Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2051) BOBAKILL válasza teo77 (#2050) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Vibernél nem villog a led.

(#2052) csako


csako
veterán

Na, pár napja megérkezett a (mű)bőrtokom, köszönet Golota-nak, amiért korábban belinkelte, ugyanis nagyon tetszik nekem is :)
Ha valakinek képről bejön, akkor ajánlom, mert kellemes a tapintása, szépen védi a telefont és szerintem nem lett túl vastag tőle. Legfeljebb azt kell picit szokni, hogy az ujjlenyomat olvasó "mélyebbre" került.
Golota írása
AliExpress

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2053) Mandra


Mandra
csendes tag

Sziasztok!
Gondolkodom egy ideje eme telefon megvételén, hosszabb időre szeretnék egy megbízható készüléket. Egyedül a kamera aggaszt egy kicsit, több helyen olvastam, hogy nem remekel. A kérdésem az lenne, hogy a csúcskategóriás telefonokhoz képest marad alul vagy amúgy is gyenge. Nyilván nem egy tükörreflexes fényképező szintjét várom el, de azért egy viszonylag jó kamerával rendelkező telefont szeretnék.

(#2054) BOBAKILL válasza Mandra (#2053) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Átlaghoz képest jobb a kamera, a csúcshoz képest picivel gyengébb. Ha jól beállítod akkor szuper képeket lehet lőni vele. Este is jó képeket lő, talán az esti képek versenyben vannak a csúcs gépekkel.

(#2055) gproject válasza Mandra (#2053) üzenetére


gproject
aktív tag

kamera teszt

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#2056) Gábor870508


Gábor870508
csendes tag

Android 6.0 mikorra várható? Tud esetleg róla valaki valamit?

(#2057) Golota válasza csako (#2052) üzenetére


Golota
aktív tag

Örülök, hogy élőben is bejön. Tartós, praktikus, jó kis tok.

(#2058) kasee


kasee
aktív tag

Sziasztok,

Honor 6 ról váltanék H7-re, mennyivel jobb mint a H6?
Root után meg lehet csinalni, hogy mindkét kártyán legyen 4 g ?
Azt jol olvastam hogy 2 sim vagy 1 sim + microsd megy bele?
Az eu-s verzio is dual active igaz?
kösz

[ Szerkesztve ]

(#2059) pozso78 válasza avlisz80 (#2048) üzenetére


pozso78
csendes tag

Én ezt a 15%-ot nem találtam előfizetés nélkül, vagy csak aznap volt, vagy csak előfizetéssel?
Most 127999-és hoz a honlap.

[ Szerkesztve ]

(#2060) bkiky01 válasza pozso78 (#2059) üzenetére


bkiky01
senior tag

Csak előfizetéssel..

(#2061) njnl válasza teo77 (#2050) üzenetére


njnl
aktív tag

A-a, sajna az még mindig nem.

Gábor870508

Nálam már az van :DD

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2062) avlisz80 válasza pozso78 (#2059) üzenetére


avlisz80
tag

Pedig 30aséknál főoldalon van!Igaz kell hozzá egy 8ezres előfizetés de az adott volt!

Honor magic 6 pro,PS5,Sony 65xh9005,JBL ES90,Klipsch R12SW,Onkyo 9050

(#2063) #04441088 válasza njnl (#2061) üzenetére


#04441088
törölt tag

Hogyaaaaaaaaaan?
Beta?

(#2064) njnl válasza #04441088 (#2063) üzenetére


njnl
aktív tag

Sztem igen, mert egyszer regisztráltam rá. Meg ugye hivatalos infó nincs is aróla, hogy jött volna 6.0. :)
De sehol nincs feltüntetve a verziószámban, hogy béta lenne.

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2065) szente válasza njnl (#2064) üzenetére


szente
addikt

Béta lesz az, nekem is ez a verzió száma.

(#2066) csako válasza njnl (#2061) üzenetére


csako
veterán

Meg tudnád nekem nézni, hogy a Beállítások --> Megjelenítés menüben a Daydream (Álmodozás lehet talán magyarul) bekapcsolása esetén be lehet állítani appokat is vagy továbbra is csak fotókat?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#2067) mpeter94 válasza njnl (#2064) üzenetére


mpeter94
tag

Megéri feltenni ezt a B313-as romot? Van esetleg benne valami idegesítő bug?

(#2068) James67 válasza teo77 (#2050) üzenetére


James67
aktív tag

Nem villog.

Redmi Note 8 4/64

(#2069) Honor 7:)


Honor 7:)
tag

Na én újra rendeltem , és olcsóbb is 20 ezer ft -al holnap jön meg :)

(#2070) davidovi


davidovi
tag

sziasztok, biztos hangzott már el hasonló kérdés, de azért remélem nem baj ha iylet kérdezek.

S4 miniről tervezek váltani és két jelöltem van, az S6 (sima, nem edge) és Honor 7.
ti, mint ezt használók, bátran meritek ajánlani?

köszi előre is

(#2071) blasi20 válasza davidovi (#2070) üzenetére


blasi20
tag

Hogyha teljesítmény orientált ember vagy akinek szüksége van a erős hardverre akkor S6 (keresztbe levizeli a H7-et). Ha 1 stabil a mindennapi használatra elég telefont keresel, tűrhető aku idővel és kamerával, nagyon jó szoftveres megoldásokkal ami miatt sztem élmény kézbe fogni a telefont minden alkalommal. Ja és ráadásul gyönyörű. :) (sztem sokkal szebb telefon mint az S6)

(#2072) zsofiona


zsofiona
csendes tag

Sziasztok!

Media Markt-ban Huawei okostelefonokra megint van 10% kedvezmény jan.30-ig.
Legutóbb végül mindenkinek elfogadták?Láttam, hogy volt aki utólag megkapta de olyan is akit elküldtek...

(#2073) pozso78 válasza zsofiona (#2072) üzenetére


pozso78
csendes tag

Ha jól látom csak néhány készülékre van de a H7 nincs közte.

(#2074) hoozy


hoozy
csendes tag

Sziasztok! Úgy tűnik, sikerült letörölnöm az FM rádió progit. Vissza tudom tenni valahogy?

Honor 7

(#2075) max-11


max-11
tag

Sziasztok! Új készüléket válogatok, bent van az élmezőnyben a H7 is. Kérdezném Tőletek, hogy mennyire sérülékeny a háza, kijelzője? - nem szeretem tokban hordani a mobilt. Az ujjl.érzékelővel, ha jól tudom akár az sms kezelést is 'inkognitóba lehet tenni. - ha ez aktiválva van, akkor sms érkezésekor a lezárási képernyőn mennyi infót ad? h pl kitől jött, vagy a szöveg egy része látszik netán? Köszönöm, ha válaszoltok...

(#2076) njnl válasza max-11 (#2075) üzenetére


njnl
aktív tag

Fém ház jól bírja, maximum minimális karcok tudnak keletkezni rajta. A kijelzőm még szerencsére nem sérült, a gyári fólia hasznos rajta.

Az újlenyomatolvasót hozzá tudod rendelni az összes applikációhoz illetve külön külön be lehet állítani melyik mikor, hol jelezzen vagy éppen hol ne. (zárképernyőn, érteítési sávban - az felett pluszban)

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2077) paolinho válasza hoozy (#2074) üzenetére


paolinho
őstag

Itt megleled, remélem, működni is fog.

(#2078) tgeri


tgeri
tag

Sziasztok!

H6 fórumban már kérdeztem, de nem tudott válaszolni rá senki. Mivel asszonynak H7 van és ott is jelentkezik, ezért megkérdezem itt, hátha tudja valaki:
Az miért van, hogy több widget, ami pl. 1x1-es Samsungon, az H6-on 2x2 helyet foglal?

Például a Névnap nevű, amúgy tök jó kis cucc is. Samu-n simán 1 ikonnyi helyet foglal el, kis pici. H6-on és H7-en 2x2-t eszik, "a fél képernyőt elfoglalja" és nem értem hogy miért.

Írja is ott, ahola widget ki kell tenni, hogy "Névnap 1x1" (ez gondolom a widget neve), de alatta halványan már az látszik, hogy 2x2, és tényleg: amikor kiteszem, 2x2 helyet foglal...

Hmm?

Előre is köszönöm,
TG

UI: https://play.google.com/store/apps/details?id=biz.leho.nevnap -ról van szó, de ez csak egy példa. Több másikkal is tapasztaltam ilyet. Pl. Shazaam app.

(#2079) James67 válasza tgeri (#2078) üzenetére


James67
aktív tag

Nekem nincs névnap app de van shazam és az csak 1 helyet foglal.

Redmi Note 8 4/64

(#2080) CubiaC


CubiaC
csendes tag

Sziasztok!

Kínai verzióban megjelent már az új android. Viszont úgy kell telepíteni, hogy először frissítitek a HiCare appot, és utána ha ez megvan, akkor beleléptek, és alul van a Frissítés.. ezzel már megtalálja, letölti (0,9 GB) és telepíti a rendszert. Biztos, hogy nem béta, mert én nem jelentkeztem tesztelni. Hajrá mindenkinek :)

(#2081) max-11


max-11
tag

Még van kérdésem. Automata módban egy átlag fénykép mekkora lesz a H7-tel? File méretre gondolok...

(#2082) CubiaC válasza max-11 (#2081) üzenetére


CubiaC
csendes tag

Ha 20 megapixelen csinálom, akkor nekem 4,5-6,5 mega között változik.

(#2083) lenovomen válasza CubiaC (#2080) üzenetére


lenovomen
aktív tag

Az EU-s készülék sajnos még nem tölti le. :/ :)

(#2084) CubiaC válasza lenovomen (#2083) üzenetére


CubiaC
csendes tag

Próbáltad frissíteni előtte azt az app-ot, amit írtam? (eu-sban van ilyen szoftver amúgy? )

[ Szerkesztve ]

(#2085) -ZsoLi- válasza CubiaC (#2084) üzenetére


-ZsoLi-
tag

Van ilyen szoftver de nem csinál semmit.

(#2086) Shinnokina


Shinnokina
tag

Kb két hete van meg a készülék, és szerintem már be kellett állnia a töltésnek, de picit fura nekem. Nem az átlag üzemindő, egy feltöltéssel wifi/mobilnet és nagy fogyasztó alkalmazások mellett is simán kibír akár másfél napot is, hanem azon húztam fel a szemöldököm, hogy 100%-ról iszonyú gyorsan, néhány perc netezés (értsd: facebook) alatt lemerül 93-92%-ra, majd a 80-ra is elég gyorsan, onnantl viszont középtartományban elég sokáig jól bírja az aksi mindenféle nyomkodás mellett. Ez vajon normális viselkedés? Más telefonjaim nem zuhantak ennyire 7-8%-ot rögtön töltés után percekkel.

Xiaomi 11 Lite 5g NE - és zöld :)

(#2087) apezka válasza CubiaC (#2080) üzenetére


apezka
tag

És hogyan/hol lehet regisztrálni a HiCare-be? Ugyanis a +36-os telefonszámok nem támogatottak az email-l való regisztráláskor pedig "Helyszolgáltatási korlátozások miatt a rendszer...", valószínúleg a telefonos is ezért nem járható út...

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#2088) kinzo válasza max-11 (#2081) üzenetére


kinzo
csendes tag

Szia!
Nálam 3.5-6.8MB

kinzo

(#2089) Gábor870508 válasza njnl (#2061) üzenetére


Gábor870508
csendes tag

Lehet még rá jelentkezni? :D

(#2090) igali válasza CubiaC (#2080) üzenetére


igali
tag

Kérlek oszd meg velünk az első tapasztalataidat, mik az első benyomások?
A telepítés zökkenőmentes volt?
Gyors tapasztalat alapján mi a pro és kontra?
Megéri már frissíteni?
Alkalmazások, egyéb adatok megmaradtak?

(#2091) max-11 válasza kinzo (#2088) üzenetére


max-11
tag

Köszi a válaszokat!

(#2092) CubiaC válasza apezka (#2087) üzenetére


CubiaC
csendes tag

Regisztrálni nem regisztráltam be, mert nekem sem enged. Attól még működik a szoftver ezen része.

#2090 igali: igazából nem tudok nagy különbséget mondani, talán picit gyorsabb és szebb lett. Zökkenőmentesen végigment a telepítés, nem volt semmi fennakadás. A programok, adatok, minden megmaradt.

Ami kicsit zavaró, hogy nem tudom beállítani, hogy a névjegyzékben (google) csak azokat mutassa, amikhez telefonszám is tartozik. Ez nem tetszik.

Ami nem nagy dolog, de tök jól mutat: nem fogadott hívásnál is kiírja, hogy hány mp-ig csengett a teló. Ja és automatikusan írja a hívásnaplóban az hívásidőtartamot is a hívó fél mellé.

Tetszik, hogy megcsinálták azt,hogy a messenger is működjön (a felugró ablakok).

Tettek bele egy iránytűt, az kurva jól működik. :)

Hirtelen talán csak ennyi, ha lesz még valami majd mondom. De egyelőre nem használtam ma olyan eszeveszettül a telefont. Majd a fényképezésre leszek kíváncsi, hogy javult-e valamennyit esetleg a szoftvere. Ja igen, fényképezés: eltűnt a "jó étel" mód, és lett helyette: "Time-lapse" :)

Azt hiszem ennyi.

(#2093) kasee


kasee
aktív tag

Sziasztok,

Ma váltottam H6 ról...remélem ebben sem csalodom..
Unlock bootloader illetve root ra ezt a leirast talaltam:
http://mobilarena.hu/tema/re_bemutatkozott_a_honor_7/hsz_439-439.html

Itt viszont a Huawei honlap adott oldala nem elerhető
tud valaki frissebbet hogy lehet feloldani rootolni?

(#2094) kasee válasza kasee (#2093) üzenetére


kasee
aktív tag

Update...
Bocsi megvan...a TWRP.zip helyett viszont telefon foto jön be .

(#2095) creed2 válasza CubiaC (#2092) üzenetére


creed2
csendes tag

Szia!

Ezt nem értem... A HiCare akár appból, akár A Play-ből azt jelzi, a legfrissebb: 1.30.508.1

Hogyan lehet ennél frissebb? :)

Gyula

(#2096) szente válasza creed2 (#2095) üzenetére


szente
addikt

6 Betán nekem 2.00.00.300 a verziószám.

(#2097) creed2 válasza szente (#2096) üzenetére


creed2
csendes tag

Jó, de hogy lett 6.0 betád? :)

Gyula

(#2098) igali


igali
tag

Köszi CubiaC!

Többiektől is izgatottan várom a tapasztalatokat akik nem regisztráltak a beta-ra, és frissítettek a hivatalos, stabil 6.0-ra.
És ha kérhetem, osszatok meg esti és közeli, makró képeket is ;) :)

(#2099) Black&White válasza creed2 (#2095) üzenetére


Black&White
addikt

Úgy, hogy a kínai verzió gyári alkalmazásait a HiApp-ből tudod frissíteni.

(#2100) creed2 válasza Black&White (#2099) üzenetére


creed2
csendes tag

Aha... Akkor nektek kínai verzió van? :)

Gyula

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.