Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) szeky81 válasza vilmose33 (#346) üzenetére


szeky81
tag

Helló!
Én is OP7TProt használok.. A play áruházas nem jó, mert az 3-as verziójú és a 4.0 kell neki. Itt a link: [HMS Core 4.0.2.310] felteszed telepíted és örülsz. :)

[ Szerkesztve ]

szódabikarbabónábó'

(#352) vilmose33 válasza szeky81 (#351) üzenetére


vilmose33
őstag

Köszönöm :R

A jövő most van

(#353) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

ez az alvás figyelő szerintem nem ér semmit. tegnap este lefeküdtem, filmnézés, forgolódás. alvás. reggel nézem, 21:15 től aludtam, pedig 23 után aludtam el.

(#354) vilmose33 válasza nagysandor79 (#353) üzenetére


vilmose33
őstag

Nálam meglepöen jól szokott mérni ,főleg ennyiért.

A jövő most van

(#355) gu007 válasza nagysandor79 (#353) üzenetére


gu007
aktív tag

Nagyon nyugodtan nézted a filmet. Nekem is volt, hogy 40perc autózás után a munkahelyen reggel alvást észlelt. Szerintem addigra már felébredtem. Tájékoztató jellegű

(#356) Bibby válasza nagysandor79 (#353) üzenetére


Bibby
addikt

Szerinted miből tudja egy karkötő, hogy alszol vagy sem? Mozgásból, meg esetleg pulzus lassulásából.
Ha filmet néztél, gondolom nem horror volt amin felment a pulzusod, és keveset is mozogtál.

De neked majd fejlesztenek egy olyan alkalmazást, ami 10 percenként megkérdezi: ALSZOL?

Ελευθερια η θανατος

(#357) nagysandor79 válasza Bibby (#356) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

Eddig ilyet nem csinált, betegen egész nap feküdtem akkor miért nem csinált ilyet.

(#358) KorLaci


KorLaci
tag

Frissült az Egészség app, belekerült az appba a SpO2 mérés.

(#359) nagysandor79 válasza KorLaci (#358) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

Nálam még nem frissült . Tudom hogy nem telefon függő nekem honor 10 em van.

(#360) tomp válasza KorLaci (#358) üzenetére


tomp
félisten

Nem lenne rossz ha az appból is lehetne mérést indítani. De na már ennek is örülök. :)

(#361) #46136832


#46136832
törölt tag

Kapott egy újabb frissítést, jelenlegi Firmware verzió 1.1.0.142 :)

(#362) Zelk 1


Zelk 1
csendes tag

Reggel még felajánlotta a frissítést,délután meg már nem.Közben frissült az egészség app.Lehet,hogy az zavart be?

(#363) miklos568


miklos568
újonc

Sziasztok! Most lettem boldog tulajdonos, a készülék amivel párosítottam egy iphone 8 plus. A párosítást követően meggondolatlanul azt választottam, hogy szinkronizálja össze az adatokat az iphone egészség app statisztikáival. Van lehetőségem valahogyan visszaállítani minden statisztikát 0-ra? (Más szóval minden adatot mostantól szeretnék rögzíteni.) Gyári beállítással és az egészség apphoz való engedélyezés kikapcsolásával visszaáll minden adat? Jelenleg frissül a firmware ezért még nem tudtam tesztelni.. Előre is köszi a segítséget! :))

(#364) mrThomi


mrThomi
addikt

Nem buzdítok aenkit ennek a megvásárpására mert a folyamatos frissítésekkel rontják a müködésr. Spo2 mérésre nem reagál. Az appjuk valami katasztrófa, nem működik. Ennyi volt, ha nem álnak vissza gms-re sok jóban nem lesz részünk

Nothing Phone (2a)

(#365) vilmose33 válasza mrThomi (#364) üzenetére


vilmose33
őstag

Most próbáltam, müködik igaz csak a karkötőn keresztül lehet,de ez eddig is így volt. App szerintem jól használható.

A jövő most van

(#366) Sonyjonye


Sonyjonye
csendes újonc

Kaptam egy ilyet de nem tudom a Huawei Weart feltelepiteni a Samsung Note 9 re..
Azaz fel megy de kell neki a Huawei Mobile Serices..
Felteszem azt is de hiaba mert tipus orientalt..
A Wear meg nem indul nelkule.. valami ötlet?

(#367) lacib válasza Sonyjonye (#366) üzenetére


lacib
tag

Szia.
Szerintem Health kell hozzá nem Wear.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#368) vilmose33 válasza Sonyjonye (#366) üzenetére


vilmose33
őstag

Én feltelepítettem az AppGallery-t (Huawei áruháza), azon keresztül telepítettem. De van más megoldás is: 351-es hsz.

A jövő most van

(#369) kmarci25 válasza mrThomi (#364) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem használtad még a Mi Fit-et, azért gondolod, hogy a Health rossz. :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#370) #12901120


#12901120
törölt tag

Sziasztok!
A messenger, whatsapp üzeneteknél nektek megjeleníti a küldő nevét? Az enyém csak az üzenetet írja ki, azt nem, hogy ki küldte. Ez mitől lehet?

(#371) goiko


goiko
újonc

Sziasztok,

nagyjából 1-1,5 hete azt csinálja a band 5, hogy hiába érintem meg, nem kapcsol be a kijelző (se kép se hang), egyszer csak nem érkeznek meg az értesítések. Ezután hipp-hopp újra minden működik. Töröltem az appból, reseteltem, újra párosítottam (most újra ez a fázis van, meg kell várnom, amíg lemerül, töltőre rakva bekapcsol, és újra tudom párosítani). Egy ideig megy, utána újra - teljesen véletlenszerűen megint előjön a hiba. Én a frissítésekre fognám, remélhetőleg nem a kütyü hibásodott meg. Most épp nem reagál semmire, de az alvás és pulzus adatokat folyamatosan frissíti az applikációban (Huawei P30). Valaki tapasztalt hasonlót? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#372) Zelk 1 válasza goiko (#371) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Szia !
Egészség app verzió:10.0.5.531
Honor Band 5 verzió:1.1.0.142
Telefon Huawei mate 20 lite.
Nálam minden tökéletesen működik

(#373) goiko válasza Zelk 1 (#372) üzenetére


goiko
újonc

Ennek nem annyira örülök (nem annak, hogy nálad működik), nálam is ugyanezek a verziók. :(

(#374) #12901120 válasza #12901120 (#370) üzenetére


#12901120
törölt tag

Erre senki semmit, vagy a hallgatást értsem úgy, hogy mindenkinél tökéletes? :)

(#375) Zelk 1 válasza #12901120 (#374) üzenetére


Zelk 1
csendes tag

Messengernél csak új üzenet,sms név is.Whatsapom nincs.

(#376) mrThomi


mrThomi
addikt

hogy tudom visszatenni azt a nyavajás 122 végű szoftvert az órára valahogy ??

Nothing Phone (2a)

(#377) lacib válasza #12901120 (#374) üzenetére


lacib
tag

Messengernél van név, whatsap nincs.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#378) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

tudom,hogy a pulzus figyelés csak tájékoztató jellegű, de arra lennék kíváncsi , hogy van az 5 tartomány abba beállított értékek azok gondolom minden személynél más, (látom testre szabható) de itt honnan lehet tudni hogy melyek azok a tartományok amelyik a számomra "ideális" ?

(#379) mrThomi


mrThomi
addikt


VÉGRE FRISSÍTÉS
Remélem megoldást jelent erre: [link] mostanába már egyszersem mért csak kalibrált de semmi, a videón jól látszik

Nothing Phone (2a)

(#380) ben11


ben11
őstag

Sziasztok!

Ki lehet kapcsolni a karkötőn Bt-t, vagy állandóan megy?

(#381) kmarci25 válasza ben11 (#380) üzenetére


kmarci25
veterán

Karperecen nem. A telefonon igen.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#382) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok,

Hogyan lehet óralapot cserélni? A health appból hiányzik ez az opció. Minden a legfrissebb (telefon szerint). HMS, health, óra. A telefon pedig Honor 20

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#383) atosan válasza Joccc07 (#382) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Egészség appon belül eszközök, rákattintasz a perecre és azon belül lesznek.

Maine coon

(#384) Joccc07 válasza atosan (#383) üzenetére


Joccc07
addikt

link

Így tudom én is. De nekem ilyen nincs.:N

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#385) atosan válasza Joccc07 (#384) üzenetére


atosan
addikt

Jaaaa, húha, akkor passzolok. :F

Maine coon

(#386) Joccc07 válasza atosan (#385) üzenetére


Joccc07
addikt

Mindegy, azért köszönöm.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#387) Joccc07 válasza atosan (#385) üzenetére


Joccc07
addikt

Utána jártam egy kicsit. Tényleg az a megoldás, hogy átváltom a régiót indiára?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#388) atosan válasza Joccc07 (#387) üzenetére


atosan
addikt

Nem tudom, én most MI9 lite telefonnal használom. H20 a feleségemnél van, de ha jól emlékszem a témaáruház végett Svájcra állítottam. Az már nem eu. Mi9 lite-nál minden Magyarországra van állítva.

Maine coon

(#389) Joccc07 válasza atosan (#388) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor nem tudom nálam mi lehet a gond.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#390) vilmose33 válasza mrThomi (#379) üzenetére


vilmose33
őstag

Frissítettem ,most már nálam is ugyan ez a helyzet,nem méri a vér oxigén szintet.

A jövő most van

(#391) mrThomi válasza vilmose33 (#390) üzenetére


mrThomi
addikt

Már kérdeztem egyszer, de senki nem reagált ra. Visszafele lehet frissíteni valahogy ?

Nothing Phone (2a)

(#392) mrThomi válasza vilmose33 (#390) üzenetére


mrThomi
addikt

Amúgy csináltam egy összehansonlítást 122/150 szoftver végüekkel, és az újjal nagyon kényes és lassú lett a mérés. Csak akkor mér(jobb esetben) ha nulla ször van a kezen, nem száraz, megfelelően szoros és amennyire lehet hátra van tolva a karon. Nekem a régebbivel pöccre mért mindent azonnal [link]

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#393) vilmose33 válasza mrThomi (#392) üzenetére


vilmose33
őstag

Nálam is ment egyből, nagyon ritka volt,hogy nem mért. Emlékszem mikor megvettem másnap végig mérte magát,majd nem az összes kollégám. Köszönöm a videót :R Kipróbálom ahogy a videóban van.

A jövő most van

(#394) mrThomi válasza vilmose33 (#393) üzenetére


mrThomi
addikt

Sokat teszteltem az elmúlt időkben de sajnos nem lesz olyan pontos mint frissítés előtt.

Ha esetleg valaki tudja hogy lehet visszatenni korábbi szoftvert az ne tartsa magába :Y

Nothing Phone (2a)

(#395) vilmose33 válasza mrThomi (#394) üzenetére


vilmose33
őstag

Kipróbáltam így nálam is müködik :R
Xda-n nézted?

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#396) SsPL711 válasza mrThomi (#392) üzenetére


SsPL711
őstag

Tök jól lehetett látni, hogy a jobb szélsőn, hogy állt be az az érték lassabban mint ami a másikon már korábban stabilizálódott.
Köszi a videót.

De, azért a végére megnyugodtam, hogy egy kézen, ugyan az az eszköz nem mért teljesen eltérő adatokat. :)

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#397) mrThomi válasza SsPL711 (#396) üzenetére


mrThomi
addikt

Sajnos itt [link] sokan panaszkodnak a mérésre. Följebb tettem föl egy másik videót ahol csak kalibrál de nem méri. Az még a 142-es volt, azzal egyáltalán nem mért. A 150 valamivel jobb, de lassabb és kényesebb. Remélem hamar javítják.

Amúgy igen, ugyan azt méri csak nem értem miért kell elcseszni valamit ami jól müködött :F Aki teheti ne frissítsen !!!!!!

[ Szerkesztve ]

Nothing Phone (2a)

(#398) Joccc07 válasza mrThomi (#397) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem tudom, nálam jól működik. Ellenben óralap még mindig nincs a healthen belül. Erre azóta se találtam megoldást.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#399) mrThomi válasza Joccc07 (#398) üzenetére


mrThomi
addikt

Lehet régió függő ez az egész óra/frissítések mizéria. A legjobb ha az ember eu-s telefon-óra kiegészítőt vásárol. Nekem folyamat romlik a frissítések óta, és már fontolgatom az eladást.

Nothing Phone (2a)

(#400) Joccc07 válasza mrThomi (#399) üzenetére


Joccc07
addikt

Telekom csomagot vettem Honor 20-al. Ennél EU-sabb nem is lehetne. Sosem voltam a fillérb@szás híve.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.