Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Doggy dog válasza atosan (#600) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Xiaomi redmi 4x android 7.1.....

Ugye ez bluetoothal kapcsolódik.
Akkor a wifit mire és hogyan használja

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#602) atosan válasza Doggy dog (#601) üzenetére


atosan
addikt

Akkor az alkalmazás váltóban lakat a health alkalmazásra, beállítások/alkalmazások auto indítás a healthre.

Maine coon

(#603) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

vajon honnan lehet ingyen letölteni ezt az új szívritmusos számlapot?(nem a 130ft zavar)

(#604) MacEdm


MacEdm
tag

Sziasztok!
Mamámnak kellene egy ilyen okos karkötő, hogy óránként rezegjen, hogy pl. igyon vizet. Nincs neki okostelefonja. Úgy meglehetne oldani, hogy a saját telefonommal összepárosítanám, beállítanám az óránkénti riasztást.
Megjegyezné ezt a beállítást az okoskarkötő amikor a telefonom nincs a közelben? :F
Bocsi a hülye kérdésért :F

(#605) Sungoo válasza MacEdm (#604) üzenetére


Sungoo
addikt

Nem. A telefonnak bt kapcsolatban kell lennie a karpereccel.

(#606) alebo


alebo
tag

Sziasztok! P30 és Honor band 5. Hol lehet beállítani pl. az állandó pulzus figyelést vagy, hogy ne ébredjen fel minden kar mozdulatra,

Blue is the colour!

(#607) Sungoo válasza alebo (#606) üzenetére


Sungoo
addikt

Eszközök, és ott tapi a megfelelő csatlakoztatott eszközre. Ott vannak beállítások.

(#608) alebo válasza Sungoo (#607) üzenetére


alebo
tag

Köszi!

Blue is the colour!

(#609) rendesadam


rendesadam
tag

Sziasztok!
Ma érkezett meg, eddig minden rendben, egy érdekességet kivéve: a telefon (motorola one zoom) nem mutatja a bluetooth-nál csatlakoztatva, ez így normális működés? Az adatok szinkronizálódnak, az értesítések is átmennek.
Emellett próbáltam még a smart locknál hozzáadni, de ott sem listázza a telefon az órát, de ez lehet a fentivel függ össze.
Köszi

(#610) Fall-N válasza rendesadam (#609) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem is fogja. Sok BT eszköz alkalmazáson keresztül kapcsolódik a telefonhoz, így ha az alkalmazás nem fut akkor ha be is van kapcsolva a BT a telefonon akkor sem kapcsolódnak össze. Ez így jó.

Az oka az hogy a sima BT protokoll hívásra és hangátvitelre és fájl cserélésre van, így a többihez kell valamilyen alkalmazás.

(#611) punky10 válasza Fall-N (#610) üzenetére


punky10
addikt

Ha a SmartLocknál nem listázza,akkor hogy tudná megbízható eszkõzként hozzáadni?
Mellesleg nekem BT menüben is hozza a karkötőt. :K

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#612) Fall-N válasza punky10 (#611) üzenetére


Fall-N
veterán

Mutatja a rendszer, de nem közvetlenül csatlakozik hozzá. Az értesítési csempéken nem is mutatja, mint csatlakoztatott eszközt. Ettől függetlenül a rendszer tudja, hogy milyen eszközt.

(#613) punky10 válasza Fall-N (#612) üzenetére


punky10
addikt


Most ugyan a 6-ot használom,de ezt mutatja.
Feltéve,ha ezt hívod értesítési csempének...

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#614) Fall-N válasza punky10 (#613) üzenetére


Fall-N
veterán

Igen ez az. A Google nevezte el, igaz a gyártók módosítása miatt már nem csempe alakú.

Nekem viszont sem az Amazfit Bip sem a Mi Band 4 nem jelenik meg a BT-nél. Csak a Mi Fit vagy Zepp alkalmazás mutatja a csatlakoztatott státuszt.

(#615) punky10 válasza Fall-N (#614) üzenetére


punky10
addikt

Ezek szerint vagy a telefontól függ,vagy az órától,de nem egyforma.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#616) Findzs


Findzs
addikt

Elképzelhető hogy android verziótól függ a dolog.
Nekem sem mutatja mi van csatlakozva csak hogy be van kapcsolva.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#617) TomBond


TomBond
aktív tag

Van egy ilyen karkötőm, amit már nem használok! Szeretném elajándékozni, de akinek adnám annak Samsung S10 telefonja van.
Használja valaki ilyen telefonnal?
Vélemények?

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#618) zolka78 válasza TomBond (#617) üzenetére


zolka78
senior tag

Samu a40 használtam és jelenleg samu a51 telefonnal. Mindkettővel gond nélkül üzemel. Szerintem s10 el sem lehet gondja.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#619) TomBond válasza zolka78 (#618) üzenetére


TomBond
aktív tag

Rendben! Köszönöm! :R

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#620) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!
Honor Band 4-ről váltottam 6-ra. Sajnos azt tapasztalom, hogy az okosóra nem küld értesítéseket edzés alatt. Ez nálam elég nagy negatívum, amit sajnos sehol nem hangúlyoztak. Most azon gondolkozom, hogy visszaviszem a 6-ot, és 5-re váltok.
Tudtok nekem abban segíteni, hogy az 5-nél működnek-e az értesítések workout alatt?
Köszönöm! :)

(#621) zagloba válasza RoSSo3 (#620) üzenetére


zagloba
aktív tag

5-öt használom futásra. Az egészség app-al. Jól méri a távolságot és a pulzust is. Csak az átlagtempót mutatja össze-vissza az óra. Ha vissza nézem ott már jól mutatja az app.

(#622) fudi2002


fudi2002
veterán

Hi

Új vagyok honor (band5)karkötőben, normális dolog hogy a telefon és sms értesítés csak akkor működik, ha a kezemen van? Meló közben mibandnél alap volt, hogy asztalra kidobom magam elé és mutatja ha valami történik. Ez nem csinál semmit, már azt hittem hogy nem lőttem be az értesítések részen valamit, aztán rájöttem hogy hordani kéne :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#623) mszabolcs


mszabolcs
csendes tag

Sziasztok! Kb másfél éve használom a Band 5-öt egy honor 10 társaságában. Az utóbbi időben (kb egy hónapja) elkezdett szivatni. Nem rezeg ébresztéskor, értesítések nem jönnek. Eddig az volt a megoldás, hogy az app-ban eltávolítottam, majd újra párosítottam. De most már párosodni sem akar. Az app látja, hogy ott van, mondja is, hogy erősítsem meg a párosítást a viselhető eszközön, de a perecen nem jelenik meg semmi.
Van valami ötlet?

(#624) igori válasza mszabolcs (#623) üzenetére


igori
tag

Óra gyári visszaállítása, majd frissítések telepítése?

(#625) mszabolcs


mszabolcs
csendes tag

Nem tudom, mi volt a megoldás, kb egy hetet pihent a perec, utána egyből pàrosodott, és azóta is hibátlan.

(#626) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Anyósomnak vettünk egy ilyen eszközt, viszont a lépésszámot nem teljesen méri jól.
Ha csak ül és hadonászik a kezével azt is lépésnek veszi, így nap végére elég fals adatot mutat neki :( Ez "természetes" dolog vagy másnál nincs ilyen? Esetleg másik okosóra jobb lehet?

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#627) Findzs válasza bugizozi (#626) üzenetére


Findzs
addikt

Ezek az olcsóbbak mind mozgás alapján mérnek.
Lépés közben a karodat is mozgatod és ha hadonássz nem tudja megkülönböztetni a lépés okozta mozgástól.
Azok amelyek gps -t használnak pontosabbak de az áruk is ezek többszöröse.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#628) bugizozi válasza Findzs (#627) üzenetére


bugizozi
őstag

Szia!

Köszi, akkor evvan :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#629) gimis


gimis
csendes tag

Helló. Honor band 5ben használható már a veroxigen szint mérés? :R

(#630) pajibá válasza gimis (#629) üzenetére


pajibá
tag

Igen használható.

(#631) JostiHun


JostiHun
friss újonc

Sziasztok egy kérdésem lenne!? Van egy honor band 5 okos óra és és honor play telefon!! Az össze párosítás és a óra frissítés meg történt de egy hiba!? Az óra nem jelzi ha a telón hívás történik pdl messenger vagy viber annak ellenére hogy az engedély kérés is be van állítva az egészség appba!!! Nem tudom hogy esetleg az véget nem működik e hogy a telón a sím kártya le van járva aktiválni kell!!

(#632) Robertó79


Robertó79
tag

Sziasztok
Adott egy honor band 5 okoskarkötő, de nem villog alul a zöld visszajelző az miért lehet?

(#633) papaineagota


papaineagota
újonc

Sziasztok, vásároltam egy Honor band 5 aktivitásmérőt Samsung A30-as telefonhoz. Telepítettem és működik is de! Amikor kilép a bluetooth hatótávolságból, akkor nem csatlakozik automatikusan vissza és ez nagyon nagy gond nálam. Hogyan lehet elérni, hogy csatlakozzon magától? csak akkor csatlakozik ha az egészség alkalmazást megnyitom. Van másik aktivitásmérőm is, az automatikusan csatlakozik, semmit sem kell tennem. Ez ajándék lenne és akinek adnám, az nem ért a telefonokhoz és nem tudja állandóan ki-be kapcsolni az alkalmazást. Köszi ha tudtok segíteni

(#634) bela85


bela85
aktív tag

Sziasztok!

Segítségetek kérném.. adott egy Honor Band 5 okoskarkötő, és egy Xiaomi Redmi Note 5G telefon. Hiába telepítettem az Egészség appot, illetve mellé a HMS-t, dobálja a bluetooth kapcsolatot. Illetve van mikor jelzi az értesítéseket, de sokszor van, hogy nem!
Tapasztalt valaki hasonlót? Van esetleg vmi megoldás rá?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#635) ben11


ben11
őstag

Sziasztok!

A pirossal bekarikázott ikon mikor jelenik meg? Azt hittem, hogy jelzi, ha be van állítva ébresztő, de nem.

(#636) rendesadam válasza ben11 (#635) üzenetére


rendesadam
tag

Szerintem az akkor jelenik meg, ha a ne zavarj mód aktív.

(#637) ben11 válasza rendesadam (#636) üzenetére


ben11
őstag

Köszi! Így van, kipróbáltam. :R

(#638) rbelme85


rbelme85
kezdő

Üdv!

Szuper kis kütyü ez a HBD5. :)

SiemensM35i>Nokia3510>SiemensSL42>SharpGX10>Nokia6230i>Nokia7310Supernova>Nokia5800XperssMusic>SamsungGalaxyS3>Honor8>Samsung GalaxyS20FE-SD4g

(#639) Findzs válasza rbelme85 (#638) üzenetére


Findzs
addikt

Tényleg jó.
Nekem jobban bejön mint a honor band 6. De sajnos váltanom kellett rá mert már kicsi volt a kijelzője a band 5 nek. Vagy én vagyok öreg :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#640) TomBond válasza Findzs (#639) üzenetére


TomBond
aktív tag

Én is ezért váltottam! :-)

Enermax 850w; ASUS PRIME H770-PLUS; Intel i5-13600K; 64GB RAM; ASUS RX 6750XT 12GB; Sams 970EVO+ 250GB; SoundBlaster Zx; Win11 Pro x64

(#641) e72pali


e72pali
csendes tag

Üdv mindenkinek ebben a hideg nyári napokban :DD Kérdésem lenne hogy frissült az app és egy SAMSUNG A 71 készülékkel használom a karpántot.... A problémám az hogy bármit állítani akarok egyből a Huawei-azonosítási oldalra küld..... ami nem is lenne baj ha elfigadná a jelszavakat vagy az email bejelentkezést, de még a telefon számra visszaküldött sms-re sem reagál..... Gondolom a változtatások csak a saját telefontípusaira nem vonatkoznak más mindenre korlátozva vannak.... Valaki ebben meg tud erősíteni, mert több ötletem nincs, emiatt az appot nem merem kitörölni újra raki mert lehet nem enged tovább és kuka lesz a karpánt.... Előre is köszönöm az építőjellegű ötleteket! :R

(#642) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Páromnak van ilyen most állítgatom mert nem tudja, hogy amikor jött üzenet akkor csak rezgett vagy fel is villant...
Tudna ebben vki segíteni?
Köszi
Sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#643) zagloba válasza sfefe (#642) üzenetére


zagloba
aktív tag

Rezeg és mutatja az üzenetet is! :)

(#644) e72pali


e72pali
csendes tag

Sziasztok!VALAMI MEGOLDÁST tud valaki a problémámra esetleg?Nagy nehezen sikerült újra regisztrálnom,működött is az óra a telefonnal,de rosszalkodott a telefon térereje így újra raktam...erre megint új regisztráció kellett a Healt-nak amit a telefon számmal már nem lehetett mert azt írja hogy túl sok az erre vonatkoztató regisztráció erre a telefonszámra!Próbáltam mindent ami tőlem telhető,de azt hiszem meghalt az óra kompatibilitás ezzel a telefonszámmal!Esetleg jobb ötlete valakinek?Samsung márkát használom,lehet Honorral működne de nem akarok váltani most készüléket!Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#645) Joker88


Joker88
őstag

jó fél évig használtam a band5-öt.. azonban a telefonra megjelent a droid13.. mivel főverzió váltás, lementettem minden adatot,majd alaphelyzetbe raktam a telefont..
most viszont ha feltelepítem a honor appot, nem találja meg a karperecet,de még a telefon bluetotth kapcsolata sem érzékeli.. mintha eltűnt volna a karperec..
valaki volt már hasonló szituban ? mi lehet rá a megoldás?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#646) e72pali válasza Joker88 (#645) üzenetére


e72pali
csendes tag

Szia!Nem okoskodni akarok,de pont így jártam én is....újratlepítés után sehogy sem engedett be a rendszer,így a fiamnak kellett szólnom hogy valamit csináljon mert sem jelszó sem mail módosítással nem engedett be!Terveztem hogy részletesen megkérem magyarázza el és leírnám ide a megoldást,de nem vettem még rá magam.....sokaknak nagy segítség lenne gondolom akiknek nem honor vagy huawei telefonja van....

(#647) 313313 válasza Joker88 (#645) üzenetére


313313
addikt

Azóta lett valami megoldás?
Én huawei honlapjáról szedtem le egy alkalmazást, de fél siker, mert semmit nem jelez az óra, csak ha hívnak...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#648) Joker88 válasza 313313 (#647) üzenetére


Joker88
őstag

semmi.. ugyanúgy nem ismeri fel.. kutakodtam a neten,de semmi hazsnálhatót nem találtam.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#649) 313313 válasza Joker88 (#648) üzenetére


313313
addikt

Én idáig jutottam, de tovább nem megy.

Itt kéne engedélyezni gondolom, de nem lehet...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#650) Joker88 válasza 313313 (#649) üzenetére


Joker88
őstag

nekem az app meg se találja,A bluetooth eszközöknél megjelenik,de nem tudok hozzákapcsolódni :D újraindítás,"reset" volt már.. de a párom Mi band 6-ját gond nélkül kezeli a telefon.. :F

In loving memory of Garrett Lockhart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.