Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) GordonSamway válasza Doki42 (#1000) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Igen, de ő szerinte a szoftver naprakész :( és a telefon szerint is :((

"Hosszú és eredményes életet!"

(#1002) Doki42 válasza GordonSamway (#1001) üzenetére


Doki42
őstag

HISuit cal számítógéppel összekötve?

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1003) GordonSamway válasza Doki42 (#1002) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Szia
Az előző hozzászólásban leírtam :( A HiSuite és a telefonom szerint is naprakész a szoftver

" Igen, de ő szerinte a szoftver naprakész :( és a telefon szerint is :(("

"Hosszú és eredményes életet!"

(#1004) GordonSamway


GordonSamway
aktív tag

Na sikerült
HISuite és a HISuite Proxy programokkal :) :)) :R :C :N

Na még sem jó- Nem telepíti leáll hibával mielőtt a telefon kicsomagolná a telepítéshez

[ Szerkesztve ]

"Hosszú és eredményes életet!"

(#1005) Doki42 válasza GordonSamway (#1003) üzenetére


Doki42
őstag

Megpróbálnám gyári vissza állítást, természetesen a telón keresztűl. Azt tudod?

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1006) GordonSamway válasza Doki42 (#1005) üzenetére


GordonSamway
aktív tag

Ne nézz már kérlek ennyire butának Természetesen meg volt az is, de nem talál frissítést a kis piszok :(

"Hosszú és eredményes életet!"

(#1007) Doki42 válasza GordonSamway (#1006) üzenetére


Doki42
őstag

Dehogy nézlek, akkor félre értettél. 😎
Esetleg még a segítség app on belül kérhetsz segítséget.. Más ötletem nincs.

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1008) GordonSamway válasza Doki42 (#1007) üzenetére


GordonSamway
aktív tag


😥😥😥😥😥😥😥😥

"Hosszú és eredményes életet!"

(#1009) tarbela777


tarbela777
tag

Sziasztok! Megjött a 10.1.230 frissítés, 4,63 Gb.

[ Szerkesztve ]

(#1010) Z.É.T. válasza tarbela777 (#1009) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Köszi a jelzést! :)
Elég király lett a lebegőablak!

Nálam most a legnagyobb előrelépést az hozta, hogy leszedtem a gyári fóliát, látni is jobban lehet, a tapintása meg ég és föld.

(#1011) Doki42 válasza tarbela777 (#1009) üzenetére


Doki42
őstag

Hol jelezte? Köszi

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1012) modflow válasza tarbela777 (#1009) üzenetére


modflow
veterán

Tényleg, köszi.

(#1013) Conmet válasza Doki42 (#1011) üzenetére


Conmet
tag

Nekem a Támogatás appban jelent meg az új verzió.

[ Szerkesztve ]

(#1014) tarbela777 válasza Doki42 (#1011) üzenetére


tarbela777
tag

Támogatás appban.

(#1015) gipsztigris válasza Z.É.T. (#1010) üzenetére


gipsztigris
addikt

Tényleg eltűnt a hívásrögzítés?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1016) modflow válasza gipsztigris (#1015) üzenetére


modflow
veterán

Yes. A menü nem tűnt el, de rákattintva elmegy a hálózat és újra csatlakozik.

(#1017) Z.É.T. válasza modflow (#1016) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Megerősítem, a korábbi felvételek megmaradtak, de új nem kerül a listába.
(hiába váltom át aktívra inaktívról a hangrögzítőt a fejlesztői menüben)
Ezt azért nagyon sajnálom.

(#1018) gipsztigris válasza Z.É.T. (#1017) üzenetére


gipsztigris
addikt

És a régi hangrögzítő programot feltelepíteni? Nekem meg van mentésben.

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1019) Z.É.T. válasza gipsztigris (#1018) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Hát, látszólag fent van ugye (a menüben látszik), de ha átküldöd az apk-t, megpróbálhatom.
abarczalaci kukac gmail pont com

(#1020) Doki42 válasza tarbela777 (#1014) üzenetére


Doki42
őstag

Köszönöm, Conmet neked is😁👍

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1021) gipsztigris válasza Z.É.T. (#1019) üzenetére


gipsztigris
addikt

Küldtem. :R

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1022) Z.É.T. válasza gipsztigris (#1021) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Köszi, infó másoknak is:
Sajnos így sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#1023) gipsztigris válasza Z.É.T. (#1022) üzenetére


gipsztigris
addikt

És akkor egyetlen külső hangrögzítő alkalmazás sem működik? :(
A fene ebbe a GPDR-be! :W

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1024) tarbela777


tarbela777
tag

Úgy látszik az új rendszer nem a legtökéletesebb, böngészés (Chrome) közben lefagyott a telefon. Ilyen még nem történt amióta megvan. Szerencsére a ki-be kapcsoló gomb hosszú megnyomásával ki tudtam kapcsolni.

(#1025) Z.É.T. válasza tarbela777 (#1024) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Az előző rendszeren 1 héten belül pont kétszer fagyott le a Chrome miatt.... (az újon még nem)

(#1026) tarbela777 válasza Z.É.T. (#1025) üzenetére


tarbela777
tag

Milyen böngészőt használsz?

(#1027) Z.É.T. válasza tarbela777 (#1026) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Alapvetően Chrome-ot.
(de fent van még 7 másik, egy korábbi munkám miatti megszokásból)

(#1028) Doki42


Doki42
őstag

Nekem is megjött a 10.1 deee
Kamera mpx hova tűnt? Honnan tudom hány mpx a kép... 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1029) Atish19


Atish19
őstag

Nekem az arcomba tolta a telefon a frissítést. Gondoltam egye fene megcsinálom. Hát nagyon nagy kár volt. Az ujjlenyomat érzékelő azóta konkrétan nem működik. Hiába adtam hozzá újra az ujjlenyomatomat nem érdekli. Más nem tapasztalt hasonlót?

(#1030) Atish19 válasza Atish19 (#1029) üzenetére


Atish19
őstag

Sztornó. Ahogy ezt leírtam megjavult... Előtte 1.5-2 órában nem tudott volna, mielőtt kitiltanak emiatt a netbankból :DDD Érthetetlen. Bízom benne azért, hogy csak ideiglenes zavar volt :D

(#1031) Z.É.T. válasza Doki42 (#1028) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Jaja, kicsit lecsupaszították a kamerát, megvan minden, csak kevesebb az (átlagfelhasználó számára felesleges) infó, ha jól nézem.
Mintha a videófelvételnél gyorsabb, pontosabb lenne a fókusz, illetve talán az este módban több a részlet. De nem drámai a változás, ha van is.
(a nagyfelbontás kapcsolója a "Továbbiak" alá költözött)

(#1032) Doki42 válasza Z.É.T. (#1031) üzenetére


Doki42
őstag

#951# válasod volt itt és most tényleg nem tudom hol az a mód

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1033) Z.É.T. válasza Doki42 (#1032) üzenetére


Z.É.T.
őstag

A kettő közül lesz valamelyik:

(#1034) Doki42 válasza Z.É.T. (#1033) üzenetére


Doki42
őstag

Köszi :D

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1035) punky10 válasza gipsztigris (#1023) üzenetére


punky10
addikt

És ha HS-al visszamész 9-es droidra,feltelepíted apk-ból a régi gyári hangrögzítőt,majd a HS-el rögtön a 10.1-et teszed fel,akkor sem megy?Tudom,macerás,de ha ennyire fontos a hívásrögzítés,akkor talán megéri.Meg esetleg átállítani a régiót olyan országra,ahol engedélyezik.
Én nem tudom kipróbálni,nekem még nem jött meg a 10.1-es,és nincs otthon WIN-es gépem,amin menne a HiSuite...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1036) gipsztigris válasza punky10 (#1035) üzenetére


gipsztigris
addikt

Köszi az ötleteket, ha megérkezik a frissítés, ki fogom próbálni. Egyelőre próbálom elhúzni amíg csak lehet a frissítést.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1037) modflow válasza Z.É.T. (#1033) üzenetére


modflow
veterán

De eddig volt több felbontás is. :F

Most akkor hogy van?
Van az alap, ami amúgy hány mp??? és van a választható 48. És a többi?

(#1038) Z.É.T. válasza modflow (#1037) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ugyanannyi, ugyanúgy megvan, csak máshol és nincs mellé írva a mpx:


Plusz a két 48mpx-es opció.

(#1039) modflow válasza Z.É.T. (#1038) üzenetére


modflow
veterán

Hol van ez?
Nem látom.

Ja.... hogy oldalarány az. :)

[ Szerkesztve ]

(#1040) Z.É.T. válasza modflow (#1039) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Az "oldalarány" alatt van 3 opció és nem a beállításokban, hanem a kamera megnyitott állapotában a "továbbiak" alatt a "Nagy felbontás", azon belül fent a 48mp alatt a két opció.
Tehát eddig is 5 lehetőség volt, meg most is, csak máshonnan hívható elő és máshogy vannak elnevezve.

(#1041) eurolac válasza Z.É.T. (#1040) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia! Hogy látod maradt a kész foto minősége? Romlást vagy javulást látsz esetleg rajta az előző verziókhoz képest?

Más: nekem is fontos a gyári hívásrögzítő. Követtem más Huawei mobilok topikját. Sajnos azt olvastam mindenhol hogy a 10.1-en semmilyen módon nem működik a "gyári" callrecorder akárhogy visszaléptek, telepítettek, probáltak mindent....

Eurolac

(#1042) APippo


APippo
tag

Ezzel az új 3.1-es UI-val "végre" bekerült az, hogyha a kijelző alján húzod a mancsod akkor a korábbi appok között tudsz váltani. (Kb mint a "gyári" androidnál meg almánál talán)
Namost, egyedi launcher-el ez nem megy (vagy legalábbis nálam: Lawnchairt használok) viszont a gyári Huawei Home-al igen. Megnéznétek kérlek, hogy esetleg másmilyen alternatív home app-al (nova, apex meg ki tudja mi van még) megy-e vagy tényleg csak a gyárival flawless?

(+1 ha tényleg csak a gyárival megy, akkor megoldható az valahogy ha ott lefele húzom az ujjam akkor ne a keresés bukkanjon elő hanem khm mondjuk a gyorskapcsolók / értesítő sáv jöjjön le?)
Ezer köszi!

Edit: a lebegő ablakok se megy normálisan Lawnchair-el :( ez esetleg máshol jól működik?

[ Szerkesztve ]

(#1043) jaszy76


jaszy76
aktív tag

Sziasztok!
Az én kérdésem ill. problémám nem a frissítéshez kacsolódik, mivel korábban jelentkezett, és a frissítés sem oldotta meg. Aki gyűlöli a google asszisztenst, az ne olvassa tovább. :)
Szóval, hiába engedélyezte magyar nyelv mellett a google az asszisztenst, nekem csak a discover jön be a Home gomb hosszú megnyomására. Be van kapcsolva a segéd, de semmi. És most jön az érdekesség: ha kiteszem a google widgetek közül az áttekintést a főképernyőre, és a beállítások között a modul beállításba bemegyek, majd rányomok a készre, akkor már a segéd indul a home gombra. Egy ideig. Pár perc után megint a discover indul, hiába van a segéd bekapcsolva. Teljesen olyan, mintha a telefon a háttérben vmelyik futó google cuccot kilőné. És a slusszpoén: csak egy bizonyos google accounttal csinálja ezt, ha a másikat választom ki, ott jól működik. Volt eddig minden, a cache és adat törlésen keresztül a factory resetig. Ugyanaz. Amint beállítom ezt a bizonyos acc-ot a telefonra, meghülyül. Szerintetek? :D

Szerk: Amikor minden működik, akkor a segédnél nem írja, hogy a magyar mellett nem működik az asszisztens. Ha beszarik a rendszer, akkor viszont már írja, és nem is jön be a home gomra. Ha full angolra teszem a telefont, és az USA régióra, akkor jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#1044) pogi1 válasza Z.É.T. (#1038) üzenetére


pogi1
tag

Szia!Ez nekem nincs meg.Honnan varázsoltad elő?Az oldalarány opció megvan de az alatta levő az nincsHa részletesen leírnád azt megköszönném

[ Szerkesztve ]

(#1045) punky10 válasza APippo (#1042) üzenetére


punky10
addikt

Most nem tudom mit szeretnél...
Kijelző alján húzod a mancsod...Alul,vízszintesen?Jobbra,balra?Passz...
De pl a Nova Prime launchernél be lehet állítani különféle geszgusokat.
Simítás fel:appdrawer
Simítás le :stausbar.
Legalábbis nálam.Ígyállítottam be.
De a lehetőségek bármelyik mozdulatra(fel/le dupla fell/dupla le/kopp/dupla kopp/kõr balra/kör jobbra...stb):
-alkalmazástár
-értesítések
-gyors beállítás
-legutóbbi alkalmazások
-képernyő zàrolás
-alkalmazás kereső
-Google Discover
-aszisztens
-ugrás X oldalra
-főképernyők áttekintése
-Nova beállítások

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1046) APippo válasza punky10 (#1045) üzenetére


APippo
tag

Neem, nem ilyesmire gondolok. Rendszer szinten gesztusokat használok és most került bele ez az alul vízszintesen ha húzod az ujjad akkor lehet az alkalmazások között lépkedni. Viszont ez, nem megy pl a Lawnchair-el csak a huawei home-al. Passz miért de nem érzékeli akkor sem ha nem a főképernyőn vagyok hanem másik alkalmazásban.

(#1047) hangyász2 válasza APippo (#1046) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ilyenek azért fordulhatnak elő, mert valószínűleg nem a Rendszer UI a providere, hanem a gyári launcher.

(#1048) punky10 válasza APippo (#1046) üzenetére


punky10
addikt

OK.így most már értem.Sosem használtam a gyári gesztusokat,több éve Nova az indítóalkalmazásom.De most próbaképp átállítottam.Jelentem,Nova alatt csak a kezdőoldal működik... :)
Az oldalról behúzást lapozásnak veszi(több oldal van beállítva)a felfele húzást is csak akkor,ha tényleg a kijelző aljáról kezdem,mert más esetben az appdrawert nyitja(saját Nova beállításom...)yAlul pedig hiába simogatom,a dockot lapozza,ez is Nova beállítás nálam.Esetleg holnap megnézem,hogy kikapcsolom a Nova gesztusait,hátha...De ma elteszem magam,kemény napom volt.
Plusz megjött a 10.1-es frissítés is... :) Na azt még megvárom..

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#1049) APippo válasza punky10 (#1048) üzenetére


APippo
tag

Köszi szépen hogy megnézted! :)
Valóban, este nyomkodtam egy kicsit és leszedtem 5-6 launchert megnézni megy-e de nem jártam sikerrel. Onnan kezdve, hogy alapértelmezettként nem a huawei home volt beállítva nem működött normálisan a gesztusvezérlés ezen része...

(#1050) Z.É.T. válasza pogi1 (#1044) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ezek szerint félreérthetőek voltak a kapkodós válaszaim.
Tehát: a 10.1.0.230 (Magic UI 3.1) builden már nincs jelölve a megapixel szám.
Oldalarányt lehet választani, ezek megegyeznek a korábbiakkal.
A korábban ugyanitt található 48MP opció átkerült innen a továbbiak közé, ahol már nincs odaírva, hogy "AI Ultra Clarity", vagy magyar nyelven használva "MI Ultra Tiszta mód", csak annyi, hogy 48MP vagy 48AI MP.

Azaz, más megnevezést kaptak a menüpontok, de a számuk és az opciók megegyeznek.

Volt kérdés a kamera teljesítményével, képminőséggel kapcsolatban: nekem úgy tűnik, hogy jobb lett a videófókusz, más változást nem vettem eddig észre, az is igaz, hogy már jó ideje nem érdekel az objektív képminőség, nem vizslatom a képeket minőségi monitoron. A telefon kijelzőjén és 42"-es tévén nem veszek észre változást, eddig is korrekt volt, most is az.
Nálam semmi gond az új rendszerrel, Chrome sem fagy, mint írtam, pont az előzővel fagyott kétszer, de mivel más készüléken is olvastam, a Chrome verziónak tudtam be.
(Ahogy pl Facebookon is van egy anomália - szintén megvolt már az előző builden is - miszerint, ha egy bejegyzés alatt van egy válasz és arra újabb válaszok, akkor néha darabosan, egymásra úszva rendereli a képet.)

Egyedül a hívásrögzítés a fájó pont, erre tényleg nem látok sehol megoldást. :((
(régióváltás sem oldotta meg)

Remélem, most mindent érthetően fogalmaztam :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.