Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) anrb válasza Bibby (#198) üzenetére


anrb
aktív tag

Mellkas mozgás és orrkanül nélkül is lehet alap légzésfigyelést mérni HRV-ből. A kérdés az algoritmus minősége. A HB5-nek (vagy a mögötte lévő backend Huawei AI-nak) meglepően pontos az alvás és pulzus mérése. A mintavételezési frekit kellene megnövelni, az akku kárára.

(#202) #08132608 válasza #08132608 (#151) üzenetére


#08132608
törölt tag

Végül emellett döntöttem, viszont csak most van időm meg venni, szerintem nagyon nem rossz döntést hoztam, hiszen ma 6 boltba voltam és sehol nem volt egy db sem belőle, mi band 4ből több helyen is volt még 1-2 db. De van egy ismerősöm az e.d. boltban és holnap mehetek érte az utolsó kék színű darabért :DD

(#203) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
Volt már valakinek olyan, hogy a Huawei Health app telepitésekor kiirja hogy az alkalmazást nem lehet telepiteni. Lányom Vodafone X9 es telójával csinálja ezt. Nem kompatibiles, vagy mi lehet a gind. Vagy van esetleg más app ami kezeli az óràt?
Köszi.

(#204) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Sziasztok,

Egy olyan kérdésem lenne, hogy 2 db honor band 5 használható-e 1 db telefonnal. úgy értem lehet e addolni 2 eszközt a telóhoz? A két band5 két különböző személyen lenne, de csak 1 telefonon a 2 profil, ez lehetséges? :)

=^-^=

(#205) tomp válasza anrb (#201) üzenetére


tomp
félisten

Hmm ez jól hangzik.

Valakinek volt már, hogy jelzett a karkötő miszerint magas a pulzus?
Költözés volt így az ünnepek előtt és a sok+nehéz cuccok cipelése közben 1x jelzett. Beállítottam neki, hogy 150-es pulzusnál jelezzen mivel nekem az már nem olyan jó. Mellkas nehézség, légszomj kezdett kialakulni mikor egyszer csak rezeg. 161! :DDD

(#206) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok
Érdeklődnék hogy stressz szintet mér e a kütyü, illetve a pulzusmérés inteligensen vagy valós idejűre legyen e állítva ?
Ja és még valmi. Rose színben szíjat honnan lehet venni/rendelni hozzá?

Nothing Phone (2a)

(#207) mrThomi válasza #08132608 (#202) üzenetére


mrThomi
addikt

Ha ez vígaztal pécsett én is ma hoztam el az utolsó kéket. Én édesanyámat leptem meg karácsonyra és nagyot ütött, tetszett neki. Már sak egy rózsaszín szíjat kellene rendelnem neki valahonnan ??! :F

Nothing Phone (2a)

(#208) #30610944 válasza mrThomi (#206) üzenetére


#30610944
törölt tag

Stressz szintet nem mér. Pulzusból tud intelligens mérést és folyamatost.

(#209) atosan


atosan
addikt

Sziasztok
Boldog Karácsonyt!
Ez alkalomból kaptam egy ilyen karkötőt. Honor 20-al használom. Ma párosítottam, a telefonon eddig is ment a Health app. Össze lehet boronálni a telefonon reggel óta mért lépés adatokat a karkötő nulláról indulásával?

Maine coon

(#210) sztikac válasza atosan (#209) üzenetére


sztikac
őstag

Össze lehet boronálni a telefonon reggel óta mért lépés adatokat a karkötő nulláról indulásával?

Időnként automatikusan megcsinálja, külön beállítás nincs rá (én legalábbis nem találtam).

(#211) atosan válasza sztikac (#210) üzenetére


atosan
addikt

Köszi! Akkor kivárom.

Maine coon

(#212) beni121 válasza mrThomi (#207) üzenetére


beni121
aktív tag

Sziasztok!

Ebayon/wish-n van mindenféle színű szíj hozzá!

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#213) beni121 válasza atosan (#211) üzenetére


beni121
aktív tag

Samsung telónál is mutatja egybe, és külön is a karkötő es a telefon által mért adatokat!

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#214) radio11


radio11
tag

Sziasztok!
Jézuska (és az Euronics) jóvoltából jó áron hozzájutottam egy ilyen eszközhöz 12e Ft-ért.
Tapasztalatok:
- két kis malőrtől eltekintve stabil és pontos (egyszer egy alvást nem vett valamiért észre, egyszer pedig a biciklizésnél szaggatott volt a GPS jel-valószínűleg ott a gond az lehetett, hogy a táskába volt a telefon).
- mellkasos pulzusmérővel összevetve hasonló értékek vannak, de látszik, hogy más az algoritmus és/vagy mintavétel
- bicikli mérés (az egy malőrtől eltekinve) nagyon precíz, a telefon oldali szoftver is rendben van szerintem. Rengeteg adat, térkép meg minden van (futás, gyaloglásnál ugyanez)
- alvásfigyelés zseniális, az egy malőrtől eltekintve halál pontosan érzékeli (volt amikor székben fekve olvastam és közben elaludtam, pontosan akkor kezdett alvást számolni amikor valóban megtörtént)
- nagyon jó a figyelmeztető funkció, 1 óra ülés után szól, hogy mozogni kellene.
- zenevezérlést nem használom, ki is kapcsoltam. Üzeneteket sem (úgysem látom a kis betűket szemüveg nélkül). Display csak gombra indul, pulzusmérés folyamatos, alvásfigyelés bekapcsolva. Így 4-5 napot simán elmegy (lehet menne még több is, de nem szoktam 5%-ig várni)
spo2-re meg szerintem fog fejlődni a szoftveres háttér, mert ez egyenlőre csak egy tájékoztató mérés, akkor lenne haszna, ha alvás vagy aktivitás figyelésnél is mérne időnként. Biztos, hogy lesz még erre megoldás.
Telefon egyébként fajtabeli, Mate 20 lite

(#215) atosan


atosan
addikt

Üdv,
A Huawei féle egészség alkalmazásban mi ez a terhelés? Amint látom a Band 5 nem támogatott eszköz.

Maine coon

(#216) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

B.U.É.K
reggel felkeltem, nézném az alvás adatokat. és azt írja hogy nincs. pedig az óra azt mutatja hogy aludtam 3h 52 m
óra nem volt párosítva a telóval. eddig is mindig reggel kapcsoltam össze. mi lehet a gond?

(#217) atosan válasza nagysandor79 (#216) üzenetére


atosan
addikt

B.U.É.K
Szintén, annyi külömbséggel, hogy nekem állandóan párosítva van.

Maine coon

(#218) Litta08 válasza atosan (#217) üzenetére


Litta08
csendes tag

Másik fórumba is írták már, többek között nekem sem jelez semmit az app. Ez akkor valami globális hiba lehet....

(#219) tomp válasza Litta08 (#218) üzenetére


tomp
félisten

Valami az appban nem működhet jól mivel a karkötőn írja az alvás idejét. Szerintem az évszám váltás kavar be.

(#220) atosan válasza Litta08 (#218) üzenetére


atosan
addikt

Van másik fórum is?
Én is a dátumra tippelek.

Maine coon

(#221) Litta08 válasza atosan (#220) üzenetére


Litta08
csendes tag

Igen, van [link] :)

Itt talán egy kicsit aktívabbak a Band tulajok :)

Valószínűleg akkor tényleg a dátum lehet a ludas. Kínában nem ilyenkor kezdődik az új év talán, vagy mi? Utoljára az óraátállításnál produkált érdekes dolgokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#222) atosan válasza Litta08 (#221) üzenetére


atosan
addikt

Köszi :R

Maine coon

(#223) Bogyóka82


Bogyóka82
lelkes újonc

Sziasztok!
Én szűk egy hete kaptam meg a Honor Band 5-öt szülinapomra és szilveszter este óta tapasztalom, amit itt már többen említettetek: amíg a karkötő méri, hogy mennyit aludtam, addig az alkalmazás az esti alvást nem rögzíti, de érdekes módon, ha szundizom nap közben, az megjelenik az alkalmazásban is csak nem elemzi. Írtam a Honornak, tudnak a problémáról, készítik hozzá a frissítést. Remélem ez mihamarabb meg lesz! Türelmet kértek.

(#224) Litta08 válasza Bogyóka82 (#223) üzenetére


Litta08
csendes tag

Azt megkérdezhetem, pontosan hol, milyen címre írtál nekik? Nekem is érik már egy levélke az iOS app-al kapcsolatban... :DD

(#225) Bogyóka82 válasza Litta08 (#224) üzenetére


Bogyóka82
lelkes újonc

A hivatalos Honor Facebook oldalukra, mert egyéb címet nem találtam.
https://m.facebook.com/honormagyarorszag/

(#226) KorLaci


KorLaci
tag

Üdv !
Megjött a javítás.

(#227) tomp válasza KorLaci (#226) üzenetére


tomp
félisten

App vagy fw frissítés?
Nálam egyiknél sem jelez frissítést...

(#228) Litta08 válasza KorLaci (#226) üzenetére


Litta08
csendes tag

Tényleg??? Hol???

(#229) Bogyóka82 válasza Litta08 (#228) üzenetére


Bogyóka82
lelkes újonc

Én sem találkoztam vele... :O
Update
Az appot frissítsétek. Működik az alváselemzés. Juhúúú! :R

[ Szerkesztve ]

(#230) weeweew


weeweew
csendes tag

Sziasztok,

1 hete használom, nem zökkenőmentesen. Az alvást megméri, de a Health app-ba szinkronizálása nem megy. Kiírja, nincs információ alvásról. Közben a Band 5 meg 7 és fél óra alvást mutat. Tipp?

(#231) Diamond500 válasza weeweew (#230) üzenetére


Diamond500
senior tag

Olvass vissza ;)

(#232) kmarci25 válasza weeweew (#230) üzenetére


kmarci25
veterán

Apkmirror-ról már le tudod tölteni az új Health appot, amiben javították a a hibát (január 2-ai verzió). Play-en még nem jelenik meg mindenkinek a frissítés.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#233) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

a play áruház szerint frissítették az appot, de nekem nem jelzi a telefon hogy letöltötte volna, mint utolsó frissítés .

(#234) Diamond500


Diamond500
senior tag

Playen lépjetek bele az app "oldalára" kivül a a listán nekem se mutatta,hogy van frissítés, de belül igen.

(#235) atosan


atosan
addikt

Akinek Huawei/Honor telefonja van, nézze meg az app galeryt, este már jelzett frissítést.

Maine coon

(#236) Litta08


Litta08
csendes tag

Wow, a Huawei ezúttal felül múlta a várakozásaimat! Már az App Store-ban is ott a frissítés! :D És meg is jelentek szépen visszamenőleg az elmúlt 2 nap alvás adatai is :C Végre egyszer nem feledkeztek el rólunk :))

(#237) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

10.0.2.519 lenne a legfrissebb szoftver? Vagyis nálam ez van rajta. És már mutatja az elmúlt két nap alvás adatait

(#238) tomp válasza nagysandor79 (#237) üzenetére


tomp
félisten

Huawei telefonon igen!
Egyéb telefonoknál ahol a Play Áruházból kell telepíteni ott a 10.0.2.319 a tegnapi frissítés!

(#239) Bogyóka82 válasza Litta08 (#236) üzenetére


Bogyóka82
lelkes újonc

Én meg is köszöntem nekik. :D

(#240) nagysandor79 válasza tomp (#238) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

Honor 10

(#241) Bogyóka82


Bogyóka82
lelkes újonc

És azt esetleg tudja valaki, hogy eredeti szíj kapható valahol? A neten az utángyártottak a jellemzőek. 🤔 Van is kettő, de hagynak némi kívánnivalót maguk után. 😒

(#242) Diamond500 válasza Bogyóka82 (#241) üzenetére


Diamond500
senior tag

Én nemigazán találtam :U

(#243) Bogyóka82 válasza Diamond500 (#242) üzenetére


Bogyóka82
lelkes újonc

Pedig jó lenne, ha lehetne kapni. 😒 Bőrből már láttam hozzá szíjjat úgy 6000 ft. körül.

(#244) Diamond500 válasza Bogyóka82 (#243) üzenetére


Diamond500
senior tag

Nekem van utángyártott, de sokkal merevebb mint az erdeti, és a csatjából is kijár a stift :U

(#245) Bogyóka82 válasza Diamond500 (#244) üzenetére


Bogyóka82
lelkes újonc

Dettó. Nekem is ez a problémám, illetve mivel merevebb, ezért nem is illeszkedik megfelelően a készülékhez. Van egy jó másfél mm-es hézag a szíj és a kütyü között. :(

(#246) kmarci25


kmarci25
veterán

Az utángyártott szíj rettentő gagyi. A kis stiftek egy hónap alatt kettétörtek és ahogy írtátok is, az anyag annyira merev és kényelmetlen a gyárihoz képest, hogy ég és föld a különbség. Ha valahol találtok eladó gyári szíjat, kérlek osszátok meg. Én sehol nem láttam...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#247) mrThomi válasza Diamond500 (#244) üzenetére


mrThomi
addikt

Nem próbáltas az eredeti stiftjét vissza rakni ? Színét nem látja senki úgy sem. Redeltem hozzá én is németből majd jelzek hogy milyen

Nothing Phone (2a)

(#248) Bogyóka82 válasza mrThomi (#247) üzenetére


Bogyóka82
lelkes újonc

Én pl. az eredeti stifteket használom az utángyártotthoz is, de sajnos annyira gáz a cucc, hogy bele se megy rendesen, nincs síkban a karkötővel - teljesen mindegy, hogy melyiket használom-. 😔 Illetve az egyiken a stift illesztési lyukai ki sem voltak alakítva rendesen. 😀😥

(#249) Diamond500 válasza mrThomi (#247) üzenetére


Diamond500
senior tag

Ja nekem nem azokkal a rögzítő pöckökkel van gondom, hanem a csatjának a stiftje csúszi ki..

(#250) Bogyóka82


Bogyóka82
lelkes újonc

És szerintetek az óraszámlapokkal mi a helyzet? Valamilyen úton - módon lehet szerkeszteni vagy újakat feltölteni? Próbáltam utánanézni, de nem találtam semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.