Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) yuing válasza zmtTom (#1250) üzenetére


yuing
őstag

Igen, független.

(#1252) punky10 válasza zmtTom (#1250) üzenetére


punky10
addikt

Igen.
A Telekom már pár éve áttért a független készülékek árúsítására.A Honor telefonok pedig még régebben függetlenek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1253) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

Ez sajnos nem sikerült. Mármint megvenni a Telekomnál. Elfelejtettem hogy már kedvezménnyel vettem a P20-at. De ha hazaérek a Telekomtól még átnézem ezt otthon is.

(#1254) xeno204


xeno204
aktív tag

A kék (zöld) színű elfogyott, már csak 150 db lila maradt.

[ Szerkesztve ]

(#1255) APippo válasza yuing (#1249) üzenetére


APippo
tag

Jó igen, nekem is honor 20-as fóliám van rajta.

(#1256) zmtTom válasza xeno204 (#1254) üzenetére


zmtTom
tag

És esetleg személyesen üzletben lehetséges hogy van? Mert nincs oda írva hogy csak webshopos ár.

(#1257) yuing válasza APippo (#1255) üzenetére


yuing
őstag

Köszi!

(#1258) xeno204 válasza zmtTom (#1256) üzenetére


xeno204
aktív tag

Nem valószínű.

(#1259) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Üdv!

Beruháztam a kicsikére. :D
Addig is amíg megjön, megkérdezem, hogy van valami feltétlen tennivaló miután átvettem? Vagy úgy jó, ahogy van? Nem mókolásra gondolok, csak simán arra, hogy kell-e valamit beállítani, frissíteni, stb...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1260) punky10 válasza lacibacsi (#1259) üzenetére


punky10
addikt

Csak a szokásos:bekapcsolod,pár beállítás,testreszabás és kész. :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1261) sajby


sajby
senior tag

A honornál a lila az most mennyire lila? :D
Élőben még nem láttam.Férfi kézbe kellene.

(#1262) xeno204 válasza sajby (#1261) üzenetére


xeno204
aktív tag

Én egyszer láttam, de szerintem nem vészes, a kék és a lila szín váltakozik rajta, elég különleges. Ebben a videóban elég jól látszik. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1263) lacibacsi válasza punky10 (#1260) üzenetére


lacibacsi
addikt

:R

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#1264) sajby válasza xeno204 (#1262) üzenetére


sajby
senior tag

Köszi :)

(#1265) maxiszalai12


maxiszalai12
tag

Üdv!
Van aki P20 Pro-ról váltott?
Megvettem előfizut is kötettem és utána olvastam el, h LCD... Mennyire lesz gagyi hatás OLED után? 80k volt. Vagy mondjam vissza? :R

(#1266) BloodRay válasza maxiszalai12 (#1265) üzenetére


BloodRay
veterán

Élesebb lesz a képe(mivel nem pentile-os), viszont gyengébb lesz a feketéje. Ha ezen túl tudod tenni magad, meg hogy nem oledes a telód és a spanok nem pacsiznak veled, akkor semmi bajod nem lesz vele... :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1267) Sántha Lajos válasza punky10 (#1260) üzenetére


Sántha Lajos
tag

Elsősorban neked írok , mert jó pár hozzászólásodat elolvastam mondjuk úgy telefon választás témában . Na addig agyaltam , még végre eldöntöttem nekem kell ez a telefon (T mobilnál vettem meg 100 ér :) ) . Egy Huawei P20-at fog váltani . Elsődleges szempont a kamera volt .(nem először : Huawei P 9 Lite--Honor 8 ---Huawei P20 ) És még mielőtt valamelyik ötök írná hogy mér nem P30 Pro , többek közt azért nem azt vettem mert még mindig rohadt drága , lekerekített kijelző nem tetszik , meg hogy amoled , az meg nem érdekel kb. semennyire . Elvileg kedden talán át tudom venni .Alig várom :) Keresgélek majd tokot hozzá , már olvastam itt milyenek vannak pár sorral feljebb , átnézem a választékot a neten . :DD

(#1268) punky10 válasza Sántha Lajos (#1267) üzenetére


punky10
addikt

Én is P20-ról váltottam.Illetve nem teljesen,mert még megvan a P20 is,csak egy nem használt kártya van most benne.
A tokhoz egy kis segítség:ha gyári flippes tokban gondolkozol,akkor nem használgatsz üvegfóliát,mert annyira precíz,hogy az üveg miatt kicsit el fog állni.
[link] Ez lenne az...

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1269) punky10


punky10
addikt

[link]
Vagyis ez... :) Az első linkelés nem sikerült... :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1270) Sántha Lajos válasza punky10 (#1269) üzenetére


Sántha Lajos
tag

köszi .
Őszintén meg mondom , fogalmam nincs minek egy telefonra üveg fólia . Illetve értem elméletben , de én soha nem vettem , és nem éreztem sose hiányát . Mondjuk az igaz hogy sose használtam egy telefont kb.2 évnél többet . De nagyon fogok rá vigyázni az tuti .

[ Szerkesztve ]

(#1271) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

Ja és ugyanitt LG P710 Optimus L7 II telefon eladó !!! Csak viccelek , ez az első okos mobilom senki se adna érte egy forintot se .(ez a készülék inkább már nisztalgia).

[ Szerkesztve ]

(#1272) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

mármint NOSZTALGIA (csak már nem engedte a rendszer a szerkesztést )Sorry :)

(#1273) zmtTom válasza punky10 (#1268) üzenetére


zmtTom
tag

ÉS mi a véleményed P20 után a Honor 20 pro-ról? Jó rossz és a kijelző összehasonlítva?

(#1274) Sántha Lajos válasza zmtTom (#1273) üzenetére


Sántha Lajos
tag

Fasza a profil képed , bár az enyém se sokkal rosszabb. :D

(#1275) zmtTom válasza Sántha Lajos (#1274) üzenetére


zmtTom
tag

:C

(#1276) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

Az adminok mindjárt kirúgnak minket , hogy nem itt poénkodjunk (még OFF -ba se rakjuk), úgyhogy több komolyságot , ha kérhetem. :)

(#1277) Doki42


Doki42
őstag

Hátha valakit érint
[link]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1278) modflow válasza Doki42 (#1277) üzenetére


modflow
veterán

Én pont a Turbado-tól vettem a Honor 20 Pro-mat.
2019.08.28-án.
Két év gari volt rá talán.

De miért ne járna rá a gyártói garancia?

[ Szerkesztve ]

(#1279) punky10 válasza modflow (#1278) üzenetére


punky10
addikt

Mert gyártói garancia csak a márka hivatalos viszonteladói által eladotf készülékre van.A fekete/szürke -import által eladott készülékekre csak a kereskedő ad garanciát.
Ettől függetlenül lehet rá gyártói garancia,nem tudom a Turbado milyen statuszban volt...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1280) golyós válasza modflow (#1278) üzenetére


golyós
őstag

A gari ugrott mert nincs akinél gariztasd. :(

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1281) maxiszalai12 válasza BloodRay (#1266) üzenetére


maxiszalai12
tag

Köszönöm! :R
Akkor kipróbálom. Remélem marad 1-2 barátom.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#1282) BloodRay válasza maxiszalai12 (#1281) üzenetére


BloodRay
veterán

Reméljük a kegjobbakat. :D

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1283) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

Beleolvastam a Huawei P 30 Pro topikba , nem értek egy dolgot .
IDÉZET : Telenornál az utolsó darabok egyikét sikerült megcsípni. Rengeteg frissítés jött rá hirtelen. Kérdésem, hogy ezek után érdemes e egy hard resetet csinálni?

IDÉZET 2 : Üdv! Én megtenném mindenképp.

Én is majd a következő napokban kapom meg a Honor 20 Pro telefont , arra is jön majd sok-sok frissítés . Minek a hard reset , és mit jelent pontosan ?
gyári visszaállítás ? (hirtelen utána néztem a neten ) , nem értem miért kéne ezt meg csinálni .(válaszokat előre is köszönöm). De az is lehet hogy valamit én értettem félre .

(#1284) BloodRay válasza Sántha Lajos (#1283) üzenetére


BloodRay
veterán

Nincs feltétlen szükség rá, de ártani se árthat. Főleg, hogy nem buknál semmi adatot ha mindjárt kézhezvétel után csinálod.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1285) Doki42 válasza BloodRay (#1284) üzenetére


Doki42
őstag

+1 :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1286) zmtTom


zmtTom
tag

Van esetleg ennek a telefonnak valami gyenge pontja? Széria hiba vagy bármi negatívum?

(#1287) BloodRay válasza zmtTom (#1286) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem tudok ilyesmiről.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1288) zmtTom válasza BloodRay (#1287) üzenetére


zmtTom
tag

Erre számítottam. Akkor megyek és átveszem :C

(#1289) BloodRay válasza zmtTom (#1288) üzenetére


BloodRay
veterán

Miért ha mást írtam volna? :DD
Amúgy tényleg nagyon jó. Nekem mindig is csúcsmodelljeim voltak, kétévente cserélgetve, de ez talán a legkompromisszummentesebb.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1290) zmtTom válasza BloodRay (#1289) üzenetére


zmtTom
tag

Honor 8at vált de a mai napig az egyik legjobb az is. Szóval csak jóra számítok. Ár érték tudás arányban nincs jobb. Samsung kuka, huawei nincs google és ennyi. Szóval ennyi igazából. Nekem bevált a honor sorozat csak félve élem bele magam hogy lesz egy jó telefon ami jelenleg is talán az egyik csúcsnak mondható. Mert a tendencia az hogy az újabb és drágább sajna nem biztos hogy jobb

(#1291) zmtTom válasza BloodRay (#1289) üzenetére


zmtTom
tag

Amit sajnálok a Dual active mód.

(#1292) punky10 válasza zmtTom (#1291) üzenetére


punky10
addikt

Hát azt el kell felejteni.Nem is tudom,új telefonban van-e dualos?
A H20P-nek ,majd egy év használat után azt mondom,nincs hibája.Hiányossága van,de azokkal tisztában voltam a vásárláskor is,tehát vállaltam.Buggal egyszer találkoztam:a megszokott csengőhangjaimaf áttelepítve egy ringtone mappába,csak az az egy csengőhang nem látszódott,ami az egyik kártyám fő dallama.Az összes többi megvan.És a formátummal nincs baj,P20-on használtam,és fájlkezelőben be is tudtam állítani.A Honor a hangbeállításában nem látta.Ennyi.Meg egyszer vacakolt a Chrome,de az minden eszközömõn,tehát a Google volt a hunyó.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1293) APippo válasza punky10 (#1292) üzenetére


APippo
tag

Az egyetlen dolog amit a mai napig nehezen fogad be a lelkem és rettenet módon idegesít, hogy a gyári gesztusvezérlés közel sem tökéletes third-party launcher alól. Jó, olvastam, hogy ez egy google sajátosság de akkor is. + Sima képernyő közepi lefele húzással nem nyitható meg a notification bar, hanem a kereső jön elő. Ez meg persze, Huawei szokás...

(#1294) punky10 válasza APippo (#1293) üzenetére


punky10
addikt

Nova Prime alatt simán működik,ahogy kell.Ezeréve használom a Nova launchert,és a gesztusait.Régóta alap nálam,hogy felfele az alkalmazások jönnek elő,lefele a statusbar.A Honornál is tökéletesen müködik.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1295) gabor_01 válasza zmtTom (#1290) üzenetére


gabor_01
senior tag

Mint minden Honor esetében:
-BT kihangosító esetén nem lehet beállítani az automatikus hívásfogadást.
-Néma üzemre váltva, külön le kell venni a média hangerejét is.
Ezeket leszámítva tényleg jó vétel :D

(#1296) BloodRay válasza APippo (#1293) üzenetére


BloodRay
veterán

Na ez az egy ami engem is zavar. De a navbarra rakható gombbal megoldottam, szóval nem vészes, csak nem tudom francért nem kapcsolható az a totál felesleges kereső...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1297) Sántha Lajos


Sántha Lajos
tag

Átvettem a telefont , ma már nem csinálok semmit vele , holnap fogom beüzemelni .Egyenlőre egy átlátszó tokot vennék hozzá az extreme digital-ban több fajta van , esetleg megírhatnátok hogy nektek melyik vált be . Meg lenne egy Nillkin Super Frosted Huawei Honor 20 Pro hátlap (sötétkék) tok ami megtetszett , csak normál boltban (Érsd: elmegyek , megveszem) nem nagyon találok ilyet , rendelés lesz valahonnan szerintem .

[ Szerkesztve ]

(#1298) BloodRay válasza Sántha Lajos (#1297) üzenetére


BloodRay
veterán

Nillkin Super Frosted nekem a kedvencem, szinte folyton ez van a telefonon. :) Bár nem sötétkék ez élőben szerintem. Védelmet tekintve nem a legjobb, de nagyon jó a fogása és szuperül néz ki.
Nekem emellett egy Spigen copy tok van még (mert eredetit a hülye Spigen nem csinált...), ez se rossz, csak ezzel azért már kicsit bumfordi a készülék. :)
Meg egy átlátszó Nillkin, ebben én csalódtam.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1299) Sántha Lajos válasza BloodRay (#1298) üzenetére


Sántha Lajos
tag

A védelemről annyit hogy én egy bőrtokból húzom ki a telefont , a hátlap nekem csak azért kell hogy a kiálló kamerákat védje ,ha leteszem a telót valahova . Azért megyek holnap az extreme digital - ba , mert ott például 3 féle átlátszó tok van (a legdrágább ultra vékony ) , jó lenne ha össze tudnám hasonlítani őket , de továbbra is várom a tapasztalatokat , ha van . Ez a Nillkin Super Frosted tok sajnos pont nincs ott ahová megyek (Pólus) , de hogy ne legyen olyan egyszerű az élet hiába van ugyanitt a Pólsban Media Markt , nem árulnak ehez a telefonhoz tokot .(de azért lehet hogy bemegyek megkérdezni , hátha mégis van valami). De most nézem vannak még mobil boltok a pólusban , valamit csak találok . :)

[ Szerkesztve ]

(#1300) Doki42 válasza Sántha Lajos (#1297) üzenetére


Doki42
őstag

Szia!
Nekem ezek a tokok vannak:
Ott carbon tok, Imak silky tok

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.