Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Zolás válasza Petykemano (#100) üzenetére


Zolás
addikt

Megmondom őszintén, nekem nincs ilyesmire rálátásom, nem vagyok ennyire kütyümániás. Ezt a Q8 swimet még eddig nem is hallottam, így nem tudok róla nyilatkozni.
Én nagyjából mindent elolvastam a Mi band 4 és a Honor band 5-ről, amit fórumokon felhasználók leírnak, és eszerint döntöttem ez mellett. Meg kicsit bejátszott, hogy a mi band3-at is azért kellett lecserélni, mert nem bírt egy évet, és a Cor-t is ezért kellett lecserélnem, mert nem bírt ki 8 hónapot sem. Ezen az áron ehhez a kütyühöz van támogatás, és nem valami noname vacak. Sokat kell keresgélned külföldi fórumokon, hogy minden ilyen ketyeréhez legyen valamilyen véleményed.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#102) Petykemano válasza Zolás (#101) üzenetére


Petykemano
veterán

Köszi. Ha ez a ketyere ennyire noname, akkor lehet, hogy ezzel meg is válaszoltad.

Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

(#103) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

vajon a pulzus, és véroxigénszint mérés mennyire valós adatot mutat. ?

(#104) blue_23 válasza nagysandor79 (#103) üzenetére


blue_23
senior tag

Sziasztok!
Aktivitásmérőt szeretnék venni, Honor 5 vagy MI 4.
Tudtok mondani pozitívumot és negatívumot a két készülékre, amely megkönnyítené a döntésem?
Előre is köszönöm!

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#105) #30610944 válasza blue_23 (#104) üzenetére


#30610944
törölt tag

A honor pontosabb méréseket ad és az alvás figyelője részletesebb adatot ad. Illetve vér oxigén-t is tud mérni és olcsóbb kicsivel és nem csak rápattintod a töltőre.
Mi 4-nak jobb az akkuja sokkal, több watch face lehetőség, cserélhető szíjak és egy app elég hogy működjön a cucc.
Ennyi a a különbség. Nem sok.
Magyarul ha akku fontos akkor mi, ha pontosabb mérés akkor honor.

(#106) beni121 válasza blue_23 (#104) üzenetére


beni121
aktív tag

Én Honor 5-t rendeltem. Ma jött meg. Magyarul szépen tud, értesítéseket tárolja is. Szíj cserélhető, szerintem jó vétel. Extreme digital-nál 14k. Én kéket rendeltem, szijak kínából kb 800ft van 13féle kb

App jó!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#107) beni121


beni121
aktív tag

Rendeltem itt PH-n fóliát. Hibátlan, de csak 5db-t lehetett. 3 van feleslegbe ha valakinek kellene, 4/5-re. 250ft/db

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#108) tarinitorpe


tarinitorpe
csendes tag

Sziasztok, A véroxigénszint mérés az folyamatos vagy csak akkor mér egyet amikor megkéred rá a kütyüt? Alvás monitorozásba felhasznállja ezt, pl alvási apnoét tud már észlelni esetleg ez alapján? Köszi!

(#109) #30610944 válasza tarinitorpe (#108) üzenetére


#30610944
törölt tag

Csak akkor mér véroxigént ha manuálisan mérsz.

(#110) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

11.11 re legjobb akciós honor 5 hol lesz vajon? tudnátok egy linket küldeni?
köszi

(#111) haypro


haypro
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ilyen smartbandet, de lenne egy pár kérdésem vele kapcsolatban, nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni:

1. Tud vagy nem tud intelligens ébresztést? Amikor alvásfázis alapján egy megadott intervallumban akkor ébreszt, amikor a "legkevésbé mély" fázisban vagyunk. Számomra kulcsfontosságú lenne
2. Az értesítéseket el lehet rajta olvasni, vagy csak az első pár sort?
3. Az értesítéseknél kijelzi, hogy melyik appon (WhatsApp, Messenger stb) kaptam?
4. Melyek azok a funkciók, amelyek csak Huawei készülékkel elérhetőek? Nekem Xiaomi van

Köszi!

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#112) lacib válasza haypro (#111) üzenetére


lacib
tag

1. Ha nem alszom mélyen vagy csak fekszem, akkor igen.
2. El lehet
3. Nem
4. Nem tudom, nekem is Xiaomi van.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#113) Bibby válasza haypro (#111) üzenetére


Bibby
addikt

Az intelligens ébresztést tudja, azonban csak és kizárólag akkor működik, ha a truesleep-et kikapcsolod. Ez egy szoftver probléma, ami az összes huawei viselhető eszközt érinti, és a gyártó látszólag nagy ívben lesz@rja (ezt onnan gondolom hogy állandóan frissül, mégsem változik).
[link]
Egy példa, de ott a fórumon van még ezer.
Ha alvás monitorozásra, ébresztésre vennéd, felejtsd el. Válaszd a miband 4-et, ahhoz van sleep as android alkalmazás.

Ελευθερια η θανατος

(#114) zezoka


zezoka
őstag

Sziasztok! Tegnap jött egy Honor Band 5 asszonynak. Global verziót rendeltem, és mégsem tud magyarul, miközben egy pár videóban láttam, h magyar. Van ere valami megoldás?

Ha a teló magyar, akkor a karperec német, nincsenek feliratok, és hiányos a menükbe belépve. Ha átállítjuk a telefont angolra, akkor a karperec is angol lesz, és minden felirat, és menüpont teljes.

(#115) zolka78


zolka78
senior tag

Van egy kis gondom a készülékkel. Első indításkor nekem kellett manuálisan frissíteni, nem dobta fel a lehetőséget, de gond nélkül le is futott a frissítés, gondolom én mert nem volt vele semmilyen probléma. Viszont amikor újra párosítottam a telefonnal rögtön feldobta a band, hogy frissítsem. Gondoltam mi a tosz, de nem baj mefcsináljuk újra. Másodjára is szépen lefutott a frissítés gond nélkül. Viszont amikor csak belépek a Huaweies apba, rögtön kapom az üzit a bandre, hogy frissítés van a készülékre. Mi lehet a gond? Amúgy minden jó vele eddig, nem találtam eddig problémát.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#116) flegga92


flegga92
senior tag

Sziasztok!
Az asszonynak van egy global Honor band 5-je Honor 20-al használná, de pár napja vacakol, elveszti az appal a kapcsolatot, nem szinkronizál, nem jönnek az értesítések stb. Ha az órát újraindítja fél napig megy. Reggel frissítettem az összes appot + az órát, de most megint nem szinkronizál. BT kapcsolat meg van
Van valami tippetek mi lehet az oka?

(#117) zezoka válasza zezoka (#114) üzenetére


zezoka
őstag

Megoldódott! :) Kb 7x frissült (előtte nap is 2x), mire már nem talált újat. Ebből kb az aznapi 2. alkalom után (összesen kb negyedik) lett magyar nyelv. Egyébként nem értem, h miért kell végigtelepíteni az összeset, miért nem egyből a legújabbat kapja! 2 órán keresztül fw frissítés volt, mire végre nem talált újat. :)

(#118) szabina222


szabina222
újonc

Sziasztok!
Tegnap vettem egy Honor Band 5-öt. Minden nagyon szuper, egy dolgot kivéve: 10 méternek írja a bluetooth hatótávolságot. Ha 10 méteren ívül megyek, akkor megszakad a kapcsolat és nem csatlakozik újra. Az alkalmazásban kell újracsatlakozni. Van erre valami megoldás?

Köszi!

(#119) szabina222 válasza szabina222 (#118) üzenetére


szabina222
újonc

Ja, a telóm az Samsung Galaxy A8 2018 és Android 9 fut rajta, nem tudom, hogy ez lényeges infó-e. :)

(#120) janeszgol válasza szabina222 (#118) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez sajnos így működik. Több tesztben is olvastam ezt a problémát, hogy nem mindig kapcsolódik újra, hanem az appból kell megtaláltatni.
Nekem egy másik kérdésem lenne. Telefon nélkül használható óraként?
Köszönöm!

(#121) TA68 válasza janeszgol (#120) üzenetére


TA68
senior tag

Használható, de néha akkor is szinkronizálni kell a telefonnal, mert egy idő után pontatlan lesz.

(#122) zezoka válasza janeszgol (#120) üzenetére


zezoka
őstag

Asszony is erre panaszkodik, h mindig kézzel kell csatlakoztatni appban...

(#123) janeszgol válasza TA68 (#121) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszönöm szépen! Végre valakitől egyenest választ kaptam az egyenesen feltett kérdésemre, mindenféle hülyének nézés nélkül.
Köszi.

(#124) Diamond500


Diamond500
senior tag

Nekem augusztus óta megvan és mindig csatlakozik probléma nélkül. Ne engedjétek, hogy a telefon leállítsa az Egészség appot.

(#125) #30610944 válasza Diamond500 (#124) üzenetére


#30610944
törölt tag

Nálam is működött hiba nélkül amíg folyamatos volt a Bluetooth kapcsolat de én kikapcsolom, hogy tovább bírja szuflával. Mindig este szinkronizálok egyet.

(#126) HDmaniac


HDmaniac
csendes tag

Sziasztok!
HB5-nél az alap néhány számlapon kívül (ami a karkötőn választható) hogyan telepíthető újabb? Látok cikkeket, ahol az appban van sok új számlap, amelyek a karkötőre telepíthetőek, de az én appomban nyoma nincs ilyennek.
HB5 nemzetközi változat (Emag-ról), és IOS mobilra tett Huawei Health app-pal próbálkozom.
köszi

(#127) beni121 válasza HDmaniac (#126) üzenetére


beni121
aktív tag

Az Appon velül az eszközök fülnél ott vannak az óraszámlapok.

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#128) HDmaniac válasza beni121 (#127) üzenetére


HDmaniac
csendes tag

Picit pontosítsunk légyszi, melyik appban? Pontosan mi a neve? (iOS-ről beszélünk)
A Huawei Health van fenn, látom az eszközt, minden működik, de ott nincs "eszközök fül", csak alul 3 ikon és a jobb szélső az "Eszközök". Arra kattintva hozzá lehet adni eszközt, ott is van a HB5, de ennyi.
A HB5-re kattintva a karperec beállításait látom, egyetlen oldal pár beállítással (TrueSleep, Tevékenység emlékeztető, Folyamatos pulzuszám.... alul SW frissítés és gyári beállítás)
De semmi a számlapokról.

(#129) beni121 válasza HDmaniac (#128) üzenetére


beni121
aktív tag

Ha van hozzarendelve készülék akkor látszik, addig nem!

Bár én Androidot használok!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#130) HDmaniac válasza beni121 (#129) üzenetére


HDmaniac
csendes tag

Na iOS-en totál nem így néz ki az app felülete.
WTF

Vajon ha egy androidos telefonnal beállítok másik számlapot, majd iOS telefonnal csatlakozok rá, marad a beállított extra számlap?

[ Szerkesztve ]

(#131) beni121 válasza HDmaniac (#130) üzenetére


beni121
aktív tag

Szerintem igen, mert az eszköz tárolja a számlapot!

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#132) beni121 válasza beni121 (#131) üzenetére


beni121
aktív tag

Illetve ha jól emlekszem a letöltött, és órára attöltött szamlapok között magán, az órán is tudsz váltani.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#133) HDmaniac válasza beni121 (#132) üzenetére


HDmaniac
csendes tag

Nos igen, most már látom, ég és föld az Android és iOS app közötti különbség. iOS-en több dolog sincs:
- a napi 10000 lépés nem állítható át (ha Androiddal átállítod, visszaáll 10000-re iOS-re visszalépve)
- nincs számlap kezelés, de ha Androiddal rátöltesz, megmaradnak, és a karkötőn tudod őket váltani
- nincs zenelejátszó indító funkció (nem hiányzik)

Lehet hogy van más különbség is, eddig ennyit találtam. Egyértelműen szívatja a (kínai) Huawei az (amerikai) Apple-t ezzel, revansként. A karperec ezzel együtt teljesen jól használható iOS-szel is, szerencsére, nem úgy mint a Watch GT2 ami ahogy olvastam, egyáltalán nem ajánlott iOS-szel, hiába jó cucc egyébként.

Köszönöm a segítséget, fura hogy nem találtam egy tesztben sem konkrét utalást erre a hatalmas különbségre a két app között. Ez jelzi azt, mennyire nem teljes teszt az hogy valaki látványosan kicsomagolja, csatlakoztatja a telefonjához, és végignyomkodja lelkesen, majd kiteszi a YT-ra.

(#134) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

nekem is megérkezett a kütyü. eddig tetszik. bekapcs. párosít. szoftver frissítés egy jó ideig tartott. de minden funkciója megvan. saját magamra beállítva. Felesleges dolgok kikapcsolva. akksi 80%-on volt.

(#135) BorsóKorsodi


BorsóKorsodi
tag

Sziasztok. Honor band 5 szíj megoldása és dizánja sokkal jobban tetszik mint a mi band 4-é. Kérdésem h van e bármilyen hátránya honornak a mi-hez képest azon kívül h drágább?

Ryzen 5600//TUF gaming B550M WIFI II//NITRO RX 580 4GB// G.SKILL 16GB DDR4 3200MHz//Samsung 980 1TB M.2 PCIe//RM550X 550W 80 Plus// LG 27MP59G-P

(#136) #30610944


#30610944
törölt tag

Jött egy frissítés

(#137) Diamond500 válasza BorsóKorsodi (#135) üzenetére


Diamond500
senior tag

(#138) Bibby válasza Diamond500 (#137) üzenetére


Bibby
addikt

Plusz a honorban szar az okos ébresztés.

Ελευθερια η θανατος

(#139) Janaboy válasza Bibby (#138) üzenetére


Janaboy
veterán

Mi Band 4-ben van okos ébresztés?

Janaboy

(#140) flegga92 válasza Janaboy (#139) üzenetére


flegga92
senior tag

Alapból nincs és a gyári appal kész vicc a monitorozás is.
Kell hozzá venni két appot, Sleep as Andorid (1200 Ft, 2 hét próbaverzió van ingyen) és a Tools & Mi Band (1200 Ft).
Baromi jól működik vele, az első appot már vagy 6 éve használom, a másikat a Mi Band 2 óta, megéri az árát.
Mi Band 4-et már nem is meríti szinte, kb 3%-ot eszik egy este alatt, fél óránkénti pulzus méréssel.

(#141) Litta08 válasza HDmaniac (#133) üzenetére


Litta08
csendes tag

Szintén iOS-al használom, és csak megerősíteni tudom, hogy a verzió fényévekkel el van maradva az Androidostól. Mint a megjelenés, praktikusság, mint a funkciók szempontjából. A napi lépésszám átállítását még nem próbáltam, mert jó volt nekem a 10000, de most ki fogom próbálni :D Másfél hónapja van meg a cucc, azóta 1x frissült az app, de az is csak "fixes some bug" volt, azaz semmi érdemi változás. Ahogy a verziótörténetet visszanéztem az elmúlt kB 1 évben nem is volt más. Borzasztóan dühítő amúgy, hogy nem kapom meg ugyanazt a támogatást minta Androidos mobilom lenne. Csak ezért nem cserélek telefont. És persze az is, hogy erre senki sem hívta fel a figyelmet, mert minden egyes tesztben csak Androidos telefonnal mutatják be. :((

(#142) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

honor 10, a gyári huawei health appon kivűl van másik app amivel lehet az HB5.őt használni? vagy van valami okosság pluszba.

(#143) #30610944


#30610944
törölt tag

Lettek új watchface-ek is. 83 van már összesen. Az újak tök jól néznek ki. Nem olyan gagyik végre.

(#144) Eladó445 válasza #30610944 (#143) üzenetére


Eladó445
tag

nagy lelkesedéssel ráfrissítettem én is..
de ios-on maradt az alap 9db fosti óralap :D...
majd máskor....

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#145) kmarci25


kmarci25
veterán

Valakinél nincs véletlenül gyári rózsaszín szíj? Ha van, akkor megvenném. :K

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#146) HDmaniac válasza Eladó445 (#144) üzenetére


HDmaniac
csendes tag

Egy régi levetett de működő androidos telefonnal tettem rá plusz számlapokat. Lecsatlakoztatod az iOS-ről, fel az androidosra, rátöltöd a számlapokat, majd vissza az IOS-re, nem nagy ügy, az adataid nem vesznek el (korábbi edzések, ébresztések), bátran csinálhatod.
Megjegyzem túl sok izgalmas és normális számlapot nem láttam az androidos appban, a 70%-a giccses ázsiai idétlenség.
De ha a minap jött frissítésekkel újak jöttek, ránézek majd megint.

[ Szerkesztve ]

(#147) Eladó445 válasza HDmaniac (#146) üzenetére


Eladó445
tag

köszi.. tabletem van ami androidos..de nem támogatott ez az app rá (xiaomi mi pad 4)..
majd elkérem egyik családtag androidos telefonját erre az akcióra.. :)

https://bit.ly/2AJ3lz6

(#148) Skillet


Skillet
addikt

1.1.0.120 changelog-ot tud valaki linkelni? Nem találom sehol, hogy mi változott. A karkötőről frissítettem, de így nem tudtam megnézni, mi is változott. Legközelebb telefonról frissítek.
Illetve egy dolog biztos... összekavart valamit, mert felfelé lépdesve a menüben nekem az üzenetek és a beállítások közé mindenképpen betol egy menüpontot, jelen esetben az edzés-t. Hogy lehet ezt megoldani?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#149) Caldera válasza Skillet (#148) üzenetére


Caldera
aktív tag

A menüpontok sorrendje változtatható.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#150) Bibby válasza Skillet (#148) üzenetére


Bibby
addikt

A truesleep-smart wake up nem lett javítva, az biztos.

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.