Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25015) honda130 válasza zho-lee (#25013) üzenetére


honda130
tag

Nem nem! Dehogy! A saját területemen én is szoktam a kollégáimat tanítani egyes dolgokra és én is úgy fogalmazom meg minden mondatomat, hogy annak minden szava fontos. mondani is szoktam, hogy a mondatban minden benne van, ha jól figyelt, akkor akár tudhatná is azt a bizonyos dolgot, amire már háromszor kérdezett. Már látom, hogy nem is olyan egyszerű egy tökéletesen összeszedett mondat minden üzenetét befogadni.
Semmi olyan gondolatom nincs, hogy valamelyiktek bántani akarna. Inkább ellenkezőleg! Egyszerűen csodálkozom, hogy még van aki bírja a kérdéseimet és nem küldtetek még melegebb éghajlatra.
A folyamatot elkezdeni volt a legnehezebb, elhiheted. Mikor még tényleg egyáltalán nem is tudtam mit kell kérdezni. Nem kapkodok, azért ezt nem mondhatjuk, mert lassan eltellik egy hét és én még mindig ott tartok, hogy rootolni akarok. Szép lassan kialakul, de más ennyi idő alatt már a 10-dik rom feltételénél tartana. Gondolom.

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.