Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Z.É.T. válasza Doki42 (#950) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Kamera, fogaskerék, felbontás, legfelső:

(#952) egyedülülő válasza Hoes (#949) üzenetére


egyedülülő
őstag

Saját tapasztalat, hogy az S7 EDGE kamerája gyengébb lett, hála a frissítéseknek. Miután legyalultam és visszakerült az alaprendszer láthatóan jobb lett a képminőség is. Ettől tartok itt is.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#953) punky10 válasza egyedülülő (#952) üzenetére


punky10
addikt

A P20-nál(plusz pl a Mate 10 Pro) is ez a helyzet. A P20 esetén kevésbé, de a Máténál látványosan gy ngébb lett a fotó app.

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#954) Doki42 válasza Z.É.T. (#951) üzenetére


Doki42
őstag

Bocsi de szerintem nem ezt kérdeztem.. Ezt tudom.
Ultra Clarity nevű üzemmód??

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#955) Z.É.T. válasza Doki42 (#954) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Camera => gear => resolution:
kép link

:D
(nem tudok más hasonlóról)

[ Szerkesztve ]

(#956) punky10 válasza Doki42 (#954) üzenetére


punky10
addikt

Az ultra tiszta mód lesz az..
Csak rossz a fordítása.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#957) cseptomi


cseptomi
csendes tag

Egyébként van olyan aki észrevett bármilyen kamera képminősegbeli romlást az android 10-es frissítése óta? :)

(#958) punky10 válasza cseptomi (#957) üzenetére


punky10
addikt

Nem mondom ,hogy rosszabb lett,de jobb se...
Illetve de ,a mesterséges inteligenciával beltéren szerintem rosszabb,mint 9-en.Ez mondjuk annyiban nem zavar,hogy se a 9-en,sd a 10-en nem használom.Csak leteszteltem,és szembetünt... :D

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#959) cseptomi


cseptomi
csendes tag

Én is úgy látom hogy beltéren gyengébb lett az új rendszerrel.
Mondjuk nem hasonlítottam össze de az rémlik hogy sokkal könnyebb volt jó képet csinálni elsőre mint a mostanival. :)
Valahogy jó lenne a 9-es droid camera applikációját feltenni 10-re. :DDD

(#960) Doki42 válasza Z.É.T. (#955) üzenetére


Doki42
őstag

Ok köszi :D
Benéztem ez az... :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#961) Doki42


Doki42
őstag

Napidroid infó szerint a 11 es droid is jön erre a telefonra. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#962) Ceree


Ceree
senior tag

Ezt a fenykepminoseg romlast tudna valaki esetleg egzakt modon tesztelni es az eredmenyeket kozkinccse tenni? Nagyon erdekesen hangzik.

Másolat_eredetije

(#963) Doki42


Doki42
őstag

Sziasztok!
A megnyitott alkalmazásokat a háttérbe téve bezárogatja.. :(( kell valamit állítani 8gb ram nem elég neki? Semmi játék, semmi extra,.. :F
Köszönöm :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#964) Z.É.T. válasza Doki42 (#963) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Gyanítom, hogy nem EMUI (vagy MIUI) - ról jöttél.
Beállítások => Akkumulátor => Alkalmazásindítás
Ezen belül értelemszerűen.

Ezt még meg lehet spékelni azzal, hogy a be nem zárandó app-et az alkalmazásváltóban lakatolod, egy apró lefelé húzással.

Illusztráció:
kép link

[ Szerkesztve ]

(#965) Doki42 válasza Z.É.T. (#964) üzenetére


Doki42
őstag

Szia! Köszi arról jöttem, de a p30 lite ilyet nem csinált :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#966) Hoes


Hoes
aktív tag

Sziasztok!
Én búcsúzom a topiktól! Minden jót nektek!

(#967) Doki42 válasza Hoes (#966) üzenetére


Doki42
őstag

Szia! További jó fórumozást :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#968) akibor000 válasza Hoes (#966) üzenetére


akibor000
aktív tag

mire váltasz?

(#969) Hoes válasza akibor000 (#968) üzenetére


Hoes
aktív tag

Már kb. két hete használok egy LG V40-et!

(#970) akibor000 válasza Hoes (#969) üzenetére


akibor000
aktív tag

grt

(#971) xhege


xhege
addikt

Úgy tűnik sokan váltanak. Köztük én is váltottam, pedig alapjában jó kis telefon ez.

(#972) BloodRay válasza xhege (#971) üzenetére


BloodRay
veterán

Engem érdekelnének az okok, mindenkitől. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#973) Hoes válasza BloodRay (#972) üzenetére


Hoes
aktív tag

Én leginkább két dolog miatt vàltottam, na jó 3.
Az első az én figyelmetlenségem, azt hittem vízálló, nem tudom miért, pedig olvastam a tesztet! Feltétel nálam a vízállóság, a véletlen balesetek miatt! Két kiscsaj mellett.

A második ok a nyers képminőség. Hiába tud több fotós featuret a H20P, a képminőség nekem szinpatikusabb az LG-nél, a videózásról nem is beszélve.

A harmadik ok nem annyira mérvadó de szembetűnő mégis a különbség, maga a kijelző! Szebb, nagyobb és olvashatóbb napfényben, a szemem sem bántja annyira az OLED.

Akkubsn rosszabb ugyan a V40 de az 5-6 óra SOT meg szokott lenni, meg van egy 20.000mAh-s Xiaomi powerbankom.

Rendszersebesség.....6Gb RAM-mal is pörgősebbnek túnik a V40 mint a H20P 8Gb RAM-mal. De ez már ténylrg apróság, nem is volt mérvadó nálam, nem játszok telefonon, csupán érdekesség.

[ Szerkesztve ]

(#974) BloodRay válasza Hoes (#973) üzenetére


BloodRay
veterán

Lényeg, hogy neked akkor talán jobb lesz az LG. Korábban én is nagyon imádtam őket.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#975) xhege válasza BloodRay (#972) üzenetére


xhege
addikt

Hát az én esetemben talán azt a párhuzamot kellene mondanom, hogy a jelenlegi telefonos korszakom megboldogult ifjúságomat idézi a csajokkal. :D Keresem az igazit. Az elmúlt 9-10 hónapban 8-10 telefonom volt (amire emlékszem: Samu Note 9, Huawei P30 Pro kétszer, Oneplus 7T kétszer, Xiaomi Mi 9T Pro, Samu S10e, Honor 20 Pro, és most Pixel 4 XL). Szóval ez nem feltétlenül normális. A 20 Pro minden szempontból egy remek telefon, főleg ár/érték arányban. A Magic UI nem lett a szívem csücske, de tényleg azt gondolom, hogy az emberek 90%-ának ez több, mint elég telefon. Valahogy ugyan egy kicsit olyan "sótlan" számomra. Ezt nem tudom jobban megfogalmazni, ha valaki nem így érzi, az nem is tudja megérteni. Egyéblént bárkinek merem ajánlani, mert egy nagyon jó telefon.

(#976) BloodRay válasza xhege (#975) üzenetére


BloodRay
veterán

Áhh, szóval te meg beteg vagy. :) Átérzem, egy tíz éve nekem is volt ilyen időszakom. Most már inkább órákra, késekre szórom a fölösleges pénzmagot. Azoknak az értéke legalább nem amortizálódik 0-ra egy-két év alatt. :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#977) xhege válasza BloodRay (#976) üzenetére


xhege
addikt

:U :K
Nekem az óra és a magyar bicska lecsengett már....

(#978) BloodRay válasza xhege (#977) üzenetére


BloodRay
veterán

Mindenkinek kell valami. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#979) xhege válasza BloodRay (#978) üzenetére


xhege
addikt

Így van! Egyébként a az elmúlt 10 hónapja telefon csereberéje +85 eFt-al zárult. Most a Honor 20 Pron lesz bukó. Így is lehet, de nem ez a jellemző. ;)

(#980) BloodRay válasza xhege (#979) üzenetére


BloodRay
veterán

Mivel számomra nyűg az adás-vétel, ezért is próbálom elsőre a jó kompromisszumot megtalálni tekefonoknál egy ideje. A többi hobbi meg megtartós. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#981) Ceree válasza BloodRay (#980) üzenetére


Ceree
senior tag

Detto!
A gyakori telocsele sokaknal hobbi, nekem inkabb nyug, foleg, ha nem csak az adas-vetel, de a belakas es "tanulas" idoigenyet is beleszamolom.

Másolat_eredetije

(#982) Cyborg válasza Hoes (#973) üzenetére


Cyborg
őstag

Esetleg majd tehetnél fel pár képet ide, csak, hogy legyen a V40 fotós képességeiről is valami fogalmunk a gyakorlatban.

Köszi :)

(#983) Hoes válasza Cyborg (#982) üzenetére


Hoes
aktív tag

Fogok feltölteni! A "szerkesztett" topikba is!

(#984) ESP23


ESP23
senior tag

Adott egy H20 Pro, amikor engemet hívnak nem hallanak, gyári visszaállítás után ismét jó a hang, aztán megint nem hallanak. Hogyan lehetne ezt orvosolni, gondolom szoftveres a gond.

(#985) waltz


waltz
csendes tag

Sziasztok, elnézést, ha ez itt volt, erre a kifejezett telóra vonatkozik a Huawei féle korlátozás? Google appok hiányára gondolok. Köszönöm!

(#986) cseptomi


cseptomi
csendes tag

Szia,

Nem érinti. A Honor 20 széria még teljes google támogatással érkezett.

(#987) Doki42


Doki42
őstag

960fps nél csak rövid videó készíthető??
Köszönöm :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#988) modflow válasza Doki42 (#987) üzenetére


modflow
veterán

Annyira, hogy nem is te döntöd el a kezdetét-végét, hanem a teló.

(#989) Doki42 válasza modflow (#988) üzenetére


Doki42
őstag

Ez elég gáz... :B

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#990) Ceree válasza modflow (#988) üzenetére


Ceree
senior tag

Biztos? :F
P10-en fekvő módban lejátszva tudsz rajta módosítani, majd azt elmenteni úgy, hogy mindenhol lejátszható legyen:

Másolat_eredetije

(#991) punky10


punky10
addikt

Sehol nincs leírva,hogy a kijelzővédőfólián van egy kijelzővédőfóliát védő kijelzővédőfóliátvédőfólia... :D
Most jöttem rá,hogy felvált.Mármint a fóliavédő fólia...
És egyből jobb lett a kijelző is,várom,hogy napsütésben milyen.
Dupla fóliával is majdnem hozta a P20 szintjét... :D

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#992) modflow válasza Ceree (#990) üzenetére


modflow
veterán

Én nem látok ilyet....

(#993) Gülredy


Gülredy
tag

Csak én nem vettem észre a beállítások között, vagy tényleg nincs az a funckió ami a Honor 10-ben benne volt, hogy ha nézed a telefont és a kamera látja az arcod akkor nem alszik ki a kijelző?
Továbbá a kijelzőkép készítése koppintás+rajzolás bütyökkel sincs már benne.

Honor 10-en is már emui 10 volt, mégis megvoltak ezek.
Egy csomó funckiót vesztett a telefon? :(

(#994) punky10 válasza Gülredy (#993) üzenetére


punky10
addikt

Az elsőt nem tudom,sosem használtam,de kijelzőkép készithető,ha 3 ujjad lehúzod a kijelzőn.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#995) Gülredy


Gülredy
tag

Nem tudom más hogy van vele, 2 hét használat után azt tudom rá mondani, hogy jó telefon de messze nem éri meg árát, mint ahogyan a honor 10 tette.
Jó néhány szolgáltatás eltűnt belőle elődjéhez képest.:
1. Arc alapú képernyő ébrentartás (ha nézted a kijelzőt nem kapcsolt le a képernyő.)
2. Koppintásos képernyő kép kivágás (ha kopogtattál egyet a kijelzőn majd rajzoltál egy alakot akkor az volt a képernyőkép alapja)
3. Infrared (távirányító)
4. Jack dugó (bár adtak hozzá átalakítót)
5. Rendszer Navigáció az ujjlenyomat érzékelővel

Ezek hiánya mellett eléggé bugos az egész rendszer. Honor 10 sem volt tökéletes, de amikor már a Chrome-ot se tudom elinditani mert csak szürkeség jön be, vagy amikor a kamera csoport képeknél vagy makrónál elfelejt fókuszálni és folyton kézzel kell rájavítani... Ráadásul a 1080p 60fps videóban egy gyengéden hintázó gyereket sem tud lekovetni a kamera fókusz videóban mert előre hátra mozog 10-15 centit az durván gagyi hatást kelt.

Félre értés ne essék nem olyan gáz a telefon mint ahogy leírtam vannak nagyon jó dolgai is szóval nem adnék csak ezért túl rajta de többet ilyet nem vennék érzésem van.

Másnak mik a tapasztalatai?

(#996) gipsztigris


gipsztigris
addikt

"Félre értés ne essék nem olyan gáz a telefon mint ahogy leírtam "
Ezek szerint nem az igazat írtad. :F :Y

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#997) Doki42 válasza Gülredy (#995) üzenetére


Doki42
őstag

Azóta szofver változás is volt, fókusz pontos...
120 ~ért vettem, szerintem meg megérte.
Add el vegyél mást. A topik pang ez álltalában azt mutatja nincs vele baj. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#998) punky10 válasza Gülredy (#995) üzenetére


punky10
addikt

A felsorolt 5 pontból nekem csak az infra hiányzik.
Az arc alapú ébrentartás részemről felesleges,még egyszer sem jutott eszembe,hogy rákeressek.
Képernyőmentés van,hogy abból miért kell még részletet kivágni,nem tudom.Biztos van haszna,de nekem még nem kellett.
Infra,ez OK.Ez nekem is hiányzik,bár a Redmi telefonjaimon volt,de ritkán használtam.Viszont akkor nagyon örültem,hogy van... :D
Jack.Egy adapter van a tartalékként hordott vezetékes füles mellett,de már régóta BT headsetet használok.
Ez a rendszernavigáció pedig nálam szintén nem hiányzik.A P20-nál imádtam,sokat használtam.Majd visszaáltam a képernyőn megjelenő vizuális gombokra,mert ynnyira megszoktam,hogy akármilyen telefont kaptam a kezembe,mindegyiknél a középső gombot keztem simizni,és mérgelődtem,hogy nem működik... :D
A Chrome-hiba az a Chrome hibája,nálam mindegyik eszközömön jelentkezett,bár az utolsó frissítéssel helyrejött.
A videofelvételnél a fókuszvesztés az valós.Írhatnám,hogy csak mozgás közben,de videózni általában mozgó témát szoktak... :D
Úgyhogy összegezve ez tényleg nem a Te telefonod.Add el,vegyél másikat.Annak is lesznek hiányosságai,csak lehet,hogy azok pont Neked jelentéktelen kis apróságnak fognak tünni... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#999) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Sziasztok

Lenne egy nagy bajom. A HISuit-tal vissza állítottam a telefonomat alapra de sajnos ne kérdezzétek miért az android 9-et toltam vissza rá "MagicUI 2.1.0" 9.1.0.185(C431E2R5P1)
És most nem találja az android 10 frissítést. Van mód manuális telepítésre???

Előre is köszönöm

"Hosszú és eredményes életet!"

(#1000) Doki42 válasza GordonSamway (#999) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Ugyanazzal a progival vissza tudod, legalábbis így tudom.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.