Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#152) flegga92 válasza #08132608 (#151) üzenetére


flegga92
senior tag

Az asszonynak Honor Band 5 nekem pedig Mi band 4 van, így egy kis összehasonlítási alapom van. Honor kijelzője egyérteműen szebb, szövegek sokkal jobban olvashatóak mert nagyobb a betűméret és a betűtípus és mókolás mentesen is magyar. Alapból egy szinten van kb a kettő ha az SPO2 szenzort nem számítjuk.
Akkuidő Honornál kb 7-9 nap, alkalmankénti pulzus méréssel, értesítésekkel és alvásmonitorozás nélkül, Mi Bandnél 14 nap mindig megvan, full fényerő, napnyugtakor veszi le magától, értesítések, fél óránkénti pulzusméréssel, napi 40 perc edzés miközben folyamatos pulzusmérés és élő alvásmonitorozás külön appal ami tud intelligens ébresztést. Korábban volt Mi band 2-m azzal kb 7 napos üzemidőt sikerült összehozni ezzel a felhasználással. Töltése jobb alapból a Honornak, a mi bandnél ki kell szedni a szíjból. Van már hozzá több fajta töltő amivel ez elkerülhető, most rendeltem egyet tesztre.
Az asszonynaknak már megvolt a Honor mikor én még vacilláltam a kettő között és nem bántam meg hogy inkább a Mi Band 4 lett az intelligens ébresztés miatt. Rengeteg külsős app van hozzá, millió watchface, de a Mi Fit appot csak frissítésre használom mert úgy nagyon limitált.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.