferálod? Kingstone,Samu,A-Data vagy egyèb?

Huawei

(#2679) GSPLR válasza Tompie (#2677) üzenetére


GSPLR
senior tag

Erről nincs infóm,utánanèzek a hèten.

Huawei

(#2680) zeon.hu válasza GSPLR (#2678) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

samsungot rendeltem tőle.

#?*@&!

(#2681) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

ha már sd:
szoktátok formázni?

#?*@&!

(#2682) GSPLR válasza zeon.hu (#2681) üzenetére


GSPLR
senior tag

Èn igen,volt hogy nem ès gond volt belőle.

Huawei

(#2683) zeon.hu válasza GSPLR (#2682) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

akkor járhatok utána, eddig nem formáztam :)

#?*@&!

(#2684) Tex válasza GSPLR (#2675) üzenetére


Tex
senior tag

Ez OTA-n mikorra várható?

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#2685) zeon.hu válasza GSPLR (#2682) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"tárhely-sd törlése" az a formázás lenne?

#?*@&!

(#2686) Tex válasza Tex (#2684) üzenetére


Tex
senior tag

Nem vártam meg! :)

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#2687) daveh


daveh
tag

Gyerekek, engem ez a ,,Hiba a helyszínmeghatározó szolgáltatásban" szövegbuborék kinyír.. Üldöz, komolyan. Már mindent kipróbáltam. Most épp akkumlátorkímélésre van állítva, de "nagy pontosság" és "csak eszköz" mellett is ezt csinálja. Ezzel küszködtem már a P6nál is, de ez a probléma itt is fenn áll (P7-L10)

Ha nem használom az időjárás appot sem az időképet (ezeket próbáltam már külön is,nem e egymásnak kavarnak be),akkor előjön másnál.. PLEASE HELP!

[ Szerkesztve ]

(#2688) GSPLR


GSPLR
senior tag

Hoppácska! Pirosnál P6-ra már elèrhető az EMUI3.0!

Huawei

(#2689) Newlachka válasza daveh (#2687) üzenetére


Newlachka
őstag

nekem böngészőnél meg fb-knál irkálta ki frissítés után

(#2691) zeon.hu válasza Newlachka (#2689) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"A-GPS" frissítés nem segített?

#?*@&!

(#2695) daveh válasza Newlachka (#2689) üzenetére


daveh
tag

Nekem teljesen váratlanul írja, van, hogy egy youtube videó közben, vagy viber használatakor is.. teljesen véletlenszerűen.. De nem hiszem el, hogy csak én kűzdök ezzel a problémával.. Ráadásul 2 modell esetében is..

(#2696) zeon.hu válasza Zsoleszq (#2694) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

értem én.
csak én is így jártam, mikor a P6-hoz megjött a tok, pedig addigra már lecseréltem a telót.
még csak árat és fotót se tettem ki, annyit írtam, akit érdekel, írjon privátot.

#?*@&!

(#2697) GSPLR válasza daveh (#2695) üzenetére


GSPLR
senior tag

Utánajárok holnap a melóhelyen,hátha tud valaki valami okosat. Privibe leírhatnád a problèmát pontosan.

Huawei

(#2698) KKrisz751 válasza daveh (#2687) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Nem, nincs ilyen hiba, pedig én GPS mániás vagyok. állandóan bekapcsolva, és FB, messenger, és egyéb programok is jegyzik hol vagyok.
Párom telefonja szintén, így tudjuk hol a másik, ha baj van. Pláne ha gyerekkel megyünk kocsival.

Sose sehol nem dobott ilyen üzenetet.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

(#2699) Tompie válasza daveh (#2687) üzenetére


Tompie
őstag

Majd sikerült megoldást találni erre megosztanád a többiekkel is? :)
köszönöm

(#2700) daveh válasza Tompie (#2699) üzenetére


daveh
tag

Természetesen :) Remélem sikerül megoldást találni közös erővel, mert, hogy már a második készüléknél ez a probléma üldöz, ez fura..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.