Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) modflow válasza gabor_01 (#250) üzenetére


modflow
veterán

Nekem azon is van védőfólia. 🤗

(#252) gipsztigris válasza modflow (#251) üzenetére


gipsztigris
addikt

Pont ezt akartam írni. Vettem 5db kameravédő fóliát 1 dollárért. Egy darabig kitart. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#253) DessertFox


DessertFox
aktív tag

Megkésve bár, de törve nem.... Én 4 napos korában ejtettem le, persze tokot nem vettem mert még soha egyetlen telefonomat sem törtem :W Hát ezt igen, a szép hátlapjának annyi. Gyorsan vettem rá itthonról egyet meg rendeltem Kínából: [link] Meg üveget a kamerákra: [link]

(#254) Aryon87 válasza DessertFox (#253) üzenetére


Aryon87
félisten

Soha ne bizz abban hogy egy telefont sem ejtettem le-tortem el, ez se fog. Igaz mar meg is ittad a levet sajnos..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#255) gabor_01 válasza gipsztigris (#252) üzenetére


gabor_01
senior tag

Gyorsan én is rendeltem rá, igaz temperált üvegnek csúfolt valamit.
Nem rontja a képminőséget?
Normál fotós masinán sem szeretek használ védő szűrőket.

(#256) Tom321


Tom321
csendes tag

Sziasztok,

Van ezen a honor 20[pro]-n vmilyen
Slow Motion?

Köszönöm előre is 🙂

(#257) modflow válasza Tom321 (#256) üzenetére


modflow
veterán

Van, 960 FPS-es azt hiszem.

(#258) BloodRay válasza Tom321 (#256) üzenetére


BloodRay
veterán

120p, 240p, 960p-s választható.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#259) modflow


modflow
veterán

A Google térképen az AR élőkép működik valakinek?

Android 9 alatt ment, de most már amikor indulna az AR, kilép a progiból...

(#260) atosan válasza modflow (#259) üzenetére


atosan
addikt

H20, szintén ugyan az.

Maine coon

(#261) modflow válasza atosan (#260) üzenetére


modflow
veterán

Mondjuk oké, hivatalosan nem támogatott számomra érthetetlen módon a H20 Pro, de azért Android 9-en mégis ment....

(#262) BloodRay válasza modflow (#261) üzenetére


BloodRay
veterán

Kolléga S10E-én se működött, a Play services for AR-t kellett frissíteni. Érdekes módon azt nekem nem is mutatja a Play áruház és nincs is a Google térképen AR gomb.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#263) DessertFox


DessertFox
aktív tag

Sziasztok, lenne egy kérdésem. Ha fotózok, azt hogy melyik kamerát használja az én döntöm el ( kapcsolom valahogy ) vagy maga a telefon ? Mert oké hogy széleslátószögű meg ilyenek de ez hogy múködik a gyakorlatban ? Köszönöm a segítséget.

(#264) BloodRay válasza DessertFox (#263) üzenetére


BloodRay
veterán

Kamera alkalmazásban van kapcsoló természetesen. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#265) Aryon87 válasza DessertFox (#263) üzenetére


Aryon87
félisten

Te allitod azt. Van egy vsuszka, ott kell valtani szeleslatora vagy epp a 2 zoom egyikere

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#266) DessertFox válasza Aryon87 (#265) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Köszi, de hol ez a csúszka ? Mert én csak zoomot látok.

(#267) BloodRay válasza DessertFox (#266) üzenetére


BloodRay
veterán

Ha vízszintesen fogod, akkor allul, középen van. Meg is vannak jelölve pontokkal, hogy hol, melyik lencsét választhatod közvetlenül.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#268) atosan válasza DessertFox (#266) üzenetére


atosan
addikt

Ha így tartod jobbra a széles, balra a zoom

Maine coon

(#269) DessertFox válasza BloodRay (#267) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek :R

(#270) Luperator


Luperator
tag

Sziasztok!

Adott két Honor 20 pro. Az egyik az enyém, a másik páromé. A kamerák képét nézve az enyém mintha kevesebb fényt engedne be, a színek élénkek. Az övé inkább fakó, olyan mintha több fény jutna az érzékelőre és a színek reálisabbak rajta, de nem szebb ettől. Egymás mellé téve a két telefont olyan mintha el lenne állítva valamelyik, de gyári beállításokon dolgozik mind a kettő. Ötlet így elsőre? Ja és mindkettőn android 10 fut.

(#271) gabor_01 válasza Luperator (#270) üzenetére


gabor_01
senior tag

A két fotót számítógépen hasonlítsad.

(#272) BloodRay válasza Luperator (#270) üzenetére


BloodRay
veterán

Nincs bekapcsolva egyiken az AI? Esetleg a kijelzőbeállítás is eltérhet azért is tűnhet másnak (gondolom ezért javasolta gabor_01 is , hogy gépen ellenőrizd).

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#273) Aryon87 válasza Luperator (#270) üzenetére


Aryon87
félisten

Ai legyen kikapcsolva mindkettőnél, valamit normál legyen a beállítás az élénk/lágy színek esetében. Kamerában felül egy filmszalagszerű ikon a fogaskerék mellett.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#274) Luperator


Luperator
tag

Köszönöm a tippeket. Számítógépen nézve a képeket már sokkal árnyaltabb volt a különbség, ami volt meg lehetett attól, hogy nem mm-re pontosan ugyanarról készültek a képek. Na meg, én gyári beállítással használtam a kijelzőt, ő nem, ez is okozott eltérést. Viszont ami még felmerült kérdésként és tudom, hogy egyelőre költői, de ő használja a szemvédelem opciót, mert monitor előtt dolgozik és neki jobb így. P20 lite-nál olvastam, hogy ettől idővel sárgult a kijelző, remélem ennél már nem merül fel ez a probléma hosszú távon.

(#275) #30610944


#30610944
törölt tag

Valaki meg tudná mondani nekem mi a legfrissebb update ezen a telefonon?
Gondolok itt a biztonsági frissítésre, hányas magic UI elérhető illetve van e már hivatalos Android 10?
Köszi

(#276) Aryon87 válasza #30610944 (#275) üzenetére


Aryon87
félisten

Droid 10 van, Magic ui 3.0 van, es novemberi szint. Esedekes mar az ehavi frissites.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#277) #30610944 válasza Aryon87 (#276) üzenetére


#30610944
törölt tag

Úgy néz ki akkor eléggé naprakész a telefon. Eddig is rendszeresen kapta a frissítéseket?
Sosem volt még Honor vagy Huawei telefonom de ez most akciós és elgondolkodtam rajta. Tetszik a dizájn, az akku bitang jó, kameráról jót is rosszat is olvasok sajna.

[ Szerkesztve ]

(#278) Aryon87 válasza #30610944 (#277) üzenetére


Aryon87
félisten

1 honapja ban meg kb igy ebben nem tudok nyilatkozni, de sztem igen:)
P30pro eseteben osszel volt egy 3 honapos szunet a 10es droid miatt, de behoztak a lemaradast

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#279) DessertFox


DessertFox
aktív tag

Törés után tok... ( eső után köpönyeg )...
Ma megjött a messziről rendelt tokom [link] . Elsőre kiváló, csúszásmentes gumi, esztétikus szövet hátlap. Letéve az asztalra a kamerák nem érnek semmihez. A hátlapjába pedig be van építve egy fémlap, a mágneses autós tartóhoz. Ajánlom mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#280) muszasi111


muszasi111
csendes tag

Sziasztok,azt szeretném megkérdezni.hogy telekomnál vásárolt mobilokra is elèrhető az Android 10?
Kèthete vettem a prót,ès nekem mèg nem ajánlotta fel.Próbáltam pc ről is.

(#281) modflow válasza muszasi111 (#280) üzenetére


modflow
veterán

Elérhetőnek kellene lennie.
HiCare alól próbáld meg elindítani a keresést.

(#282) muszasi111


muszasi111
csendes tag

Szia,napi szinten próbálkozom

(#283) muszasi111


muszasi111
csendes tag

(#284) BloodRay válasza muszasi111 (#283) üzenetére


BloodRay
veterán

A HiCare programban keress rá. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#285) muszasi111 válasza BloodRay (#284) üzenetére


muszasi111
csendes tag

A hicare programban amikor rányomok a frissítés kerésére,ez a következő kèp

(#286) BloodRay válasza muszasi111 (#285) üzenetére


BloodRay
veterán

AppGallery néz ki így pedig nem a HiCare frissítés része. HiCare-ben ha rányomsz arra amire kell akkor olyan mintha a beállításokban nyomnál a szoftverfrissítésre.
Amúgy az én készülékem is a Telekomtól van.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#287) muszasi111 válasza BloodRay (#286) üzenetére


muszasi111
csendes tag

Köszönöm a választ, megtudnád mondani,hol találom hicarèn belül?
:)

(#288) muszasi111 válasza BloodRay (#286) üzenetére


muszasi111
csendes tag

megtaláltam ,köszönöm :)

(#289) gabor_01


gabor_01
senior tag

Nálam okt. 6. a biztonsági frissítés.
Alzás készülék.
Semmi jele a 10-nek.

[ Szerkesztve ]

(#290) Dareiosss válasza gabor_01 (#289) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Én 2 hétig vártam az Android 10 re, nem jött, mondom leszarom, beteszem a sim kártyát és használom végre. Az első bekapcsolásnál megjött a 10 es droid. Nem vágom mi köze a sim kártyának hozzá...

(#291) modflow válasza muszasi111 (#287) üzenetére


modflow
veterán

Itt[link]

(#292) gabor_01 válasza Dareiosss (#290) üzenetére


gabor_01
senior tag

És igen.
Beraktam egy sim-et (karácsonyi ajándék lévén nem lett még beletéve).
Hicare-ből indítva már (beállítások menüből nem) megvan.

(#293) Dareiosss


Dareiosss
senior tag

Kezdek én is megelégedni a telefon fotós képességeivel, öcsémnek Mate 20 Proja van, ugyanarról csináltunk képeket, és jobban elkapja a Honor a dolgokat.

(#294) StaChys válasza Dareiosss (#290) üzenetére


StaChys
tag

Huawei/Honor-nál az a szokás, hogy a frissítéshez valahogy mindig SIM kártyát kér. Anélkül, csak néha-néha hajlandó frissíteni. Ez van. Az összes Huawei/Honor fórumban van aki ezen meglepődik, el kell fogadni.

(#295) #30610944


#30610944
törölt tag

A gyári töltőnél lehet hozzá kapni olyat ami gyorsabban tölti?
Pl. képes olyan gyors töltésre mint a Huawei P30 Pro? Vagy kompatibilis egyáltalán annak a töltőjével?

[ Szerkesztve ]

(#296) tl-x


tl-x
őstag

Sziasztok. P20 prot szeretném lecserélni, mert az OLED kijelzőtől fáj a szemem. Szerintetek jó alternatíva, érezhető visszalépés lenne?

(#297) BloodRay válasza tl-x (#296) üzenetére


BloodRay
veterán

Már miben lenne visszalépés? :F

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#298) tl-x válasza BloodRay (#297) üzenetére


tl-x
őstag

Kijlező nekem előny a Honorban. Kamerára gondolok pl.

(#299) BloodRay válasza tl-x (#298) üzenetére


BloodRay
veterán

Kamera igen korrekt. P20 szintjét simán hozza, attól ne félj. :)
Én is a kijelző miatt választottam többek között ezt és nem csalódtam.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#300) Ceree válasza tl-x (#298) üzenetére


Ceree
senior tag

Elvileg a dxomark hiteles tesztje alapján még jobb is. :)

Másolat_eredetije

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.