Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) modflow válasza csubi91 (#449) üzenetére


modflow
veterán

Én a TV távirányítóját használom távirányításra. :)

(#452) csubi91


csubi91
csendes tag

Hát ez nem az?

[ Szerkesztve ]

(#453) csubi91 válasza modflow (#451) üzenetére


csubi91
csendes tag

Sejtettem, hogy valaki ezt nem fogja kihagyni :DD

(#454) modflow válasza csubi91 (#453) üzenetére


modflow
veterán

Én tényleg azt használom!
Miért szerencsétlenednék telefonnal?

(#455) atosan válasza csubi91 (#452) üzenetére


atosan
addikt

Közelség érzékelő. Hívj fel valakit, vedd el a füledtől a telefont, tedd a szenzorra a kezed. Elsötétül a kijelző

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#456) gabor_01 válasza modflow (#451) üzenetére


gabor_01
senior tag

Akkor te nem jártál olyan szállodában, ahol külön kellett fizetni a távirányító kölcsönzéséért :DD

(#457) pogi1 válasza gabor_01 (#456) üzenetére


pogi1
tag

Szia!Milyen szálloda az ahol bérelni kell a távirányítót?Az nem szálloda hanem kölcsönző!: :)

(#458) gabor_01 válasza pogi1 (#457) üzenetére


gabor_01
senior tag

:DDD

(#459) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok! Mobiltelefon csere előtt állok. Képbe jött számomra ez a teló is. (Mate 10 Pro-t váltana. Fényképező prioritások között van nálam) Tudnátok a következőben segíteni?

Jelenlegi telómon a "gyári" Huawei callrecorder működik, a munkámhoz (is) kell. 9.1-es droiddal vagyunk még. Amennyiben kijön májusban a 10-es és nem csinálok gyári visszaállítást elvileg működőképes marad a "gyári" Callrecorder. (Mate 20 pro topikot követve ez így van)

A Honoron Magic elnevezésű EMUI van, valaki használja a fenti hívásrögzítőt rajta? Tudja használni Honor készüléken?
Gondolok arra: ha kicsomagolom a Honor 20 Pro-t nagy valószínűséggel 9es droid lesz rajta. Arra feltenném a hívásrögzítőt és frissíteném 10-re....ez mennyire lehet kivitelezni ezzel a Magic-al vajon?
Előre is köszönöm, ha valakinek van vele tapasztalata! :R

Eurolac

(#460) atosan válasza eurolac (#459) üzenetére


atosan
addikt

Szia
Honor 20-nál működik. 9-en felraktam, frissített 10-re és működik.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#461) eurolac válasza atosan (#460) üzenetére


eurolac
senior tag

Nagyon szépen köszönöm, hogy reagáltál! :R Ez nagyon jó hír.

Eurolac

(#462) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Sziasztok.
Akksi egy p30 pro hoz képest?

(#463) modflow


modflow
veterán

Jött új frissítés:

(#464) BloodRay válasza modflow (#463) üzenetére


BloodRay
veterán

Nekem is az előbb rakta fel. Márciusi biztonsági frissítés. Ezen kívül nem írta hogy lenne más újdonság. :)

(#462) Gomez1984 - Teljesen átlagos használattal 6-8 óra közötti kijelzőidővel tudsz számolni, én ennyit tudok neked mondani.
Korábban S8-am volt, annál sokkal jobb az üzemideje.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#465) golyós válasza modflow (#447) üzenetére


golyós
őstag

Megjött a 10es frissétés, majd este a márciusi biztinsági csomag, most hozza az 50-60 Mb/s sebességet átlagban.
Furcsáltam is.
Az UPC tuti szarakodik, 600 a sebesség de a Mobilarena oldalt alig akarja betölteni, átkapcsolva mibilnetre meg pik-pak megnyitja.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#466) punky10


punky10
addikt

Sziasztok!
A H20P tulajokhoz lenne 2 kérdésem.
Az első:látom itt jópáran M10P-ról váltottak.Milyen ahozz képes a kijelző?Én IPS párti vagyok,de fontos a kültéren az olvashatóság.A mostani Huawei P20 nálam a z etalon.Ha netalán valaki arról váltott,negoszthatná,hogy milyen a fényerő.Papíron kb hasonló...
2.:az USB-n ki tud adni videojelet?Nem kell desk-mód,elég lenne,ha csak simám kiküldi a képet.
Köszönöm,ha válaszolnak! :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#467) Inarus válasza punky10 (#466) üzenetére


Inarus
addikt

1.) Nem volt tapasztalatom a P20-szal, de remekül olvasható a kijelző fényben. Szerintem.
2.) Nincs videójel. Desktop mód van (miracaston), de a videó jelet kispórolták...

(#468) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Sziasztok! Gondolkozom s7 EDGE telefonom leváltásán. A legfontosabb nekem a fotó, videó rész. Ez a telefon hozza azt a szintet, esetleg jobbat ezen a téren?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#469) BloodRay válasza egyedülülő (#468) üzenetére


BloodRay
veterán

Rossz fényviszonyok között jobb főleg, illetve a több látószög miatt van előnye.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#470) punky10 válasza Inarus (#467) üzenetére


punky10
addikt

Köszönöm!
Nekem jó a desktop mód is.Akkor még benne marad a listába,sőt,egyre feljebb kerül... :)

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#471) Inarus válasza punky10 (#470) üzenetére


Inarus
addikt

Várj, úgy értettem, hogy kábelen nincs semmilyen videójel, csak wireles.. :DDD Remélem átment a mondandóm.

(#472) punky10 válasza Inarus (#471) üzenetére


punky10
addikt

Ja,OK!
Ettől még bennemarad a listában,a nagyfényerejű,és IPS kijelző többet ér.
Legalábbis nekem.

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#473) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Sziasztok!

A kijelző HDR képes? Illetve az EROFS fájlrendszer adott a készüléken?

[ Szerkesztve ]

(#474) BloodRay válasza dredjudge84 (#473) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem hiszem hogy hdr képes a kijelző, bár nem tudom mire számítasz attól egy mobilkijelzőnél(meg amúgy is...).
EROFS már a 9-es Emui(magic ui) óta megvan.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#475) dredjudge84 válasza BloodRay (#474) üzenetére


dredjudge84
őstag

Az érdekes mert a sima honor 20-nál és a mate 20-nál is 9-es droidon F2FS van. Ezért is kérdeztem.

(#476) BloodRay válasza dredjudge84 (#475) üzenetére


BloodRay
veterán

Csak pár Huawei -es cikkben olvastam, azért mérget ne vegyél rá. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#477) Ceree válasza dredjudge84 (#475) üzenetére


Ceree
senior tag

Mert a 9.1-es Emui hozta el sok telefonra, pl P10-re is.

Másolat_eredetije

(#478) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Es mennyire eszreveheto a kulonbseg f2fs-hez kepest? Illetve mit gondoltok, honor 20 vagy view 20 inkabb?

(#479) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok! Nemrég váltottam M10Pro telóról erre a mobilra. Nekem sajnos nem működik a zseb mód a kisegítő lehetőségeknél. Be van kapcsolva, letakarom a közelség érzékelőt és nem történik semmi, bármit tudok csinálni a képernyőn nem jelenik meg a figyelmeztető ablak.
Nálatok működik? 10es droidon vagyok.

Eurolac

(#480) bokarcsi71 válasza eurolac (#479) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Szia!
Megérte váltani? A kamera jobb mint a M10pro-nak?

(#481) golyós válasza bokarcsi71 (#480) üzenetére


golyós
őstag

Nekem M10pro van, feleségemnek vettük a H20pro-t , 110ért szerintem megérte. Kamera szerintem okés, pláne a 3x optikai zoom. Nincs benne infra, és 3d fénykép.
Meg kell tanulni ennek is a fényképező kezelését, én több mint 2 év M10pro után simán lecserélném rá. Még egy telefonért nem adok több mint 200ezret, inkább megvárom amíg kijön az utódja.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#482) eurolac válasza bokarcsi71 (#480) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! A kamera miatt váltottam főleg. Ha nálad is ez a fő szempont, akkor igen megéri váltani. Bár nagyon hiányzik az oled kijelző, azzal napsütésben sokkal jobban lehet látni mit fényképezel. Hiányzik még az AOD, a monokróm kamera és módjai és a M10 Pro verhetetlen elegáns szép külseje....talán picit gyorsabb is a H20Pro.
A zseb módra valaki esetleg....??

Eurolac

(#483) bokarcsi71 válasza eurolac (#482) üzenetére


bokarcsi71
aktív tag

Köszönöm mindenkinek.

(#484) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Akartam kérdezni már korábban is, hogy a készülék teljes google támogatottságot élvez? playstore, google maps, stb.?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#485) BloodRay válasza egyedülülő (#484) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#486) eurolac


eurolac
senior tag

Sziasztok!
Az előző telómon (M10 pro) még normális Üzenetek lehetőség volt az sms-ek küldésére-fogadására. Ezen a telón a Messages van. Lehet benne látni vagy beállítani valahol, hogy sms küldéskor a 160 karakterhez képest hol tartok írás közben? :F

Eurolac

(#487) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Csatlakoztam a társasághoz egy frissen vett kék példánnyal. Gyönyörű a telefon, estefelé majd belakom, most csak nézegetem. Viszont kéne valami NAGYON biztonságos tok. Tudtok ajánlani valamit?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#488) Z.É.T. válasza eurolac (#486) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ahogy közeledsz a végéhez, az utolsó 10 karaktertől már számol vissza, ha átléped, akkor folyamatosan látható.

(#489) eurolac válasza Z.É.T. (#488) üzenetére


eurolac
senior tag

:R Köszönöm! Évekkel ezelőtt volt valamilyen telefonom ami ugyan így a végétől jelzett csak, most már emlékszem. Most nem jöttem rá.... :B

Eurolac

(#490) DjYok


DjYok
újonc

OTP SmartBankot, Simple alkalmazást lehet használni? :F

(#491) pattantyu


pattantyu
tag

Sziasztok!

Új vagyok itt. Régi S9+ telefonomat szeretném lecserélni, mert már nagyon keveset bír az aksija. A cél egy erősebb telefon lenne, aminek a kamerája is jobb a Samsungomnál, meg persze az aksija is. A Honor 20 Pro a lista elején van most. Viszont van pár alap kérdésem, ami számomra nagyon fontos lenne:

1. Az IPS milyen egy Amoledhez képest? Nagyon zavaró a különbség?

2. Bal kezes vagyok. Van esetleg olyan, aki bal kézzel szokta feloldani a telefont?

3. Tokot hogy lehet tenni rá, az ujjlenyomat érzékelő nem marad sérülékeny?

4. Szerintetek érdemes S9+-t erre váltani?

Köszi előre is minden választ!

(#492) BloodRay válasza pattantyu (#491) üzenetére


BloodRay
veterán

Én S8-at cseréltem erre és sokkal jobban szeretem mint a Samut bármikor...
Ips természetesen kicsit fakóbb, de teljesen jó szerintem amúgy és legalább nem cseszi a szemet.
Bal kézzel mutatóujjra esik pont az olvasó.
Tokkal semmi gondod nem lesz.
Én S20-ért se adnám oda még ha fizetnének se...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#493) pattantyu válasza BloodRay (#492) üzenetére


pattantyu
tag

Köszi! 130-ért tudok most bontatlan újat, vki hirdeti. Akkor megnézem holnap.

Miért nem cseszi a szemet? Nem az amoled jobb ebből a szempontból?

(#494) pattantyu válasza BloodRay (#492) üzenetére


pattantyu
tag

És a kamerája amúgy milyen az S8-hoz képest? Mondjuk az S9+ jobb az S8-nál.

(#495) BloodRay válasza pattantyu (#493) üzenetére


BloodRay
veterán

A Samsung oledjei egyrészt nem valós felbontásúak(pentile-osak), másrészt a pwm(folyamatos villogtatás alacsonyabb fényerőn) miatt nekem nagyon bántotta a szemem.
Kamerában nekem már a korábbi G4-hez képest is csalódás volt az S8, a Honor meg jóval jobb.
S8-ban egyedül pár szoftveres funkció tetszett, de amúgy soha többet Samsung... Az a katasztrofális optimalizáltság... Nevetséges túlmelegedés... :W

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#496) egyedülülő válasza BloodRay (#495) üzenetére


egyedülülő
őstag

Nekem csak a melegedéssel volt bajom mert az bizony jelen volt.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#497) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Üdv!

Mik a tapasztalatok a h20 pro 10-es adnroid frissítéssel? Egyelőre nem merem ráengedni, mert eddig (legalábbis s9 plusnál) a frissítéssel csak lassabb lett a telefon, és hamarabb is merült.

(#498) BloodRay válasza dredjudge84 (#497) üzenetére


BloodRay
veterán

Semmi baj nincs a végleges 10-es rendszerrel.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#499) egyedülülő válasza BloodRay (#498) üzenetére


egyedülülő
őstag

Fotós képességek nem romlottak vele pl?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#500) dredjudge84 válasza BloodRay (#498) üzenetére


dredjudge84
őstag

Üzemidő, sebesség tekintetében?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.