Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2201) csako válasza gproject (#2197) üzenetére


csako
veterán

Hát akkor vagy visszatérsz lollira vagy még túrod egy kicsit a Settings-et, hátha máshova dugták. Marshmallow még nem járt a telefonomon.
utálom az emui-t

(#2198) Femat05:
"Google és Youtube" szerint a Beállítások -> Biztonság -> Hitelesítési adatok törlése megoldja ezt a problémát.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2202) Femat05 válasza csako (#2201) üzenetére


Femat05
csendes tag

Thx! :R
Pedig kerestem mindenhol, de ezt nem találtam..

Már csak az hiányzik a felhőtlen boldogsághoz, hogy a gmail levelek is megjelenjenek a kezdőképernyőn, ne csak fent a kis értesítő ikon.. De tudom nem lehetek telhetetlen..

[ Szerkesztve ]

(#2203) csako válasza Femat05 (#2202) üzenetére


csako
veterán

Widgetet szeretnél, vagy a zárképernyőre gondolsz? Utóbbi a Beállítások -> "Notification manager" (értesítés kezelő lehet) és ott keresd ki a Gmail-t majd állítsd be, hogy jelenjen meg, ahol szeretnéd. Előbbire biztos van app a play áruházban, hacsak nincs sajátja a gmail-nek (inbox-ot használok).

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2204) Femat05 válasza csako (#2203) üzenetére


Femat05
csendes tag

Nem widgetet szeretnék, hanem a gmail alkalmazás értesítését a zárképernyőre és nem a Honor saját e-mail kliensét.. Abban a listában, amit írsz, nincs benne a gmail alkalmazás.. ??
Jó párszor végignéztem mindent..
Vmi külföldi oldalon írták, ha jól emlékszem, hogy a Huawei nincs nagy barátságban a google-al és ezért nem preferálja a gmail alkalmazást.. Vagy vmi ilyesmi..
Nem is igazán értem a dolgot, ha már az ő rendszerüket használják..

[ Szerkesztve ]

(#2205) Femat05 válasza Femat05 (#2204) üzenetére


Femat05
csendes tag

Erre gondoltam:
http://forum.xda-developers.com/honor-7/help/missing-lockscreen-notifications-t3192017
.. és pedig az a kezdőképernyő téma van beállítva..

(#2206) gproject válasza Femat05 (#2205) üzenetére


gproject
aktív tag

ajanlom ezt
mindent nagyon xaszan kilistaz a lockscreenre

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#2207) csako válasza gproject (#2206) üzenetére


csako
veterán

Én is ezt használom :)

Femat05: Újabb emui limitáció, amit nem értek...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2208) Femat05 válasza gproject (#2206) üzenetére


Femat05
csendes tag

Köszi! Volt fent egy ideig régebbi telefonomon de én ezt szerettem meg végül..
Most, hogy már sikerült kikapcsolni a gyárit fel is raktam..
Még az ujjlenyomatolvasóval össze kell hozni, mert vmi nem kerek de már ez is haladás..

csako: hátha a 6-osban megoldják ezt is.. Amúgy nagyon meg vagyok elégedve vele!

Köszi +1x Nektek a segítséget!

(#2209) James67 válasza Femat05 (#2208) üzenetére


James67
aktív tag

Ezt én is kipróbálom... de tényleg nem reagál az ujjlenyomat feloldásra?

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#2210) Femat05 válasza James67 (#2209) üzenetére


Femat05
csendes tag

Sajnos nem. Így, ebben a formában szerintem egyik sem fogja érzékelni. Ugyanis ha kikapcsolja az ember a gyári zárképernyőt, automatikusan letiltja a telefon az ujjlenyomat nyitás funkciót..

(#2211) Tangerine válasza creed2 (#2174) üzenetére


Tangerine
senior tag

Az enyém is ilyen, bár amíg nem mondtátok, nem tűnt fel. :D
Mit lehet tenni? Gari?
Az enyém az vmall.eu/uk-ról származik.

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#2212) realist válasza Tangerine (#2211) üzenetére


realist
őstag

Van itt bárkinek vmall.eu/uk garancia ügyintézéssel kapcsolatos tapasztalata?

(#2213) James67 válasza Femat05 (#2210) üzenetére


James67
aktív tag

Kár, pedig tetszik. De így nem éri meg igazából, mert nagyon hasznos és egyszerű ujjlenyomattal használni. Letöltöttem, telepítettem, de a gyárit még nem kapcsoltam ki. Akkor ez így kuka sajnos.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#2214) Femat05 válasza James67 (#2213) üzenetére


Femat05
csendes tag

Hát sajnos nekem is..
Ha kirakná a gmail értesítést z.képernyőre nem is izgatott volna a dolog..

(#2215) csako válasza Femat05 (#2214) üzenetére


csako
veterán

A béta változat annyiban jobb, hogy ujjlenyomat feloldásra már reagál és eltünteti saját magát is.
(előbb el kell fogadják a csatlakozásod a linkelt csoportba, majd megjelenik egy bejegyzés, ahol rá kell kattintani, hogy a Play áruház appfrissítésnek a béta változatokat ajánlja fel.)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2216) Fossza válasza Fossza (#2161) üzenetére


Fossza
tag

Sziasztok!

Akkor nincs infótok arról, hogy kínai ROM-on megoldható-e, hogy Huawei accountot regisztráljak és használjam a kapcsolódó szolgáltatásokat? (Themes, Huawei Cloud, stb.)

(#2217) AngelOfFate


AngelOfFate
csendes tag

Sziasztok!

Most fordult először elő velem két hónap alatt, de hátha ti tudjátok mi ez...
Rádugtam a H7 emet a gyári töltőjére és írja hogy tölt, de rohadt lassan, és elég meleg a hátulja.
Gyors töltéssel ment másfél óra alatt 1 ről 19 % ra.

Mi lehet a baj?

(#2218) Femat05 válasza csako (#2215) üzenetére


Femat05
csendes tag

Óóóó! Köszi! :)

(#2219) Honor 7:) válasza AngelOfFate (#2217) üzenetére


Honor 7:)
tag

Szia , lehet a USB kábel vagy a töltő hibás.

(#2220) Honor 7:)


Honor 7:)
tag

Azoktol kérdezném akinek 6.0 van fent milyen lett az üzem idő?

(#2221) max-11


max-11
tag

Sziasztok! Korábban írtam, h cserés lesz a telefonom, mert lassan tölt és gyorsan merül... Megérte cserélni, mert az új teljesen jó. Előfordul tehát akkuhibás egyed...

(#2222) kasee


kasee
aktív tag

Lightmanager t használja valaki?
Értesitésnél nem jelez minden szint?
A beállitásoknál beállítom például a ciánt, a tesztnél is olyan színen villog, viszont élesbe nem...

(#2223) csako válasza kasee (#2222) üzenetére


csako
veterán

Az adott appon belül lehet, hogy ki kell kapcsolni a led értesítést, hogy ne keveredjen össze vele.
Egyébként tényleg nem tud minden színt, de a cián pl. nekem működik.
Másik led kezelő app, sajnos az ingyenes változata kevés alkalmazást támogat.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2224) igali válasza AngelOfFate (#2217) üzenetére


igali
tag

Nézd meg nem e koszos a teló csatlakozója, vagy maga a csatlakozófej. Rosszabb esetben a teló érintkező felülete van meggörbülve, így nem érintkezik elég jól, és ez bukta. Ennek elkerülésére vettem egy mágneses USB fejet- töltőt. ( Hátránya, hogy így csak olyan kábellel lehet csatlakoztatni [ de a töltés és adat átvitel is gond nélkül megy] ha csak ki nem feszegeted a fejet...) Azzal is ugyan úgy gyorsan fel lehet tölteni. Mindenkinek ajánlom ;) :)

[ Szerkesztve ]

(#2225) Shinnokina válasza gproject (#2194) üzenetére


Shinnokina
tag

de hát... erre jó az ujjlenyomat olvasó. Rögtön home screenre visz.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#2226) Shinnokina válasza lujzy27 (#2193) üzenetére


Shinnokina
tag

ez biztosan eredeti? Nagyon olcsónak tűnik, még alibabán is 7 ezer körül van az eredetinek hirdetett, pedig azok jelentősen olcsóbban árulnak mindent, mint itthon.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#2227) hoozy


hoozy
csendes tag

A hálózati beállításoknál mit jelent a szolgáltatói összesítés?

Honor 7

(#2228) lujzy27 válasza Shinnokina (#2226) üzenetére


lujzy27
csendes tag

Remélem igen,mert rendeltem egyet.Gyártónak Honor van feltüntetve. Legfeljebb visszaküldöm ha nem eredeti.

[ Szerkesztve ]

(#2229) paolinho válasza lujzy27 (#2228) üzenetére


paolinho
őstag

Szerintem az Extreme Digital tuti eredetit forgalmaz, főleg, hogy még ad rá fél év garit is. Arra figyelj, hogy az eredeti doboz alján van egy eredetiséget igazoló (kaparós) matrica EHHEZ hasonlóan.

Ha pedig szeretnél gagyit is látni, akkor azt ITT megszemlélheted, és azonnal párhuzamot is tudsz vonni a két fliptok között.

Egyébként nekem ilyen van, én nagyon szeretem. Ami meg a kamera illeszkedését illet, pont síkban van, védve a krómozott keretet a sérülésektől.

[ Szerkesztve ]

(#2230) EtonBlazer


EtonBlazer
csendes tag

Sziasztok,valaki leírná pontosan hogyan is kell pc re csatlakoztatni hogy a programja is felismerje? Usb mód amit a programban is írnak bekapcsolva és be is tölti de rögtön lefagy majd megszakítja magától a kapcsolatot és újra csatlakozik és így tovább ujra..

[ Szerkesztve ]

(#2231) lujzy27 válasza paolinho (#2229) üzenetére


lujzy27
csendes tag

paolinho: Köszi!

EtonBlazer: A telefont old fel,ha le van zárva ujjlenyomattal vagy kóddal.

[ Szerkesztve ]

(#2232) #09908736 válasza Honor 7:) (#2220) üzenetére


#09908736
törölt tag

Passz, 1 nap. Ha nagyon nyüstölöm, akkor kevesebb.

(#2233) AngelOfFate válasza igali (#2224) üzenetére


AngelOfFate
csendes tag

Köszönöm!

Újraindítottam, és elmúlt a probléma.
Nem tudom mi volt ez.

Még annyi, hogy mi az a mágneses töltő?
Tudsz linket küldeni?

[ Szerkesztve ]

(#2234) James67 válasza kasee (#2222) üzenetére


James67
aktív tag

Én most a Led Blinker-t próbálgatom, a fizetős variációt. Így jelez a viber is, a rezgés módját is lehet állítgatni (rövid, hosszú, nagyon hosszú stb). Fontos, hogy csak akkor fog villogni, ha olyan színt állítasz be amit a telefon egyébként is tud. Ilyen pl: zöld, piros, kék, fehér.
A viber eddig nem villogott, az fb., fb messenger, gmail, email, sms, ... stb eddig is villogott.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 8 4/64

(#2235) kasee válasza James67 (#2234) üzenetére


kasee
aktív tag

HÁt az az érdekes, hogy amikor beállítom a szineket, akkor a tesztelés alatt tök jól megjeleniti a szineket, csal alapszineket használok, nem egyedieket.

Aztán meg élesben jelez, de csak 1 szin,..

(#2236) James67 válasza kasee (#2235) üzenetére


James67
aktív tag

Nekem azzal jelez amit beállítok. Narancs, rózsaszín, lila meg mittudomén nyilván nem mert az alapban nem tudja a telefon.
Hogy érted hogy csak egy szín? Pl. csak zöld? Nekem nem.

Redmi Note 8 4/64

(#2237) kasee válasza James67 (#2236) üzenetére


kasee
aktív tag

De narancs, lila ,rózsaszin, cyán szineket tud...villágit / villog a teszt alatt...amikor beállítom
Utána meg nem, élesben.

(#2238) Shinnokina válasza EtonBlazer (#2230) üzenetére


Shinnokina
tag

Hali! Nekem úgy működik, hogy a Fájl opció van kiválasztva a telefonon, majd a Windows10-ben a Műveletközpontban (Értesítések: Mit szeretne tenni ezzel?) rákattintok, és akkor felismeri háttértárként. Korábban nekem sem volt hajlandó, míg véletlenül rá nem jöttem, hogy a Műveletközpontban is ki kell választani. Azóta minden gond nélkül tudok másolni rá/róla. USB módban csak tölt, fájl módban kell lennie a fájlcseréléshez.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#2239) Tybike81


Tybike81
őstag

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne, hogy LG G4et érdemes lecserélni egy Honor 7re?
A fényképező része hogy nagyon jó legyen elég fontos lenne....
Vélemények róla?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#2240) James67 válasza kasee (#2237) üzenetére


James67
aktív tag

Akkor nem értem.
Nekem tegnap óta azt csinálja, hogy zölden villog akkor is ha nincs semmiféle értesítés. :Y
Ez így zavaró kicsit, majd megnézem a beállításokat.

Redmi Note 8 4/64

(#2241) kekkola válasza Tybike81 (#2239) üzenetére


kekkola
senior tag

Szvsz a H7nek gyengébbek fotós képességei. Nem rossz, sőt sztem az átlag felett van, de nem G4 szint. Az ujjlenyomat olvasó és a fémház az, ami a H7 erőssége a G4-gyel szemben.

O+8T

(#2242) Honor 7:) válasza kekkola (#2241) üzenetére


Honor 7:)
tag

És az aku idő a honor javára:)

(#2243) Tybike81 válasza Honor 7:) (#2242) üzenetére


Tybike81
őstag

Azért nekem a G4nél a legújabb MM-el ,már 4 max 5 és fél óra az akku időm...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#2244) Honor 7:) válasza Tybike81 (#2243) üzenetére


Honor 7:)
tag

Az már jó! Nekem a MM frissítés ettől fog függenni hogy milyen lesz az aksi idő, nekem tegnap pl 6.5 órás képernyő idő jött ki .2 napos készenléttel ,2 kártyával használom ,jó 15 óra wifi vagy mobilhálozattal, autó fenyerőn és kb 40 százalékon lehet a csúszka. Viszont az első 20 százalékot gyorsan letudja ,nem tudom miért.

(#2245) Shinnokina válasza Honor 7:) (#2244) üzenetére


Shinnokina
tag

Ugye? Én is ezt kommenteltem a múltkor, hogy valamiért az első néhány százalékra gyorsan lemerül, tána viszont középmezőnyben jó sokáig bírja a teló, és még egyszer sem sikerült 10% alá merítenem két napos használattal.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#2246) Honor 7:) válasza Shinnokina (#2245) üzenetére


Honor 7:)
tag

Igen,nem ertem miert van ez ...de nem baj lényeg hogy jobb az átlagtol, de fontos hogy munkaban 12 orat kibirjon ,nappal erős nyüstöléssel is.de várom hogy az MM még ezen is javitani fog .
Akik 2 kártyát használnak azoktol kérdezném hogy pl nekem a 2 sim kezeli a hivasokat ill az indításokat ez az előfizus telekom, az első kártya vodás amiről a net megy a jó lefedettség miatt, és mêg is meg kérdezi hivás indításnál hogy melyikről tárcsázzak.ez miért van?mikor be van állítva.

(#2247) Honor 7:)


Honor 7:)
tag

(#2248) Honor 7:)


Honor 7:)
tag

(#2249) avlisz80


avlisz80
tag

Tudja valaki hogy a gyári Google térkép miért dobál ki rendszeresen?Teljesen kilép mindent lehet újra beállítani útvonal stb! :F

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#2250) Honor 7:) válasza avlisz80 (#2249) üzenetére


Honor 7:)
tag

Próbáld meg a gyorsító tárazását törölni vagy a frissitesek eltávolítása,es ujra frissisd le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.