Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2901) Dimond G


Dimond G
senior tag

Szerintetek sok lóvé ezért a tokért:

[link]

(#2902) Ryder1 válasza Dimond G (#2901) üzenetére


Ryder1
senior tag

Nagyjából úgy számolj, hogy bármilyen tokot kinézel egy magyar oldalon, az ebayről 3-4 hét alatt megjön fele annyiért. Nilkin tokra panaszkodtak páran, ha jól emlékszem, keress rá! Ha gondolod, belinkelem azt a tokot, amit én vettem ebayről 1000 párszáz forintért, kb olyan, mint ez a Nilkin.

(#2903) Dimond G válasza Ryder1 (#2902) üzenetére


Dimond G
senior tag

Megköszönném! :D

Nekem most egy szilikon átlátszó 3 mm-es van fent. Tetszik, mivel a gomboknál ki van vágva.

(#2904) ibigi7


ibigi7
csendes tag

Sziasztok!

Pár hete frissítettem a Honor hetesemet B130-ról B140-re, de nekem nem ajánlja fel a 180-at. Hogy tudnám rávarázsolni?

(#2905) Azazel71 válasza Dimond G (#2901) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Ízlés és türelem dolga...én ezt és innen rendeltem :

[link]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2906) Azazel71 válasza ibigi7 (#2904) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Olvass vissza 10-20 képernyőnyit....találsz linket a letöltéshez, útmutatót a telepítéshez.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2907) Ryder1 válasza Dimond G (#2903) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ilyen a tok és ilyen a fólia. Elég tetszetős párosítás szerintem, nekem nagyon bejön.

(#2908) Dimond G


Dimond G
senior tag

Köszönöm skacok!
:R
Ezek szép tokok. :DD

(#2909) Azazel71 válasza Ryder1 (#2907) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Paky-ra volt panasz, hogy alul a vékony részen az usb csatinál hamar törik...

Én is üvegfóliával kombózom...:) [link]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2910) nagymolnar


nagymolnar
tag

Nekem iPakym volt sosem ejtettem le és 3 hónap után elkezdett törni a műanyag. Ragasztottam, tört mellette, végén tört mindenütt... A gumi megmaradt, ha valakinek kell adom.

Azazel71 megjött már az üveg tok? Én is ezzel szemezgettem... Szeintem elegáns, nekem a H6 pl. jobban bejött alapból mint a h7.

[ Szerkesztve ]

(#2911) ZPKing válasza Azazel71 (#2905) üzenetére


ZPKing
tag

Szia,
És mi a véleményed erről a tokról?
mi tartozik hozzá?
külső cover és üveg előlap?
a külső cover milyen anyagból van?
Köszi

(#2912) Azazel71


Azazel71
aktív tag

Még nem ért ide sajna.

Ez egy alu keret, edzett üveg hátlappal, és egy műanyag perem,amit előlről kell bapattintani az alukeretbe.

[link]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2913) Ryder1 válasza Azazel71 (#2909) üzenetére


Ryder1
senior tag

Ja, lehet kevertem. Nekem még csak 1 hónapja van meg, semmi baja.

Nem hiszem egyébként, hogy bármelyik tok tovább tudná tartani eredeti formáját/kinézetét 3-4 hónap után is, hacsak nem asztalon áll a teló egész nap. Ennyi pénzért ettől függetlenül szerintem jó vétel.

(#2914) Azazel71 válasza Ryder1 (#2913) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Egy hazai boltban a sima szilikon többe van, az tény. :) Ami egyébként utolérhetetlen, ha hardcore környezetről van szó..(.pl. nálam munkahely.) :)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2915) Ryder1 válasza Azazel71 (#2914) üzenetére


Ryder1
senior tag

Igen, az tény, hogy talán a sima szilikon véd a legjobban, csak ugye a dizájn... :D

(#2916) Azazel71 válasza Ryder1 (#2915) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Jaja...van ugye a melósbakancs, meg a templombajárós cipő....ezért vettem egy füstszinű szilikont is :DD

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2917) elin válasza Azazel71 (#2905) üzenetére


elin
tag

Ez nagyon dögös.... majd számoljál be róla pls!

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#2918) ibigi7 válasza Azazel71 (#2906) üzenetére


ibigi7
csendes tag

Már régóta követem a topicot, de visszaolvasva sem találtam választ a kérdésemre. Esetleg B140-et vissza lehet valahogy butítani B130-ra? Vagy fel kell tennem a B170-et, arra a B180-at, utána már jönnek a frissítések OTA-n?

(#2919) istvan1000


istvan1000
csendes tag

Sziasztok, olyan kérdésem lenne még hogy a tárhelytisztítókról mi a véleményetek ?

Több helyen azt írják nem ajánlatos használni őket mert kitörölhetnek pl. olya file-okat amiktől lelassulhat a telefon. Ez mennyire igaz ?

És ha a telónak saját gyári tisztítója van mint pl. a Honor 7- nek, akkor is előfordulhat ez a probléma vajon ?

Előre is köszi a válaszokat !

(#2920) ORCA58 válasza istvan1000 (#2895) üzenetére


ORCA58
addikt

Ezt a választ kaptam az XPRO-tól

"A vágásminták alaposan meg vannak tervezve, az adott készülék kialakításához optimalizált a forma,
pl. a Honor 7 esetében is.
Sokat teszteljük a vágásmintákat, rengeteg visszajelzés alapján finomítjuk a formákat, íveket.
Reméljük éles helyzetben az Ön telefonját is megvédi majd a termék."

Nem hinném, hogy a telefon naponta változna, és újra és újra át kellene tervezni a mintát. De ha már megteszik, akkor igazán csinálhatnának olyant is, ami tényleg mindenhol takar, kivéve, ahol nem szabad.

(#2921) doongoo válasza ORCA58 (#2920) üzenetére


doongoo
addikt

El kell felejteni az XPro-t és venni helyette normális védelmet nyújtó fóliát/üveget

[ Szerkesztve ]

(#2922) BOBAKILL válasza istvan1000 (#2919) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Felejtsd el a "tisztító" programokat. A gyári is felesleges, bár bizonyos esetben szükség lehet rá de én ilyennel még nem találkoztam.
Android memóriakezelésnek pont az a lényege hogy sok alkalmazást tart a memóriában mert úgy szinte azonnal elindul és tudod folytatni az adott alkalmazás használatát. (Csak védetté kell tenni Honornál) Ezért van hogy ha kevés szabad memória az jó dolog valójában, mert bármilyen addig használt alkalmazást egyből megnyit. Bár nálunk ez nem probléma 3GB rammal.. :D
Szóval teljes mértékben szükségtelen bármilyen memóriakezelő stb alkalmazást feltenni.

(#2923) doongoo válasza BOBAKILL (#2922) üzenetére


doongoo
addikt

Tárhelytisztítót kérdezett, az jól is jöhet, ha valakinél már túlcsordul pl. a Facebook, Chrome, stb.
Memóriatisztítónak nincs értelme tényleg.

(#2924) doongoo


doongoo
addikt

PLK-AL10-re tette már fel valaki a legfrissebb B201-es stabil romot? Vagy a developer ágról az 5.12.16-ot esetleg?

(#2925) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok,
nem hallani valamit a végleges Android 6-ról?
lassan letelik a két hét amit írtak :)

[ Szerkesztve ]

(#2926) elin válasza ZPKing (#2925) üzenetére


elin
tag

Az már letelt. Én pont 2 hete hétfőn olvastam, h 2 héten belül. De erről (is) híres a huawei, hogy ígérgetni azt nagyon tudnak :)

Honor 9 grey > Honor 7 silver

(#2927) sweatyy


sweatyy
csendes tag

Van ez B170-es ROM attól mert francia, jó a magyországi telefonra és lesz benne magyar nyelv, nem igazán értek hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#2928) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Pár napot késett ebay-ről rendelt glass protectorom.
Ez a kis kép fogadott, kedves volt tőlük. :)

(#2929) paolinho válasza sweatyy (#2927) üzenetére


paolinho
őstag

Tökéletes lesz, és van benne magyar nyelv is, ne aggódj! :)

(#2930) Gábor870508 válasza BOBAKILL (#2928) üzenetére


Gábor870508
csendes tag

Ettől az eladótól vàsàroltam én is az üvegfóliàt. Kettőt kaptàl te is? ☺

(#2931) Honor 7:) válasza Dimond G (#2901) üzenetére


Honor 7:)
tag

Nem sok érte , de nem is ér semmit hidd el nekem használtam , nem tudok 1 érvet mondani ami mellette szól.de ha szeretnéd felsorolom a hátrányait.

(#2932) Ryder1 válasza Honor 7:) (#2931) üzenetére


Ryder1
senior tag

Vélemény mindig jöhet szerintem. :D

(#2933) -ZsoLi-


-ZsoLi-
tag

Nilkkin szilikontok és üveget a kijelzőre.
Nekem bejött.

(#2934) Azazel71 válasza ibigi7 (#2918) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Biztosan tudom, hogy legalább kétszer előkerült mostanság egy összefoglaló.

Mindenesetre legyen:

Innen [link] letöltöd a b140 to b170 frissítést.

NEM CSOMAGOLOD KI A ZIPET. Az sd kártyán létrehozol egy "dload" nevű mappát, és oda bemásolod.
Utána helyi frissítésként telepíted.

Innen [link] letöltöd a b180-at, és ugyanúgy telepíted.

A sorrend fontos, mert egymásra épülnek a frissítések.Rootolt telefonon nem működik, bootloop lesz belőle, ahogyan abból is, ha kicsomagolod az update zip.-et.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2935) BOBAKILL válasza Gábor870508 (#2930) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen, kettőt. Remélem jó lesz, én a gyári karcolós rácsos tok miatt vettem. :D
Eddig jónak tűnik, szépen felraktam. De ha előtte nem nézek videót róla hogy hogyan kell ferakni rendesen akkor elrontom. :D

(#2936) Azazel71 válasza BOBAKILL (#2935) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Dobj egy linket a videórol, ha megkérhetlek...

Előbb-utóbb csak megjön az enyém is... :)

Ibigi7

Én sosem bíztam az önhatalmúlag törölgető, optimalizáló progikban. Majd én eldöntöm, mi nem kell.Van legalább 10 giga helyed, szerintem semmi szükség holmi optimalizátorra. A gyárira se.

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2937) BOBAKILL válasza Azazel71 (#2936) üzenetére


BOBAKILL
őstag

[link]
Annyi a különbség hogy amit én kaptam ott egy oldala ragasztós, a másik nem. De szépen felmegy. Van hozzá törlőkendő és matrica h ráragaszd a telóra oldalt mikor felrakod. Végén fontos hogy finoman helyezd rá majd középen nyomd meg a fóliát, ami foltban indulva szépen rásimul a kijelzőre. Látod a videón is. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2938) Azazel71 válasza BOBAKILL (#2937) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Köszi, látványos az a rohanó folt... :)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2939) ibigi7 válasza Azazel71 (#2934) üzenetére


ibigi7
csendes tag

Így frissítettem B140-re is az itt leírtak alapján, de lehet, hogy felesleges volt. Most lenne egy működő B180 a telefonomon. :((
Ha ezeket így sorban végigjátszom, a következő frissítést is így kell majd rávarázsolnom, vagy az már menni fog OTA-n?
Nagyon köszönöm a részletes leírást.

(#2940) Azazel71 válasza ibigi7 (#2939) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Fogalmam sincs. Amióta megvettem a telót, azóta nem kaptam semmit OTA-n.
Én is pontosan ugyanígy jutottam el a b180-ig.

Elvileg a következő már az új droid lesz,ami alapjaiban másképp épül fel, ezért teljes ROM lesz, nem csak javító patch, tehát a teljes rendszert cseréli, minden részét, ezért szerintem mindegy, melyik verzió lesz épp a telefonodon, és remélhetőleg ez már mindenkinek jön OTA.-n. Ha meg nem, hát felteszem manuálisan majd....

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2941) ibigi7 válasza Azazel71 (#2940) üzenetére


ibigi7
csendes tag

Még1x köszönöm.

(#2942) doongoo válasza doongoo (#2924) üzenetére


doongoo
addikt

erre senki?

(#2943) Azazel71


Azazel71
aktív tag

No.Megérkezett a csodatok :)

Elégedett vagyok vele alapvetően.Tökéletesen passzol,nem áll el sehol,nincs megcsavarodva, nem feszül,olyan, mintha gyárilag így készült vola a telefon. A neuralgikus helyeken is rendben van, a kamera, vaku,ujjnyomatolvasó körül is egyenletes,központos,nincs semmi elcsúszás.Maga a hátlap így kb.egy tized miliméterrel a kamera keretének síkja felett van,szóval azt is védi.Az olvasó így mélyebbre került, amit még szokni kell,de nem zavaró,továbbra is tökéletesen használható.
Az oldalkereten nem kivágások vannak a gombok számára, hanem gombok.Tökéletesen a helyükön vannak,de felrakás előtt érdemes jól megnyomkodni őket, hogy ne feszüljenek.Első felrakáskor a hangerő gombnál fordult elő,kicsit feszült, és a hangerő le folyamatosan benyomódva maradt.Levetten, kicsit " megdolgoztattam", utána vissza, most már tökéletes.

A gyártás minősége is rendben van, semmi sorja, elszineződés, elcsúszás ilyesmi.Egyetlen helyen maradt egy nagyon pici ragasztó megfolyás, amit nem csiszoltak le, simán eltávolítható.Az alukeret vastagsága,szélessége egyenletes,az élein példás 45 fokos letöréssel eldolgozva.(szakmai ártalom,hogy ezt néztem elsőre.. :) ).
Nem minden aggodalom nélkül, de összehoztam a randit a hátlap, és a tapétavágó kés között...a hátlap győzött,lehet rajta aprítani a húst a pörkölthöz.... :DD :DD

Az usb csatinál semmi probléma, a jacknél viszont baj van, túlságosan magas így ott a perem, a dugó nem megy elég mélyre, és így nem csatlakozik rendesen, nem érzékeli normálisan.
Szerintem minimális barkécsolással meg tudom oldani.

Összességében szerintem bőven megérte az árát.Azt az eladót,akitől én vettem, nem ajánlom viszont.

Elsőre,figyelmetlenségből,"fashion silver"-re adtam le a rendelést, de gyorsan írtam egy mailt, miszerint módosítanám "black-black-re. Jött a válasz, oké rendben, módosítva.Persze ma megérkezett a fashion silver.
Még megreklamálom, meglátjuk mi lesz belőle, végső soron ezzel is együtt tudok élni....

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2944) Azazel71


Azazel71
aktív tag

Nos hát tévedtem. Csak igen drasztikus megoldásokkal lehetne megoldani a füles problémát.
Ebből kifolyólag inkább mégsem ajánlanám ezt a tokot.Tényleg nagyon elegáns, de ha nincs olyan fülesed, amin a fém csatlakozó rész legalább egy centivel hosszabb az átlagosnál, akkor vagy faragnod kell rajta, vagy durván átalakitani a tok azon részét, vagy le kell mondanod a jackről, ha rajta van a tok.

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2945) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

H7 PLK-L01 firmware-ek, update-ek és Rollback 6.0to5.0 állományok egy helyen: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2946) Honor 7:)


Honor 7:)
tag

Használ valaki power bankot? Ha igen várom ki milyet ,és hogy tölt e olyan gyorsan mint a hálózati töltőröl.

(#2947) Azazel71 válasza Azazel71 (#2944) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Faragtam, kb.2mm.-t. Elég kultúráltra sikeredett, és így most tökéletes.

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2948) Honor 7:) válasza Azazel71 (#2947) üzenetére


Honor 7:)
tag

Elég jó lett ,:))) TDK füles?

(#2949) Azazel71 válasza Honor 7:) (#2948) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Az, T-től, kuponért :)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2950) Honor 7:)


Honor 7:)
tag

Mai képernyőidőm:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.