Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-15 14:56:57

LOGOUT.hu

HTC Desire (codename: Bravo)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) sbazsi válasza mumk (#600) üzenetére


sbazsi
veterán

és a csoportoknál be lehet állítani, hogy milyen profilban melyik csörögjön ki, és melyik nem?
Amelyik nem, az csak cseng, vagy a túloldalon foglaltat jelez?
1-1 névjegyzékhez be lehet állítani külön csengőhangot, vagy azt is csak külön appal?

(#602) mumk válasza sbazsi (#601) üzenetére


mumk
tag

Minden bejegyzéshez lehet külön csengőhang, a profilokat megnézem azt nem használok.

[ Szerkesztve ]

MIUI 0.12.24.

(#603) Coyote01 válasza Drenadar (#597) üzenetére


Coyote01
tag

A netcounter nálam megy.

(#604) Coyote01


Coyote01
tag

Lenne még egy kérdésem:

Össze szinkronizáltam a telefonkönyvem az outlookal, így beszívott onnan minden kontaktot. De utánna meg lett adva a gmail-es fiókom is neki, és mivel ott is fent vannak a névjegyek, így onnan is leszedte őket. Így most kétszer vannak fent (de csak egyszer mutatja). Viszont ha rámegyek az egyik szerkesztésére, akkor kiírja h fent van a telefonon is, meg a google-böl is megvan. Valahogy el lehet tüntetni belőle azt amit a telefonra raktam az outlookal? Hogy csak a google-ös maradjon meg?

(#605) Mappa


Mappa
addikt

Hogy az égbe lehet egyik helyen 130k míg máshol 160k :F ...a nexusrol meg nem is beszélek 170k :Y értem én a megbízható boltokat sőt ki is adok érte + Ft ..na de 30k azért az nem mind1 :(( :( az 2 tank benya bakker

nem kötelező megadni

(#606) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

Azért van ekkora árkülömbség mert a speedshop becsületes, és nem trükközik holmi adócsalással azaz a 150k ban benne van a25% adó.. de pl: xxlgsm-ben azért olcsóbb 30k- val mert ott "0 perces használt" készülék ként adják, és megússza a 25% adót....

(#607) mumk válasza sbazsi (#601) üzenetére


mumk
tag

Szerintem ezekhez már valami célprogram kell, de nézd át, itt a teljes használati.

MIUI 0.12.24.

(#608) moonman válasza Pszihonaranc (#606) üzenetére


moonman
titán

viszont te is megúszod. (ezt a Speedshop becsületes dolgot meg nem erőltetném. :D)

[ Szerkesztve ]

(#609) eos30d válasza moonman (#608) üzenetére


eos30d
aktív tag

Csatlakozom eme véleményhez.... :K

(#610) sbazsi


sbazsi
veterán

és hogy lehet a hivatalos viszonteladónál 439 euro szlovákiában, itthon meg 570 euro :Y
áfa ott is van... :U

(#611) Napfénysüti válasza sbazsi (#610) üzenetére

De nem mindegy hogy ott meg itt mennyi az áfa... :U

Més que un club!

(#612) sbazsi válasza Napfénysüti (#611) üzenetére


sbazsi
veterán

Cena s DPH:439,00 € (13225 Sk)
Cena bez DPH:368,91 € (11114 Sk)

egyébként a bruttó 570 az nettó 456. vajon összebeszéltek???

(#613) luv3rboy


luv3rboy
csendes tag

Sziasztok, na végre tegnap megérkezett a teló... szuper jóóó, viszont nem tudom hol lehet a kamera felbontást állitani, videónak és állóképnek egyaránt, valaki meg tudná mondani?
Köszi előre is!

(#614) Coyote01 válasza luv3rboy (#613) üzenetére


Coyote01
tag

Húzd le a kis menüt oldalt(v. felül), és ott a legalsó részben (5.) tudod állítani.

(#615) Alec


Alec
tag

na délután megvettem, azt hiszem ma este nem alszom

(#616) Alec


Alec
tag

re #606

szerintem azt az adót valahol megfizetik max. nem Magyarországon hiszen ha jól tudom ők "magánszemélytől veszik meg aki nem tudott áfás számlát adni ezért ők is 0% áfával adják tovább" de az a "magánszemély" csak megfizette valahol valakinek az adót

egyébként meg nem tudom elítélni őket abból a szempontból, hogy ha kevesebb lene itt is az adó akkor talán többen megvennék áfával

[ Szerkesztve ]

(#617) Mappa


Mappa
addikt

tehát akkor ahol ilyen 130 körüli árakon 2 év gar. látom nyugodtan vehetem ott is :B ?

nem kötelező megadni

(#618) Alec válasza Mappa (#617) üzenetére


Alec
tag

szerintem meg mert 2 év gyári garanciával adják.. ha baj van akkor nem is hozzájuk kell menni hanem a magyarországi hivatalos HTC márkaszervízbe

(#619) tibi666 válasza Mappa (#617) üzenetére


tibi666
senior tag

ja, xxl-nél 130 2 év htc garival, nem a legolcsóbb, de mobilarena partnerek, úgyhogy ott nyugodtan vásárolhatsz. én is tartottam picit tőlük, de meggyőztek a pozitív tapasztalatokkal nyilatkozók. gyorsan, korrekten szállították a telefonom.

de igazából sehol se érdekük, hogy lehúzzanak, mert belőled élnek. főleg ma, amikor könnyű lejáratni valakit, szétkürtölni a neten, hogy mekkora szarházi banda a bolt. úgyhogy szerintem ott vedd meg, ahol a legolcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#620) Alec válasza sbazsi (#595) üzenetére


Alec
tag

szerintem pont a bank miatt drágább mert a boltnak kell kifizetnia a tranzakció költségét (ami gyanítom kb. 2.5%)

egyszerűbb ha viszel készpénzt

(#621) sbazsi válasza Alec (#620) üzenetére


sbazsi
veterán

Tudom, de tudtommal ezt tiltja a kártyaelfogadói szerződés.

(#622) Pszihonaranc


Pszihonaranc
senior tag

ezt egy bizonyos webshopból másoltam ki:

"az új mobil készülékeket és memóriakártyákat gyári garancia jeggyel, a telefonokat összes gyári tartozékával gyári csomagolással hozza forgalomba. (A garancia időtartalma 1 év vagy 2 év gyártói garancia, telefon és memóriakártya modelltől függően. A mobil telefont meghibásodás esetén a mobil gyártó országos hálózatába lehet vinni. ) Használt mobil készülékekre 1 héttől - 2 évig vállalunk szavatosságot. A Használt 0 perces készülékek dobozosak, fóliásak és nem volt SIM kártya sem bennük, ezeket a telefon modelleket több fajta garanciális és szavatossági konstrukcióban kínáljuk vevőinknek."

dobozosak, fóliásak, sim kártya nem volt bennük ez azt jelenti hogy kibontatlanok? mert olyan gynúsan körülírja de nem mondja ki... :F

(#623) Alec


Alec
tag

persze, hát erről szól az egész, a használtat ezért kell idézőjelben érteni

(#624) Sefter válasza Pszihonaranc (#622) üzenetére


Sefter
veterán

így van, "a használt 0 perces" egy adózási kiskapu...

Psn ID: sefter_hun

(#625) Pszihonaranc válasza Sefter (#624) üzenetére


Pszihonaranc
senior tag

magyarul vadonat új, csak ezzel a "használt 0 perces" felirattal 30k val olcsóbb... vili.. akkor hanyagoljuk a 25%áfásat :P

(#626) Mappa válasza tibi666 (#619) üzenetére


Mappa
addikt

ok,kösz a biztató szavakat :R

nem kötelező megadni

(#627) sbazsi válasza Sefter (#624) üzenetére


sbazsi
veterán

én csak azt nem értem, hogy ilyen miért csak telefonoknál létezik? TV-t, mosógépet, sütőt, autót, vagy egyebet miért nem lehet így vásárolni?

(#628) Sefter válasza sbazsi (#627) üzenetére


Sefter
veterán

másműszaki cikknél is hallottam már ilyet, autónál nem megoldható..

Psn ID: sefter_hun

(#629) ByB


ByB
addikt

Nálatok is csak az alábbi névsorrend közül lehet választani: Aladár Mézga és Mézga, Aladár, de a klasszikus magyar: Mézga Aladár variáció hiányzik? :F A Legend-del nem volt ilyen problémám.

(#630) D4rkAv3ng3r válasza Sefter (#628) üzenetére


D4rkAv3ng3r
senior tag

Pedig van 0 km-s autó, meg olyan bemutató modell amely ott áll a boltban és nem mentek vele. ;) Persze nem sok. :))

(#631) sbazsi válasza D4rkAv3ng3r (#630) üzenetére


sbazsi
veterán

csak az nem azért "használt 0km-es", hogy így legyen olcsóbb, hanem azért olcsóbb, mert "ki van bontva" ;]

(#632) sbazsi


sbazsi
veterán

akinek van desire, azoktól érdeklődnék, hogy milyen memóriakártyával használják
egy class2-es kártya lehet szák keresztmetszet használatkor? :U

(#633) moonman válasza sbazsi (#632) üzenetére


moonman
titán

videófelvételnél még a maximum felbontásnál is elég kell legyen, de ha nagyot másolsz rá, akkor készíts be egy könyvet... és halat sem fogsz benne tartani.

(#634) sbazsi válasza moonman (#633) üzenetére


sbazsi
veterán

és vajon ha frissítik a firmware-t és az majd tud 720p hd videót, ahhoz is elég? :U

(#635) moonman válasza sbazsi (#634) üzenetére


moonman
titán

amit adtak hozzá kártyát, az hanyas?

(#636) sbazsi válasza moonman (#635) üzenetére


sbazsi
veterán

még nem vettem. de a 4gb sztm kevéske lesz. :K
valaki :F

[ Szerkesztve ]

(#637) moonman válasza sbazsi (#636) üzenetére


moonman
titán

úgyértem sebességre.

(#638) sbazsi válasza moonman (#637) üzenetére


sbazsi
veterán

értettem. a valaki arra vonatkozott, hogy nyilatkozzon, akinek van.

(#639) moonman válasza sbazsi (#638) üzenetére


moonman
titán

jahogyizé jólvan, leesett. :D

(#640) sbazsi válasza moonman (#639) üzenetére


sbazsi
veterán

;)

(#641) eos30d válasza moonman (#635) üzenetére


eos30d
aktív tag

A sebességét hol kell megnézni? mert az enyémen nincs csak az hogy (SanDisk 4G MicroSD HC..) És a fiókba pihen, mert raktam bele egy 8G :K

(#642) Drenadar válasza sbazsi (#636) üzenetére


Drenadar
veterán

Én még nem használtam el a 4gigát. de nagyon egyszerü : ha keveslem majd a tárhelyet, elmegyek veszek egy 16-ost :) vagy egy 8-ast. utóbbi ngyon olcsó. legalábbis szerintem.

(#643) sbazsi válasza eos30d (#641) üzenetére


sbazsi
veterán

Sandisk weboldala, lent katt a images-re. Ott a sandisk mellett van egy szám. Az 2 a géphez adott kártyán is :F

Drenadar: és zenéket, videokat, képeket, és térképeket akarok majd rápakolni. :K

[ Szerkesztve ]

(#644) Drenadar válasza sbazsi (#643) üzenetére


Drenadar
veterán

a teljes google maps ha jól láttam 4 gigát foglal el. nekem elég lenne MO is.

én próbálom minél tovább kibírni a 4gigás kártyával...

viszont egy kérdés mindenkinek,
tényleg " ezer" mappát kell csinálni egy zenének hogy olyan szép albumosan látszódjon a musicban? valaki megolsád erre? apps vagy bármi? :)

(#645) moonman válasza eos30d (#641) üzenetére


moonman
titán

van rajta egy "Class" logó, C betű, benne egy szám.

(#646) sbazsi válasza Drenadar (#644) üzenetére


sbazsi
veterán

hmmm, "csak" 4 gb ?!

Azt hittem több.

(#647) mumk


mumk
tag

Nekem 1 hétig bírta ez a "jó" minőségű SanDisk 4GB class2 amit a HTC mellékelt hozzá, szerintem még macskát dobálni is rossz, olyan lassú. :DDD

[ Szerkesztve ]

MIUI 0.12.24.

(#648) sbazsi válasza mumk (#647) üzenetére


sbazsi
veterán

ezek szerint class2-t adnak hozzá.
milyen értelemben lassú? lassan tudsz rá fájlokat másolni? vagy lassan jelennek meg a fényképek/térképek, meg úgy általában, amikor memkari kel, lassul be :F

(#649) mumk válasza sbazsi (#648) üzenetére


mumk
tag

A telefonban nincs gond a sebességével, de 2GB felmásolása után újra lehet borotválkozni. :D
A nagyobb baj az, hogy el is hasalt, fégyképezőnél egyszer csak közli hogy tegyem be az SD-t :F. Újraindítás után megint látta. Pcről leválasztva is hol látta a kártyát hol nem. Próbáltam megformázni párszor (telóval is) de csak nem gyógyult meg. Most kapott egy kingston 8GB class6-t azóta mindenki megnyugodott. :))

MIUI 0.12.24.

(#650) Sefter válasza D4rkAv3ng3r (#630) üzenetére


Sefter
veterán

hát én még 0 km-es autót nem láttam...meg annál nem ilyen egyszerű "áfát csalni" :)

Psn ID: sefter_hun

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.