Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #08132608


#08132608
törölt tag

Sziasztok! Én is vacilálok a Honor Band 5 és Xiaomi Mi band 4 között. Volt Xiaomi Mi Band 3-mam nagyon szerettem mert szinte havonta kellett tölteni. Igaz, hogy én csak óraként és néha pulzus mérésre használtam és más funkció nem is nagyon érdekel. De ez a 7-10nap üzemidő eléggé el bizonytalanít. Tudna valaki segíteni a választásban? Illetve elég nagy kezem van és nem szeretném ha kicsi lenne a karkötő, a xiaomi mi band 3 jó volt rám.

(#152) flegga92 válasza #08132608 (#151) üzenetére


flegga92
senior tag

Az asszonynak Honor Band 5 nekem pedig Mi band 4 van, így egy kis összehasonlítási alapom van. Honor kijelzője egyérteműen szebb, szövegek sokkal jobban olvashatóak mert nagyobb a betűméret és a betűtípus és mókolás mentesen is magyar. Alapból egy szinten van kb a kettő ha az SPO2 szenzort nem számítjuk.
Akkuidő Honornál kb 7-9 nap, alkalmankénti pulzus méréssel, értesítésekkel és alvásmonitorozás nélkül, Mi Bandnél 14 nap mindig megvan, full fényerő, napnyugtakor veszi le magától, értesítések, fél óránkénti pulzusméréssel, napi 40 perc edzés miközben folyamatos pulzusmérés és élő alvásmonitorozás külön appal ami tud intelligens ébresztést. Korábban volt Mi band 2-m azzal kb 7 napos üzemidőt sikerült összehozni ezzel a felhasználással. Töltése jobb alapból a Honornak, a mi bandnél ki kell szedni a szíjból. Van már hozzá több fajta töltő amivel ez elkerülhető, most rendeltem egyet tesztre.
Az asszonynaknak már megvolt a Honor mikor én még vacilláltam a kettő között és nem bántam meg hogy inkább a Mi Band 4 lett az intelligens ébresztés miatt. Rengeteg külsős app van hozzá, millió watchface, de a Mi Fit appot csak frissítésre használom mert úgy nagyon limitált.

(#153) Skillet válasza Caldera (#149) üzenetére


Skillet
addikt

Tudom.nem sikerült. Bármit csinálok, valamit mindig berak az üzenetek és a beállítások közé...

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#154) kmarci25 válasza kmarci25 (#145) üzenetére


kmarci25
veterán

Sehol egy rózsaszín szíj elfekvőben? Senki nem kapott mellé grátisz? :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#155) Zolás válasza kmarci25 (#154) üzenetére


Zolás
addikt

Van, csak azt használja tesó.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#156) kmarci25 válasza Zolás (#155) üzenetére


kmarci25
veterán

Sehol nem találok eredetit... :(

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#157) Skillet válasza Caldera (#149) üzenetére


Skillet
addikt

Csináltam visszaállítást, utána kivettem a zenevezérlőt és az alipayt... és felfelé indulva előbb az üzenetek, majd az edzés menü jön be :F csak utána jön a továbbiak. Ha az edzést is kiveszem, utána a soron következő menüpontot rakja az üzenetek és a továbbiak közé :( Szerintem a legutóbbi frissítés kavarta meg. Másnál mi a helyzet? Megnéznétek nekem?
:R

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#158) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

ti használtok okos mérleget? célszerű venni ilyet . a honor 10 csak azt a 3 felajánlott mérleget képes kezelni? vagy ez alkalmazás függő?

(#159) #30610944 válasza nagysandor79 (#158) üzenetére


#30610944
törölt tag

Én egy eufy okosmérleget használok már jó pár hónapja.

(#160) kmarci25 válasza nagysandor79 (#158) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem is van, Huawei féle. Mókás dolog, nem tudom mennyire igaz, amit ír (izom/zsír mennyiség). Én azért vettem, mert árban nem volt akkora különbség egy jól mutató "buta" mérleg és e között.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#161) Litta08 válasza nagysandor79 (#158) üzenetére


Litta08
csendes tag

Igen, nekem is Huawei van, direkt azért ilyen vettem, hogy ne kelljen még egy appot letölteni hozzá. Bár van hozzá egy külön, de a Health is ugyanúgy kezeli.
Azt ugyan nem tudom, hogy mennyire megbízhatóak az adatok amiket megmér (a súlyon kívül), de viszonyítási alapnak jók. Ennyi pénzért szerintem megérte.

(#162) #30610944


#30610944
törölt tag

Na gyerekek nálam összefosta magát a rendszer. Nem tudok belépni a Health appba mert a Huawei Mobile Services leáll.
Már mindent próbáltam és nem tudom megoldani.
Valaki járt már így?
Gyakorlatilag van egy buta órám az app nélkül. Igen dühítő.
Egyik napról a másikra történt ez. Viszont páromnál tökéletesen működik minden.
:F

(#163) kmarci25 válasza #30610944 (#162) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem tudsz belépni az appba? Én a helyedben gyalulnám a Huawei mobile services-t és újraraknám.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#164) #30610944 válasza kmarci25 (#163) üzenetére


#30610944
törölt tag

Igen megvolt az is. Cache ürítés is volt. Ugyanezt megtettem a Health appal is. Telefon restart, minden volt már.

(#165) kmarci25 válasza #30610944 (#164) üzenetére


kmarci25
veterán

Akkor passzolom. Ott valami nagyon összekavarodhatott. Biztos nem maradt a HMS-ből valami, mikor törölted? Ha csak a HMS adatait törlöd az sem segít?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#166) #30610944 válasza kmarci25 (#165) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem, de amúgy utána olvast és most hogy belegondolok lehet az új HMS frissítés óta ilyen. Neten sokan panaszkodnak ugyanilyen problémára mint ami nálam van.

(#167) #30610944


#30610944
törölt tag

Amúgy úgy emlékszem régen ott volt a telefonom menüjében a HMS app, na most nincs ott pedig fel van telepítve. Tök frankó hogy van ez az órám amit nem tudok most használni nélküle. Nem.is értem mi a fenének kell a Health appon kívül a HMS telepítése.

(#168) kmarci25 válasza #30610944 (#167) üzenetére


kmarci25
veterán

Beállítások-alkalmazások. Ott megtalálod a HMS-t.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#169) #30610944 válasza kmarci25 (#168) üzenetére


#30610944
törölt tag

Tudom de régen kint volt a menüben és bele is tudtam lépni. Most már nem.

(#170) kmarci25 válasza #30610944 (#169) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem sosem volt kint. Ahogy a Google Play Services sem.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#171) tomp


tomp
félisten

Sziasztok!
Lassan 1 hónapja van meg a Band 5 ami életem első okos karkötője.
Amire kíváncsi voltam az az alvás figyelés mivel sokszor kelek fel "kómásan".
Nos! Ha kómás fejjel ébredek fel akkor a karkötő szerint mélyalvásból ébredtem. Ha gond nélkül felébredek akkor éber alváson voltam. Ha pedig viszonylag jól kelek fel de érzem, hogy szarul aludtam akkor nagyon nagy részben éber alvás volt, minimális mély/REM alvással.
Azaz nálam szerintem pontosan figyel! :C
OnePlus 7 Pro-val használom és atom stabil a vétel. A elmegyek a lakás másik végébe még akkor is jön az értesítés. (már wc-n sincs nyugtom XD )
Szépen mutatja melyik app küldte az értesítést.
Az lehetséges, hogy alvás alatt 45-re is lemegy a pulzusom? :Y
Oké szedek béta-blokkolót a szív védelme érdekében de ez kicsit meglepett.

(#172) gyuri2008


gyuri2008
veterán

A vér oxigén szintet és a stressz szintet méri rendesen?

(#173) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

A mai napon szoftverfrissítés érkezett rá. 1.1.0.122.

Vajon Hétfőtől a lidlben kapható okos mérleget felismeri a telefon,alkalmazás?

(#174) Skillet válasza Skillet (#157) üzenetére


Skillet
addikt

Skacok, valaki rálesne?
Nem sikerül megoldani, akármit csinálok... :(

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#175) flegga92 válasza tomp (#171) üzenetére


flegga92
senior tag

Normális az a pulzus alvás közben, nekem is annyi.
En pont az intelligens ébresztés hiánya miatt vetettem el a Band 5-öt, miband 4-el és + két appal nagyon szépen megy, a beállított ébresztő előtti fél órában felébreszthet, ha esnél vissza mély alvásba. Mióta megvan tök kipihent vagyok, pedig sokszor korábban kelek mint kéne.

(#176) #30610944 válasza nagysandor79 (#173) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nálam nem segített. Továbbra sem tudok belépni a Health appba... :W
A mobile service-re kéne az update.

[ Szerkesztve ]

(#177) Skillet válasza #30610944 (#176) üzenetére


Skillet
addikt

A helyedben már rég újra raktam volna a telót.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#178) #30610944 válasza Skillet (#177) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem értem miért kéne újra rakni mert egy app szar. Egy update kéne és okés lenne csak szarnak rá Huawei-nél.

(#179) Skillet válasza #30610944 (#178) üzenetére


Skillet
addikt

Okés. Nekem mindegy, csak azt hittem az egyszerűbb, mint ki tudja meddig várni... de ha te már tudod a pontos dátumot, amikor kijön a frissítés, ami meg is oldja ezt a gondot...
Akkor nem szóltam. :N

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#180) #30610944 válasza Skillet (#179) üzenetére


#30610944
törölt tag

Fogalmam sincs mikor jon de ha felnezel a play store-ban es megnezed a negativ kommenteket a legujabb Huawei Mobile Services szoftverre akkor lathatod, hogy a nagy tobbsegnek ugyanez a baja mint nekem. Ezen nem segit egy Hard Reset. Akinek itt meg mukodik az tegye ossze a ket kezet mert mazlista.

(#181) Felhasználom


Felhasználom
tag

Sziasztok,
Szeretnék érdeklődni, hogy kültéri biciklizést tudok-e mérni az óra és/vagy app segítségével?
Előre is köszönöm a választ!

(#182) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Nektek sem jelzi a viber hívást?

(#183) Skillet válasza #30610944 (#178) üzenetére


Skillet
addikt

Van frissítés. Tegnapelőtti. Próbáltad má?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#184) #30610944 válasza Skillet (#183) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem segített. De telefont váltottam mert eladom a régit és ezen most jó.

(#185) beni121


beni121
aktív tag

Sziasztok!

Volt nekem ilyen, de visszavittem. Viszont arra lennék kíváncsi, hogy mekkora a mérete? Ajándékba vennék egyet, de emberünk keze elég nagy. Megtenné valaki, hogy leméri a szíj és az óra hosszát?

:R :R :R

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#186) Litta08


Litta08
csendes tag

Halihó!

Van egy érdekes észrevételem az órával kapcsolatban, érdekelne, hogy közületek valaki tapasztalt-e még hasonlót?
Szóval: egyik nap otthon végeztem egy jó kis fél órás intenzív kardioedzést, közben rajtam az óra. A végére teljesen leizzadtam, majd' kiköptem a tüdőm, az óra szerint azonban végig bemelegítő tartományban (100-120 közt) volt a pulzusom. Ami már csak azért is hihetetlen, mert éreztem, hogy nagyon gyorsan ver a szívem, szóval biztosan nem annyi volt.
Nem hagyott nyugodni a dolog, így másnap megcsináltam újra ugyanazt az edzést, annyi különbséggel, hogy előtte áttörölgettem az óra érzékelőjét egy alkoholos szemüvegtörlő kendőcskével. Láss csodát, most már 3 perc után felugrott zsírégető tartományba, és a végére 160-as maximális pulzust mutatott, és az edzés nagy részét aerob és anaerob tartományban. Hangsúlyozom, ugyanarról az edzésről van szó, 1 nap különbséggel.

Ti észrevettetek esetleg ilyesmit, hogy az óra pontatlanul mér, és megpucolás után helyrejön? Csak erre tudok gondolni, hogy ez volt az ok.... Egyébként így is minden 2. nap megmosom vízzel, csap alatt, szóval ennyire tévedhet az érzékelő egy kis kosz miatt?

(#187) lacib válasza beni121 (#185) üzenetére


lacib
tag

Kb. 22 cm mindenestől. Az utolsó lyukba bekapcsolva nagyjából 7 cm-es kört ad.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#188) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Sziasztok
Páromnak most vettem egy band 5 öt. Mate 9 telefonnal használja. Minden ok, huawei healt is ok, egy kivételével. Az appban ha az óra számlapokra megyek, bejön egy ablak valami felhasználói feltételek vagy ilyesmi, és nem lehet eltüntetni sehogy. Be kell zárni aaz appot. Szerintetek? Előtte kioróbáltam az én mate 20 ammal, azzal nem volt gond.
Köszi.

(#189) Janaboy válasza Litta08 (#186) üzenetére


Janaboy
veterán

Szia,

Természetesen ez simán lehetséges.
Szerintem érdemes lenne utánajárnod, hogy ez a technológia hogyan működik és abból látszik, hogy az optikai működés miatt ha ott nem tiszta a kép az eredmény se lesz tiszta.
Amúgy sportnál eléggé ajánlott hogy a szíj feszesebb legyen :)

Janaboy

(#190) hkari


hkari
őstag

Sziasztok!

Rá lehet venni az órát, hogy egész este mérje a véroxigénem?

(#191) #30610944 válasza hkari (#190) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nem mert azt piros színnel éri el míg a szívritmust zölddel. Egyszerre a kettő nem megy. Meg amúgy sincs rá opció hogy kiválasszuk melyiket mérje folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

(#192) tomp válasza #30610944 (#191) üzenetére


tomp
félisten

A 2 egyszerre megy. Véroxigénnél a pulzust is méri. TrueSleepnél a légzés minőséget miként méri? Kétlem, hogy a pulzusból találja ki. Szerintem az oxigént is figyeli.

(#193) #30610944 válasza tomp (#192) üzenetére


#30610944
törölt tag

Tudom én hogy pulzust is mér mikor a véroxigént nézi de ezt nem tudja 24/7 nézni. Nincs erre mód. Véroxigén mérése is tovább tart mint a sima pulzus így nem is tudna menni szerintem.

(#194) Bibby válasza tomp (#192) üzenetére


Bibby
addikt

Csak a zöld villog éjjel, úgyhogy biztos nem mér oxigént.

Ελευθερια η θανατος

(#195) kmarci25 válasza tomp (#192) üzenetére


kmarci25
veterán

A band 4es is méri a légzés minőséget és abban nincs véroxigénszint szenzor.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#196) tomp


tomp
félisten

hmm akkor miként nézi a légzés minőségét? Mennyire stabil/egyenletes a pulzus alvás alatt?

(#197) kmarci25 válasza tomp (#196) üzenetére


kmarci25
veterán

Passz. Már én is gondolkodtam rajta.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#198) Bibby válasza tomp (#196) üzenetére


Bibby
addikt

Pulzus + mozgásszenzor.
Mit gondolsz mennyire pontos ez? Játéknak jó.

Ελευθερια η θανατος

(#199) beni121 válasza lacib (#187) üzenetére


beni121
aktív tag

:R :R :R

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#200) anrb válasza hkari (#190) üzenetére


anrb
aktív tag

Ezzel az eszközzel sajnos nem. Sem hardveresen sem szoftveresen nem alkalmas.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.