Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) Honor 7:) válasza Azazel71 (#2949) üzenetére


Honor 7:)
tag

Én is onnan rendeltem a kuponért ,TDK fülest és egy kínai Bt fülest aminek nagyon jó a hang minősége

(#2952) Golota válasza Azazel71 (#2947) üzenetére


Golota
aktív tag

Ez is csak addig jó, amíg olcsóbb a füles, mint a tok. Én egy komolyabb fülest nem csonkítanék így meg, inkább megfúrnám a tokot...

(#2953) Azazel71 válasza Golota (#2952) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Pont ezért írtam fentebb, hogy mégsem ajánlom a tokot. Max. kivágni lehetne belőle egy darabot, de attól használhatatlanná válna.A fülesnek pedig csak megrövidült kicsit a műanyag burkolata.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2954) AngelOfFate


AngelOfFate
csendes tag

Namost egy olyan kérdésem lenne H7 tulajok, hogy mitő lehet az, hogy nem kapom meg a facebook üzeneteket?

Nekem csak a messenger van fent, és hiába teszem a védett alkalmazások közé, egyszerűen nem jönnek meg az üzenetek, vagy csak egy nap mulva egyszerre.

Csak akkor jönek meg, ha megnyitom az appot. Namost megnéztem, hogy mindenki másnak a futó alkalmazások között akkor is ott van a messengernek egy szervize, ha az appot kilövik.
Én amint kilövöm az appot leáll az a szerviz is.

ötlet?
Elég idegestő...

Illetve kérdezném még, hogy a 6 már kijött hivatalosan?

[ Szerkesztve ]

(#2955) Gábor870508 válasza Honor 7:) (#2946) üzenetére


Gábor870508
csendes tag

Üdv!

Én 5200 mAh Yoobao-t használok egy ideje. Honorom most lesz kb egy hónapos szóval sokat még nem töltöttem vele. :) Régi telóimnál viszont bevált! :)

(#2956) Gábor870508 válasza AngelOfFate (#2954) üzenetére


Gábor870508
csendes tag

Nyisd meg az appot. Ez után lépj ki "négyzet" gombbal. Majd húzd meg lefele a messenger ablakot. Akkor lesz rajta egy kis lakat. Így már jelezni fog, persze ha tényleg bent van a védet alkalmazások között. Újraindítás után nem fogod látni az ablakoknál, de futni fog és megkapod az értesítéseket.

(#2957) Honor 7:)


Honor 7:)
tag

http://power-bank-kulso-akkumulator.arukereso.hu/adata/pv110-10400mah-p243396467/
Én ezt néztem ki ,jókat irnak rola és elég olcsónak tűnik .

(#2958) Gábor870508 válasza Honor 7:) (#2957) üzenetére


Gábor870508
csendes tag

Jónak tűnik. 😁

(#2959) AngelOfFate válasza Gábor870508 (#2956) üzenetére


AngelOfFate
csendes tag

Köszönöm, de sajnos ez nekem nem oldotta meg:S
Azt irják, hogy a 170 esben meg van oldva, de nem tettem fel, mert várom a 6 ot.

(#2960) Gábor870508 válasza AngelOfFate (#2959) üzenetére


Gábor870508
csendes tag

Nekem most 180 van fent. Gond nélkül megy a messenger. Outlooknál viszont hasonló gondok voltak nekem is a 130-nál.

(#2961) AngelOfFate válasza Gábor870508 (#2960) üzenetére


AngelOfFate
csendes tag

a 180 az már 6 os android? ez gyári frissités volt, vagy manuális?

(#2962) Azazel71 válasza AngelOfFate (#2961) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Még nem hatos.
Gyári, nem béta, de attól még lehet manuális is...nekem pl. még egyetlen OTA sem jött, mióta megvettem, tök hivatalosan, a T-től.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2963) njnl válasza Azazel71 (#2944) üzenetére


njnl
aktív tag

Nálam is volt hasonló probléma alu tokkal. Füles szélességű +0.5 mm-es fúróval kitágítottam a lyukat, utána sorja lereszel, majd polírpaszta. Nekem bevállt.

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2964) Honor 7:) válasza Azazel71 (#2962) üzenetére


Honor 7:)
tag

Nem tudom mi alapján jön akkor a frissítés ha gyári és telekomos,nekem is az ,először jött a 130 ,majd a 180, én csak a névjegyzék rendezése miatt frissítettem ,MM-re pedig a jobb ram kezelés és készenléti fogyasztás miatt fogok .egyébként meg vagyok vele elégedve .

(#2965) Azazel71 válasza njnl (#2963) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Nekem már a füles átmérőnél elfogyna az anyag sajnos...

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2966) EtonBlazer válasza Azazel71 (#2953) üzenetére


EtonBlazer
csendes tag

Szia,bocsi be tudod linkelni melyik tokról is van szó? Köszi

(#2967) Markyxx


Markyxx
tag

Sziasztok,

Lehet láma kérdés, de az egyik kártyám céges , ezen céges kontaktok vannak, a régi céges telefonomon használtam a vibert. A másik kártyám privát/privát kontaktokkal és ezen is ment a viber.
Most ugye jött Dual sim-es Honor 7, a vibert a privát telefonszámommal regeletem.

Na hogy tudnám a céges telefonszámot is hozzá rendelni, mert ugye a céges kontaktok nem ismerik a magán számomat így számukra nem vagyok viberen.

Van erre valami megoldás?

Honor 90

(#2968) Azazel71 válasza EtonBlazer (#2966) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Erről : [link]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2969) istvan1000 válasza ORCA58 (#2920) üzenetére


istvan1000
csendes tag

Szia, nekem sem akarják elismerni hogy nem jó az az üveg. Én küldtem nekik képet is róla, amin tök egyértelmű a dolog de még így sem ismerik el. Kb. 8 email váltás után annyit felajánlottak hogy 900 valahány forintos postaköltség fejében küldenek cserét.

Ők hibáznak de én fizessem a postaköltséget, hát ez vicc !!!

Erre én azt válaszoltam hogy inkább veszek máshonnan, mit kezdjek egy ugyan olyan gagyival.

De annyit még írtam hogy ha lesz másik és az pontosan illeszkedik küldeni fogok nekik róla képet. :))

(#2970) teo77 válasza anzo (#2553) üzenetére


teo77
őstag

Anzo, Njnl, köszönöm! 👋

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#2971) beast0923


beast0923
csendes tag

Na ma reggel pont ezt a fórumot böngésztem a telóról és hirtelen újraindult a semmiből és azóta bootloop...
PLK L01, B170, nyitott bootloader, rootolt, ha sikerül visszahoznom, leírom a tapasztalatokat, ha valaki tud tanácsot rá megköszönöm! :)

(#2972) BOBAKILL válasza beast0923 (#2971) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az ITT található linken a rollback útmutató szerint rakd újra a telefont, úgy tuti gyári verziót kapsz majd. Bár neked nem 6.0 van, de szerintem működnie kell B170 esetén is a visszaállításnak.
Vagy egy fullos romot is megpróbálhatsz felrakni először a 3gombos módszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#2973) AngelOfFate válasza Honor 7:) (#2964) üzenetére


AngelOfFate
csendes tag

Szóval neked jött frissités a telóra? Na ez fura. Nekem most 140 es van rajta, mert manuálisan rátettem. De ota frissités nem jött, pedig ez is tmobilos...:S Ez mitől lehet?

(#2974) csako válasza AngelOfFate (#2973) üzenetére


csako
veterán

Mert OTA 130-ra érkezett. Innentől neked a manuális út marad, előbb 170, utána 180.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2975) #04441088 válasza BOBAKILL (#2972) üzenetére


#04441088
törölt tag

Szia!
PLK-L01-em van, B190 van rajta. Alapból B121 volt, arra felkínálta OTA a B130-at, feltettem, onnantól minden manuálisan ment B190-ig. Szeretném visszaállítani, hogy OTA-n kapjam a frissítéseket normálisan...
Szóval ha rollback szerint megcsinálom a dolgokat és a végén az 'OFFICIAL COMPLETE FIRMWARE B130' -at rakom fel, akkor jó lesz minden, kapok OTA-n frissítéseket? Vagy a 121-est, esetleg a 110-est rakjam vissza?
Működik egyáltalán a rollback B190 esetén? :R

[ Szerkesztve ]

(#2976) AngelOfFate válasza #04441088 (#2975) üzenetére


AngelOfFate
csendes tag

Ha erre rájössz, akkor légyszíves közöld a módszert, mert én is szeretném az ota frissitéseket kapni. Hogy tudok 130 ra visszamenni? Éshát igen, ha visszamegyek akkor jön majd a frissités?

(#2977) Nashville


Nashville
tag

Sziasztok!
A lányomnak szeretnék segíteni, mert Ő is egy Honor 7- es boldog tulajdonosa lett. Nexus 5- ről váltott, amit szintén én tartottam karban, így lenne pár kérdésem indulásként.
Elkezdtem frissíteni a leírásotok alapján az OTA zip fájlokkal és egészen 180- ig akarok elmenni. Mindig is root- olva volt a telónk, ezért a bootloader-t ki kell nyitnom hozzá. Ez a művelet adatvesztéssel járt Nexus 5 esetében, de nem tudom, hogy Honor 7 esetében is ezzel jár-e az itt leírtak alapján?: [link]
…csak mert elkezdte belakni a telót, de addig nem folytatja, míg ki nem nyitom neki.
Előre is köszi a segítséget!
Még egy kérés, az előbb linkelt leírásban volt egy TWRP link, ami már nem működik. Tudtok adni egy jól működőt, amit használtok és nem kínai nyelvű?

(#2978) Markyxx


Markyxx
tag

Sziasztok,

A gyári levelezőnél, hogy lehet azonnali frissítést kérni?
Ha csak lehúzom az újjam a bejövő leveleknél, mint más levelezőben akkor nem történik semmi, külön gombot meg nem találtam eddig.

Köszi.

Honor 90

(#2979) BOBAKILL válasza #04441088 (#2975) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem tudom hogy működik-e, nekem 6.0-ról sikerült visszatenni az 5.0-t gond nélkül. Nálam most B180 van, nem is tudtam hogy van B190..
Szerintem működnie kellene, esetleg érdemes megpróbálni a 3gombos módszerrel a fullos gyári B121-et felrakni. Ha úgy nem megy akkor a rollback módszerrel talán sikerül.

Viszont ez még nem egy kipróbált dolog, nem tudom működik-e jól 5.0 alatt, nem kapsz-e bootloop-ot stb...

Ha lesz időm ma kipróbálom és leírom hogy működik-e.

[ Szerkesztve ]

(#2980) doongoo válasza Nashville (#2977) üzenetére


doongoo
addikt

csináld inkább ezzel

Egyszerűbb lesz

(#2981) crm


crm
csendes tag

Egy gsm boltban 80ért találtam új bontatlan honor 7 et. Elvileg 1 év garancia van rá. Kicsit olcsónak tűnik. Mi lehet a buktató?

(#2982) Nashville válasza doongoo (#2980) üzenetére


Nashville
tag

Köszi, már barátkoztam egy kicsit a parancssoros programmal. A fő kérdés az, hogy bootloader nyitáskor lesz-e adatvesztés, vagy nem.

(#2983) doongoo válasza Nashville (#2982) üzenetére


doongoo
addikt

adatvesztés nincs

(#2984) fila válasza Markyxx (#2978) üzenetére


fila
senior tag

Be kell állítani a beállításokban.

Szinkronizáció időzítése: Automatikus (push)

B140 nél még mindig hiba, hogy az almappákban nem frissít automatice.
De ott működik, hogy lehúzod az újjad, és frissít.

[ Szerkesztve ]

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#2985) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Sajnos a rollback módszer nem alkalmazható 5.0-ra, csak a 6.0 verziónál működik!! Nem érdemes próbálkozni vele.
Így viszont csak doongoo kolléga általá linkelt Honor Multitool-al lehet megoldani. ( [link] )
Kicsit több mókolást igényel, ki kell bontani a gyári rom-ból a system.img és a recoveryt. Majd a programmal flash-elni a gyári firmwaret.

(#2986) sweatyy


sweatyy
csendes tag

Szerintem fölösleges a rendes OTA-s frissítések miatt a rollback és gyári firmwarek visszarakásával kísérletezni, hamarosan jönnie kell a 6.0-ának ami teljes ROM, azt szerintem mindenki minden verzióra megkapja OTA-n vagy ha nem manuálisan mint a többit felrakva a 6.0 updateknek már jönnie kéne OTA-n.

(#2987) #04441088 válasza BOBAKILL (#2985) üzenetére


#04441088
törölt tag

Nagyon szépen köszönöm! :R

(#2988) Soltee válasza #04441088 (#2975) üzenetére


Soltee
tag

Honnét vetted a b190-et?

(#2989) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok! Valaki tudna ajánlani jó minőségű, extra basszussal fülhallgatót!

Honnan rendeltetek, ha rendeltetek?

:R

(#2990) Azazel71


Azazel71
aktív tag

A b190 -et a kínai verzióra adták ki legjobb tudomásom szerint.

[link]

Nem biztos, hogy jó ötlet az eu verziós telón próbálkozni vele..

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2991) #04441088 válasza Soltee (#2988) üzenetére


#04441088
törölt tag

Jó hülye vagyok...bocsánat, ha valakit félrevezettem. B180 az, nem 190, csak valamit benéztem.

(#2992) Markyxx


Markyxx
tag

Köszi, az almappákban működik "lehúzós" módszer, de kombinált nézetben nem. Full értelmes! Jahh és nincs push beállítási lehetőség, 5 perc a legkisebb. :(

Honor 90

(#2993) doongoo válasza Dimond G (#2989) üzenetére


doongoo
addikt

Xiaomi hybrid, xiaomi piston 3

(#2994) beast0923


beast0923
csendes tag

Eddig nem sikerült kijönni a bootloopból, akármit próbáltam :(
érdekes, hogy ha gyári recoveryt raknék vissza, akkor is a twrp jön be...
Valaki tudna segíteni aki már tért vissza bootloopból?

(#2995) Azazel71 válasza beast0923 (#2994) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Mitől lett a loop?Mit próbáltál eddig?

Márl látom :)

ADB-vel fleshelj b170 gyári recoveryt,b170 gyári sytem image-t, meg nem tudom hirtelen mi van még a romban.

Valahol visszább van egy link, egy összefoglalóra, csak arra figyelj, hogy az egyik adb commandot elírták benne...

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2996) Azazel71 válasza beast0923 (#2994) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Ezt próbáld, kijavítottam itt az elírt parancsot.

Bootloop és egyéb – gyári ROM visszaállítás:
Tedd a telefont a már fentebb írtak szerint Download módba! Lépj be abba a könyvtárba ahová az ADB-t telepítetted. Indíts innen egy parancssort! (SHIFT+jobb klikk…)
A következő parancsot írd be:
fastboot flash recovery RECOVERY.IMG
majd:
fastboot flash system SYSTEM.IMG ( ez a sor volt elírva )
ez hosszabb lesz. Várj türelemmel!!! Több darabban teszi fel…
Várj amíg lefut és visszakapod a parancs sort! Amikor végzett a következő parancsot írd be a telefon újra indításához:
fastboot reboot
A soft gyári ROOT eltűnik, lehet újra telepíteni mindent.

itt a link a teljes cucchoz: [link]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2997) beast0923 válasza Azazel71 (#2996) üzenetére


beast0923
csendes tag

az a baj próbáltam b170-ig minden féle recoveryt felflashelni, nem is engedi mert ezt dobja:
FAILED (remote: flash write prim vlr failure)
a b170-es recoveryt látszólag felrakja utána hiába próbálom behozni a gyári recoveryt csak a kínai TWRP-t hozza be...
system.img csak a b130-ban volt utoljára azt hiszem, de így se lett jó...
más megoldást esetleg? :(
köszi a segítséget azért :)

(#2998) Azazel71 válasza beast0923 (#2997) üzenetére


Azazel71
aktív tag

A b100-at írja a linken bootloop ellen.Abból a recovery, és a system. Ha úgy se jó, akkor passz.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2999) qbeer666


qbeer666
tag

Nem tudom, hogy ti tapasztaltátok-e, de mióta kijött ez a b180-as frissítés, azért csinál fura dolgokat a telefon... Hosszabb telefonálások közben iszonyatosan forrósodik, gyorsabban merül úgy általában. Igazán jöhetne már az MM.
Amúgy írtam twitteren a HonorEU-nak, gondolom bombázták őket rendesen, de utána jött három válasz tweet arról, hogy csak jövőhéten lesz több infó a 6.0-ról... Gáz, hogy erre a hétre ígérték aztán most sajnálkoznak.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#3000) beast0923 válasza Azazel71 (#2998) üzenetére


beast0923
csendes tag

recoveryt csak a b170-ből engedi, az előttiből nem visszaflashelni, de így se a gyári recovery hanem a kínai twrp jön be amit el se tudok tüntetni... (szervíz előtt nem ártana)
amúgy most olvastam egy német oldalon, hogy b170-ből kell a boot.img és a recovery.img a többit meg a b121-ből kiszedve elvileg jó lesz... kíváncsi vagyok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.