Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) KorLaci válasza zagloba (#500) üzenetére


KorLaci
tag

Nekem is, ha telefonról indítom, akkor mér rendesen. A perecen viszont megjelenik mindent jól, sőt meg tudom állítani, majd folytatni, az edzés végen is a perecről tudok stoppot nyomni. Régebbi programmal nem így volt, indult a perecről is rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#502) gyuri2008 válasza zagloba (#500) üzenetére


gyuri2008
veterán

Milyen engedélyt..?

(#503) zagloba válasza gyuri2008 (#502) üzenetére


zagloba
aktív tag

GPS hozzáférést! :)

(#504) odipapa


odipapa
senior tag

Nem tudjátok, hogyan lehetne megrezegtetni az órát? "Elvesztettem" a házban, már mindent feltúrtam de nem találom. Tuti a közelben van mert van kapcsolat. Valahogy jelzésre kéne bírni...

(#505) fila válasza odipapa (#504) üzenetére


fila
senior tag

Ha van kapcsolat, akkor hívd fel "magad" egy másik telóról...

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#506) KicsiRegő


KicsiRegő
tag

Sziasztok!
A Honor Band 4 szíjak teljesen kompatibilisek az 5-össel, és fordítva?
Valamint melyik magyar webshopok ajánlottak szíjvásárláshoz?

(#507) lacib válasza KicsiRegő (#506) üzenetére


lacib
tag

a, igen
b, nem tudom
Ha nem a sport verzió, akkor egyforma.
Bármelyik utángyártottat veheted, mindegyik rosszabb mint az eredeti. :)

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#508) KicsiRegő válasza lacib (#507) üzenetére


KicsiRegő
tag

Köszi :R
Nem, nem sport, csak az 5-ös szíja szétszakadt, és egy 4-es eredetivel gyorsabban tudnám pótolni, mint hogy várjak, hogy egy rendelt valamelyik webshoptól megérkezzen, de akkor így probléma megoldva :)

(#509) Z()L3


Z()L3
tag

Sziasztok!
Megleptem párom egy Band 5-el, nagyon tetszik neki, ő pedig vissza fog lepni egy ugyan ilyennel (csak nem rózsaszínnel :DD ), viszont van vele egy problémája: ha a Band 5 és a telefonja között a bluetooth kapcsolat megszakad, hiába ér megint a közelébe, nem csatlakozik automatikusan. Ez mitől lehet?
Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#510) Aryon87


Aryon87
félisten

Sziasztok! Csatlakozom a táborhoz 2db példánnyal. Most üzemeltem be őket. Volt Huawei Watch GT2, amit a P40Pro mellé kaptam, de azt sajna el kellet adnom, ez most nekem ideiglenes, míg azt visszaveszem, páromnak meg állandó lesz. :)
Érdekelne, hogy van olyan számlap, ami a pulzust is mutatja, vagy csak az van, ami a Health alkalmazásban található?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#511) kbalogh1977


kbalogh1977
újonc

Sziasztok,
tudtok abban segíteni, hogy vettem acconynak egy Honor Band5 és neki van egy Samsung A40-e felraktam a Huawei Health alkalmazást, de a készülékeknél nem hozza fel a HB5-ot csak a HB3 és ah meg azt választom akkor azt mondja nem támogatott. A készüléklista frissítésnél meg folyamatosan azt mondja, hogy nincs internet kapcsolat. (mobilnetnél is ezt mondja). Gyerek is kapott, neki Hono10 van azzal simán működött, az én OnePlus6t-mel is. Lehet a Samsung nem támogatja, és kell vennem egy Samsung Fit2 Neki?

Köszönöm a hozzászólásokat és segítséget előre is!

[ Szerkesztve ]

(#512) margithid válasza kbalogh1977 (#511) üzenetére


margithid
veterán

Nálam is ugyanez a probléma!

(#513) punky10 válasza kbalogh1977 (#511) üzenetére


punky10
addikt

Tuti nem.A nejemnek is A40 van,simán csatlakoztattam a HB5-öt.
10.1.1.312-es verziót használok.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#514) margithid


margithid
veterán

1.1.0.74 a firmware verzió.
Ez nem lehet gond nálam?
Hogy tudom frissíteni?

(#515) kbalogh1977 válasza punky10 (#513) üzenetére


kbalogh1977
újonc

Szia,
nekem is az van fent, de amikor az eszközöket választom a készüléklistában csak 4 db van, fent van egy rész, hogy ide nyomva frissítheted a készüléklistát, de utána jön az a szöveg, hogy nincs hálózat és ellenőrizzem... de mobilneten és wifi-n is ugyan ez a szöveg, sőt csináltam másik mobilon netosztást de azzal sem működött. A Huawei Mobile Service-t is felraktam de nem sikerült azzal sem...

[ Szerkesztve ]

(#516) atosan válasza kbalogh1977 (#515) üzenetére


atosan
addikt

Szia
Az egészség alkalmazás gyorsítótárat és adatokat töröld.

Maine coon

(#517) kbalogh1977 válasza atosan (#516) üzenetére


kbalogh1977
újonc

Szia,

megvolt, de ua.

(#518) atosan válasza kbalogh1977 (#517) üzenetére


atosan
addikt

Valamelyik telónál rémlik, hogy így csinált. Ha jól emlékszem felbosszantott, az nap félre tettem, másnap már minden rendben volt. Nem emlékszem már, lehet a telefont újraindítottam...

Maine coon

(#519) Findzs válasza kbalogh1977 (#515) üzenetére


Findzs
addikt

Ott van, hogy több megjelenítése.
Ha jól emlékszem nekem is ott volt a legördülőben.

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#520) kbalogh1977 válasza Findzs (#519) üzenetére


kbalogh1977
újonc

ott csak a talkband3 van a huaweitől, nekem ugye a honor band 5 kellene...

(#521) kbalogh1977 válasza atosan (#518) üzenetére


kbalogh1977
újonc

lehet én is ezt teszem... már elfogyott az 5 let :) s sajnos a Ti javaslataitok sem segített... félreteszem, holnap megint restart lesz majd és megpróbálkozom újra...

(#522) e72pali


e72pali
csendes tag

Itt a fórumon ajánlották ezt az appot a HB5 höz is...

[ Szerkesztve ]

(#523) Z()L3 válasza kbalogh1977 (#521) üzenetére


Z()L3
tag

Ugyanez a bajom nekem is. Párom órája automatikus csatlakozása megoldódott, nekem az én A5 2017-es mobilomon nem csatlakozik. Nem dobja ki a Band 5-öt. Pedig a messenger értesítések meg az ébresztés jó volna. Ja meg ha olyan melót csinálok az órán kinyomnám és kész. Remélem megjavul..ha nem akkor meg nemsokára úgyis kénytelen leszek telefont váltani és 50 körül úgyis a Honor telefonok tűnnek jobbnak számomra, ugyanazon a gyártó telefonján meg csak megy 😅

e72pali: a készüléket úgy látja a program ha a Hb3ra megyek rá, viszont mivel nem az a típus, azzal nem engedi párosítani.

[ Szerkesztve ]

(#524) punky10 válasza kbalogh1977 (#515) üzenetére


punky10
addikt

Akkor passzolom.Nekem már a Honor Band6 is a listában van...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#525) Z()L3 válasza Z()L3 (#523) üzenetére


Z()L3
tag

A probléma megoldódott. Fél1 körül ááhhh ránézek hátha jó az app. Csodák csodája, nem dobja ki a hibát. Csinálni semmit nem csináltam vele.

(#526) kbalogh1977 válasza punky10 (#524) üzenetére


kbalogh1977
újonc

Sziasztok,

végül is tegnap 23:57kor jött egy megerősítő sms a Huawei Health-től, hogy rendben van a telefonszám párosítása az accounttal. Utána megcsinálta a frissítást, és hozta is a HB5 a listátba sőt a HB6-ot :) Szóval tényleg csak várni kell :D, de a visszaigazolásra :)

köszi mindenkinek! :DD :C :B

(#527) thboxx


thboxx
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Új felhasználó vagyok. Illetve édesanyám. A gondom az, hogy sehogy nem bírom rávenni az órát,hogy mutassa a telegram üzeneteket. Sima üzenet alkalmazáson keresztül lárni az sms-eket az órán, de telegramról nem... Valakinek valami ötlet?

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#528) thboxx válasza thboxx (#527) üzenetére


thboxx
aktív tag

Na... már most valamit bűvöltem vele. Most az üzenetet megkapja. Látja az órán, de rezegni nem rezeg az óra...🤯

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#529) thboxx válasza thboxx (#528) üzenetére


thboxx
aktív tag

Most jó! Megoldódott!😁

Ha már veszem a fáradtságot, és értékellek a kötött üzlet után, úgy te is tedd ezt meg!

(#530) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

olyat lehet csinálni hogy bluetooth kapcsolat nélküli méri az óra a sportolást/ bicajozást/ menti hogy merre járok?
mert a telót meg összekapcsolnám egy bluetooth-os füldugóval?

(#531) Aryon87


Aryon87
félisten

Srácok, kinek mennyi ideig bírja az akksi? Enyém túl gyorsan merül. Watch GT 2 1 hétig bírta úgy hogy minden aktív volt rajta, ez meg 2 napja lett feltöltve és kb már holnap este rakhatom fel tölteni.
Ez mennyire normális?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#532) atosan válasza Aryon87 (#531) üzenetére


atosan
addikt

Úgy emlékszem az első teljes feltöltésig nekem is ilyen volt, utána beállt. Most a 7-10 nap meg van pulzus méréssel (figyelő mód).

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#533) Aryon87 válasza atosan (#532) üzenetére


Aryon87
félisten

Aha, akkor itt is idő kérdése míg beáll. Köszi. én is olyan 1 hétre számítok, hogy menni fog.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#534) punky10 válasza nagysandor79 (#530) üzenetére


punky10
addikt

A mai telefonok több bt-s eszközt képesek kezelni.
Simán megy a bt-s heasetem,miközben csatlakoztatva van a karkötőm is.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#535) nagysandor79 válasza punky10 (#534) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

Köszönöm. Közben sikerült nekem is. Igaz így tuti szívni fogja az aksit jobban. De van powerbank

(#536) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok! BUEK! :)

Ha tavolabb megyek a telotol ( s10e ) bontja a kapcsolatot de ha visszamegyek miert nem csatlakozik ujra?
(Csak ha az egeszseg appban ranyomok, hogy csatlakozas...)

koszi
sfee

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#537) sfefe válasza sfefe (#536) üzenetére


sfefe
őstag

Meg annyit kerdeznek, hogy ez mi alapjan mer? Mennyire valos?
Csak mert tettem a srakamra, terdkalacsra es ott is mer erteket... erdekes....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#538) punky10 válasza sfefe (#537) üzenetére


punky10
addikt

Mindenütt mér,ahol vannak hajszálerek.A hátlapon lévő LED megvilágítja a bőrfelületet,a mellette levő szenzor pedig nézi a hajszálerek "lüktetését".

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#539) sfefe válasza punky10 (#538) üzenetére


sfefe
őstag

Köszi. :)
Éjjel az alvás fázist mi alapján számolja ki azt, hogy méri?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#540) lacib válasza sfefe (#539) üzenetére


lacib
tag

Ez jó kérdés , de tudja. Ha délután csak olvasok, akkor 1 óra után rezeg, hogy mozogni kellene. De ha lefekszem “szuszókálni” akkor az pihenő. :))
Amúgy nagyjából pontos. :)

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#541) sfefe válasza lacib (#540) üzenetére


sfefe
őstag

Hasznalom probalgatom de vannak ketsegeim azert. :)
Led megvilagitja a feluletet, minek a szenzor sotetben nem lat? :)
Ez is kicsit fura... :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#542) Sungoo válasza sfefe (#541) üzenetére


Sungoo
addikt

Egyébként mit vársz ettől a pár ezer forintos eszköztől? Intenzív-őrző felszereltséget? :)

(#543) sfefe válasza Sungoo (#542) üzenetére


sfefe
őstag

siman. :)
Persze, hogy nem...de atverest sem....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#544) zagloba válasza sfefe (#543) üzenetére


zagloba
aktív tag

Árához képest a legpontosabban mér! :)

(#545) Findzs válasza sfefe (#541) üzenetére


Findzs
addikt

"A pulzoximéter működési elve a fotopletizmográfia. Ennek lényege, hogy az ujjat egy LED fényforrás világítja meg látható vagy infravörös fénnyel. A fény egy része visszaverődik vagy szóródik, míg egy része átjut az ujjon. Az ujjon átjutó fény intenzitását fotodetektor detektálja. A detektált fényintenzitásokból különféle módszerekkel számítható az oxigénszaturáció és a pulzus."
[link]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#546) sfefe


sfefe
őstag

Ok köszi nektek?

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#547) SirRasor


SirRasor
őstag

Üdv mindenkinek!
Csak kíváncsiságból visszakukkantottam...már egy ideje eladtam a Honor Band 5-öt, mert nagyon hektikusan mérte a pulzust, de azóta eltelt vagy egy év...most mi a helyzet?
Használja valaki intenzívebb edzésre, ahol számít a magas pulzus pontos mutatása?
Újabb firmwarektől lett komolyabb baja, vagy javulása?

sfefe a BT lecsatlakozás és képtelen a visszacsatlakozásra már régen is így volt. Ezek szerint nem javították.

Make Love not war!

(#548) Sungoo válasza SirRasor (#547) üzenetére


Sungoo
addikt

" BT lecsatlakozás és képtelen a visszacsatlakozásra már régen is így volt. Ezek szerint nem javították."

Nekem semmi ilyen gondom nincs, pedig ráadásul IOS-el használom.

(#549) punky10 válasza Sungoo (#548) üzenetére


punky10
addikt

Szerintem is inkább telefonfüggő...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#550) SirRasor válasza Sungoo (#548) üzenetére


SirRasor
őstag

Lehet, hogy android exkluzív :D
Viccet félretéve simán lehet telefon baj is, de annyira sokan jelezték már, hogy nem hiszem...inkább android verzióval összefüggő nyűg lehet, vagy talán még BL verzió baj.

Make Love not war!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.