Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) KáZéé válasza doongoo (#3850) üzenetére


KáZéé
tag

Na :D Köszönöm szépen a választ :)

(#3852) kekkola


kekkola
senior tag

Sziasztok!
Szokta valaki használni a hangrögzítőt (diktafon)? A gyári beépített elég gyenge hangminőséget produkál. Szerintetek egy jó szoftverrel lehet javítani a hangfelvételeken? Tudtok javasolni valami alkalmazást? Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

O+8T

(#3853) soundman1 válasza kekkola (#3852) üzenetére


soundman1
senior tag

Rec forge lite-ot használtam eddig, de ezen a telón még nem volt tesztelve. Ebben is elég sok mindent beállíthatsz, de engem is érdekel a téma, hátha valaki tud jobbat ajánlani. Állítólag vonalbemenetről egyik teló sem tudja, mivel ez az Androidban le van korlátozva, pedig anno WinMo-n realtime rögzítettem vonalbementről mp3-at az MDAIII-mal!

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3854) soundman1 válasza Azazel71 (#3789) üzenetére


soundman1
senior tag

Csak tájékoztatásul a tartós teszt a szokásos használatommal 13% töltöttségig használva cca. 2,5 napos üzemidőt és 5 óra feletti kijelzőidőt hozott.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3855) soundman1


soundman1
senior tag

Ha valaki használ True Phone-t és sikerült a nem fogadott hívások kis piros számlálóját kitennie az ikonra, az kérem ossza meg a megoldást. A gyári ikonon megjelenik a számláló.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3856) Dello79


Dello79
aktív tag

Sziasztok,

ma lett akciós az E Digital-nal .. 115e kb. az ára.. :C 2 év garral... máshol kisebb boltokban meg 105e kb. szintén 2 év garral 2 év gyártói és 2 év forgalmazóival.. pl. mobilkereskedes_hu

Nem teljesen értem miért olcsóbb ott .. de akkor ott érdemes venni.. vagy az akciós edigitalost ? :) :W vagy P8 Lite :P :P

:)) :DD :N

(#3857) Sty01


Sty01
tag

Srácok olyan gondom van ha telefonálok mindig automatikusan a kihangositva szólal meg,hol lehet ezt beállitani?

(#3858) -ZsoLi- válasza Dello79 (#3856) üzenetére


-ZsoLi-
tag

Edigitálba vedd ott tuti a gari.

(#3859) Dello79 válasza -ZsoLi- (#3858) üzenetére


Dello79
aktív tag

Köszönöm ! Megrendeltem ott.

(#3860) Goxi válasza kekkola (#3852) üzenetére


Goxi
tag

Easy voice recorder. 6 hangrögzítőt letöltöttem playről tesztelésre. Nekem ez vált be legjobban.

(#3861) Azazel71 válasza Goxi (#3860) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Tedd meg magadnak azt a szivességet, hogy ha van hálózati hozzáférése, azt letiltod ;)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3862) Prime110


Prime110
aktív tag

Ha valaki most gondolkodik H7-ben, van egy kis árcsökkenés: 114.999.-

[ Szerkesztve ]

(#3863) soundman1 válasza Sty01 (#3857) üzenetére


soundman1
senior tag

Nekem az egyik régebbi telóm akkor csinálta ezt, amikor a Myprofiles alkalmazásban egyik opciót bekapcsolva hagytam. Nem tudok róla, hogy lenne ilyen gyári gyári beállítás, valamelyik 3rd alkalmazás kavarhat be.

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3864) Csika11 válasza Goxi (#3860) üzenetére


Csika11
csendes tag

Én is megerősítem! Az easy voice kiváló.

(#3865) Goxi válasza Azazel71 (#3861) üzenetére


Goxi
tag

Miért? Adatot nyal a háttérben?

(#3866) kekkola


kekkola
senior tag

Kösz mindenkinek, próbálkozom!

O+8T

(#3867) Azazel71 válasza Goxi (#3865) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Nem tudom, sosem használtam, de nem adnék esélyt arra,hogy valahová küldözgesse a felvett beszélgetéseket...

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3868) Soltee


Soltee
tag

Csak tapasztalatot szeretnék megosztani, hátha segítség valakinek..
2 napja vettem 1 samsung s6 edge-t. Ha valaki azon gondolkodna, hogy lecserélné a Honort. Hát NE tegye!
Még szerencse, hogy a Honort nem adtam el! Ilyan gagyi telefonom talán csak az iphone volt, bár azt fél nap után földhöz akartam vágni. Kamerája viszont jobb, automatán.
Ennyi...

(#3869) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
B121-em van fent. Érdemes újabbra frissíteni? Köszönöm szépen! (A 121-et ajánlja fel, amúgy)

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#3870) nickedez89 válasza Soltee (#3868) üzenetére


nickedez89
senior tag

Azért ezt jó volt "hallani"! :C

Tudom, a te károdon örvendek, ezért bocsi!
De nekem nincs összehasonlítási alapom ilyen drága telefonokkal és biztató, hogy így érzed/látod! ;)

[ Szerkesztve ]

"...ne gondoljuk, hogy egy kikapcsolt számítógép biztonságos! Elég rávenni valakit, hogy kapcsolja be!" - Kevin D. Mitnick

(#3871) nagymolnar válasza Soltee (#3868) üzenetére


nagymolnar
tag

Csak tapasztalatot szeretnék megosztani, hátha segítség valakinek..
2 napja vettem 1 samsung s6 edge-t. Ha valaki azon gondolkodna, hogy lecserélné a Honort. Hát NE tegye!
Még szerencse, hogy a Honort nem adtam el! Ilyen gagyi telefonom talán csak az iphone volt, bár azt fél nap után földhöz akartam vágni. Kamerája viszont jobb, automatán.
Ennyi...

Csak azért idézem Soltee fórumtárs szavait, mert ugyanabban a cipőben járok. Én 3 hete ültem át egy S6 edge telefonban, mindenkinek szidom... Az ujjlenyomat érzékelő egy rakás szar, a samsung "sajátmárkás" arculata, tárcsázó(ez cserélhető), telefon hívás funkciók (na ez már nem!)... Az edge kijelző szép, de az élek a hasznos felületből vesznek el és nem érzékelnek mindent...Bluetooth kapcsolat az autóval szar, szarakodik, lassú... 4G sokkal gyengébb, szerintem a Wifi is... Akku neccesen visz egy napot, és még a waze is pillanat alatt szipkáz rengeteg százalékot...

De a kamera az egy álom! Sajnos a Honor és a többi márka fasorban sincs.... (Remélem a P9 jobb lesz)

Én is vissza fogok költözni, csak időm nem volt még....

(#3872) BOBAKILL válasza nagymolnar (#3871) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem véletlen a jó minőségű wifi, modem a Huawei/Honor telefonoknál. Hálózatépítéssel foglalkoznak már régóta, rengeteg eszközük van, így a mobilos wifit, modemeket stb. is ők gyártják gondolom. Nekünk pl. Telekomos router egy Huawei cucc otthon. A cégnél is sok a huawei eszköz. (hírközlési hálózatépítés amúgy)

(#3873) lenovomen válasza BOBAKILL (#3872) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Hát nem tudom. Nekem honor 7 előtt egy alcatel idol x+ telefonom volt. Az valahogy több wifi hálózatot látott. :(

Persze ez is jó, mert a Samsung sokszor katasztrófa ilyen téren. S4 alig lát valamit pl.

[ Szerkesztve ]

(#3874) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Akik elérik a napi 5 órás képernyő időt, ők intelligens módot használnak, vagy teljesítmény?

(#3875) ORCA58 válasza lenovomen (#3873) üzenetére


ORCA58
addikt

Sajna nincs Honor 7-em. De a Huawei G6-on EMUI 3 van. Abban van egy olyan opció, hogy gyenge kapcsolat kerülése. Nem az van bekapcsolva nálad?
Nekem az elérhető Wi-Fi lista alatt található a Speciális beállítások, abban van több más beállítással egyetemben.

(#3876) lenovomen válasza ORCA58 (#3875) üzenetére


lenovomen
aktív tag

A legtöbb 1-es vagy 2-es térerővel jön.
Nem találtam benne olyan opciót.
Másik telefonomom több hálózat volt és magasabb térerővel. Ilyen téren többet vártam volna Huaweitől, ha már távközléssel foglalkoznak.

(#3877) ORCA58 válasza lenovomen (#3876) üzenetére


ORCA58
addikt

Nekem a Hálózat hozzáadása alatt van a Wi-Fi beállítások, viszont a Wi-Fi Direct mellet nincs menü gomb.
Abban sincs?

(#3878) lenovomen válasza ORCA58 (#3877) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Nem, ott se találtam hasonlót.

(#3879) lenovomen válasza lenovomen (#3878) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Vagy lehet csak azért gyenge, mert fém házas? Azon meg kevésbé hatolnak át a jelek. Fene tudja.

Sebaj, én elégedett vagyok vele. Samsunghoz képest még így is sokkal jobb. :)

[ Szerkesztve ]

(#3880) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Feltelepítettem közben a nyugat európai 6.0 ROM-ot. Német honlapról szedtem le. Idáig egész jól működik, korábban hivatalos B180-as volt rajta. Remélem ezzel is jól fog működni és nem lesz baja, hogy nem vártam ki a hivatalosat. :D

(#3881) soundman1 válasza lenovomen (#3876) üzenetére


soundman1
senior tag

Nem csak a térerő számít, hanem a sávszélesség is. A jobb modemek kevesebb jelerősségen is képesek nagyobb sebességre pl. MIMO technológiával. Mit mutat az értesítési sávon a Hálózati sebesség nálad?
A router közelében az előző kínai telóm 135Mbps-t mutatott a kapcsolódott hálózatra rábökve, ugyanott a h7 65 Mbps-ot, a leggyengébb helyen jó ha volt 64kbps, most ott van, hogy 400kbps-al tölt le, bár eléggé ingadozik a jel gyengülése miatt.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#3882) lenovomen válasza soundman1 (#3881) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Ezt most pont nem tudom megnézni. 6.0-ban nem találom az internet sebesség kijelzőt.

(#3883) lenovomen


lenovomen
aktív tag

Azok akik szintén frissítettek 6.0-ra van benne gyári böngésző? Valamiért nem találom. :U

[ Szerkesztve ]

(#3884) csako válasza lenovomen (#3883) üzenetére


csako
veterán

Ha hibával fejeződött be a telepítés, akkor sok minden hiányozhat.
Sebességmérő

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3885) lenovomen válasza csako (#3884) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Hibával fejeződött be a telepítés, de utána újra feltettem. Másodjára már nem jelzett hibát. Egyébként ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

(#3886) gyulamester


gyulamester
csendes tag

Sziasztok
Nem tudom, hogy felmerült-e már ez a kérdés, nem néztem át minden hozzászólást. Én is megvettem ezt a smart flip caset a készülékhez, de valamiért az időjárás ikonja folyamatosan napot mutat, attól függetlenül, hogy a gyári időjárásprogram szerint milyen idővan. Erre tudtok valamilyen megoldást?

(#3887) James67 válasza lenovomen (#3883) üzenetére


James67
aktív tag

Sokan raktak fel innen-onnan 6.0-t a telefonra és sokan panaszkodtak is. Ha jól emlékszem több fórumtársnak gondjai is voltak amikor vissza akartak állni B180-ra. Szerintem így nem fogsz kapni OTA értesítést.
Én várok a hivatalosra, az tuti. Annyira nekem nem sürgős. :D

Redmi Note 8 4/64

(#3888) fjudors válasza James67 (#3887) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem "innen-onnan"..honor gyári szoftver van 6-ból...és mint ilyen, hivatalos
csak nem végleges. De attól, hogy béta, még hivatalos, és nem "innen-onnan"

ráadásul több hivatalos verzió is van. számomra a 330-as bizonyos tekintetben visszalépés, de aki akarja a 6-ost, az felteheti a másik kettőt is, lehet választani, mndegyiknél megvan, mi az ami bugos. el lehet dönteni.

"jaj mikor lesz hivatalos 6-os"
van.több is.
csak nem végleges. bár a béta változatok különbek, mint sok más gyártó végleges szoftververziója.

nem kell úgy csinálni, mintha nem hivatalos lenne a 6-os.
és nem kell úgy csinálni, mintha több hiba lenne benne, mint az 5-ösben..más bugok vannak a két rendszerben, de van mindkettőben.

megjegyzem: két telefonunk van, egyik 180, másik 330...tehát nem kell bemutatni napi használatban.

[ Szerkesztve ]

(#3889) James67 válasza fjudors (#3888) üzenetére


James67
aktív tag

Oké, rendben. Akkor hivatalos, béta. Javítom magam. :R :) :)

Redmi Note 8 4/64

(#3890) lenovomen válasza fjudors (#3888) üzenetére


lenovomen
aktív tag

De biztos, hogy ezek még béta verziók? Francia, német, olasz, angol => nyugat EU oldalakról lehet letölteni. Teszt rendszert tettek volna közzé? Hát remélem, hogy az ota frissítéssel nem lesz gond. Mert media marktba vettem itthon kelet eu rommal.

YouTube-on keresten EMUI 4.0 videókat, elvileg mate 8-on is hasonló dolgok figyelhetők meg. Lehet, hogy a bugnak hitt dolgok már végleg benne is maradnak? : - /

[ Szerkesztve ]

(#3891) beast0923 válasza BOBAKILL (#3355) üzenetére


beast0923
csendes tag

Köszi a tippet!
9 nap alatt megjött Kínából :)
Rendeltem 2-őt a biztonság kedvéért, ha elcseszem van még 3 lehetőségem, de a videónak hála amit linkeltél sikerült elsőnek, azért külön köszi :)

(#3892) Azazel71 válasza fjudors (#3888) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Mondanál pár bugot PLK-L01 B180-ról?

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3893) -ZsoLi-


-ZsoLi-
tag

Sziasztok tudom hogy voltmár róla szó de most hirtelen nem találom. A vibernél az értesítési ledet életre lehet kelteni?? B180van fent gyári.

(#3894) Gábor870508 válasza -ZsoLi- (#3893) üzenetére


Gábor870508
csendes tag

Nem. Ez az egész "kínai droid" egy nagy hoki! Soha többet nem veszek kínai telót. A Viber még semmi, de hogy szinte semmit se jelez Messengeren kívül az màr idegölő. Hiàba védet, hiàba lakatolt....

(#3895) haypro


haypro
senior tag

Sziasztok!

Nagyon vacillálok a Honor 7 és az LG G4 között, ezért lenne pár kérdésem:
1. Milyen a 6.0-s Marshmallow? Jött már OTA frissítés?
2. Hány óra kijelzőidőt bír?
3. Kopik-e a fém hátlap?
4. Milyen a multitasking? A 3 GB RAM kb. hány nem gyári appot tud futtatni újratöltés nélkül? (Az egyetlen bajom a mostani telommal, hogy 2GB RAM-mal sokszor a Chrome meg a Spotify nem tud párhuzamosan futni)
5. Az ujjlenyomat-olvasó milyen? Lehet vele pl. weblapokat görgetni?
5. A kamera tényleg olyan jó? (Esetleg ha van viszonyítási alap, akkor milyen mondjuk egy iPhone 6-hoz vagy Galaxy S5/6-hoz képest?)

Köszi szépen! Remélhetőleg hamarosan csatlakozok a "klubhoz"! :)

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#3896) kekkola válasza haypro (#3895) üzenetére


kekkola
senior tag

1: nem jött még
2: 4-5
3: nem
4: tökéletes, ha védetté teszed az alkalmazást akkor nyitva hagyja
5: gyors, hatékony, 10ből 9,9szer olvas elsőre, sok funkciót be lehet állítani rá, a görgetés sztem nem kényelmes
6: nem rossz, de nem kiemelkedő. Szvsz az általad említett modellek elverik ezen a téren.

O+8T

(#3897) Protector


Protector
csendes tag

Aki gondolkodik vásárláson, Speedhoppa 114900 most a telefon 127900 helyett, április 7-22 között vagy a készlet erejéig. Én nem bántam meg anno a vásárlást, és Speedshoptól van nekem is.

iPhone 11 Pro

(#3898) haypro válasza kekkola (#3896) üzenetére


haypro
senior tag

Köszi a választ!

Protector #3897
Ugyan ennyi most pl. a Media Markt-ban is.

[ Szerkesztve ]

,,I look at the world, and i notice it's turning, while my guitar gently weeps"

(#3899) lenovomen


lenovomen
aktív tag

B180-on egy lapos Chrome mellett mennyi a szabad memória? Már nem emlékszem.

(#3900) -darage- válasza gyulamester (#3886) üzenetére


-darage-
újonc

Szia. Sokat szenvedtem én is ezzel.Nálam a megoldás ez volt: időjárás beállításoknál a jelenlegi helyet állítottam be.Sima Budapest beállításnál nekem is csak a napot mutatta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.