Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz KKrisz751 #13297 üzenetére

    A B839-ről a véleményem, a telefonomon B839C fut stabilan. Ami a B851-ben hiba volt, az folyamatosan javítva és tesztelve. Visszatérve a B839-re, 3 napig volt fent, de meguntam, felidegesített a gondolkodása és várakozása.
    Ami a kérdésedre igazán a válasz. A Lolli, vagyis az android 5.0 - tól felfelé, teljesen más szerkezetű android mint elődjei.
    Másképpen kezeli a rendszerstruktúrát és a mappák szerkezete is más. Sajnos ezért fordul elő, ami simán ment az előző android verziókon , ezen már nem megy.

    Én azon vagyok, hogy a xml és so fájlok szerkezetének átírásával, alkalmassá tegyem a dolgokat a lollira.
    Mivel tudom, hogy nagy téma szerkesztő is vagy, ezért nem kell elmagyaráznom, az xml fáj-t mire való.
    A lélek tükre, az alkalmazásokban. AndroidManifest.xml + a többi. Mindegyiknek egymással is kell kommunikálni, vagyis valahol változatok egy sort, azt a másikban is a hivatkozásoknál is változtatnom kell.
    Nem egyszerű feladat. :(((

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés