Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2751) soundman1 válasza BOBAKILL (#2747) üzenetére


soundman1
senior tag

Azért kérdeztem rá avlisz80-ra, mert én speciel az elejétől végigolvastam a fórumot, és eddig azt írták, hogy az üvegfólia és gyári tok párosítással nincs probléma! Először ő írta le, hogy a nem gagyi ü.fólia is megkarcolódik a gyári hivatalos toktól.
Mivel nekem az ára miatt gyűjtenem kell erre a telóra, tokra, stb., ezért minden infó hasznos, hogy tudjam hol lesz a vége. Nekem kell a root, egy jó tok, örülök a sok gyári frissítésnek, és a buhera is érdekel. Nem vagyok fórum lakó, így nem tudom mik most a szokások, de az elmúlt 8 évben az általános topikba mindenki azt írt ami a telóval kapcsolatos. Higyétek el engem is idegesít az, hogy úgy írnak be egyesek, hogy nem olvasnak vissza az utolsó 100 hsz-ba, mert akkor megkapnák a választ. Az hogy ez sokszor előfordul annak is tudható be, hogy sokan veszik a telót, aminek csak örülni lehet! Az összefoglaló nagyon hasznos lenne. Anno a Defy-nél is így volt, a Mélyvíz topikba én is átmentem egy idő után a sok ismétlődő kérdés miatt, de akkor a romolás miatt hozták létre a szakosított topikot. Amíg nincsenek meg ezek, addig marad az olvastam már ezt is(!) érzés.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2752) EtonBlazer


EtonBlazer
csendes tag

Valaki megtudnà mondani hogy a frissitès utàn a naptàrban lehet e egèsz napos esemènynèl riasztàsi idopontot beàllitani?mert jelenleg csak de.9 re lehet àllitani ha az esemèny egèsz napos.

(#2753) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Ha valakinek van szabad ideje illetve kedve összefoglalót írni akkor az nyugodtan tegye meg és lépjen kapcsolatba egy moderátorral aki majd intézni a dolgot. "Ismerek" pár embert aki jártas ebben, ha kell akkor szólok nekik, csak legyen egy ember aki megcsinálja és aki annyi felelősséget vállal hogy amit leírt az jó. Ebben szívesen segítek én is ha szükséges. :R

(#2754) Azazel71 válasza soundman1 (#2751) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Mire kell a root?

Nincs custom rom, nem is kell, a gyári nagyon jó.Nincs halomnyi törölhetetlen szemét rendszeralkalmazás, és szerintem nem hiányzik olyan feature ami csak root appal menne.
Ellenben frissítéskor csak sz..pás a root, meg a twrp, nyitott bootloader, és szerintem nincs nagyobb biztonsági kockázat, mint a root jog.
Vannak telók, amiket " muszáj" buherálni, hogy normális legyen, ez kivételesen nem olyan, csak megszokásból nem éri meg :)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2755) Black&White válasza Azazel71 (#2754) üzenetére


Black&White
addikt

Kínai verziók lokalizációja, (korrekt)reklám blokkolás, Viper4android, stb...soroljuk?
Az, hogy neked nincs szükséged rá, önmagában nem jelent sokat.
Amúgy egy gyakorlott felhasználónak az összes, frissítést érintő buhera eltüntetése pár perc.

(#2756) Azazel71 válasza Black&White (#2755) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Köszi, tényleg kiváncsi voltam.

Semmi bajom a mókolással,eddig szinte minden telómat buheráltam, de most nem érzem szükségét, egyedül a Walkman sound.libjei,meg az equalizere hozott minimális kisértésbe...

A viper, a reklámblokk rétegigény, a kínai honosítás korrekt,az jogos. :)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2757) beast0923 válasza Azazel71 (#2754) üzenetére


beast0923
csendes tag

Appokat az sd-re rakni elég jó indok a rootra :)
16 gb elég karcsú :(

(#2758) Azazel71 válasza beast0923 (#2757) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Beállítésok, tárhely,alapértelmezett tárhely sd kártya

Ez nem működik?

Vagy: Alkalmazások,konkrét alkalmazás, áthelyezés sd kártyára?

B180, root nélkül.

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2759) ORCA58 válasza beast0923 (#2757) üzenetére


ORCA58
addikt

Teljesen csak akkor lehet átrakni az app összes részét, ha van ext3-ra formázott része az sd-nek. Egyébként a Huaweinél nem kell e miatt root.

(#2760) soundman1 válasza Azazel71 (#2754) üzenetére


soundman1
senior tag

Egyértek veled. Azt mondják, hogy nagyobb root-tal a kockázat, bár én nem tapasztaltam még miben lenne nagyobb kockázat. Valóban rétegigényeket lehet kielégíteni, de szerintem erre szükség is van, mert a google kullog a frissítések többletfunkcióival a gyártók után. Eddig minden telómon használtam segédprogikat, mert kellett, hiányzott. Pl. SD-re írás, bár ez ennél a telónál végre ez megoldva. Az appok beállításait tudtommal csak root hozzáféréssel tudják a backup programok. Ez romolásnál vagy új telóra váltáskor sok időt megtakarít. Timed toggles progival automatizálva profilozom, ütemezem standby-ba vagy némítva a telót. Elnézést mástól ha hosszú voltam, nem akarom off-ba nyomi a topikot, remélem én is hamarosan tulaj leszek.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

(#2761) beast0923 válasza ORCA58 (#2759) üzenetére


beast0923
csendes tag

64-es sd-t két részre osztottam az egyik fele ext4-es appok miatt másik fele képek ilyenek
Hogy lehet máshogy átrakni huaweinél?
Az áthelyezés sd kártyára, pont a nagy részét hagyja a telefonon sajnos :(
Vagy van más megoldás?

(#2762) #04441088


#04441088
törölt tag

Hali!
Érdekel valakit egy ilyen tok Honor 7-hez? Feketében.

[ Szerkesztve ]

(#2763) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Sziasztok, egy hete tulaja vagyok egy Honor 7-nek. Mostanáig minden frankó volt vele, de ma elkezdte a problémát.
Nem csatlakozik a netre, wifi müködik rendesen, a hálózat bejön de amikor engedélyezem a mobil netet akkor nem történik semmi. A kártyát próbáltam más telefonban ott minden rendben, van.mobil net. Amikor visszarakom a Honorba már nem müködik. Igy randomra elszállt...

Minden eredeti, nem mókoltam semmit rajta.

Valakinél eőfordult hasonló dolog?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2764) Honor 7:) válasza MiklosSaS (#2763) üzenetére


Honor 7:)
tag

Szerintem csak beállítási gond ez , ha awifit kikapcsolod akkor se csatlakozik?

(#2765) MiklosSaS válasza Honor 7:) (#2764) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem. Sehogysem tudom ráveni a csatlakozásra...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2766) undersance válasza MiklosSaS (#2765) üzenetére


undersance
tag

Nem frissítetted a telefont mostanában? Ha igen, talán attól felejtette el a beállításokat.

(#2767) Prime110


Prime110
aktív tag

Úgy hírlik a Huawei minőségi hiányok miatt visszahívta a Honor 7-hez való rácsos tokjait, gondolom pár ezren már jelezték a problémát, úgyhogy inkább senki ne számítson hogy rácsos tokja lesz ehhez a modellhez egyhamar.

(#2768) petya93


petya93
csendes tag

Sziasztok! Most állok telefonvásárlás előtt. Melyiket érdemesebb választani a Honor 7-et vagy az iPhone 5s-t? Előre is köszönöm a válaszokat!

(#2769) BOBAKILL válasza petya93 (#2768) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Honor 7

(#2770) anzo válasza petya93 (#2768) üzenetére


anzo
senior tag

:W :W :W

(#2771) nagymolnar válasza petya93 (#2768) üzenetére


nagymolnar
tag

Én a ZTE Blade-t javaslom

(#2772) njnl válasza petya93 (#2768) üzenetére


njnl
aktív tag

Ohh ember, ebbe most belenyúltál. Megelőzendő, hogy a többiek agyon savazzanak olvass vissza pontosan 45 hsz-t.

Szerk.:

miklosss2012

Beállítások / Két kártya kezelése?

[ Szerkesztve ]

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#2773) MiklosSaS válasza undersance (#2766) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem frissitettem, most ugy csinálja hogy 10-bõl 3-szor csatlakozik, 7-szer pedig nem.
Lehet ha nem javul meg visszaküldöm és veszek valami mást.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2774) MiklosSaS válasza njnl (#2772) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egy kartyat hasznalok csak, a masodik slot-ban egy 32 gb-os sd kartya csucsul.

Harmadik stadium: most amikor megyen a mobil net akkor nem megyen a wifi. Felismeri a halozatott, de egyszeruen nem csatlakozik....Amikor mukodik a wifi, vaccakol a mobil net....

Ugy visszabaXom ezt a xart holnap a bolta..... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2775) fjudors válasza #04441088 (#2762) üzenetére


fjudors
aktív tag

nem, bár van kettő is, az eladót mégsem hirdetem itt...
;]

[ Szerkesztve ]

(#2776) GEPESZ66 válasza MiklosSaS (#2763) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Nem 2G-n vagy?
Nálam azon dobja el az LG.

(#2777) Usgyi válasza blasi20 (#2652) üzenetére


Usgyi
aktív tag

Szóval csak a 16GB-os verzió jöhet szóba... Azért kicsit sokallom a cirka 130 ezret. Nem tudom valahonnan olcsóbban megrendelni?

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#2778) Honor 7:)


Honor 7:)
tag

Vagy valami hozzáférési pont nincsen jól beállítva.?

(#2779) doongoo válasza Usgyi (#2777) üzenetére


doongoo
addikt

Hardverapró

(#2780) ZPKing


ZPKing
tag

Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne, hogy a gyári emui-is tárcsázot hogy tudnám egy az egyben kicserélni az eredeti Lollipopp alap android tárcsázóra?

Köszönöm.

(#2781) kekkola válasza petya93 (#2768) üzenetére


kekkola
senior tag

Honor 7

O+8T

(#2782) blasi20


blasi20
tag

Atya úr isten h vannak ezért buta emberek na... így van ha megy a wifi nem fog menni a mobilnet és fordítva sem mert mindig amit elsőnek bekapcsolsz az a prio... ha wifit kapcsolod be elsőnek akkor a felmerülő adatköltségek miatt nem fog menni a mobilnet addig amíg azt ki nem kapcsolod... de csak nyugodtan fikázd a mobilt mikor te vagy a sötét... a másik meg max szervizbe küldik ha nem neten vetted mert csak netes vásárlásnál áll a visszaviteli gari. De 1 tescos mobil jobban dominálna neked és annak tudása mint 1 honor 7es...

[ Szerkesztve ]

(#2783) blasi20 válasza ZPKing (#2780) üzenetére


blasi20
tag

Nova launcher

(#2784) csokebmx92


csokebmx92
csendes tag

Sziasztok!
Van valamilyen hátránya, ha nem Plk-l01-es készüléket veszek?
Vagy csak ez tudja a B20-at?

[ Szerkesztve ]

(#2785) MiklosSaS válasza blasi20 (#2782) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mi van? Miert vagy ilyen morcos?

Leirom ujra, ha aktivatlni tudom a wifit akkor nem tudok aktivalni a mobil netet. Ha megyen a mobil net, akkor nem csatlakozik a wifi.
De egyiket sem hasznalom szimultan!

Ha nem tudsz olvasni vagy ertelmezni akkor menj az ovodaba es ott tombold ki magadat, es kerlek a szemelyeskedest keruld ha lehet.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2786) blasi20 válasza MiklosSaS (#2785) üzenetére


blasi20
tag

Hallod vegyél valami mást mert ez a telefon neked túl sok lesz.

(#2787) davidsz válasza MiklosSaS (#2785) üzenetére


davidsz
őstag

Vagy wifin van net, vagy mobilhálózaton. Ez ilyen egyszerű. A kettő együtt nem megy egy telefonon sem.
Ez ilyen egyszerű.

Amennyiben a kettő közötti váltásoknál a mobilnet nem megy, akkor ellenőrizd az apn beállításokat. - illetve, ha Kínai piacra szánt verziód van, úgy ott a Voda B20 sáv hiánya lehet az ok.

Ha a Wifire váltva nem mindíg megy a net, akkor ott meg a router beállításokat ellenőrizd! (Általában a chanel váltás megoldja)

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#2788) MiklosSaS válasza blasi20 (#2786) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kosz a tanacsot, de kerlek osztogasd inkabb az oviban.

Van egy problema, a telefonon nem megyen a mobil net. De elmagyarazom neked is, keves neuronal megaldott kollega. Inaktiv modba teszem a wifit, tehat nincs...elment..nem hasznalhato. Aktivalom a mobil netet (mobil data) es nem mukodik. Eloszor azt mondtam jo, ez a szolgaltato....de a kartya egy masik teloban mukodik rendesen.

Atment, vagy probaljam ujra?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2789) blasi20 válasza MiklosSaS (#2788) üzenetére


blasi20
tag

Te igen nagy értelmiség! Még mindig nem a telefonnal van a hiba... átment vagy lerajzoljam?

(#2790) MiklosSaS válasza blasi20 (#2789) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na akkor legy szives meselj, miert nem a telefonnal van a hiba. De leirom utoljara...

Lekapcsolom a wifit, szeretnek mobil netet...nem mukodik..10-bol 7-szer nem megyen. De amikor 3X mukodik, lekapcsolom a mobil netet...de csatlakozni szeretnek a wifi-re (tehat mobil net inaktiv) de nem csatlakozik. Latja, de valamiert nem csatlakozik..manualisan probalom..ugysem. Restart utan megyen rendesen, csatlakozik magatol.

Miert nem a telefon hibaja?>

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#2791) nagymolnar válasza MiklosSaS (#2788) üzenetére


nagymolnar
tag

Első körben mindenki arra gondolt, hogy az APN nics jól beállítva a telefonodon....
Ezt le kell ellenőrizni. Az APN szolgáltatóként változó. Ha továbbra is hibás, akkor 3 gombos frissítéssel újra tenném az egészet, ha még mindig szarakodik, akkor vissza gariba....

Ne öljétek egymást.... főként akkor amikor segítséget kérsz és mindenki segíteni próbál.....

Próbálkozz, írd meg az eredményét, abból tanulna a többi, ha nem lenne mindenki lusta visszaolvasni

Apropó milyen telót vegyek kínai szifon 5 vagy Honor 7 :) :W :W :W

(#2792) blasi20 válasza MiklosSaS (#2790) üzenetére


blasi20
tag

Netalántán át látogattál más honor termékek fórumjára? Ha nem akkor tedd meg! De lehet h még ebben a fórumban is ki lett tárgyalva 1x de lehet h tévedek.

(#2793) davidsz válasza nagymolnar (#2791) üzenetére


davidsz
őstag

A fő kérdés, hogy milyen verzió a telefon, illetve milyen a szolgáltató? - zárjuk ki a b20 problémát ...
A következő, amikor a Router kiüti a telefont. Ez nálam már volt minden féle telefonnal.... Router chanel állítás, előzmények törlése stb. megoldja. - router hiba, amikor több eszköz miatt "becsavarodik"

Honor 7-et vegyél :DDD

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#2794) BOBAKILL válasza MiklosSaS (#2790) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Wi-Fi beállításoknál a Wi-Fi+ be van kapcsolva?? ha igen akkor próbáld meg hogy kikapcsolod.

(#2795) kinzo válasza MiklosSaS (#2790) üzenetére


kinzo
csendes tag

Annyiban csatlakoznék a kolléga reklamációjához, hogy kb 2-3 esetben már jártam hasonlóan én is. Annyi különbséggel, hogy nálam csak mobilnet vacakolt.
Ajtón kilépve mobilnet bekapcsol... amég dühöngés van a futtatóban keresni akartam valamit a neten és hiába böktem újra és újra rá a google, face, bármire a dolphin csak homokórázott de semmit nem volt hajlandó betölteni. Helyszín BP X.ker. elvileg H+ -t jelzett a készülék, látszólag csordogáltak a telefon számlálója szerint a bitek ide-oda, de az oldalak nem töltődtek be... Egészen addig amég újra nem lett indítva a telefon. Előzőleg wifi ki, mobilnet ki-be többször is, de semmi...
Ennek kb 1 hónapja azóta, hogy lekopogjam nem volt ilyen bajom.

kinzo

(#2796) Azazel71 válasza petya93 (#2768) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Visszakérdeznék.

Mi az, ami miatt szóba került az iphone 5s? Milyen érveid vannak mellette, ami miatt felmerült, mint választási lehetőség, a H7 ellenében? Túl azon, hogy az Apple termék, a H7 meg "valamikínaji"?

Ha szépen elolvasod mindkét telefon leírását, összeveted az áraikat,teljesen egyértelmű a választás,kivéve egy megveszekedett Apple hívő esetében, de az meg nem is tenne fel ilyen kérdést.

Másrészt pedig, az elitvagyokmerszifonomvan életérzés csak a legújabb szériával működik, a régebbi cuccok tulajait,az almafan közösség lenéző mosollyal, afféle szegényrokonként kezeli.

Amúgy meg, galaxy s2 :)

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2797) Azazel71 válasza MiklosSaS (#2788) üzenetére


Azazel71
aktív tag

Boba jól mondta: wifi+ funkciót kapcsold ki.Utána,recovery menü, cache törlés, 10 érthetetlen hibából 8-at megold.Ha továbbra sem jó, hívd fel a szolgáltatód, és kérj tőlük egy spec.beállító sms.-t, a mobilnethez.

Extrám esetben, gyenge lefedettségű helyen, akár egy magasabb fémtartalmú tok is keresztbe tehet...

[ Szerkesztve ]

NEM ÉRDEMES IPHONE 5S-T VENNI, HONOR7 HELYETT !!! A T-mobil is független H7-et árul!!!!!Rohadtul nem éri meg frissíteni MM.-re, sőt B180-ra se.Csak azért frissít mindenki, hogy rossz legyen neki.

(#2798) doongoo válasza blasi20 (#2783) üzenetére


doongoo
addikt

Ez szimplán hülyeség. A launcher nem cseréli le a tárcsázót.

(#2799) ZPKing válasza doongoo (#2798) üzenetére


ZPKing
tag

Akkor hogy tudnám a "gyári" alap
lollipop tárcsázót bevarázsolni?
Ha lehet egyáltalán.

(#2800) nagymolnar válasza ZPKing (#2799) üzenetére


nagymolnar
tag

szerintem sehogy, illetve ha letölthető app-ként, akkor azt kell feltelepíteni és futtatni...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.