Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

lehetséges, hogy én vagyok a vaksi....

mostanában szembejön velem az, hogy nem engedi elküldeni 38as hibakóddal az sms-t

néztem a neten, hogy próbáljam meg a restartot: megvolt
próbáljam meg xy beállításokat: azokat nem találtam
vagy próbáljam meg azt, hogy "rögzített számokat" kapcsoljam ki, mint beállítást: na ezt viszont nem találtam meg....

ennek elébe mentem és elmentettem azt a számot, amire az sms-t küldeni szerettem volna és így viszont engedte, szóval valószínűleg ez lesz a problémám, hogy ezt az opciót kellene kikapcsoljam, de egyszerűen nem találom, még a keresőjében sem

merre kutassak ezen beállítás után, hogy ne csak azokra a hívószámokra engedjen sms-t küldeni, amik elvannak mentve a készülékben?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#1752) punky10 válasza zsolt19900 (#1751) üzenetére


punky10
addikt

Esetleg nem a csevegési funkció zavar be?

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1753) zsolt19900 válasza punky10 (#1752) üzenetére


zsolt19900
őstag

és az miaz? :D

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#1754) punky10 válasza zsolt19900 (#1753) üzenetére


punky10
addikt

Messages/felső sarok,3 pötty/beállítások/általános/csevegési funkciók.
Én nem használom,de úgy tudom,hogy itt van olyan,hogy csoportokat lehet létrehozni.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1755) zsolt19900 válasza punky10 (#1754) üzenetére


zsolt19900
őstag

köszi, sajnos ilyesmim nekem ott nincsen :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#1756) punky10 válasza zsolt19900 (#1755) üzenetére


punky10
addikt

A gyári Messages alkalmazást használod?
Nekem a 8.2.045 verzió van.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1757) zsolt19900 válasza punky10 (#1756) üzenetére


zsolt19900
őstag

azt azt

nekem: 20220304_03_RC03 verzió van

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#1758) 1stVikman válasza punky10 (#1756) üzenetére


1stVikman
senior tag

Ez a Google felé Messages?
Nekem egész máshogy írja a verziót :

Van már esetleg valami megoldás, hogy a gyári Huawei - es Üzenetek alkalmazást lehessen feltenni a guglis xar helyett? Még régi Honor 8-amon az van, le is mentettem az alkalmazást, de feltenni nem lehet. Illetve próbáltam régebben apk-t, de az sem ment fel. :(
Szerintem az százszor jobb volt, mint ez.

(#1759) zsolt19900 válasza 1stVikman (#1758) üzenetére


zsolt19900
őstag

na igen :D nekem is ez van és én ezt tartottam "gyárinak" hisz ez van alapból a telefonomon

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#1760) punky10 válasza 1stVikman (#1758) üzenetére


punky10
addikt

Igen,a Google féle.
A verzió is valószínűleg ugyanaz,csak én hosszan nyomok az ikonra,és a felugró ablakban megérintem az "i" betűt... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1761) punky10 válasza zsolt19900 (#1759) üzenetére


punky10
addikt

Telefon(mármint a telefon kézibeszélő ikonja,ahol a tárcsazó,és a hívásnapló van)/beállítások( felül 3 pötty)/a problémás SIM-nél:továbbiak/rögzített hívószámok.
Itt lehet kikapcsolni.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1762) elroysk


elroysk
tag

szeptembertől a telefonunk nem kapott frissítést, lekerült a frissítési listáról is. egyáltalán van esély hogy megkapjuk az új rendszert vagy ez itt már a vég?!...

(#1763) BloodRay válasza elroysk (#1762) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem maximum biztonsági frissítés várható már csak.
Úgyhogy mindmeghalunk! :DDD
Gyorsan veszek is valami ennél sokkal ratyibb új telefont 2-300.000-ért. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1764) zsolt19900


zsolt19900
őstag

Abban esetleg még tudna valaki tippet adni, hogy mikor Bluetoothon keresztül csatlakozok autóhoz, akkor egyből elindítja a "gyári" zenelejátszó a zenét.

Ezt speciel én kapcsoltam be/engedélyeztem, mikor felajánlotta, akkor jó ötletnek tűnt, azóta váltottam lejátszóappot és most zavaró, hogy mindig ki kell lépni a "gyárijából"

hol lehet ezt a funkciót kikapcsolni? sajnos neten nem találtam semmiféle megoldást rá

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#1765) elroysk válasza BloodRay (#1763) üzenetére


elroysk
tag

:K csak azért kérdem mert az összes Huawei telefon a második világháborúig visszamenőleg :)) megkapta vagy megkapja az emui12-t, csak pont ez az egy árva egykori csúcs kategóriás telefon maradna ki?! :)

(#1766) BloodRay válasza elroysk (#1765) üzenetére


BloodRay
veterán

Erről nem tudok, nem tudom már követni a sok összevissza moddellüket mostanában. :)
Túl jó ez a készülék még ma is, ki venne új vackot ha még a csudaszoftverük is jönne a régire? ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1767) modflow válasza elroysk (#1762) üzenetére


modflow
veterán

Az EMUI12 az jön, nem?
De új android az nem.

(#1768) eurolac válasza zsolt19900 (#1764) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Nem biztos h jót írok, vagy jól értem a kérdésedet mivel nem látom a telód, én nem csatlakozom vele autóhoz..
Beállítások - fent a keresőbe beírom: Alapértelmezett alkalmazások - lent: További alapértelmezések - Zene: ott beállítod az új zenelejátszó appodat alapértelmezettnek. Ekkor szerintem a gyárinak nem kellene elindulnia egyből.

Eurolac

(#1769) zsolt19900 válasza eurolac (#1768) üzenetére


zsolt19900
őstag

köszönöm teszek is egy próbát vele :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#1770) akibor000 válasza modflow (#1767) üzenetére


akibor000
aktív tag

12???
az enyém még csak 9nél jár...😆😆

(#1771) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Én is 9-en vagyok. Ez bevált, atom jó üzemidő, gyors stabil rendszer. Ami jó azt nem akarom piszkálni. Amúgy a harmony os kijön rá majd valamikor?

(#1772) elroysk válasza dredjudge84 (#1771) üzenetére


elroysk
tag

Kínában már ki jött. ha jól olvastam a mienkre nyáron jön. :F

(#1773) eurolac válasza elroysk (#1772) üzenetére


eurolac
senior tag

Szerintem max. 10es droid alapon EMUI (Magic) 12 jöhet a telónkra. Ezt kapták meg most a Huawei P30 pro tulajai. Érdemes benézni a topikjába. Bug bug hátán, ez nem megy az nem megy a frissítés után. Akku idő visszaesett... Gyári visszaállítás. Mások downragelnek vissza EMUI 11re...
Francnak hiányzik, max a biztonsági frissítések....
A Harmony OS szerintem Kínán belül marad még jó darabig.

Eurolac

(#1774) APippo válasza eurolac (#1773) üzenetére


APippo
tag

Ez szerintetek minket is érint mind a nem sok usert aki még használja ezt a csoda készüléket? :( Tudom elvben ez Huawei de ugye ismerjük a történetet.
https://mobilarena.hu/hir/megszunteti_az_hbo_max_a_huawei_keszulekeinek_tamo.html

(#1775) BloodRay válasza APippo (#1774) üzenetére


BloodRay
veterán

A telefon még mindig teljesen jó, egyedül az akksi gyengül nálam. Ezt az HBO appot meg pont telibe...

[ Szerkesztve ]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1776) DessertFox


DessertFox
aktív tag

Sziasztok. Néhány napja minden előzmény nélkül nagyon halk lett a hívó fél hangja telefonálás közben. Van valakinek ötlete mi okozhatja és mit tudok tenni ? Köszönöm.

(#1777) gipsztigris válasza DessertFox (#1776) üzenetére


gipsztigris
addikt

Sziasztok!

Valaki állította már vissza a készülékét régebbi EMUI-ra? Szeretnék visszatenni egy régebbi rendszert, de valami nem úgy működik ahogy kéne. A HiSuite alkalmazásban nálam nem jelenik meg a régebbi verziók gomb. Mi rontok el vajon?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1778) dredjudge84 válasza gipsztigris (#1777) üzenetére


dredjudge84
őstag

Én a hétvégén csináltam meg. Emui 9.1.0-ra álltam vissza hisuittal.

Hihetetlen hogy sokkal gyorsabb lett a telo és az akku is tovább bírja.

[ Szerkesztve ]

(#1779) gipsztigris válasza dredjudge84 (#1778) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ezt szeretném én is. :) Neked feldobta a régebbi verziók lehetőséget? Mert nekem csak ennyit mutat.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1780) golyós válasza DessertFox (#1776) üzenetére


golyós
őstag

Nálunk felségemé a készülék, nála is volt ilyen gond.
Kitisztitotta a felső hangszorót, beletapadt az alapozó és por.
Nem volt benne sok, de mostmár rendesen hall mindenkit.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1781) dredjudge84 válasza gipsztigris (#1779) üzenetére


dredjudge84
őstag

Nekem igen. Rá nyomtam a frissítésre, ott kiírta hogy van frissebb, de volt ott opció, hogy korábbi verziók. Annyi, hogy nem elsőre rakta vissza emui 10-ről a kilencet, mert először ugyanúgy egy tizest szedett le, hanem másodjára.

Amúgy most hol jár az update a telefonra? Android 11?

[ Szerkesztve ]

(#1782) Ra3 válasza dredjudge84 (#1781) üzenetére


Ra3
őstag

Ez a hisuite-ben hogy néz ki, EMUI verziókat írogat ott is? Nekem most MagicUI 4 van, de hirtelen nem is vágom hogy ez melyik EMUI.
Amúgy nekem 1.5 éves a teló, mindenből a legutolsó van rajta, de nem érzem hogy lassabb lenne mint új korában, akksija is bírja.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1783) DessertFox válasza golyós (#1780) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Köszönöm, megkérdezhetem hogy és mivel csinálta? Illetve hogy hol is van ez a hangszóró?

(#1784) APippo válasza dredjudge84 (#1781) üzenetére


APippo
tag

Megálltunk Android 10-en és tavaly szeptemberi biztonsági csomagon. Kétlem hogy lesz bármi frissítés a jövőben már.

(#1785) golyós


golyós
őstag

Telefon tetején , ahol alapesetben a kamera van ( ennél a telonál a szélén van ugye) , az felett van kb 1,5 centi széles, 1-2mm magas.
Tűvel óvatosan megkarcolgatta és a pici lukakat "lukasztgatta"
A gyári diagnosztika program nem mutat hibát?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1786) DessertFox válasza golyós (#1785) üzenetére


DessertFox
aktív tag

Azt nem tudom hogy kell megcsinálni

(#1787) APippo


APippo
tag

Kár érte, kiváló streaming volt.

(#1788) BloodRay


BloodRay
veterán

Magával a teledonnal amúgy én még mindig tökéletesen elégedett vagyok. Eddigi legjobb android telefonom.
Írom ezt már egy iPhone 14 pro-ról. (A 20 pro lett a másodtelefon, marad így még szolgàlatban.)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1789) elroysk


elroysk
tag

Ez jo jel? :

(#1790) eurolac válasza elroysk (#1789) üzenetére


eurolac
senior tag

Reméljük :) !
Nézegetem közben 200 ezer magasságában mi lehet majd az utódja de eddig egyik gyártó modellje sem győzött meg. Főleg úgy h jelenleg is gyors, bug nélküli viszonylag jó fotó képességekkel bíró teló ez.

Eurolac

(#1791) jaszy76


jaszy76
aktív tag

Tegnap este a telefonom egyszer csak kiírta (google wallet), hogy a készülék nem felel meg a google biztonsági követelményeinek, ezért az érintkezés nélküli fizetés nem működik. Érdekes, mert évek óta használom ezt a funkciót, napi szinten többször is. Nem frissült semmi sem, a telefonon nem volt semmi változtatás. Infót nem találok a problémáról. Elképzelhető, hogy a háttérben tényleg készül valami frissítés, és valami miatt ez a tiltás globális és nem csak az én készülékemet érinti? Csak erre tudok gondolni, hogy ez majd megoldódik magától. Nálatok minden rendben ezzel? Köszi!

Upd: Találtam valamit, habár szeptemberi cikk. [link]

[ Szerkesztve ]

(#1792) eurolac válasza jaszy76 (#1791) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Az enyém még nem jelzett de akkor várható sajnos. Az NFC-s fizetést én is használom, nem érintene jól.....
Nemsokára kiderül mi lesz. Mivel android frissítést már nem fog jonni max EMUI ill biztonsági, nem tudom hogy az elég lesz e a Walltnek.... :)) Lassan rákényszerül az ember váltani?

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#1793) jaszy76 válasza eurolac (#1792) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Most már nekem sem jelez, de a walletben a google profilodra kattintva, kiválasztva az érintkezés nélküli fizetés pontot kiírja. Megnéznéd? Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1794) eurolac válasza jaszy76 (#1793) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia, megnéztem, nekem ott szerencsére ilyen szöveg nincs!
Hányas android van a mobilodon most?

Eurolac

(#1795) jaszy76 válasza eurolac (#1794) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Android 10, minden az elérhető legfrissebb.

(#1796) jaszy76 válasza jaszy76 (#1795) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Törölve..

[ Szerkesztve ]

(#1797) eurolac válasza eurolac (#1794) üzenetére


eurolac
senior tag

Érdekes h neked miért írja ki. De ha tudsz vele fizetni nem gond.

Eurolac

(#1798) jaszy76 válasza eurolac (#1797) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Délután kipróbálom, mert tegnap este írta ki, azóta nem akartam még fizetni.

(#1799) eurolac válasza jaszy76 (#1798) üzenetére


eurolac
senior tag

Majd írd már meg légyszi sikerült e?
Azért szerintem a 10es droid nem annyira régi.....
Egy 7-8 -al működő mobilt még megértenék.
De hátha jön még a miénkre is valami biztonsági v EMUI frissítés

Eurolac

(#1800) jaszy76 válasza eurolac (#1799) üzenetére


jaszy76
aktív tag

Persze, megírom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.