Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) doongoo válasza p2pp (#3649) üzenetére


doongoo
addikt

A következő ünnep Pünkösd...

(#3652) migabi24 válasza zozyk (#3650) üzenetére


migabi24
nagyúr

Miért nem vetted el a mobiladat hozzáférést? Pont ezért jó az emui mert ilyet is tud

(#3653) zozyk válasza migabi24 (#3652) üzenetére


zozyk
addikt

Már elvettem. :)

Csak fura volt,hogy melegszik a teló folyamatosan,és ma jött az sms,hogy lassan elfogy az adatforgalmam,pedig par napja volt a hóforduló. :)

Na mind1,ez van.

(#3654) Azazel71


Azazel71
aktív tag

De mi a jóistent forgalmazott annyit egy billentyűzet??? Elküldött minden leütést a guglinak?

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3655) Azazel71


Azazel71
aktív tag

Mielőtt valaki földhözcsapkodná a telóját a nyugati végeken : [link]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3656) zozyk válasza Azazel71 (#3654) üzenetére


zozyk
addikt

Jó a kérdés,most néztem,9!!! Gb-ot tolt WiFi-n! :Y

(#3657) Azazel71 válasza zozyk (#3656) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Érdekes...én mindig letiltom a google billt, mert nekem túl kicsik a gombok, és ezt használom ávek óta minden telón: [link] Ez még csak benne sincs a hálózati alkalmazásokban....
A szótárak, meg az autokorrekt, automatikus kiegészítés, hangulatjelek be van kapcsolva rá??

Mondjuk 9 giga akkor is durva.... :U

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3658) doongoo válasza zozyk (#3656) üzenetére


doongoo
addikt

Valahol a világűrben a kis zöldek/szürkék meg nézik, hogy honnan a fenéből írogat nekik valaki valamilyen érthetetlen "kékbolygósnak" tűnő nyelven :))

Pár nap alatt 10 GB adtforgalom egy billentyűzettől azért nem semmi, lehet megérne egy kérdést a google support felé. Beragadt valami szerverük?

(#3659) istvan1000 válasza Azazel71 (#3657) üzenetére


istvan1000
csendes tag

Én meg a könnyű magyar billentyűzetet használom. Nagyon jó szerintem ! :)

(#3660) zebede válasza zozyk (#3656) üzenetére


zebede
őstag

A 9 gigát wifin mennyi idő alatt ette?

Hol vetted a telót, esetleg kínai webshop?
Elképzelhető,hogy valami adathalász-kémprogram van beleaplikálva a google bill.-be.
Ha root van szerintem töröld le adatokkal együtt és telepítsd fel újra play-ből.

Egyébként mekkora helyet foglal nálad maga a ggogle billentyűzet?

[ Szerkesztve ]

(#3661) zozyk válasza zebede (#3660) üzenetére


zozyk
addikt

Ott van a képen,22.e után bolondult meg,a teló magyar MM-ből van.
42,31 MB .

[ Szerkesztve ]

(#3662) zebede válasza zozyk (#3661) üzenetére


zebede
őstag

Nálam a második kép nem tölt be az elsőn meg csak a mobiladat látszik.

Most feltelepítettem, le is frissítettem a google billt. és csak 34,27 mega.

(#3663) neetrox


neetrox
csendes tag

Sziasztok,

Tudja valaki hogy T-s dual simes honor 7 tényleg független?

Köszi

n2o

(#3664) doongoo válasza neetrox (#3663) üzenetére


doongoo
addikt

Talán jobbra fent a kereső

(#3665) zebede válasza neetrox (#3663) üzenetére


zebede
őstag

Igen, független.

(#3666) Azazel71 válasza neetrox (#3663) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Én tudom, mert olyat használok. Megmondjam? :)

Független.Teljesen, nincsenek rajta tés módosítások,előtelepített tés programok sem.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3667) Fossza


Fossza
tag

Fasza... PLK-UL00-hoz tegnap óta fent van egy update a Huawei oldalán:

http://consumer.huawei.com/in/support/downloads/detail/index.htm?id=77445

C675B341

A vicc az egésszben, hogy B160-170, 310-340 verziókra megy fel. OTA-n frissült B190-em van.... Nem megy fel.... :W

[ Szerkesztve ]

(#3668) zebede válasza Fossza (#3667) üzenetére


zebede
őstag

Fasza :)

(#3669) Azazel71 válasza Fossza (#3667) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Ez valami indiai cucc...nem lehet hogy a 190 indiai megfelelője?

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3670) Azazel71


Azazel71
aktív tag

Szerintem a Huawei megirigyelte azt az osztódással szaporodó káoszt, ami a samsung telók típusai körül van, csak ők a romokkal játsszák meg ugyanezt.... :DD :D

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3671) Fossza válasza Azazel71 (#3669) üzenetére


Fossza
tag

A B190 a legutolsó kínai/indiai Lollipop, OTA-n jött, nekem is az van fent jelenleg. Nem értem, ha B170-ig, meg B300 fölött működik az upgrade (és a telefon változat is rendben van, PLK-UL00), akkor a 190-et miért nem frissíti. Egyébként nem csak "technikailag" nem működik a dolog, a mellékelt leírásban sincs upgrade alapként megjelölve a B190... :(((

(#3672) fjudors


fjudors
aktív tag

nagyobb probléma a 330-al, hogy kiderült az értesítési sávról az adatforgalmi értesítés...

(#3673) qbeer666


qbeer666
tag

Fenn van a letöltő link a HonorEU twitter oldalán!
De azt ajánlják, hogy várjunk az OTA-ra. :)

[ Szerkesztve ]

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#3674) qbeer666


qbeer666
tag

(1/3)The download for Marshmallow on Honor 7 is online. You can find the download version on https://t.co/NQheRCTKKL (Germany as example)
(2/3) If you have already B320 version you should flash the download on SD & save data since your Honor will be formatted.
(3/3) For all others we strongly suggest to wait for the OTA update which is currently being pushed in different phases.
-Ez a hivatalos. Aki nem tud angolul annak most bocs, de nem forditom le. :) Vki kommentben megkérdezte h lehet-e baj ha B180-ról frissítene, de azt mondták, hogy mennie kell.

[ Szerkesztve ]

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#3675) qbeer666


qbeer666
tag

http://www.hihonor.com/de/support/details/?DOC_ID=77508

Ez a jó link. Az előző nekem vmiért nem jön be. :) Aki megpróbálja annak hajrá. Én szerintem még kívárom az OTA-t.

Nagyjából fél órája se tehették fel. Mert nem régen csekkoltam ezt az oldalt. :D

[ Szerkesztve ]

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#3676) qbeer666


qbeer666
tag

Bár vmiért baszakodnak. És egy finn gyereknek nem tudták megmondani hogy menni fog-e az update, mivel hogy ő nem ,,western europe" és hogy ez a frissítés csak ,,western europe only", ami nekem elég abszurdnak tunik, de azért jobb félni. :)

Bocs a repostokért. ;) peace.

[ Szerkesztve ]

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#3677) csako válasza qbeer666 (#3675) üzenetére


csako
veterán

Ezt én sem teszem fel, nem tetszik, hogy törölne mindent. Még inkább várok egy B180 -> B330 update.zip-re vagy OTA-ra :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3678) qbeer666 válasza csako (#3677) üzenetére


qbeer666
tag

Ahogy kivettem a twitteren. Annyira nem tájékozottak. Szinte biztos, hogy mindenkinek működik majd ez itt is. Mert vmi B180C432 verzió szám kell hozzá, és gondolom mindenkinek, aki a hivatalos Eu-s verziót vette, annak most az van ha B180-ra frissített. Amúgy most már sztem hamarosan jön már az OTA-n is. Ha nem nyomorultak. :D

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#3679) csako válasza qbeer666 (#3678) üzenetére


csako
veterán

Igaz, közben találtam xda-n egy angol változatot is, ami valószínű ugyanaz, de mégiscsak bepróbálom sok app backup után, túl kíváncsi vagyok, a frissítésre várás sosem volt az erősségem... :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3680) qbeer666 válasza csako (#3679) üzenetére


qbeer666
tag

Kíváncsian várom a tapasztalatokat. ;)
Amit linkeltél az valóban ugyan annak tűnik. Ha egy héten belül nem jön meg akkor lehet én is bepóbalkozom vele. :)

[ Szerkesztve ]

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#3681) zebede


zebede
őstag

Én ezt nem értem, valamikor amikor még érdekelt a romolgatás azt "tanították" hogy szigorúan zip-ből kell flash-elni (most mindegy hogy PC-ről vagy SD kártyáról) bármilyen romot de legfőképpen verzio ugrásnál.
Teljesen lepucolva a régi romot, belső-külső tárhelyet, cache törlés, hardreset után.
Most meg mindenki az OTA-n várja? :F

(#3682) qbeer666 válasza zebede (#3681) üzenetére


qbeer666
tag

Sosem ,,romolgattam" szóval én ilyenekről nem tudok. Ezért várom a legkényelmesebb megoldást. :)

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#3683) Azazel71


Azazel71
aktív tag

Én meg azt,hogy mindig az szív nagyobbat, aki az elsõk között frissít...:)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3684) csako válasza qbeer666 (#3680) üzenetére


csako
veterán

Nos, hibával fejeződött be a frissítés, de 6.0 lett, nem törölt le semmit, minden adat és a legtöbb beállítás megmaradt. Képek a feltűnőbb változásokról.
Amitől kicsit csalódott vagyok, hogy eltűnt az ujjlenyomat olvasó "vissza" funkciója... úgyhogy kiraktam a lebegő gombot. Esetleg van más, szebb, jobban működő app erre? :D
És már nem lehet kirakni a net sebességet, illetve nekem eltüntetni, hiányzik ez a beállítási lehetőség is.
Találnom kell arra is megoldást, hogy ismét betűtípust váltsak.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3685) csako válasza csako (#3684) üzenetére


csako
veterán

Meg is van: Back Button
Tökéletes, tekintve, hogy a többire lehet használni az ujjlenyomat olvasót továbbra is.
További észlelt változások, hogy Settings nagyon átvariálódott, jobban, mint ahány képet közzétettem, eltűnt a rendes aksi használat nézegető is, emui-s társa van csak. Bekerült egy "Google" nevezetű, sok mindent lehet itt állítani a fiókkal kapcsolatban.
Plusz nincsenek már fülek, hanem a beállításlista végefelé került egy "Advanced Settings". Ide pakolták be többek között ezeket: Dátum és Idő, Nyelv, Tárhely, Biztonság, Helymeghatározás, Backup stb.
(bocsi, hogy angol szavakat is használok, a telefon nyelvezete nálam megszokásból ez és nem minden ugrik be hirtelen magyarul)
Ja és kis dizájn változás: az appoknál mostmár nem a háttérkép kis részlete látszik az értesítési sávban, hanem az adott app fejleesztője által beállított szín. Pl. Messenger-nél kék, Play Áruháznál zöld.
Eddig ehhez a háttérképpel kellett trükközni.
Mint az egyik képen is látszott több memóriát használ a rendszer, kevesebbet hagy szabadon, kis használat után 1 GB alá esik, míg lollipop alatt mindig 1,3 körül volt nekem. Majd kiderül ez gondot okoz-e majd a multitask során.
Még amit fájlalok, hogy a Daydream nem lett okosabb és nem tudom továbbra sem megjeleníteni a Timely óráját töltés közben, miközben az alap android is tud ilyet... na mindegy.
Egyelőre most ennyit tudok mondani.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3686) mpeter94 válasza csako (#3685) üzenetére


mpeter94
tag

Letudnád írni pontosan a frissítés menetét? Én bárhogy próbálom, nem sikerül..B180-on vagyok jelenleg.

(#3687) csako válasza mpeter94 (#3686) üzenetére


csako
veterán

Letöltöttem a zip fájlt, (elolvastam a frissítés menetét leíró pdf-et benne), kibontottam az update.app-ot belőle, bemásoltam az sd kártya dload mappájába (minden mást kitöröltem a mappából), majd Beállítások -> Frissítés -> Helyi frissítés -> Update.app -> leokéztem, megvártam míg végez.

De a hibásan végződő telepítés miatt talán mégiscsak meg kéne várni az OTA-t, legalább a hétvégéig türelmesen. Nem tudni, hogy most tényleg elromlott valami és egy "90%-os" rendszerem van-e, vagy minden rendben van.

(#3688) mpeter94: Ez egy "másfajta frissítés", ez egy teljes rom, többféle verzióról lehet frissíteni rá. B140-től B330-ig mindent elfogad, ami EU-s.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3688) mpeter94 válasza csako (#3687) üzenetére


mpeter94
tag

Először is köszönöm a választ! :R Másodszor pedig, nem úgy volt, hogy az update.zip-et nem szabad kicsomagolni?

(#3689) Azazel71


Azazel71
aktív tag

Honor 7 Firmware (PLK-L01, Andriod 6.0, EMUI4.0, C432B330b, United Kingdom)

Vajon mit jelölhet az a kis b ?

MPeter

Vannak esetek, amikor ezt az egy fájlt igen, de a maradékot így is .zip-ként kell hagyni.

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3690) doongoo válasza csako (#3684) üzenetére


doongoo
addikt

PLK-L01-ről beszélünk most, ugye? Csak azért mert pl. PLK-AL10-en az ujjlenyomat résznél továbbra is van "vissza a főképernyőre funkció" (vagy nem ezt hiányolod?) ill. a netsebesség is ugyanúgy kitehető

[ Szerkesztve ]

(#3691) qbeer666 válasza Azazel71 (#3689) üzenetére


qbeer666
tag

Lol. Valszeg azt, hogy béta. :D De sztem az is volt, csak mivel nem találtak már benne nyilvánvaló hibát ez lett a végleges. :D

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#3692) Azazel71 válasza csako (#3677) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Nem nagyon tudok elképzelni egy olyan főverzió váltó frissítést, ami nem gyalul, és utána még normálisan működik is...de ha van/ lenne is ilyen, akkor inkább én törölnék előtte mindent, ahogy a kolléga is írta.Minden más estben valami hibrid jellegű rendszer lesz, ami vagy oké, vagy nem, de többnyire inkább nem.
Persze lehet, hogy nincs igazam, és már elrohant mellettem a tudomány....

Én mindenestre megvárom az OTA-t, megvárom míg letölthető lesz, megvárom míg kiderül mi, és mennyi hiba van benne :)
Most túl jól működik ahhoz, hogy elsz...jam, egy villámgyors frissítéssel.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#3693) BOBAKILL válasza csako (#3687) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az eddigi beta rom is hibát írt ki telepítésnél. Mármint a teljes romról beszélek nem a b140-b320 stb update-ről. Hibát nem okozott szerintem, ugyanúgy működött minden.
Bár én a helyedben csináltam volna egy fr-t és cache ürítést is. Biztos ami biztos alapon. Háttérképeknél több volt vagy csak egy az új rendszeben? Témáknál hány gyári van? A beta verzióban itt csak egy volt mindenből. Tudom.nem ez a lényeg de a végleges változatba gondolom már belepakoltak mindent.

(#3694) csako válasza Azazel71 (#3689) üzenetére


csako
veterán

HonorEU Twitter szerint csak elírás.

(#3690) doongoo: Igen, PLK-L01, és nem a főképernyőre, hanem szimplán csak "vissza" egyet. Nem rég felraktam a ToucPlus.apk-t és eltüntettem az alsó navigációs sávot. A három gombot (back/home/tasks) pedig az ujjelnyomat olvasó érintésével/simogatásával helyettesítettem. Most már viszont csak a home (hosszan érintés) és tasks (felfele simogatás) elérhető vele, a back/vissza nem. Lesz néhány nap míg visszaszokok a képernyőn lebegő gombra és nem érintgetem rendületlenül hátul... :))

(#3692) Azazel71: Előző telefonom (Motorola Moto G 4G 1st gen) 4.4-ről 5.1-re is simán frissítettem gyalulás nélkül. Mondjuk az OTA volt. Persze lehet nem ártana most, de egyelőre nem produkál furcsa hibákat. Belakni nekem egy telefont pedig nem kis idő.

(#3693) BOBAKILL: Egy téma, a Spectrum, háttérképeknél is csak az az egy kék van. Cache ürítésre hajlandó vagyok most utólag :)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#3695) James67


James67
aktív tag

Na itt aztán van kavarodás. De az biztos, hogy megvárom az OTA frissítést. Nyugodtság van :))

Redmi Note 8 4/64

(#3696) doongoo válasza Azazel71 (#3692) üzenetére


doongoo
addikt

Az OTA frissítésnek pont az lenne elvileg a lényege, hogy ne kelljen mindent gyalulni. Az már más kérdés, hogy ilyenkor is ajánlott (állítólag) persze egy factory reset

(#3694) csako Ja, olyan simán vissza tényleg nincs. Viszont a touchplus használata mellett is elő tudod újra hívni a vissza gombot lentről, ha épp kell.

[ Szerkesztve ]

(#3697) p2pp válasza Azazel71 (#3689) üzenetére


p2pp
őstag

Megpróbáltam feltenni, de hibát jelez.
Hogyan lehet mégis, "csakazértis" feltenni?

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#3698) realist


realist
őstag

Van itt olyan aki a vmall.eu -tól rendelte a telefonját?

Azokra elvileg (de főleg gyakorlatilag :D ) felmegy a hihonor UK oldalán lévő android 6?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3699) James67 válasza p2pp (#3697) üzenetére


James67
aktív tag

Én biztos nem próbálnám "csakazértis" feltenni. Nehogy aztán sírás legyen a vége..... Na de ez magánügy ;)
Mi az amire nem jó a mostani 5.x.x ? Majd ha jön a hivatalos OTA. Addig nekem jó így :)

Redmi Note 8 4/64

(#3700) qbeer666 válasza James67 (#3699) üzenetére


qbeer666
tag

Én nem teszem fel. De tudom, hogy B130-al jobban volt optimalizálva a rendszer, lassabban merült főként. A B180 óta nekem elkezdett néha melegedni amikor pro módban használom a kamerát. Elég kellemetlen mert merül is nagyon ettől. Nem mindig jön elő. Én abban reménykedem hogy ezt megoldja az MM. Ha nem akkor visszaállítom az alap verziót. :)

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.