Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



Mobilaréna teszt: Honor 8 - tisztelet a kivitelnek
A fórumban a PH! lapcsalád moderációs szabályzata és a hatályos magyar törvények érvényesek. TILOS a WAREZ, valamint a telefonkészülék függetlenítéséről történő bejegyzések, továbbá szakmai topikban tilos hirdetni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) cozmo válasza #95462144 (#13915) üzenetére


cozmo
őstag

Köszönöm a tippet, de sajnos nem jött be.
Nekem ott inaktív a szerkesztés gomb a videóknál, csak képet enged így szerkeszteni.
Neked aktív videót megnyitva?

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#13952) fecs


fecs
senior tag

Írtam pár napja, hogy a mediaserver miatt merül iszonyúan a mobilom. Az utánaolvasás szerint ez akkor gyakori, ha SD kártya van a készülékben. Én két SIM-mel használom, így ez nem lehetett hiba. Tanácsként kaptam itt (kösz), hogy a töröljem a mediserver adatállományát. Kétszer is megcsináltam, de visszatért a hiba. XDA-n olvastam azt a tippet, hogy próbáljam ki a Safe mode-ot. Egy töltési ciklus erejéig Safe mode-ban használtam a telefont. Azóta nem merül, mintha elég lett volna ennyi.

Pixel 6a

(#13953) 7Heads Drago válasza Sanki (#13948) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nagyvárosokban a főpostán vannak huawei leadó pontok. Csak én ezt nem is tudtam.
Amúgy meg a TMX fogja javítani.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#13954) Sanki válasza 7Heads Drago (#13953) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Igaz, ez nincs benne az összefoglalóban, pótolni fogom. :)

(#13955) fant0mi válasza fecs (#13952) üzenetére


fant0mi
addikt

En is a mediaserverrel kuzdok.
Akkor jon elo, ha letoltok valamit, ekkor aktivizalodik a download manager.
Apps
Harompottyos gomb
Show system processes
Ekkor megjelenik a listaban a Media storage is.
Belemesz es force stop.
Igy leallitja magat, egeszen addig, mig megint le nem toltesz valamit (play aruhazbol vagy bongeszobol)

(#13956) Gedeon31 válasza 7Heads Drago (#13953) üzenetére


Gedeon31
addikt

A HiCare alkalmazásban is lehet keresni szervizpontot ,ahol le lehet adni a telefont.

(#13957) 7Heads Drago válasza Sanki (#13954) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Viszont ami nagyobb gond volt, hogy felém senki se jelezte, hogy külön kell kérnem a készülék javítását. Szó szerint ezt írták: Amennyiben szeretne árajánlatot a készülék javítására, kérjük, erre az e-mailre válaszolva jelezze felénk.
Ez miatt csúszik pár napot a javítás.
Se a lap amit kitöltöttem a postán a feladáskor, se máshol nem olvastam, hogy ezt külön kell kérni. Azt hittem, hogy nyilvánvaló hogy nem viccből küldtem el. A huawei centeres pasi se jelezte ezt nekem.
Gedeon31: Mindegy, mert felhívtam a huawei centert.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#13958) Sanki válasza 7Heads Drago (#13957) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Érdekes, lehet, hogy csak ezzel akarják húzni az időt.. Vagy ki tudja..

(#13959) fecs válasza fant0mi (#13955) üzenetére


fecs
senior tag

Nekem ez nem segített ez a módszer. Bár arra nem figyeltem, hogy a letöltés befolyásolja. Restart is javított rajta ideig, óráig. Figyelni fogom, hogy a letöltések után romlik-e. Köszi a tippet!

Pixel 6a

(#13960) Yager01


Yager01
senior tag

Honor 8 vs S7 edge ! Személyes tapasztalat valakinek? Imádom a H8-at de már uncsi (ez a gyengém, hamar megunom a telefonokat). Lehet kipróbálnék mást is ebben a kategóriában. 10est kéne rádobnom az S7Edge-re. A kamera aggaszt, hogy van e ilyen jó mint a Honor...persze a többi is érdekel.

(#13961) zzola válasza Yager01 (#13960) üzenetére


zzola
félisten

Van. Simán vállalható az S7 is...jó készülék!

(#13962) spider80 válasza Yager01 (#13960) üzenetére


spider80
őstag

Ha csak a kamera aggaszt,bátran válts. Főleg ha 10 ezerért megvan a csere.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#13963) Yager01 válasza zzola (#13961) üzenetére


Yager01
senior tag

Hátrányok a H8-hoz képest? Vagy csak egyszerűen jó készülék az is és ennyi? :)

(#13964) bence66 válasza Yager01 (#13963) üzenetére


bence66
csendes tag

Edge kijelző, mint hátrány. Én legalábbis biztos mindig hozzáérnék (rokon s6 edgén tapasztalat), ha megfognám a telót és azon kívül hogy egy hétig "hű milyen király, hogy hajlított" hatása lenne semmi előnye nincs számomra (persze a királyság effektus is megkopott, nem újdonság). Sebességben sem jobb, Honor 8 hozza a szintet/veri szinte mindenben, a kamera meg ott van a szeren, de a honoré is, tehát összességében rosszabb nemigen lesz. Ha csak úgy megunod a telókat akkor válts, nem azért akarsz váltani hogy jobb legyen, csak más. Azért ajánlom még a világ legkisebb android telóját is (unbox therapy youtubeon kipróbálta), az érdekesebb mint egy samu. :P

(#13965) Musaka válasza Yager01 (#13960) üzenetére


Musaka
senior tag

Simán megéri váltani. Ha Te nem akarsz plusz 10 ért hozz össze az illetővel :))
Én most könyörögtem vissza anyától az S7 et.

(#13966) Yager01


Yager01
senior tag

Meggyőztetek...megnézem. Ha nem jön be itt áruba bocsátom ;)

(#13967) atillaahun


atillaahun
veterán

Köszönöm a hét eleji segítséget mindenkinek, sikerült felrakni a 380-at és root-olni is. Egész jól belaktam a telót, már csak egy pár tucat custom feature hiányzik (amit a Nexusokon már megszoktam). Olvastam az xPosed Framework még nem elérhető Nougatra. Tudtok esetleg alternatívát, amivel meg lehet oldani olyan alap dolgokat, mint dátum kirakása a noti bar-ra, nav bar gombok hosszú/rövid érintésű beállítása, lenyíló redőnyre saját ikonok kirakása, néma üzemmód hangerő gombokkal?

[ Szerkesztve ]

(#13968) szabo.csabi


szabo.csabi
tag

Szerintetek melyik érné meg jobban? Ez vagy ez?

Garancia általában hogy s mint alakul külföldről rendelt készülék esetében?

(#13969) Sanki válasza szabo.csabi (#13968) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Ezt a vámon tuti megfogják és akkor már egyáltalán nem éri, plusz a garancia is szenvedés lesz.
Napokban volt linkelve 110k körül.

(#13970) m1lan válasza cozmo (#13593) üzenetére


m1lan
őstag

Nekem nem merül semmivel sem jobban a telefonom B360-nal, mint a korábbi verziókkal, laggolást sem tapasztalok, pedig már egy jó ideje fent van.

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#13971) fdisk


fdisk
őstag

Root nélkül milyen hívásrögzítő appot ajánlotok nougat alá?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#13972) szabo.csabi válasza Sanki (#13969) üzenetére


szabo.csabi
tag

Igen, láttam. Plusz Árukeresőn már 105 eFt körül kapható de azok esetében többnyire 1+1 év bolti garanciát jelölnek. A 2+2 év bolti garancia már 120-130 eFt körül van. Ha a gyártó 2 év garit ad akkor miért írnak egyes boltok 1+1-et?!

2 év gyártói garival szeretném, bár ez 32 GB-os de ők itt ez ígérik és elvileg kékben is kapható. Megbízhatóak lehetnek?

[ Szerkesztve ]

(#13973) Sanki válasza szabo.csabi (#13972) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Azért adják úgy mert nem európába szánt készüléket árulnak, szürkeimportos többnyire.

(#13974) dave0825 válasza bence66 (#13964) üzenetére


dave0825
őstag

Megnéztem, ez nagyon beteg. :D

(#13971) fdisk: Honoron ezt szoktam használni, régebben használtam másikat még Xperia SP-n, de az nem akart egy idő után működni, ez is csak akkor, ha Közlés van beállítva felvételnek. Ingyenesek közül nem tudom, melyik megy.

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#13975) szabo.csabi válasza Sanki (#13973) üzenetére


szabo.csabi
tag

Igen, ezzel többé-kevésbé tisztában vagyok. Azzal viszont nem, hogy ha egy készüléket eredendően nem EU-ba szántak (de tudja a B20-at) akkor miért nincs rá ugyanúgy 2 év gari, mint arra amelyiket EU-ba szánták?

Kinek adja a agyártó 1 év garival és kinek 2 év garival?

Illetve a szürkeimport pontosan mit jelent? A bolt kevésbé megbízható forrásból szerzi be az árut, ezért az ő kockázata ha elromlik valami?

Bocs, ha láma vagyok ... :-)

(#13976) Sanki válasza szabo.csabi (#13975) üzenetére


Sanki
Topikgazda

Végülis igen, gyártói garancia lehet nincs is rá, a bolt állja első évben a hardveres garanciát, utána pedig csak szoftveres.

(#13977) ClioRS válasza szabo.csabi (#13972) üzenetére


ClioRS
őstag

Mobilcorner, 2 év gyártói garancia, 105.900-ért :)

(#13978) Yasuo válasza ClioRS (#13977) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Mobilcorner-ben szerettem volna megvásárolni én is, de sajnos az utóbbi három napban a kéket, és a feketét sem árulják, csak fehéret... :((( Én sem tudom még, hogy hol kellene megvennem, mindenképpen 110.000Ft alatt szeretném.

S9+

(#13979) cozmo válasza Yager01 (#13960) üzenetére


cozmo
őstag

Elmész egy szeméttelepre, az bármelyik mobil amit ott találsz kb. 2x jobb bármely szarszungnál ;]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#13980) szabo.csabi válasza ClioRS (#13977) üzenetére


szabo.csabi
tag

Kösz az infót srácok! :-)

Nem fizetnék a 4 + 64 GB-s verzióért 2 év gyártói garival 130-140 eFt-ot ha olcsóbban is megúszhatom de amennyire lehet, szeretnék biztosra menni. Nem verem a fogamhoz a garast de nekem 120 körül van a lélektani határ egy telefon esetén.

Gari ellenőrzése IMEI szám alapján lehetséges? Azaz, például a MobilCorner által kínált kütyüt, hogy tudom csekkolni hogy valóban van-e rajta gyártói gari?

(#13981) cozmo válasza m1lan (#13970) üzenetére


cozmo
őstag

Köszönöm. Két kártyával tolod?

(#13972) szabo.csabi: Mert gyökerek a legtöbb schufni gsm-ben. Kivétel nélkül minden EU h8 készülékre 2ÉV GARI VAN. Nem a schufni GSM-en keresztül kell intézni. Ezért számla vagy, gyári garancia levél okvetlen szükséges hozzá.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#13982) #16820480 válasza Sanki (#13976) üzenetére


#16820480
törölt tag

Kínában amúgy kb mindenre egy év garancia van, mindegy melyik gyártó. Gondolom amit onnan szereznek be, arra nem szívesen vállal a bolt sem többet, mert 1 éven túl ők sem tudnak semmit érvényesíteni.

(#13983) Sanki válasza szabo.csabi (#13980) üzenetére


Sanki
Topikgazda

A legegyszerűbb betelefonálni a huaweihez és megkérdezni az imeit.

sheratan: ezt nem is tudtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#13984) Musaka válasza cozmo (#13979) üzenetére


Musaka
senior tag

Úr isten. Nem hittem hogy a Honor 8 tagok közé is bekerülhet egy egy ilyen napellenzős buta tag.... Ha ott jársz a szemét telepen és találsz egy S8 vagy S7 et akkor keress meg vas árban átveszem tőled :D

(#13985) stratos


stratos
csendes tag

Sziasztok!

Ha volt szó róla akkor elnézést, nem olvastam végig a fórumot...
Pár napja vagyok H8 tulaj, H6-ról váltottam, nagyon meg vagyok elégedve vele!
Segítséget szeretnék kérni. Flash alerts pro-t használtam H6-on hívásjelzés vakuvillogásos kiegészítésre, ott szuperül működött H8-on nem tudom működésre bírni. Mit állítsak be? (képernyőzár bezárásnál kivételekhez hozzáadva.)

(#13986) cozmo válasza Sanki (#13983) üzenetére


cozmo
őstag

Pontosan!

Én noname webshopból vettem, hogy miért? Nem, nem azért mert szarom a pénzt, vagy mert szeretek veszélyesen élni, hanem ott volt olcsóbb a fehér, amint nem látszik a karc ;)
Tehát a képlet 1xü:
Megjött a futár, fizetek kp, doboz átvesz, nem bontom ki, IMEI1-es huaweinél lekérdez, megnyugtattak 2 év garim van, elkértem a rögzített hívás azonosító számát szükség esetére.

Ha bármi gond lett volna élek a törvény adta 14napos elállással.

Emelt szinten..... a futárnak egy ezrest odacsúsztatsz és még átvétel, fizetés előtt elkéred a telefon IMEI számát és lekérdezed míg ott a futár ;)

Egy bökkenő volt, nem volt 3 hó kijelző törés gari csak az alap 2 év, mivel EU-s készülék de nem magyar piacra szánt. De ezt a huawei care azonnal közölte! Nagy pirospont nekik.

Musaka: Tapasztalat! nem részletezem... S1-Galaxy Alpháig tartott a hűségem. Azóta egy lyukas gumit nem ér a cég bármely telefonja. Sajátosan értelmezik a házhoz jövős prémium szerviz garanciát, a 30 napos kötelező válaszadási időt és a többit. Amióta a szarszung vezért lesittelték.

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#13987) jatszo válasza szabo.csabi (#13980) üzenetére


jatszo
aktív tag

Hicare-ben átállítod a régiót angolra, utánna ellenőrizhető a garancia.

(#13988) dave0825


dave0825
őstag

Másnak is föltűnt, hogy nincs screenshot értesítés 7.0 alatt? B380-on legalábbis tuti nincs, bár xda-n most néztem, hogy P9 topikban is írták, hogy eltűnt 7.0 alatt. Nekem hasznos volt eddig gyors megosztás miatt.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#13989) Sanki válasza dave0825 (#13988) üzenetére


Sanki
Topikgazda

B360-on sincs, bár nem is tűnt fel.

(#13990) Gedeon31 válasza fdisk (#13971) üzenetére


Gedeon31
addikt

Az ACR használom minden rendszer alatt és mindig tökéletes volt.

(#13991) Yager01 válasza fdisk (#13971) üzenetére


Yager01
senior tag

Nálam csak a Boldbeast recorder működik az autóban is bluetooth kapcsolat esetén. Mivel kell a munkámhoz szinte az összes ismert cuccot kipróbáltam és csak ez ment

[ Szerkesztve ]

(#13992) Yager01 válasza cozmo (#13979) üzenetére


Yager01
senior tag

Nem kicsit vagy szélsőséges. Te is tudod, hogy túlzol ;) Note4 készülékem volt anno amit imádtam.

(#13993) mumuss


mumuss
aktív tag

Ez a garancia csak Angliában érvényes? Vagy itthon is?

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#13994) zzola válasza mumuss (#13993) üzenetére


zzola
félisten

Itthon is! EU-n belül vásárolt készülékre jár a 2 éves EU-s jótállás...de a 3 hónap kijelzőre vonatkozó azt hiszem nem...

(#13995) mumuss válasza zzola (#13994) üzenetére


mumuss
aktív tag

Köszönöm. Bár ismerős boltostól vettem, számlám nincs róla ☺

Mate 10 pro/Note 10

(#13996) zzola válasza mumuss (#13995) üzenetére


zzola
félisten

Számla hiányában simán megtagad(hat)ják a javítást...

(#13997) fant0mi válasza mumuss (#13993) üzenetére


fant0mi
addikt

Enyem Mediamarktos. Nekem is Angliaba irja a garit.

(#13998) mumuss válasza fant0mi (#13997) üzenetére


mumuss
aktív tag

Akkor rendben ☺

zzola: Akkor majd a boltos intézi

[ Szerkesztve ]

Mate 10 pro/Note 10

(#13999) jatszo válasza fant0mi (#13997) üzenetére


jatszo
aktív tag

Ha Németországra állítod a régiót, akkor oda szól a garancia. :))

(#14000) bence66 válasza dave0825 (#13974) üzenetére


bence66
csendes tag

Ugye milyen király? :D Ezt a kis gyöszt még simán el is használgatnám, ha nem lenne Honor :P Ajánlom még a világ legolcsóbb android telójáról készült vidit is, vagy talán 5 dolláros android telefon néven van fent, nem tudom pontosan. Akkor azért elgondolkodtam mekkora profit van egy olyanban :D 10 cent talán? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.